Epic Flight Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Epaso skrydžio akademija Yra strategiškai įsikūrusi KEVB - New Smyrna Beach municipaliniame oro uoste, Floridoje, JAV. Nuo 1999 m. "Epic Flight Academy" dėmesys buvo skiriamas skrydžio treniruotėms, ir mes didžiuojamės tuo, kad nuolat auga ir gebame suteikti studentams galimybę siekti profesionalių pilotų svajonių. Per metus mes sukūrėme savo individualius kursus į visą paketų patirtį, užtikriname, kad mūsų studentai baigtų mokymus, kurie atitiktų būtinus reikalavimus, kad pasiektų savo bandomuosius karjeros tikslus.

Su studentais, keliaujančiais iš daugiau nei 70 pasaulio šalių, siekdami vykdyti skrydžio mokymą "Epic Flight Academy", suprantame, kad yra didelių lūkesčių dėl mūsų gebėjimo juos sėkmingai išspręsti ir būti informuoti apie jų Civilinės aviacijos institucijos reikalavimus. "Epic Flight Academy" studentai suras visus skrydžio mokymo kursus, sukurtus konkrečioms pasaulio žymiausių civilinės aviacijos institucijoms: FAA, EASA, JAEAC, DGCA, CAAV, ANAC, AAC, GCAA, GACA .... ir daug daugiau.

Mes suprantame, kad sunku, kaip studentų pilotas, suprasti visus reikalingus skrydžio mokymus, daug mažiau žinoti, ar jie atitinka jų tikslus. Kadangi daugelis mūsų absolventų pilotų pasakys jums, be "Epic" pilno kursinio skrydžio treniruočių, jie bus prarasti per savo bandomąją karjerą. Atsipalaiduokite ir leiskite mūsų parengtai priėmimo grupei vadovautis tvirtąja kryptimi savo svajonių karjerai kaip profesionaliems pilotai.

"Epic Flight Academy" skrydžio mokymo parinktys

Nesvarbu, ar jūs norėtumėte tapti komercine pilota, reikia privataus piloto licencijos, ar turėjote ankstesnį mokymą, mūsų skrydžio mokykla yra jums! Mūsų universiteto mieste yra mokomoji mokykla, įskaitant FAA ir EASA mokymus su ATPL teorija.

Tarptautiniai ir JAV piliečių bandomieji karjeros kursai: "Epic" siūlo pilnas skrydžio treniruočių kursą iš nulio patirties komerciniam kelių variklių pilotojui. Numatomas skrydžio treniruotės laikas yra 8-10 mėnesių, priklausomai nuo visų valandų. "Zero to Hero" skrydžio treniruočių kursas skirtas mokiniams baigti bandomąjį skrydžio mokymą ir pradėti savo karjerą mažiau nei vienerius metus!

Vietos

Naujasis Smyrna paplūdimys

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.

Address
600 Skyline Drive
New Smyrna Beach
FL 32168


32168 Naujasis Smyrna paplūdimys, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 386-409-5583

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis