Oficialus aprašymas

Švietimas, kuris suteikia mokiniams galimybę įgyti įgūdžių, reikalingų savo svajonėms įgyvendinti, kur jie yra šiandien ir rytoj.


Štai ką mes darome čia " Gateway Technical College .


Kiekvienais metais "Gateway" tvirtas švietimas ir praktinis mokymasis realiuoju pasauliu per 65 skirtingas programas suteikia pamatus daugiau nei 21 000 studentų, norinčių įgyti naujų karjeros įgūdžių, arba geriau savo dabartinę patirtį.

Mes vertiname ir aptarnaujame studentus ir bendruomenes iš Kenoshos apygardos, Racino apygardos ir Walworth apygardos pagal nacionaliniu mastu pripažintą novatorišką požiūrį į karjeros ir techninį išsilavinimą. Mūsų studentai taip pat sėkmingai sekasi "Gateway", per devynis iš dešimties darbo vietų per šešis mėnesius nuo studijų baigimo ir studentų pasitenkinimo lygis yra beveik 100 proc.


Koledžą vadovauja patikėtinių, administracijos, personalo ir dėstytojų taryba, kurie yra įsipareigoję siekti kompetencijos ir patenkinti bendruomenės poreikius. Nuo 1911 m. Tapusi pirmoji viešai finansuojama Viskonsino ir Jungtinių Amerikos Valstijų tęstinių mokyklų programa, "Gateway" laikoma modeliu kolegija, nes ji plėtoja verslo partnerystes, pramonės sertifikatus, įtrauktus į akademinę programą, ir realųjį požiūrį į įgūdžių mokymą.

Gateway Technical College bendradarbiauja su Kenoshos apskrities, Racino apygardos ir Walverto apygardos bendruomenėmis, siekdama užtikrinti ekonominį augimą ir gyvybingumą teikiant švietimo, mokymo, vadovavimo ir technologinius išteklius, kad atitiktų kintančius studentų, darbdavių ir bendruomenių poreikius. Kiekvienais metais "Gateway" 70 akademinių programų suteikia stipraus, praktinio ugdymo, kuris sudaro 18 000 studentų pagrindą savo karjeros tikslams pasiekti.

Mūsų vizija

Mes nuolat besikeičiančias švietimo galimybes.


Mūsų misija

Mes teikiame pramonei orientuotą švietimą, kuris yra lankstus, prieinamas ir įperkamas mūsų įvairioms bendruomenėms.


Mūsų vertybės

" Gateway Technical College mes vertiname:

 • asmenų įvairovė ir perspektyvos.
 • teigiamas darbas ir mokymasis.
 • naujoves ir riziką.
 • sąžiningas ir etiškas elgesys.
 • kokybė ir meistriškumas švietime.

Valdyba baigiasi politika

Trijų apskričių bendruomenė gauna prieinamą aukštąjį išsilavinimą, kuris leidžia gyventojams kurti žinias ir įgūdžius, reikalingus šeimos palaikymo karjerai, kurie prisideda prie vietinės ekonomikos augimo ir tvarumo, atsižvelgiant į teikiamų paslaugų vertę.

 • Studentai įrodo žinias, įgūdžius ir įsitikinimą, reikalingą įsidarbinimo galimybėms, karjeros pažangai, pasaulinei perspektyvai ir visą gyvenimą trunkančiam mokymuisi.
 • Įmonėms naudinga gerai apmokyta, išsilavinusi darbo jėga ir galimybė naudotis individualiais verslo ir darbo jėgos sprendimais, kurie palaiko teigiamą verslo aplinką.
 • Mokesčių mokėtojai gauna teigiamą investicijų grąžą iš "Gateway" poveikio vietos mokesčių bazei, turto vertėms ir bendrajam ekonominiam vystymuisi, taip pat absolventų indėlį trijų apskričių bendruomenei.
 • Šeimoms sustiprina jų absolventų klestėjimas, sumažėjęs nedarbas ar nedarbas, vietos gyventojų užimtumas šeimos nariams.
 • Švietimo partneriai vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu prijungia studentus prie "Gateway" gerai išvystytų karjeros " Pathways kursų, priemonių ir švietimo išteklių.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Gateway Technical College

