Glendale Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

apžvalga

kolegija Glendale Community College, Įkurta 1927 metais ir akredituota Vakarų Kolegijos mokyklų (WASC, akronimas anglų kalba) asociacijos, tai yra Community College valstybiniuose universitetuose Kalifornijos sistema, kuri siūlo dvejų metų kursus. Glendeilas CK siūlo laipsnių "bendradarbis menų ir kompanionas mokslas" ir profesinę trumpus kursus kvalifikuoti studentams.

Glendale yra vienas iš aukščiausių perdavimo greitis Community College sistemos Kalifornijoje; daugelis studentų lankyti koledžą lankyti pirmuosius du metų bakalauro laipsnį, prieš perduodant Konkurencingos ketverių metų universitete. Ji šiuo metu yra 15.000 studentų ir 600 iš kitų šalių dėl studento vizą. visišką paramą ir patarimus, ir lankstus priėmimo politika yra prieinama kaip dalis Departamento programų tarptautinių studentų. Kolegija sutinka su kandidatų iš viso pasaulio.

"Greiti duomenys"

 • Mokykla dvejus metus mišri viešojo
 • 15000 studentai įskaitant 600 tarptautinių studentų iš 50 šalių
 • Akreditacija: Vakarų kolegijos Mokyklos asociacija (WASC)
 • Įsikūrusi mažame mieste (saugi ir svetinga); 16 km į šiaurę nuo miesto centro Los Andžele
 • Laipsniai pasiūlė: Associate menų, Associate in Science (60 vienetų) ir profesinių kursų. Anglų kalbos kursai (ESL) sudaro kredito laisvų naujų studentų
 • Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: baigus vidurinę mokyklą ar vidutinio "C" (vidutiniškai 2.0 GPA) jei perduodant iš JAV kolegijoje ar universitete ir asmeninio pareiškimo
 • TOEFL: 450 išspausdintame versiją arba 45 ant iBT egzaminą. Arba IELTS (egzaminas Britų Taryboje) su 4,5 balo
 • Mokslą ir mokesčiai (akademiniai metai: 2016-2017): US $ 6385. Žinoma mokestis už "nenuolatinio" = US 205 $ už vienetą
 • Numatomos išlaidos iš gyvenimo (off-kampusie, 10 mėnesių) kaina: $ 12000
 • akademinis kalendorius: pusmečio sistema (laikotarpiai 16 savaičių) ir "seansai" trumpalaikis. Rudens semestre prasideda rugsėjo pradžioje; Pavasario semestro prasideda vasario viduryje; žiemos sesijos prasideda sausio pradžioje; vasaros sesijos prasideda birželio pabaigoje
 • Vidutinis dydis klases: 25 30 studentai
 • Mokytojai ir instruktoriai turi magistro ir doktorantūros
 • Anglų, kaip antrosios kalbos yra skaičiuojamas kaip kreditų, kurie gali būti naudojami baigimo kurso. Kursas apima pažangias mokymo gramatikos įgūdžius, rašymo, kalbėjimo ir klausymo
 • Populiariausi kursai: Menas ir Animacija dizainas, aviacijos (su koncentracijos stiuardesės), Verslo administravimas, komunikacija, Maisto gaminimas, IT Technologijos / Informacinės sistemos, viešbučių vadybos ir restoranai, Muzika, Slauga, Teatras TV gamybos ir vizualiniai menai. Yra 75 kursai, iš viso.
 • modernus ir aukštųjų technologijų miestelis įsikūręs ant 40 ha šlaitas su 18 nuolatinių pastatų
Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos

akademiniai kursai

Glendale Community College tarnavo Glendale ir apylinkes nuo 1927 kur įgijo puikią reputaciją akademinės kompetencijos, atitinkančią besikeičiančios pasaulio poreikius. Kaip tinkamai pripažinta institucija, Glendale CK siūlo platų akademinių kursų, profesinis ir trumpus kursus. Ir daugiau nei 75 aukštojo mokslo siūlo Koledžas, kartu su platų bendrojo lavinimo kursuose -allowing studentams galimybę užbaigti pirmuosius dvejus metus kolegijoje reikalavimus, kad būtų galima pervesti į trečią metus iš universiteto , Tai leidžia tarptautiniai studentai, norėdami sutaupyti laiko ir pinigų savo išsilavinimą Jungtinėse Valstijose.

Tarptautiniai studentai Glendale turėti individualius susitikimus su studentų mentorių, kurie padeda jiems jų akademinių planų ir apskritai orientacijos įgūdžių, reikalingų sėkmingai, ir padėti juos į medžiagų kaip dieninių studentų atrankos (12 kreditų per semestrą) ,

Akademinio išsilavinimo kolegijoje siūloma mažų, asmeninį klasių; patogiu laiku su dieninėse ir vakarinėse klasėse, kurios remiasi naujausių technologijų, įrangos, laboratorijų ir modernių mokymo metodų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Tarptautiniai studentai privalo pateikti šiuos dokumentus tam, kad kreiptis dėl F-1 vizos: (1) Tarptautinė registracija forma GCC ir perdirbimo mokestis $ 60 (2) Oficialus stenograma išverstą į anglų kalbą (3) Finansinės paramos ir banko pažyma rodo JAV dolerių 20.800 pusiausvyrą - bendras išlaidas už akademinius metus arba 10 mėnesių (4) minimalus TOEFL rezultatas 450 (spausdinta versija) arba 45 naujos iBT egzaminą (5) ataskaita / asmens esė

Priėmimo Prašymas laikotarpiai (užsienio studentams)

 • Rudens semestras (rugsėjis) = liepos 1
 • pavasario semestras (vasaris) = gruodžio 01

Atkreipkite dėmesį: terminai gali būti lankstus, prašome susisiekti su Tarptautinė studentų biuras detales.

Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos

Vieta ir klimato

Glendale Community College yra Glendale, saugios gyvenamosios bendruomenės apie dešimt mylių (20 kilometrų) į šiaurę nuo Los Andželo.

Su modernus ir tradicinis mišinys, The Glendeilas kolegija yra per gražus miestelio į San Rafael kalnuose, kur pamatysite Glendale slėnių ir dalys Los Andželo panoramos kalvų. Jo miesteliu sudaro 40 ha ir 18 pastatų, tarp kurių yra nauja kompleksas "mokslo centras" ir planetariumas ir naujai rekonstruotos Biblioteka / studento centras, užkandžių baras ir galimybių gaminti.

Kitos paslaugos ir patogumai: renovuotas biblioteka, kelios laboratorijos kompiuterius, studentų sveikatos centras, perdavimo centras, matematikos centras / mokslą, pažangių technologijų centras, auditorija už scenos meno, meno studentai rodyti, treniruoklių salė ir atletika stebėti.

Iš Glendale Miestas turi 200.000 gyventojų. Į Pietų Kalifornijos oras yra paprastai santūrūs ir šilta ištisus metus, vidutinė temperatūra svyruoja nuo 15 ° C žiemos mėnesiais 35 ° C vasarą.

Tarptautinė Studentų gyvenimas

Visi pradedantieji tarptautiniai studentai privalo lankyti specialią orientaciją prieš rudens ir pavasario semestrus. Patartina, kad studentai atvyks bent prieš dvi savaites iki klases gauti specialius konsultavimas, padaryti testą ir plėtoti mokymo programą pradžios. Studentai sveikino kolegijos rektorius, kelių mokytojų, darbuotojų ir atstovų draudimo bendrovių. Jie gauna išsamias instrukcijas ir pagalba registracijos procesą. Visi atitinkami reglamentai ir imigracijos procedūros išsamiai paaiškinta. Testą, galima tiems studentams, kurie negalėjo testą prieš orientacijos. Informacija apie būsto off-kampusie yra siūlomos studentams, besidomintiems butų ar kurie nori gyventi su partneriu ar galbūt su priimančiosios Amerikos šeimai.

Tarptautinė studentų populiacija Glendale yra aktyvus ir neatsiejama kolegijos bendruomenei. Kultūriniai ir socialiniai veikla apima tarptautinių studentų asociacija, susijusią su mokinių vyriausybės, ir "Tarptautinė savaitė" kasmetinėje pavasario - Užbaigti su madų šou, pasaulio muzikos, kultūros eksponatų, sąžiningos ir tipiškų maisto vakarienė šokių. Tarptautinis biuras taip pat skatina įvairių "išvykas" į lankytinas vietas Pietų Kalifornijoje.

Vietos

Glendeilas

Address
1500 North Verdugo Road

91208-2894 Glendeilas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos