Oficialus aprašymas

Įkurta 1948 m Torrington, Vajomingas, Rytų Vajomingas kolegija šiandien tarnauja beveik 2,000 studentus kredito kursus ir per 6500 studentus ne kredito veiklą. Kolegija remia informavimo programas Converse, Crook, Niobrara, Platte, ir Weston apskrityse.

Misija

Rytų Vajomingas kolegija mokinį, išsami Community College, kad reaguoja į švietimo, kultūros, socialinių ir ekonominių poreikių savo bendruomenių kokybės, prieinamą švietimo galimybes dinamišką mokymosi visą gyvenimą.

Vizija

Rytų Vajomingas kolegija bus dinamiškas centras švietimui, veikdama kaip individualaus augimo, bendruomenės dalyvavimo ir globalinio poveikio katalizatorius.

Kodėl verta rinktis EDT?

Ką daryti, jei gali būti bet kas, ką norėjote būti? Tuo EDT, galite pradėti link savo tikslų kelyje!

Nuo 1948 EDT padėjo dešimtys tūkstančių studentų iš viso pasaulio uždirbti laipsnių, sertifikatų arba atspaudimo kursus pakeliui į daugiau išsilavinimą. Mes turime studijų programas, kuriomis siekiama padėti jums išmokti naują karjerą, arba perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete ir palaikomojo fakulteto ir darbuotojų, kurie bus dirbti padėti jums kiekvieną žingsnį kelyje įvairovė.

Mūsų filosofija - Rytų Vajomingas Kolegija yra įsipareigojusi teikti studento patirtį, kuri skatina akademinę sėkmę sudėtingoje ir palankią aplinką, skatina perėjimą prie kolegijoje pirmą kartą studentams ir padeda visiems mokiniams nustatyti ir pasiekti savo individualius tikslus. EWC studentas patirtis yra skirta skatinti asmeninį augimą didinant savarankiškumą, skatinti etišką elgesį ir asmeninę atsakomybę už mokymąsi, suteikiamos galimybes mokinių dalyvavimą universiteto veiklą siekiant sustiprinti socialinę plėtrą.

Siūlome klases, kur yra jūsų instruktoriai žino savo vardą, prieinamą mokslą normų ir akademinės ir paramos paslaugų prieglobos, kuria siekiama pereiti nuo vidurinės mokyklos į koledžą lengva ar esate tradicinis studentas arba jau nuo mokyklos kurį laiką.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Eastern Wyoming College

Sužinokite verslo ir darbo kompiuteriu įgūdžiai Jungtinėse Amerikos Valstijose tuo Rytų Vajomingas ... [+]

Sužinokite verslo ir darbo kompiuteriu įgūdžiai Jungtinėse Amerikos Valstijose tuo Rytų Vajomingas kolegijos tapti

Vykdomoji tarnyba asistentas

(Verslo Biuro technika sertifikatas)

Klasės:

Rudens semestrą

Koleginių studijų - Techninė Rašymas - Klavišinių Office "dokumentus - Buhalterinės apskaitos ir - informacinių sistemų - Gerinti Kalbama Anglų - Gerinti rašytinės anglų kalbos

Pavasario semestras

Verslo matematika - Įrašai ir informacijos valdymas - Office įgūdžiai ir paslaugos - Darbuotojų stažuotės Aš - Verslo Biuro capstone - Anglų Sudėtis užsienio studentams kursai gali skirtis priklausomai nuo studento akademine Baigę šią programą, ir gauti savo laipsnį, turėsite šiuos įgūdžius ir kvalifikacija: - Administracinė anglų rašymo įgūdžius - ataskaitų teikimo gebėjimus - Tiekimo valdymas - planavimas - "Microsoft Office įgūdžiai - Organizacija - Laiko valdymas - Pristatymas Įgūdžiai - įrangos priežiūra - Kelionės Logistika - Anglų verbalinės komunikacijos Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Torrington
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba