Culinary and Pastry School in Miami

Įvadas

Oficialus aprašymas

Gastronomicom kulinarijos institutas buvo mokyti naujos kartos kulinarijos virėjų už pastarąjį dešimtmetį į nedidelį, saulėtą miestelyje Pietų Prancūzijoje. Studentai iš viso pasaulio išmoko gastronomijos virimo nuo kvalifikuotų virėjų, atrasti naujus metodus ir remdamasi tie jie jau gali turėti.

Prancūzų virtuvė garsėja visame pasaulyje, tai aistra siekti tobulumo, gerbiant tradicinius metodus, apimantis naujas technologijas ir užtikrinant tik geriausią produkciją naudojamas. Būtent ši priežastis, kad prancūzų gastronomija buvo pripažinta UNESCO 2010 metais kaip dalis pasaulio «nematerialaus kultūros paveldo".

Mūsų misija yra teikti mūsų studentai aukščiausio lygio kulinarijos švietimo ir sukurti savo įgūdžius, kad galėtų pasiekti kompetenciją, siūlydami rankas ant kursus prancūzų virtuvės ir konditerijos gaminiai.

Yra begalinis galimybes visame pasaulyje perimti sėkmingą karjerą maisto ir esame pasirengę gaminti naujos kartos viršų virėjai.

Mūsų patyrę ir aistringi mokytojai teikia kursus suderintos su griežtesnėmis standartus Michelin "žvaigždučių išduotų restoranų.

"Michelin" yra seniausia ir labiausiai su Europa restoranai "vadovas, kuris apdovanojimai Michelin žvaigždes kompetencijos į pasirinktą keletą įstaigose. Pelningiausi Michelin žvaigždė yra kažkas viskas gerai valgomojo Virėjai siekiantys eiti vieną dieną.

Michelin žvaigždučių reitingus:

Vienas žvaigždė: «Labai geras restoranas savo kategorijoje»

Dvi žvaigždės: «Puikus maisto gaminimo, verta apvažiavimas»

Trijų žvaigždučių: «Išskirtinė virtuvė, verta speciali kelionė» Jei esate pasirengę siekti meistriškumo ir įvykdyti savo apetitą kulinarijos profesionalumo, patikrinkite mūsų pritaikytų programų ir susisiekti su mumis šiandien.

Graduate Management Admission Test arba Gastronomicom institutas yra tarptautinė kulinarijos akademija įsteigta 2004 m profesionalai gastronomijos ir Prancūzijos Konditerijos. Visi mūsų mokytojai pasigirti ilgametę patirtį prestižinis, high-end gastronomijos Hotel-restoranuose.

Kartu mes nukreipiama savo žinias ir įgūdžius kurti konsoliduotas geriausių mokymo metodų šių keturių dalykų specializuotas programas.

Programos čia, mūsų Tarptautinio kulinarijos akademijos, leis jums išmokti prancūzų virtuvės ir konditerijos menų mokykloje Arts ne vieną "Michelin" žvaigždutėmis lygio (geriausias atskaitos pasaulyje aukštos kokybės HOTEL-restoranų ar restoranų).

Visi kursai vyksta anglų kalba.

Kodėl verta rinktis šią mokymo lygį?

Nurodykite imtis klases mūsų kulinarijos akademijos atvers daug darbo vietų duris savo šalyje ir taip pat užsienyje. Mes taip pat žinome, kad daugelyje šalių yra didelis trūkumas kvalifikuotų žmonių maisto ir gėrimų pramonei, ypač gastronomijos!

Mokykla turi du state-of-the-art virtuvės, kiekvienas individualizuotas, kad atitiktų nei su kulinarijos kepimo arba miltinių klases, su įrankiais rasti labiausiai restoranų ir viešbučių virtuvėse.

Receptai Jūs sužinojote grindžiamos sezonų ir kiekvieną savaitę jums bus sutelkti dėmesį į naujos srityje virtuvės ar tešlos, iš patiekalai su filė ir kepimo žuvų ir duonos įspūdingų padengtiems desertai.

Be maisto gaminimo klasės, Virėjo Samuelis bus išmokyti jus viską iš pagrindų, tokių kaip sukurti tobulą kiaušinį ir olandišku padažu, į išradinėjimo prancūzų klasika kaip Cassoulet šiuolaikinės auditorijos. Jūs taip pat išmokti dishing rodyti stabdymo maistą naudojant putos, geliai ir šiek tiek mokslo paslaptis.

Be tešlos, Virėjo Kirilo pernesa savo žinias apie tešlos, šokolado ir desertas pasaulyje. Jūs išmoksite Prancūzijos Boulangerie klasika, pavyzdžiui, batonai ir raguoliai, taip pat įvaldyti grūdinimo šokolado ir sukurti sluoksniuotos pyragai, kad būtų nustebinti net Marijos Antuanetės meną.

Laiptais yra bendruomeninė vietos pakabinti prieš arba tarp klasių ir kabinetų, kur jūs išmoksite įvaldyti prancūzų kalbą, daugiausia dėmesio skiriant techninę virtuvės žodyno. Tiems studentams, kurie jau kalbėti prancūziškai, daugiau avansas klasė yra prieinama stumti jums toliau.

Mokykla įsikūrusi pėsčiomis nuo verslo centre Agde, miestas prie Viduržemio jūros, netoli Ispanijos sienos. Agde yra viduramžių miestas, pripildytas siaurų juostų būdų ir fantastinis sekmadienio rinkoje, kur jūs galite pasiimti šviežių produktų, skonį vietinių gėrybių ir treniruoti savo prancūziškai.

Cap d'Agde yra pavadinimas, suteiktas jūra besiribojančių gyvenviečių tik į pietus nuo miesto centro ir kur jūs gyvenate, o studijuoja Gastronomicom. Populiarus tarp turistų vasarą, apgyvendinimo galima rasti tarp vieno iš didžiausių smėlio paplūdimiai Viduržemio jūros ir pagrindinio uostamiestyje, kuris yra užpildytas su restoranų, parduotuvių ir pramogų parkų.

Vietos

Majamis

Address
2151 Lejeune Rd, Coral Gables, Fl,
33134 Majamis, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos