GEOS Languages Plus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Su „ GEOS Languages Plus gausite puikų išsilavinimą ir nuostabią patirtį užsienyje. Mūsų klasės ir programos optimizuojamos naudojant naujausias ESL medžiagas ir mokymo metodus, kad būtumėte tikri, kad greitai išmoksite. Jūsų klases mokys patyrę mokytojai, kurie padės jums pasiekti savo tikslus ir toliau eiti į kolegiją ar universitetą su mūsų Pathways programa! Studentai iš viso pasaulio atvyksta į GEOS už prieinamus kursus ir programas. Mes taip pat siūlome po klasės užsiėmimus ir ekskursijas, kurios padės atrasti naują miestą ir praktikuoti savo anglų kalbos įgūdžius.

Turime išskirtinių anglų kalbos mokyklų Niujorke ir Los Andžele.

Niujorko universitetas

NYC dažnai yra gerbiamas kaip menas

Mūsų svečiai Niujorke gali pasirinkti apsistoti viename ar dviviečiame lovos kambaryje, esančioje mūsų gyvenamosiose patalpose, patogioje vietoje, netoli mūsų mokyklos vietos arba vienoje iš daugiakultūrinių namų. Arba galite pasirinkti iš pilno maitinimo (3 ar porcijos per dieną) arba pusryčių (2 porcijos per dieną) valgių.

Los Andželo universitetas

Los Andželas derina klimato blizgesį su nuostabiomis pramogomis. Miestas suteikia lengvą prieigą prie daugelio pagrindinių lankytinų vietų Kalifornijoje, pavyzdžiui, paplūdimiuose, kalnuotose vietovėse, Disneilendas, "Six Flags Magic Mountain" ir "Palm Springs". Be žinomų prekybos centrų, Los Andželas taip pat yra žinomas dėl įvairių meno galerijų ir meno orientuotų renginių, vykstančių Hermosa ir Malibu paplūdimyje.

Mokykla yra patrauklioje priemiesčio kaimynystėje, maždaug 30 minučių nuo Los Andželo centro. Mokydamiesi su mumis, jūs būsite apgyvendinti vienoje iš mūsų namų, įrengtų viename arba dviviečiame kambaryje arba kartu su kitais mūsų kolegijos studentais. Sodybos paprastai yra 45-60 minučių atstumu nuo mokyklos, kur naudojasi viešasis transportas.

"GEOS Language Plus" dėka studentai naudojasi kasdienių klasių įvairove. Jie gali praktikuoti visus anglų kalbos įgūdžius, nes kiekvieną dieną jie gauna tris skirtingas klases. Kiekvieną klasę moko kitas mokytojas. Be to, "GEOS Language Plus" garantuoja, kad gausite papildomą angliškai kalbančio laiko, daugiau nei įprastą klasę bet kurioje kitoje mokykloje, nes kiekvieną dieną studentai imasi 90 minučių kalbėjimo ir klausymo bloko.

Vietos

Niujorkas

New York Campus

Interneto svetainė

Kosta Mesa

Los Angeles Campus