Felician University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų prioritetas yra mūsų studentams. Mūsų antrasis yra jų ateitis.

Įkurta 1942 metais, padarytais Felician seserys, Felician universitetas yra vienas iš nedaugelio pranciškonų universitetų šalyje, o tik vienas iš Naujojo Džersio. Mes sukūrėme savo reputaciją su Paslaugomis ir dėl dėmesio žmonijai, kaip buvo Mergelės Marijos Angela Truszkowskiej svajonė - iš Felician seserų Fundatorka daugiau nei prieš šimtmetį. Net ir šiandien, mes stengiamės atstovauti tuos į viską vertybes mes darome.

Be abejo, studentai yra prioritetas ne Felician.

Mes teikiame individualizuotas dėmesį ir paremti pasiruošti gyvenimui, ir sėkmę, po baigimo. Daugiau nei tiesiog kokybės studentams, mes baigė vertingų visuomenės narius, kurie yra pasirengę prisiimti nuolat besikeičiančios pasaulio iššūkius. Kaip bendrai švietimo, laisvųjų menų institucijos, Felician gyvena maždaug 2300 bakalauro, magistro ir suaugusių studijų studentams. Su visu etatu, ne visu etatu ir interneto aukos, galite tikėtis talpinantis universitetinį patirtį Felician universitete.

Misija

Felician yra nepriklausoma bendrai švietimo Katalikų / Pranciškonų universitete įkūrė ir rėmė pagal Felician seserų ugdyti įvairių gyventojų studentų per tam laisvųjų menų tradicijos sistemą. Jo misija yra suteikti visą papildyti mokymosi patirtimi, sutvirtintas stiprių akademinių ir studentų plėtros programas, skirtas suteikti studentams jų didžiausias galimybes ir parengti juos patenkinti naujojo amžiaus iššūkius informuoti protus ir supratimas širdyse. Ilgalaikis tikslas Felician universiteto skatinti meilę mokymuisi, noras Dievui, savęs pažinimo, paslaugų kitiems ir pagarba visai kūrinijai.

Vizija

Būti iš anksto žymių katalikų pranciškonų universitetas, kur stipendija ir mokymo praktika ir mokymosi vieta studentams pirmasis atsparesnę ieškant tiesos ir nuolat siekti kompetencijos, charakterio bruožų ir užuojautos.

Felician pranciškonai Vertybės

Pagarba žmogaus orumui ... mūsų pagarba už ir įsipareigojimas skatinti ir apsaugoti asmenų orumą. Užuojauta ... empatiškas sąmonė kitų išreikštas rūpestinga paslauga. Transformacija ... procesas, kuris skatina atvirą protą ir širdį, todėl nuolat gerinti asmens ir tarnystę. Solidarumas su vargšais ... užtikrinant skurdžias ir pažeidžiamas poreikius tenkintų per palaikymui ir veiksmams. Taikos ir teisingumo ... kalimo teisingus santykius, atkurti tvarią aplinką, skatinti bendrąjį gėrį - viskas taikos siekimas.

Faktai

Vienas 20 pranciškonų universitetų Jungtinėse Valstijose ir Naujajame Džersyje tik Vienas miesteliu, dvi vietos Rutherford ir Lodi, NJ - 40 Iš viso arų 10.000 valandų studentas savanorišką darbą atlieka per metus 55 akademinių programų Vidutinis klasės dydis yra 15 studentų 92% studentų gauti finansinę pagalbą Studentas fakulteto santykis yra 13: 1 Du metus iš eilės apdovanotas Naujasis Džersis Nusipelnęs besimokančio mokytojo Metų 10 mylių nuo New York City, su 20 minučių važinėti 2,5 valandos Filadelfijoje ir Atlantik Sitis 10 skyrius II atletiškas programos 230% padidinti studijų užsienyje dalyvavimo 144-metų pilis ant Rutherford miesteliu yra įtraukta į nacionalinį registrą istorinių vietų

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus » Matyti Health BScs » Matyti Health MSc » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Bakalauro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

English as a Second Language

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 9 - 12 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Rutherford + 1 daugiau

[+]

Anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) programos

Programa renginiai 23 valandos anglų nurodymu per savaitę individualų programos [-]

Kontaktai

Adresas 1 Felician Way Rutherford, NJ
Rutherford, New Jersey, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas undefined