Oficialus aprašymas

Apie DBU

Įkurtas 1898 m., DBU turi vieną misiją - paversti studentų gyvenimą, kuris pakeis pasaulį, visa tai Dievo garbei.

Mes siūlome įvairias švietimo galimybes įvairaus amžiaus ir akademinio išsilavinimo asmenims, įskaitant bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programas, taip pat tęstinio mokymo ir pažymėjimų programas.

Per visa tai mes siekiame integruoti tikėjimą ir mokymąsi bei ugdyti asmenis, kurių noras yra tarnauti pasauliui.

Kviečiame atrasti DBU ir prisijungti prie mūsų misijos.

Greiti faktai

  • Bakalauro programos: 85
  • Magistrantūros programos: 44
  • Doktorantūros programos: 2
  • Vidutinis klasės dydis: 13

Prezidento pasveikinimas

„ Dallas Baptist University yra nacionaliniu mastu įvertintas, visapusiškas, į Kristaus centrą orientuotas universitetas, kurio misija yra sukurti tarnautojų vadovus per tikėjimo ir mokymosi integraciją. Mums malonu būti švietimo įmone, kurioje gyvena daugiau nei 4700 studentų, atstovaujančių daugiau nei 60 pasaulio šalių.

Mes tikime, kad mūsų pasauliui labai reikia apgalvotų krikščionių lyderių, gebančių kūrybiškai išspręsti sudėtingas problemas, vienareikšmiškai įtraukiant kultūrą per Biblijos tiesą. Mūsų absolventai tarnauja beveik visose profesinėse srityse. Nesvarbu, ar tai krikščionių gydytojai, teisininkai, pedagogai, mokslininkai, politikai ar daugybė kitų sričių, mes suprantame, kad mūsų studentai yra skirtingi savo kvietimuose, tačiau vieningi tikslais.

Pasinaudokite proga susipažinti su mumis per šią svetainę ar apsilankymą mieste. Jūs atrasite tarnautojų lyderių bendruomenę, kurios širdis yra mokyti ir rūpintis kitais, tuo pat metu rengdama daugybę akademinių disciplinų. Mes remiamės prielaida, kad visa tiesa yra Dievo tiesa, ir kartu ieškome žinių, kad galėtume drąsiai paveikti pasaulį kaip kultūros virsmą.

Prisijunkite prie mūsų, kai tarnaujame pasauliui Dievo garbei! “

Daktaras Adam C. Wright

DBU prezidentas

DBU istorija

DBU pirmtakas, Decatur baptistų koledžas, buvo įkurtas 1898 m. Kaip pirmasis jaunesnysis koledžas Teksase. Ilgus metus mokykla vadinosi mažu Decatur miestu, kuriame augo iškilūs jauni vyrai ir moterys, kurie užpildė bažnyčias, klases, ligonines ir verslus visoje tautoje.

1965 m. Mokykla persikėlė į vaizdingas pietvakarių Dalaso papėdes ir tapo ketverių metų įstaiga ir galiausiai buvo pervadinta į Dallas Baptist University kai pradėjo siūlyti aukštojo mokslo laipsnius.

Šiandien DBU turi įvairius laipsnius bakalauro, magistro ir doktorantūros lygmenyse. Antrame mūsų šimtmetyje DBU ir toliau tęsia savo misiją kurti tarnų lyderius, kurie pakeis pasaulį.

124192_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722d72d4974fc651_1280.jpg„StockSnap“ / „Pixabay“

Misija

Dallas Baptist University misija yra suteikti į Kristų orientuotą aukštos kokybės meną, mokslą ir profesines studijas tradicinio amžiaus ir suaugusiems studentams tiek bakalauro, tiek magistro laipsniais, kad būtų galima sukurti tarnų vadovus, gebančius integruoti tikėjimą. ir mokytis per jų atitinkamus kvietimus.

Idėjos pareiškimas

Sukurkite puikų krikščionišką universitetą, kuris būtų malonus Dievui, kurdamas į Kristų orientuotus tarnų vadovus, kurie keičia pasaulį.

Akreditacija

Dallas Baptist University yra akredituotas Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijoje, kad suteiktų asocijuotosios, bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnius.

Campus

Nesvarbu, ar pasirinksite gyventi miesteliu, ar važiuoti į klases, 368 akrų Dallas Baptist University miestelis yra nuostabi vieta praleisti savo universiteto metus. Įsikūręs kalnų pietvakarių Dalasas kalnuose su vaizdu į Mountain Creek ežerą, pagrindinis DBU miestelis suteikia saugią ir nuošalią bendruomenę daugiau nei 6 milijonų žmonių didmiestyje.

Šis miestelis patogiai įsikūręs tik 13 mylių nuo Dalaso centro, 19 mylių nuo Fort Wortho centro ir yra centrinėje vietoje prie Dalaso / Fort Wortho tarptautinio oro uosto ir Meilės lauko.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Dallas Baptist University

Intensyvioji anglų kalbos programa teikia į Kristaus kokybę orientuotas anglų kalbos instrukcijas tarptautiniams studentams rengiantis stoti į Dallas Baptist University b ... [+]

Intensyvioji anglų kalbos programa teikia į Kristaus kokybę orientuotas anglų kalbos instrukcijas tarptautiniams studentams rengiantis stoti į Dallas Baptist University bakalauro ir magistro programas ir siekti kitų asmeninių tikslų tradicinio amžiaus ir suaugusiems studentams, kad būtų galima sukurti tarnų vadovus, gebančius integruoti tikėjimą ir mokytis per jų atitinkamus kvietimus.

Intensyvios anglų kalbos programa (IEP) yra idealus būdas mokytis anglų kalbos ir pasirengti universitetiniam išsilavinimui JAV. Intensyviosios anglų kalbos programa siūlo visą darbo dieną dirbančius mokymus iš profesionalių, aukštos kvalifikacijos mokytojų, kurie kalba angliškai. Jūsų bendravimo įgūdžiai labai pagerės, o jūs lavinsite geresnius studijų ir tyrimų įgūdžius. Taip pat siūloma nemokama kuratorių programa, kuri suteiks jums individualią pagalbą, reikalingą norint pasiekti sėkmę dar greičiau! Intensyvioji anglų kalbos programa taip pat apima dažnai organizuojamas ekskursijas po kultūrą ir apsilankymus Amerikos namuose, kurios padės daugiau sužinoti apie Amerikos kultūrą. Sėkmingai baigę intensyvią anglų kalbos programą, galėsite įstoti į akademinius užsiėmimus į DBU neišlaikę TOEFL ar IELTS egzaminų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Dalasas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
8 - 16 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
3000 Mountain Creek Pkwy,
Dalasas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos