Oficialus aprašymas

MISIJA

Mūsų misija yra skatinti profesionaliai orientuotą švietimą ir taikomųjų įgūdžių mokymą tarptautiniu mastu įvairiose technologijų ir verslo disciplinose, kurios nėra prieinamos daugelyje tradicinių aukštojo mokslo institucijų. Mes esame pasiryžę pasirengti mūsų studentams sėkmingai pasaulinėje rinkoje. Tai pasiekiama derinant akademinę kvalifikaciją su profesiniu mokymu ir kultūrinės įvairovės suvokimu, sutelkiant dėmesį į profesionalų ir asmeninį mūsų studentų augimą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Elyon College

Skaitmeninės rinkodaros diplomo programa prasideda nuo skaitmeninės rinkodaros kraštovaizdžio įvedimo, įgyjant esminį jos pagrindinių principų supratimą, taip pat gebėjim ... [+]

Ką jūs išmoksite

Stand Suprasti pagrindines skaitmenines sąvokas, kaip jis pakeitė klientų elgesį ir poveikį jūsų vaidmeniui bei platesniam verslui. ➔ Pasiekti verslo tikslus, suprasdami, kaip kurti, įgyvendinti ir įvertinti skaitmenines kampanijas, kurios įtraukia ir konvertuoja. Stand Suprasti skaitmeninių kanalų ir strategijų svarbą ir žinoti, kaip naudoti SEO, mokamą paiešką, turinį, reklamą ir el.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Brukline
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
6 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba