Oficialus aprašymas

Epaso skrydžio akademija Yra strategiškai įsikūrusi KEVB - New Smyrna Beach municipaliniame oro uoste, Floridoje, JAV. Nuo 1999 m. "Epic Flight Academy" dėmesys buvo skiriamas skrydžio treniruotėms, ir mes didžiuojamės tuo, kad nuolat auga ir gebame suteikti studentams galimybę siekti profesionalių pilotų svajonių. Per metus mes sukūrėme savo individualius kursus į visą paketų patirtį, užtikriname, kad mūsų studentai baigtų mokymus, kurie atitiktų būtinus reikalavimus, kad pasiektų savo bandomuosius karjeros tikslus.

Su studentais, keliaujančiais iš daugiau nei 70 pasaulio šalių, siekdami vykdyti skrydžio mokymą "Epic Flight Academy", suprantame, kad yra didelių lūkesčių dėl mūsų gebėjimo juos sėkmingai išspręsti ir būti informuoti apie jų Civilinės aviacijos institucijos reikalavimus. "Epic Flight Academy" studentai suras visus skrydžio mokymo kursus, sukurtus konkrečioms pasaulio žymiausių civilinės aviacijos institucijoms: FAA, EASA, JAEAC, DGCA, CAAV, ANAC, AAC, GCAA, GACA .... ir daug daugiau.

Mes suprantame, kad sunku, kaip studentų pilotas, suprasti visus reikalingus skrydžio mokymus, daug mažiau žinoti, ar jie atitinka jų tikslus. Kadangi daugelis mūsų absolventų pilotų pasakys jums, be "Epic" pilno kursinio skrydžio treniruočių, jie bus prarasti per savo bandomąją karjerą. Atsipalaiduokite ir leiskite mūsų parengtai priėmimo grupei vadovautis tvirtąja kryptimi savo svajonių karjerai kaip profesionaliems pilotai.

"Epic Flight Academy" skrydžio mokymo parinktys

Nesvarbu, ar jūs norėtumėte tapti komercine pilota, reikia privataus piloto licencijos, ar turėjote ankstesnį mokymą, mūsų skrydžio mokykla yra jums! Mūsų universiteto mieste yra mokomoji mokykla, įskaitant FAA ir EASA mokymus su ATPL teorija.

Tarptautiniai ir JAV piliečių bandomieji karjeros kursai: "Epic" siūlo pilnas skrydžio treniruočių kursą iš nulio patirties komerciniam kelių variklių pilotojui. Numatomas skrydžio treniruotės laikas yra 8-10 mėnesių, priklausomai nuo visų valandų. "Zero to Hero" skrydžio treniruočių kursas skirtas mokiniams baigti bandomąjį skrydžio mokymą ir pradėti savo karjerą mažiau nei vienerius metus!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Epic Flight Academy

Epic Profesionalaus Bandomieji programa yra pirmaujanti dalis 141 patvirtintas paspartino FAA komercinės aviacijos piloto mokymo kursai. ... [+]

Epic Profesionalaus Bandomieji programa yra pirmaujanti dalis 141 patvirtintas paspartino FAA komercinės aviacijos piloto mokymo kursai.

Šis kursas yra skirtas priimti studentą su nuline skrydžio mokymo patirtį Multi Variklio komercinės aviacijos piloto lygio taip mažai, kaip 6. - 8. mėnesius. Šio komercinės aviacijos piloto mokymo kursą dėmesys yra studentas pirmiausia gauna tvirtą bendrosios aviacijos žinias. Kai patyrę pagrindai strateginis, pilnas pakrovimas programa yra paleistas studento ypač mokymosi stilius.

Kitas žingsnis yra studentai plėtoti savo tikrąsias skrydžio įgūdžių ir patirties esminiams saugos procedūras, naudojant realaus laiko modeliavimo mūsų Frasca Tru Flite ir Mentor 5 lygio laukas mokymo priemones. Tai kartu scenarijus, pagrįstas mokymas su kompiuteriu mokymas leidžia studentams mokymosi ir klaidų ant žemės komfortą. Tai didina pasitikėjimą, kad jie žino ir gali sėkmingai atlikti procedūras ir manevrus prieš pradedant faktinį skrydžius orlaivyje, taupyti laiką ir pinigus komercinės pilotų mokymo metu. Mūsų profesionalūs bandomoji programa imituoja kapitalinio oro linijų mokymo, rengiant jums aviakompanijos nuo pirmos dienos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New Smyrna Beach
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
6 - 8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Epic Flight Academy | Professional Pilot Training | Florida

Commercial Pilot Maneuvers | Epic Flight Academy | Female Pilot

360 Coastal Discovery Flight - Epic Flight Academy

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.
Address
600 Skyline Drive New Smyrna Beach FL 32168
32168 New Smyrna Beach, Florida, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 386-409-5583