Kodėl apskaita? Visų dydžių ir rūšių įmonės dirba buhalterius! Yra darbo galimybių sporto, pramogų, technologijų, svetingumo, maisto ir mados, gamybos, statybos, ir visų ... [+]

Kodėl apskaita? Visų dydžių ir rūšių įmonės dirba buhalterius! Yra darbo galimybių sporto, pramogų, technologijų, svetingumo, maisto ir mados, gamybos, statybos, ir visų pramonės šakų! Organizacijų tipai apima visą verslą, taip pat sveikatos priežiūros ir kitus pelno nesiekiančius nusikaltimus, baudžiamąjį tyrimą ir kitas federalines, valstijų ir apskričių vyriausybes bei agentūras. Arba prisijunkite prie apskaitos profesijos apskaitos, buhalterinės apskaitos ar mokesčių rengimo įmonėje dirbdami su įvairiomis įmonėmis.

Taip pat yra daug skirtingų apskaitos rūšių, įskaitant finansines, išlaidas, mokesčius, auditus, vyriausybines ir teismo ekspertizes. Gausu pasirinkimų - atraskite tai, ką myliu!... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kenosha Elkhorn
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway Technical College

Kaip "National Automotive Technician Education" fondas (NATEF) patvirtintas mokykla, " Gateway Technical College pripažįstama kaip aukščiausios kokybės "Automotive Techni ... [+]

Kaip "National Automotive Technician Education" fondas (NATEF) patvirtintas mokykla, " Gateway Technical College pripažįstama kaip aukščiausios kokybės "Automotive Technician" mokymo apmokymas. Automobilių techninės priežiūros techniko diplomas ir "Automotive Technology" daktaro laipsnio programa suteikia praktinį mokymą ir išsilavinimą, reikalingą sėkmingai dirbti automobilių remonto įmonėje ar mažmeninės prekybos centre. "Gateway" automobilių mokymo programos yra mokomos "Horizon" transporto technologijų centre. Naujausia naujausia įranga yra naujausia automobilių treniruoklių įranga ir yra strateginis Midwest transporto pramonės centras.

70 kreditų automobilių technologijos daktaro laipsnių programa paruošia studentus automobilių linijos techniko karjerai. Linijos technikas gali diagnozuoti, remontuoti ir atlikti sudėtingą techninę priežiūrą automobilių ir lengvųjų sunkvežimių. Technikui reikalingi klientų aptarnavimo įgūdžiai, taip pat mechaniniai, elektriniai ir profesiniai įgūdžiai, reikalingi dirbti šiuolaikiškiausiose transporto priemonėse. Absolventai taip pat gali įgyti pozicijas kaip dalių ir pardavimų tiekėjai, gamintojų, gamintojų pardavimo atstovų, gamintojų instruktorių arba transporto srities specialistų testavimo technikai. Programa studentai susipažins su variklio veikimu, variklių remontu, rankiniu ir automatiniu pavarų dėže, transmisijomis ir transmisijomis, elektros sistemomis ir elektronika. Absolventai yra pasirengę priimti magistro ASE sertifikavimo egzaminą. Meistras ASE sertifikavimas parodo potencialiems darbdaviams ir vartotojams, kad technikas yra gerai žinomas sertifikavimo srityje, įskaitant variklio veikimo sritis, lengvųjų transporto priemonių dyzelinius variklius ir automatinę pavarą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kenosha
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway Technical College

Kadangi gėlas vanduo tampa vienu iš mūsų labiausiai vertinamų išteklių, galite įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų karjerai pasiekti, kad būtų galima išsaugoti šį vertingą ... [+]

Kadangi gėlas vanduo tampa vienu iš mūsų labiausiai vertinamų išteklių, galite įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų karjerai pasiekti, kad būtų galima išsaugoti šį vertingą šaltinį.

Gateway Technical College civilinės inžinerijos technologijos - šviežių vandens išteklių daktaro laipsnio programa padeda mokiniams mokytis civilinės inžinerijos projektavimo ir statybos, kartu su išsilavinimu konkrečiose aplinkos vertinimo srityse, vandens valymui, lietaus vandens valdymui ir erozijos kontrolei.

