Delaware County Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

DCCC fasadas

Delaveras Apskrities Bendrija koledžas (DCCC) yra akredituota, visuomenės dvejų metų koledžo įsikūręs Žiniasklaida, Pensilvanija, Kolegija tarnauja 12.500 studentai, Įskaitant daugiau nei 200 tarptautinių studentų iš daugiau nei 50 šalys. DCCC studentai mėgautis saugiai, aukštųjų technologijų miesteliu gamtos apsuptyje, su lengva prieiga prie dinamiškos ir istorinio miesto Filadelfijoje, 22km atstumu. Kolegija Akcijos 40+ studijų programos tarptautinių studentų. Mokiniai gali baigti 2-jų metų Koledžas ir perkelti į 4 metų bakalauro studijų programą, jeigu jie nori. Mūsų perkėlimo tarnyba bendradarbiauja su daugiau nei 40 kolegijų ir universitetų suformuoti dvigubus ir patikimos readmisijos susitarimai ir šerdies-to-core sąnariams susitarimus. Mūsų vieta priemiesčio Filadelfija suteikia mokiniams galimybę aplankyti šias ir daugelį kitų mokyklų rytinėje JAV

DCCC suteikia tarptautiniai studentai prieigą prie puikus ESL programa; individualus dėmesys iš profesorių per mažos klasės dydžių (20 studentai vidutiniškai); ir vienas ant vieno konsultuoja akademiniam, imigracijos, ir asmeniniais klausimais.

Atviri Priėmimo politika

Norėdami būti įtraukti į koledžą, TOEFL, IELTS, SAT, ir veikti balai nereikia. Orientacijos, studentai bus išbandyta ir įdedamas į atitinkamo lygio anglų ir matematikos klases. Mes siūlome ESL programos studentams, kurie gali prireikti papildomos anglų kalbos studijas. Nors jie nėra būtini dėl priėmimo, jei jūs turite testų rezultatus, jie gali būti naudojami įdarbinimo tikslais. Rezultatai turi būti srovė per 5 metus.

  • TOEFL iBT balas 80+, TOEFL PBT rezultatas 550+, ar IELTS 6.5+ bus suteikta jums imtis anglų testą (ir ne ESL vieta testą.) - An SAT Skaitymas rezultatas 500 arba ACT Reading rezultatas 18 atitinka studentus registruotis anglų SUDĖTIS I (Angl 100).
  • televizija matematikos rezultatas 500+ ar aktas matematikos balas 20+ atitinka studentus registruotis matematikos klases atitinkamu lygiu.
DCCC studentai

Campus Life

Žiniasklaida, Pensilvanija yra patogus priemiesčio bendruomenė žinomas kaip "visiems savo gimtajame mieste." Tai yra saugus ir ramus su patogiais prekybos, teatrai, restoranai ir apartamentai. Lengvas naudoti viešasis transportas nuo Media Nuorodos jus į gyvą miesto Filadelfijoje. Filadelfija garsėja savo istorija ir yra vienas iš svarbiausių Amerikos pasaulinių centrų, verslo, sveikatos priežiūros, švietimo ir kultūros srityse. Miestas siūlo istorinių ir kultūrinių vertybių, tokių kaip Laisvės Bell ir pasaulinio lygio muziejų, įskaitant Philadelphia Museum of Art, Konstitucijos centro ir "Barnes fondas. Nuo DCCC, studentai gali tyrinėti New York City (2 valandos), Vašingtonas (2,5 valandos), Baltimore, ir Bostone, taip pat gražių paplūdimių ir kalnus.

Gerai suapvalinti išsilavinimą, kuris apima veiklą, sportą ir bendruomenės dalyvavimą įspūdį potencialiems perdavimo mokyklas, didina savo galimybes perkelti stipendijas ir kreipiasi į būsimus darbdavius. Štai kodėl Delaveras Apskrities Bendrija kolegija siūlo veiklos masyvo padėti padidinti savo mokymosi patirtį, sustiprinti pasitikėjimą ir suteikti jums tikrą bendruomeniškumo. Užklasinė veikla, iš lengvosios atletikos iki akademinių klubų ir studentų vyriausybės, tave kartu su žmonėmis iš visų gyvybės žmonių pasivaikščiojimo kaip jūs, kurie keičia savo gyvenimą ir galimybes per naujų žinių ir įgūdžių, vykdymo.

DCCC Campus

Studentų būsto

DCCC didžiuojasi pasiūlyti būsto variantų skaičių studentams įskaitant Būsto koordinatorius, kuris dirba Tarptautinė Studentų paslaugų biure pagalbos.

Studentai, kurie nori tikrosios Amerikos patirtį gyvena su šeima galite pasirinkti mūsų Homestay programą. Studentai šią programą gyvens šeimoje ir turės privačią baldais miegamasis, naudoti namuose infrastruktūrai, ir sąveiką su priimančiąja šeima. Patalynė, rankšluosčiai, visi komunalinių paslaugų ir 2 kartus per dieną yra įtraukti. Be to, reguliariai šeimoje vietomis, yra ribotas skaičius kambarį ir trys maitinimą vietose be valgio galimų. Šie stažuotes pateikti visą aukščiau, išskyrus valgį. Studentas bus atsakingas už jo paties apsipirkti ir maisto ruošimui.

Kai kurie studentai nori gyventi nepriklausomoje, bendra būsto su kitais studentais ir be Host - kuri yra žinoma kaip studento namas-akciją. Namas yra visiškai apstatytos ir įrengtas. Kiekvienas studentas turi privačią miegamasis ir akcijas visi kiti kambariai, įskaitant vonios, svetainės ir valgomojo erdvėmis, ir virtuvė. Studentai yra atsakingi už savo maistą. Konkretus išdėstymas ir mėnesinis mokestis yra nustatomas pagal namų savininkas. Taip pat yra daug variantų buto gyvenančių bendruomenių aplinkinių kolegiją. Miestai šalia kolegijos įtraukti žiniasklaidos priemonių, Newtown Square, Broomall ir Havertown.

DCCC CampusDCCC Campus

Vietos

Filadelfijoje

Delaware County Community College - Marple Campus

Address
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 Filadelfijoje, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 610-359-5050

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: