Oficialus aprašymas

Ar esate pasiruošęs pakeisti savo pasaulį?

JSU anglų kalbos instituto intensyvios anglų kalbos programoje jūs galite ...

... išmokti anglų kalbą greitai: 25 valandos per savaitę, ekspertų instruktoriai, klasės draugai iš viso pasaulio - jūs netrukus suprasite, kalbate ir angliškai rašysite pasitikėdami.

... mėgaukitės universiteto gyvenimu: JSU studentų kortelė bus jūsų pagrindinis universitetas: patogus būstas, įvairūs restoranai, nemokamas transportas, naujas sveikatos klubas ir daugybė universitetų bei vietos veiklos ir renginių.

... Gaukite puikią vertę: kiekviena 7 savaičių sesija kainuoja 4 977 JAV dolerių ir apima studijas, mokesčius, būstą, maistą, renginius ir specialias kultūrines keliones - viską, išskyrus asmenines išlaidas.

Levels diagram

Programa turi šešis lygius. Kiekvienas studentas yra kitoks, tačiau dauguma studentų pradeda 3 ar 4 lygį ir pasiekia savo tikslą 5 lygiu.

Pastaba: "Sąlyginis įėjimas" , kai baigiate 4 lygį, galite būti priimtas į JSU bakalauro studijų programą be TOEFL ar IELTS rezultatų!

Mes tikimės padėti jums "pakeisti savo pasaulį"!

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

English Language Institute at Jacksonville State University

Intensyvios anglų kalbos programa suteikia anglų kalbos mokymą sėkmei universitete ir jūsų karjeroje. Įvairiuose kursuose jūs mokysitės ir mokysite anglų kalbą 25 valanda ... [+]

Ar esate pasiruošęs pakeisti savo pasaulį?

JSU anglų kalbos instituto intensyvios anglų kalbos programoje jūs galite ...

... išmokti anglų kalbą greitai: 25 valandos per savaitę, ekspertų dėstytojai, bendraklasiai iš viso pasaulio - netrukus suprasite, kalbate ir angliškai rašykite pasitikėdami!

... mėgaukitės universiteto gyvenimu: JSU studentų kortelė bus jūsų raktas į universitetą: patogus būstas, įvairūs restoranai, nemokamas transportas, bibliotekos, sveikatos klubas ir sportas - žiūrėti ir žaisti!

... gauna didelę vertę: kiekviena 7 savaičių sesija kainuoja mažiau nei 4977 JAV dolerių ir apima studijas, mokesčius, būstą, maistą, renginius ir ekskursijas - viską, išskyrus asmenines išlaidas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Jacksonville
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
7 - 42 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

ELI students improve their English at JSU