EDLATAM - NYIP

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus EDLatam?

Gimė iš mūsų aistra fotografijai pasiūlyti internete ir ispanų visiems ispaniškai kalbančių gyventojų, visa Course professional photography iš Niujorko instituto fotografijos (NYIP). Kai susidaro, mes užsibrėžėme yra labiau ambicinga misija: Nustatyti, išversti ir siūlome mūsų ispanų kalbos geriausius kursai pasaulinį pripažinimą, orientuota į informacijos ir žinių perdavimo, todėl jūs galite sukurti savo asmeninius įgūdžius visam gyvenimui - (Mano Skills4Life).

fotografija

misija

žymiai prisideda prie asmeninio pasitenkinimo mūsų studentams ir klientams lygio, per kursus plėtoti savo asmeninius įgūdžius, kad geriau gyventi (MySkills4Life).

Kurso tikslas

Būdamas internetinio švietimo įmonę (interneto) žmonių, kurių gimtoji kalba yra ispanų segmente vadovas.

strategija

Sukurti, pagaminti, versti, platinti, rinka, pasiūlyti ir parduoti produktus ir mokymosi paslaugas per internetą (kursai) ispanų garsiakalbiai, kuriais siekiama skatinti savišvietą, žinių demokratizacijos ir plėtrą Asmeniniai gebėjimai prisidėti prie visiško žmogiškojo potencialo realizavimą.

fotografija

Niujorko instituto fotografijos ™

The Niujorkas institutas fotografija (NYIP ™) Ji buvo įkurta Manhetene, kapitalo fotografijos pasaulyje, Niujorke 1910 metais ir kad įskaityta kaip seniausias mokykloje visame pasaulyje.

Daugiau nei 100 metų patirtis mokymas ir apmokymai fotografų ir fotografijos mėgėjams, taip pat įskaitomos į NYIP fotografijos mokykloje kaip # 1 pasaulyje ir daugiau studentų baigusių kiekvienos fotografijos metus.

Unikalus mokymo sistema NYIP per daugiau nei 50 metų patirtį su savo modeliu nuotolinio mokymo (dabar internetu), leido jam sukurti labiausiai ieškoma Užbaigti kursas Professional visame pasaulyje ir prestižiškiausių fotografijos. Kasmet studijuoti bet Kursai internetu nuotrauka Niujorko instituto fotografijos Daugiau nei 15.000 studentų.

Nesvarbu, ar esate ar norite būti profesionalus fotografas, dailininkas ar tiesiog fotografijos mylėtojas, išreikšti savo meninius talentus per fotografiją kaip rimtas hobis meno, šis kursas tinka jums.

Šiandien per EDLatamGalite imtis geriausią visą kursą professional photography jūsų kalba NYIP Ispanijos (ar jos modulių) be pervedimų iš savo namų, savo tempu ir savo erdvėje. Tuo pačiu metu, jūs esate geriausios mokyklos internetinis fotografijos pasaulyje rankomis ir gauti geriausią žinių lygį už labai prieinamą kainą, nes didelis procentas iš sutaupytos būdama internete, žinoma, yra perkeliami į mūsų studentų ,

Jei esate profesionalus ir jūs žinote, jūs turite imtis savo fotografijos į kitą lygį, arba jei jūs niekada studijavo fotografiją ir tikrai nori išmokti ir meistras, šiame kurse jūs gausite lygį, panašų į tai, ką jūs gaunate į fotografijos karjeros žinių, be Bulić likimo. Jūs išmoksite iš kodėl jūsų kamera "galvoja", kad pasaulis yra 18% pilka ir kodėl jūsų fotoaparatas negali pamatyti savo akimis pamatyti, net fotografijos, kurios reikalauja didesnės specializacijos šakos, su gylio jums tikisi ir nusipelno lygio, taip, kad ateini dominuoti keli iš jų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Programos
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree:

Vaizdo įrašai

YouTube EDLatam Channel - Conócenos

Kontaktai
Socialiniai tinklai