Forum English Center

Įvadas

Oficialus aprašymas

ISTORIJA

IT VISUOTI SU DR. SUSIE

Forumas prasidėjo su ekspertu pedagogo ir lingvistės dr. Susanna McPhilomy (jos mokiniams žinoma kaip Dr. Susie), kuri sukūrė pagreitintą kalbos mokymo techniką, kurią ji sėkmingai praktikavo visame pasaulyje.

Su beveik 40 metų mokymo patirtimi, Susanna tiksliai pritaikė netradicinę anglų kalbos kaip antrosios ir užsienio kalbos mokymosi priemonę, skatindama pokalbį gramatikos ir kitų įgūdžių požiūriu. Mokydamas daugelyje anglų kalbos mokyklų ir universitetų, taip pat įsteigęs savo kalbos mokyklas, JAV Ling institutas Jute, Susanna nusprendė atverti forumą Vašingtone, kur vyko jo dukra Maria McPhilomy.

Ji yra žinoma, kad ugdo palankią aplinką, kad jos mokiniai galėtų efektyviai išmokti dirbti angliškai kalbančioje aplinkoje. Su daugybe akademinių laipsnių iš amerikiečių ir tarptautinių institucijų, Susanna stiprūs akademiniai įgaliojimai ir didelė patirtis vis dar pritraukia studentus iš viso pasaulio!

MISIJA

Forumo misija - užtikrinti veiksmingą ir veiksmingą anglų kalbos mokymą, kad kultūriškai įvairūs studentai galėtų pasiekti savo akademinius, profesinius ir asmeninius anglų kalbos tikslus.

Forumas yra įsipareigojęs padėti mokiniams pasiekti visą savo mokymosi potencialą, taikydamas į studentus orientuotą mokymo metodą, interaktyvias mokymo strategijas ir supažindinant studentus su Amerikos kultūra.

PRIPAŽINIMAS

Forumas yra didžiuotis Vašingtono srities TESOL asociacija, TESOL tarptautinė asociacija ir NAFSA.

Forumas taip pat buvo pateiktas daugelyje internetinių ir spausdintų leidinių, įskaitant "Alexandria Gazette Packet", "Zebra Magazine", "AlexandriaNews.org" ir

OldTownAlexandriaPatch.com ir El Pregonero.

METODAS

VISI TIKSLAI

Mūsų požiūris gali būti paaiškintas vienu žodžiu - dialogas!

Per vaidmenų spektaklius, simuliacijas ir aktyvios klasės diskusijas mūsų mokiniai pradeda kalbėti pirmąją klasę!

Dažnai žmonės mokosi kalbos ir greitai pamiršta, bet forume mes specializuojamės pašalinti atotrūkį tarp žinojimo ir kalbos įgūdžių tinkamame kontekste, įtraukdami interaktyvius metodus, kurie veikia su atminties struktūromis, kad padėtų mokiniams išmokti anglų kalbą greičiau ir geriau išsaugoti.

Mūsų komunikacinis požiūris imasi nuobodų skaitymo, rašymo ir klausymo praktiką ir paverčia juos įdomiomis diskusijų temomis, leidžiančias studentams aktyviai dalyvauti klasėje ir praktikuoti savo anglų kalbą kasdien.

Rezultatas? Jūs ir jūsų smegenys gauna daug daugiau mokymosi stimuliacijos!

Vietos

Aleksandrija

Address
801 N. Pitt Street, Suite #102
VA 22314 Aleksandrija, Virdžinija, Jungtinės Amerikos Valstijos