Aplinkosaugininkas padeda lietaus vandentvarkos, aplinkosaugos, vandens mėginių ėmimo ir bandymų. Jie taip pat kuria, tikrina, eksploatuoja ir keičia įrangą, skirtą užkirsti kelią aplinkos taršai ar juos valyti, taip pat atlikti taršos tyrimus, rinkti ir analizuoti pavyzdžius, tokius kaip oras ir požeminis vanduo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Elkhorn Sturtevant
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway Technical College

Grafinis ryšys yra puiki karjera kūrybingai suprantamiems žmonėms, kurie taip pat naudojasi kompiuteriais ir technologijomis. Nors dizaino įrankiai pasikeitė nuo rašiklio ... [+]

Grafinis ryšys yra puiki karjera kūrybingai suprantamiems žmonėms, kurie taip pat naudojasi kompiuteriais ir technologijomis. Nors dizaino įrankiai pasikeitė nuo rašiklio ir popieriaus prie kompiuterių ir programinės įrangos, idėjos ir meno įgūdžiai vis dar yra svarbūs. Jei esate kūrybingas asmuo su technine išmintimi, ši karjera yra jums.

Grafinių komunikacijų programa " Gateway Technical College yra dvejų metų associate degree programa, siūloma tiek Racine ir Elkhorn miesteliuose. Studentai taip pat turi galimybę užpildyti visą arba dalį programos internete, kuri suteikia studentams galimybę dirbti pagal savo tvarkaraštį. Gavę asocijuotą laipsnį, studentai gali vykdyti daugybę sertifikatų, skirtų tokioms sritims kaip skaitmeninė fotografija ir skaitmeninė leidyba.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Elkhorn Racine
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway Technical College

" Gateway Technical College "Hospitality Management" programa rengia absolventus, kurie yra vadybininkai patrauklioje svetingumo industrijoje. Nesvarbu, ar jus domina vie ... [+]

" Gateway Technical College "Hospitality Management" programa rengia absolventus, kurie yra vadybininkai patrauklioje svetingumo industrijoje. Nesvarbu, ar jus domina viešbučių valdymas, maisto ir gėrimų pramonė, ar turistų traukos valdymas, ši programa suteiks jums profesionalių priemonių jūsų karjerai. Jei jums patiks dirbti su žmonėmis ir norite karjeros, kur jūs galite užtikrinti, kad kiekvienas svečias turi teigiamą patirtį, "Hospitality Management" Jums tinka.

Hospitality Management associate degree leidžia jums rinktis kelią, kuris tinka jūsų interesams per Hospitality Management laipsnį, kuris orientuotas į įgūdžius, reikalingus viešbučių ir kurorto valdymui, arba vienoje iš dviejų koncentracijos sričių: Hospitality Management su koncentracija maisto ir gėrimų srityje , arba "Hospitality Management", turinti koncentraciją turizmo ir atrakcionų srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Racine
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway Technical College

Paruoškite praktiką, aukštųjų technologijų karjerą "Gateway" IT-Web Software Developer programomis. Interneto svetainių kūrėjai kuria ir atnaujina įmonių svetaines kasdie ... [+]

Paruoškite praktiką, aukštųjų technologijų karjerą "Gateway" IT-Web Software Developer programomis. Interneto svetainių kūrėjai kuria ir atnaujina įmonių svetaines kasdienėms operacijoms. Jie dirba įvairiose aplinkose, įskaitant korporacijas, vyriausybes ir kitas kompiuterių kompanijas. "Gateway IT" interneto programinės įrangos kūrėjo asociacijos laipsnis siūlomas internete ir mūsų "Racine Campus", kad galėtumėte sužinoti, kada ir kur jums patogiausia.

Pasirinkite kelią, kuris tinka jūsų interesams. IT - interneto programinės įrangos kūrėjo laipsnis orientuojasi į interneto programas, kuriant dinamines svetaines ir duomenų bazių pagrįstus "backend" principus. "IT-Web Software Developer" laipsnis su "Sharepoint Developer" koncentracija skiriamas įgūdžiams, reikalingiems verslo tinklalapių kūrimui ir priežiūrai, taip pat dizaino ir kūrimo bendradarbiavimo programoms su "Microsoft SharePoint".... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Racine
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway Technical College

Ar norėtumėte dirbti lauke? Ar nemėgstate apsiriboti biuru? Jei taip, "Gateway" medelyno / urbanistinio miško technikos specialisto programa jums tinka. Beveik visas darb ... [+]

Ar norėtumėte dirbti lauke? Ar nemėgstate apsiriboti biuru?

Jei taip, "Gateway" medelyno / urbanistinio miško technikos specialisto programa jums tinka. Beveik visas darbas atliekamas išorėje, dirbant su įvairiomis priemonėmis ir mechanizmais. Ir, jei pasirinksite lipti medžius, kiekvieną dieną galėsite turėti savo natūralų "biurą".

Gateway's Arboriculture / Urban Forestry Technician associate degree suteikia praktinius įgūdžius ir gamtos išteklių išsilavinimą absolventams, norintiems patekti į šią įdomią arborists, urbanistinių miškininkų ir susijusių profesijų karjeros sritį. Ji siūlo šeimos išlaikytus atlyginimus ir visą darbo laiką dirbti su privačiais, verslo ar vyriausybės žemės savininkais.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kenosha
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway Technical College

Paruoškite aukštųjų technologijų gamybos karjerą "Gateway Advanced Manufacturing Technology" daktaro laipsnio programoje. Išplėstinė gamyba apjungia mechanines, elektroni ... [+]

Paruoškite aukštųjų technologijų gamybos karjerą "Gateway Advanced Manufacturing Technology" daktaro laipsnio programoje. Išplėstinė gamyba apjungia mechanines, elektronines ir informacines technologijas, siekiant supaprastinti gamybos procesą naudojant pažangią automatizaciją. Išplėstinės gamybos įmonės naudoja pažangią programinę įrangą ir robotų technologijas, kad jų procesai būtų kuo veiksmingesni. Jei jums patinka trikčių šalinimo technologijos ir darbo praktika su mašinomis, ši programa jums tinka.

Mokytis darant

Studentai iš pažangiosios gamybos technologijos programos baigs plataus spektaklio praktinius įgūdžius ir patirtį naudodami įrankius, įrangą ir technologijas, naudojamas pažangiose gamybos įmonėse, įskaitant FANUC robotai, hidraulikos ir pneumatinės įrangos, Allen Bradley / Rockwell PLC, automatizuotą procesą įranga, prijungimo multimetrai, "Textronix" osciloskopai ir "Starrett Precision" matavimo prietaisai. Jūs taip pat gausite realaus pasaulio patirties programuodami CNC apdirbimo centrus, trikdžius kompiuterinius tinklus, programuojant ir susiejant "Rockwell PLC" ir susiejant skaitmenines logines grandines.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Elkhorn Sturtevant
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway Technical College

Verslo valdymo pasaulis yra jaudinanti, greita ir dinamiška vieta savo karjerai praleisti. "Gateway" verslo vadybos studentai sužinoti, kaip verslo pasaulis veikia rinkod ... [+]

Verslo valdymo pasaulis yra jaudinanti, greita ir dinamiška vieta savo karjerai praleisti. "Gateway" verslo vadybos studentai sužinoti, kaip verslo pasaulis veikia rinkodaros, finansų ir organizaciniu požiūriu. Esant sparčiai besivystančiam verslo pasauliui, palaikymas reikalauja, kad valdytojas žinotų įvairiausius dalykus. Verslo vadybos laipsnis padės nustatyti absolventus be kitų darbuotojų; geriau juos pasiruošti eiti į valdymo vaidmenis. "Gateway" verslo vadybos kursus rengia verslo patariamasis komitetas, kurį sudaro regiono darbo rinkos specialistai. Todėl klasėse kalbama apie naujausias verslo tendencijas šiandien. Studentai taip pat gaus naudos iš verslo vadybos instruktorių, kurie yra patyrę specialistai - daugelis turi daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kenosha Elkhorn Racine Sturtevant Walworth  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

I Choose Gateway- We Are Young