Excel English Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

"Excel" anglų kalbos institutas suteikia studentams galimybę išmokti anglų kalbos sudėtingumą, mokantis klestėti amerikietiškoje kultūroje tiek akademiniu, tiek profesiniu požiūriu. Mūsų interaktyvus požiūris, sukurtas per daugelį metų patirties klasėje, yra pritaikytas norint patenkinti anglų kalbos, kuri nėra anglų kalba, poreikius.

Veteranų ESL mokytojai Cindy Gordon ir Mallous Rohani tarnavo kaip mokymo ir programų koordinatoriai senoje anglų kalbos mokykloje Dalase, Teksase, kur jie sukūrė ESL programą, kuri sėkmingai mokė šimtus studentų anglų. Dabar jie bendradarbiavo, kad sukūrė dar labiau subalansuotą, skatinančią ir veiksmingą programą, kuri padėtų ne gimtąją kalbą mokantiems anglų kalbos komponentams.

"Excel" išskiria tai, kad mūsų patyrę kalbos dėstytojai žino, kaip išlaikyti studentus klasėje ir gauti žvaigždžių rezultatus. Ponia Gordon ir ponia Rohani yra ranka atrinkti dinamiškus ir patyrusius mokytojus, kurie, kaip ir jie, aistringai skiria kiekvieno studento sėkmei.

Misija ir tikslai

Mūsų misija "Excel" anglų kalbos institutu yra parengti anglų kalbos įgūdžius, kurie nėra gimtakoje, gerai parengtose programose, ugdydami bendrą mokymosi aplinkos ugdymą. "Excel" programos derina kalbos įgūdžius su gyvybiškai svarbiais kultūriniais ir tarpasmeniniais gebėjimais, kad parengtų ir suteiktų studentams galimybę sėkmingai bendrauti ir klestėti socialinėje, akademinėje ir profesinėje aplinkoje.

Siekdama šios misijos, "Excel English Institute" sukūrė šiuos tikslus: Pagerinti mūsų studentų anglų kalbos įgūdžius, kad jie būtų pasirengę studijuoti amerikietiškoje koledže ar universitete, suteikti jiems profesinių privalumų darbo vietoje arba padėti jiems realizuoti savo Savo asmeninius ir asmeninius tikslus.

Suteikti studentams kultūrines žinias ir supratimą, reikalingus pereiti nuo gyvenimo ir studijuoti savo šalyse į JAV. Pateikti studentų aptarnavimą ir aukščiausios kokybės administracines paslaugas. Atkreipkite dėmesį į aukščiausius anglų kalbos mokėjimo standartus, pritraukdami ir plėtodami talentingą ir patyrę dėstytojai.

Sukurti intelektinę atmosferą, kurioje profesinis tobulėjimas ir akademinė kompetencija yra vertinami, remiami ir vykdomi visuomet.

Akredituota CEA

"Excel English Institute" akreditavo Komisija anglų kalbos programos akreditavimo laikotarpiu nuo 2017 m. Balandžio iki 2018 m. Balandžio mėn. Ir sutinka laikytis CEA standartų anglų kalbos programas ir institucijas. CEA pripažįstamas JAV švietimo sekretoriaus kaip visuotinai pripažintos anglų kalbos programų ir institucijų akreditavimo agentūros JAV

Intensyvios anglų kalbos programos

Mūsų išsamūs kalbų kursai ugdo studentų žinias apie skirtingus anglų kalbos elementus - gramatiką, rašymą, skaitymą, kalbėjimą ir klausymą.

Patyręs fakultetas

Mūsų patyręs fakulteto interaktyvus požiūris, ištobulintas per daugelį metų patirties klasėje, pritaikytas pagal poreikius anglų kalbos, kuri nėra gimtoji kalba.

Patogi vieta

Mes esame Dallas, Teksase, patogiai pasiekę "DART Red Line".

Vietos

Dalasas

Address
10260 North Central Expressway, Suite 250 Dallas, Texas 75231
Dalasas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos