Excel English Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

"Excel" anglų kalbos institutas suteikia studentams galimybę išmokti anglų kalbos sudėtingumą, mokantis klestėti amerikietiškoje kultūroje tiek akademiniu, tiek profesiniu požiūriu. Mūsų interaktyvus požiūris, sukurtas per daugelį metų patirties klasėje, yra pritaikytas norint patenkinti anglų kalbos, kuri nėra anglų kalba, poreikius.

Veteranų ESL mokytojai Cindy Gordon ir Mallous Rohani tarnavo kaip mokymo ir programų koordinatoriai senoje anglų kalbos mokykloje Dalase, Teksase, kur jie sukūrė ESL programą, kuri sėkmingai mokė šimtus studentų anglų. Dabar jie bendradarbiavo, kad sukūrė dar labiau subalansuotą, skatinančią ir veiksmingą programą, kuri padėtų ne gimtąją kalbą mokantiems anglų kalbos komponentams.

"Excel" išskiria tai, kad mūsų patyrę kalbos dėstytojai žino, kaip išlaikyti studentus klasėje ir gauti žvaigždžių rezultatus. Ponia Gordon ir ponia Rohani yra ranka atrinkti dinamiškus ir patyrusius mokytojus, kurie, kaip ir jie, aistringai skiria kiekvieno studento sėkmei.

Misija ir tikslai

Mūsų misija "Excel" anglų kalbos institutu yra parengti anglų kalbos įgūdžius, kurie nėra gimtakoje, gerai parengtose programose, ugdydami bendrą mokymosi aplinkos ugdymą. "Excel" programos derina kalbos įgūdžius su gyvybiškai svarbiais kultūriniais ir tarpasmeniniais gebėjimais, kad parengtų ir suteiktų studentams galimybę sėkmingai bendrauti ir klestėti socialinėje, akademinėje ir profesinėje aplinkoje.

Siekdama šios misijos, "Excel English Institute" sukūrė šiuos tikslus: Pagerinti mūsų studentų anglų kalbos įgūdžius, kad jie būtų pasirengę studijuoti amerikietiškoje koledže ar universitete, suteikti jiems profesinių privalumų darbo vietoje arba padėti jiems realizuoti savo Savo asmeninius ir asmeninius tikslus.

Suteikti studentams kultūrines žinias ir supratimą, reikalingus pereiti nuo gyvenimo ir studijuoti savo šalyse į JAV. Pateikti studentų aptarnavimą ir aukščiausios kokybės administracines paslaugas. Atkreipkite dėmesį į aukščiausius anglų kalbos mokėjimo standartus, pritraukdami ir plėtodami talentingą ir patyrę dėstytojai.

Sukurti intelektinę atmosferą, kurioje profesinis tobulėjimas ir akademinė kompetencija yra vertinami, remiami ir vykdomi visuomet.

Akredituota CEA

"Excel English Institute" akreditavo Komisija anglų kalbos programos akreditavimo laikotarpiu nuo 2017 m. Balandžio iki 2018 m. Balandžio mėn. Ir sutinka laikytis CEA standartų anglų kalbos programas ir institucijas. CEA pripažįstamas JAV švietimo sekretoriaus kaip visuotinai pripažintos anglų kalbos programų ir institucijų akreditavimo agentūros JAV

Intensyvios anglų kalbos programos

Mūsų išsamūs kalbų kursai ugdo studentų žinias apie skirtingus anglų kalbos elementus - gramatiką, rašymą, skaitymą, kalbėjimą ir klausymą.

Patyręs fakultetas

Mūsų patyręs fakulteto interaktyvus požiūris, ištobulintas per daugelį metų patirties klasėje, pritaikytas pagal poreikius anglų kalbos, kuri nėra gimtoji kalba.

Patogi vieta

Mes esame Dallas, Teksase, patogiai pasiekę "DART Red Line".

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Business English

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 6 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Dallas

Kursas atspindi naujausias verslo tendencijas ir padeda studentams susidurti su Amerikos verslo kultūra, ugdyti gramatikos įgūdžius, kad būtų sėkmingas Amerikos verslo aplinkoje, ir ugdyti komunikacijos įgūdžius, reikalingus klestėti amerikietiškoje profesinėje darbo vietoje. [+]

Kursas atspindi naujausias verslo tendencijas ir padeda studentams susidurti su Amerikos verslo kultūra, ugdyti gramatikos įgūdžius, kad būtų sėkmingas Amerikos verslo aplinkoje, ir ugdyti komunikacijos įgūdžius, reikalingus klestėti amerikietiškoje profesinėje darbo vietoje.

[-]

Intensyvus anglų kalbos programa

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 18 mėnesių Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Dallas + 1 daugiau

Mūsų pagrindinė programa yra intensyvi anglų kalba. Ši programa yra suskirstyta į tris mokymo lygius - Pradinė, Tarpinė ir Išplėstinė. [+]

Mūsų pagrindinė programa yra intensyvi anglų kalba. Ši programa yra suskirstyta į tris mokymo lygius - Pradinė, Tarpinė ir Išplėstinė. Kiekvienas lygis yra padalintas į šešias 4 savaičių sekcijas. Kiekviename skyriuje studentai mokosi gramatikos, rašymo, skaitymo, klausymo ir kalbėjimo kursų, kurie padeda studentams išmokti bendrauti su amerikiečių kalbomis tiek žodžiu, tiek raštu. Šios programos tikslas yra padėti studentams iš anksto akademiškai ir profesionaliai. Kiekviena sesija susideda iš 72 valandų pamokų. Praktinių užduočių testas skirtas nustatyti studento kvalifikacijos lygį. Programa turi būti baigta per 6-18 mėnesių.

Mokesčiai Studento tipas Registracijos mokestis Mokymas: Intensyvios programos Knygos: Intensyvi anglų kalba Tarptautinis studentas (F-1) $ 150 * 750 USD 150 USD už 6 mėn. Lygį Turistas / Vistorius (B1 / B2) / td> 50 USD * 750 USD 150 USD už 6 mėn. Lygį Rezidentas 50 USD 400 USD 150 USD už 6 mėn. Lygį * Mokymas tarptautiniams studentams ir turistams apima vieną 18 valandų per savaitę intensyvią programą + vieną 3 valandas per savaitę. Įrašas "Excel" priima mokinius bet kuriuo metu ir turi sistemą, kuri padėtų studentams prisitaikyti prie klasės nuo prisiregistravimo. Todėl būsimiems studentams nereikia laukti sesijos pradžios datos, kurią norite užsiregistruoti. Aplankykite "Excel" nuo 8-4 M-Th valandos ir 9-2 Pn ir Sat. Intensyvi anglų programa Intensyvios anglų kalbos programos tikslas - padėti studentams iš anksto akademiškai ir profesionaliai suteikti jiems žinių ir įrankių bendrauti su vietiniais amerikietiškais anglų kalbos žodžiu žodžiu ir raštu, naudojant garso gramatikos konstrukciją ir išplėstą žodyną. Pradedant Pradinis lygis skirtas studentams, norintiems įgyti pagrindinių gebėjimų bendrauti... [-]

Tofl rengimo programa

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 mėnesių Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Dallas + 1 daugiau

Studentams, norintiems patekti į universitetą, "Excel" siūlo TOEFL testo rengimo kursą. Šis trijų mėnesių kurso kursas skirtas strategijoms ir instruktavimui, kad TOEFL testas pasiektų optimalius rezultatus. [+]

Studentams, norintiems patekti į universitetą, "Excel" siūlo TOEFL testo rengimo kursą. Šis trijų mėnesių kurso kursas skirtas strategijoms ir instruktavimui, kad TOEFL testas pasiektų optimalius rezultatus. Mūsų TOEFL studentai yra reguliariai išbandomi, norėdami nustatyti, kurias studijų sritis reikia papildomai atkreipti dėmesį, kad būtų kuo daugiau bandymų rezultatų. Programa suskirstyta į tris keturių savaičių skyrius, kuriuos galima atlikti nepriklausomai.

Studento tipas Registracijos mokestis Mokymas: Intensyvios programos Mokymas: pasirenkamosios programos Knyga: TOEFL testų rengimo programa Tarptautinis studentas (F-1) $ 150 * 750 USD įskaitant 65 $ Turistas / Vistorius (B1 / B2) 50 USD * 750 USD įskaitant 65 $ Rezidentas 50 USD 400 USD $ 100 65 $ Įrašas "Excel" priima mokinius bet kuriuo metu ir turi sistemą, kuri padėtų studentams prisitaikyti prie klasės nuo prisiregistravimo. Todėl būsimiems studentams nereikia laukti sesijos pradžios datos, kurią norite užsiregistruoti. Aplankykite "Excel" nuo 8-4 M-Th valandos ir 9-2 Pn ir Sat. Intensyvus anglų kalbos / TOEFL klasių tvarkaraštis sesija Pradžios data pabaigos data 1 Sausio 3 d Sausio 26 d 2 Sausio 30 d Vasario 23 d 3 Vasario 27 d Kovas. 30 4 Balandžio 3 d Balandžio 27 d 5 Gegužė. 1 Gegužė. 25 6 Gegužė. 30 Birželio mėn. 22 7 Liepos mėn. 3 Liepos mėn. 27 8 Liepos mėn. 31 Rugpjūčio 24 d 9 Rugpjūčio 28 d Rugsėjo 21 d 10 Rugsėjo 25 d Spalis 19 11 Spalio 23 d Lapkričio 16 d 12 Lapkričio 20 d Gruodžio 14 d [-]