Delaware County Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

DCCC fasadas

Delaveras Apskrities Bendrija koledžas (DCCC) yra akredituota, visuomenės dvejų metų koledžo įsikūręs Žiniasklaida, Pensilvanija, Kolegija tarnauja 12.500 studentai, Įskaitant daugiau nei 200 tarptautinių studentų iš daugiau nei 50 šalys. DCCC studentai mėgautis saugiai, aukštųjų technologijų miesteliu gamtos apsuptyje, su lengva prieiga prie dinamiškos ir istorinio miesto Filadelfijoje, 22km atstumu. Kolegija Akcijos 40+ studijų programos tarptautinių studentų. Mokiniai gali baigti 2-jų metų Koledžas ir perkelti į 4 metų bakalauro studijų programą, jeigu jie nori. Mūsų perkėlimo tarnyba bendradarbiauja su daugiau nei 40 kolegijų ir universitetų suformuoti dvigubus ir patikimos readmisijos susitarimai ir šerdies-to-core sąnariams susitarimus. Mūsų vieta priemiesčio Filadelfija suteikia mokiniams galimybę aplankyti šias ir daugelį kitų mokyklų rytinėje JAV

DCCC suteikia tarptautiniai studentai prieigą prie puikus ESL programa; individualus dėmesys iš profesorių per mažos klasės dydžių (20 studentai vidutiniškai); ir vienas ant vieno konsultuoja akademiniam, imigracijos, ir asmeniniais klausimais.

Atviri Priėmimo politika

Norėdami būti įtraukti į koledžą, TOEFL, IELTS, SAT, ir veikti balai nereikia. Orientacijos, studentai bus išbandyta ir įdedamas į atitinkamo lygio anglų ir matematikos klases. Mes siūlome ESL programos studentams, kurie gali prireikti papildomos anglų kalbos studijas. Nors jie nėra būtini dėl priėmimo, jei jūs turite testų rezultatus, jie gali būti naudojami įdarbinimo tikslais. Rezultatai turi būti srovė per 5 metus.

  • TOEFL iBT balas 80+, TOEFL PBT rezultatas 550+, ar IELTS 6.5+ bus suteikta jums imtis anglų testą (ir ne ESL vieta testą.) - An SAT Skaitymas rezultatas 500 arba ACT Reading rezultatas 18 atitinka studentus registruotis anglų SUDĖTIS I (Angl 100).
  • televizija matematikos rezultatas 500+ ar aktas matematikos balas 20+ atitinka studentus registruotis matematikos klases atitinkamu lygiu.
DCCC studentai

Campus Life

Žiniasklaida, Pensilvanija yra patogus priemiesčio bendruomenė žinomas kaip "visiems savo gimtajame mieste." Tai yra saugus ir ramus su patogiais prekybos, teatrai, restoranai ir apartamentai. Lengvas naudoti viešasis transportas nuo Media Nuorodos jus į gyvą miesto Filadelfijoje. Filadelfija garsėja savo istorija ir yra vienas iš svarbiausių Amerikos pasaulinių centrų, verslo, sveikatos priežiūros, švietimo ir kultūros srityse. Miestas siūlo istorinių ir kultūrinių vertybių, tokių kaip Laisvės Bell ir pasaulinio lygio muziejų, įskaitant Philadelphia Museum of Art, Konstitucijos centro ir "Barnes fondas. Nuo DCCC, studentai gali tyrinėti New York City (2 valandos), Vašingtonas (2,5 valandos), Baltimore, ir Bostone, taip pat gražių paplūdimių ir kalnus.

Gerai suapvalinti išsilavinimą, kuris apima veiklą, sportą ir bendruomenės dalyvavimą įspūdį potencialiems perdavimo mokyklas, didina savo galimybes perkelti stipendijas ir kreipiasi į būsimus darbdavius. Štai kodėl Delaveras Apskrities Bendrija kolegija siūlo veiklos masyvo padėti padidinti savo mokymosi patirtį, sustiprinti pasitikėjimą ir suteikti jums tikrą bendruomeniškumo. Užklasinė veikla, iš lengvosios atletikos iki akademinių klubų ir studentų vyriausybės, tave kartu su žmonėmis iš visų gyvybės žmonių pasivaikščiojimo kaip jūs, kurie keičia savo gyvenimą ir galimybes per naujų žinių ir įgūdžių, vykdymo.

DCCC Campus

Studentų būsto

DCCC didžiuojasi pasiūlyti būsto variantų skaičių studentams įskaitant Būsto koordinatorius, kuris dirba Tarptautinė Studentų paslaugų biure pagalbos.

Studentai, kurie nori tikrosios Amerikos patirtį gyvena su šeima galite pasirinkti mūsų Homestay programą. Studentai šią programą gyvens šeimoje ir turės privačią baldais miegamasis, naudoti namuose infrastruktūrai, ir sąveiką su priimančiąja šeima. Patalynė, rankšluosčiai, visi komunalinių paslaugų ir 2 kartus per dieną yra įtraukti. Be to, reguliariai šeimoje vietomis, yra ribotas skaičius kambarį ir trys maitinimą vietose be valgio galimų. Šie stažuotes pateikti visą aukščiau, išskyrus valgį. Studentas bus atsakingas už jo paties apsipirkti ir maisto ruošimui.

Kai kurie studentai nori gyventi nepriklausomoje, bendra būsto su kitais studentais ir be Host - kuri yra žinoma kaip studento namas-akciją. Namas yra visiškai apstatytos ir įrengtas. Kiekvienas studentas turi privačią miegamasis ir akcijas visi kiti kambariai, įskaitant vonios, svetainės ir valgomojo erdvėmis, ir virtuvė. Studentai yra atsakingi už savo maistą. Konkretus išdėstymas ir mėnesinis mokestis yra nustatomas pagal namų savininkas. Taip pat yra daug variantų buto gyvenančių bendruomenių aplinkinių kolegiją. Miestai šalia kolegijos įtraukti žiniasklaidos priemonių, Newtown Square, Broomall ir Havertown.

DCCC CampusDCCC Campus
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Associate of Applied Science » Matyti Associate of Science » Matyti Associate of Arts » Matyti Health Associate of Science »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Applied Science

Asocijuota taikomosios mokslo, apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Karjeros programa Apskaita rengia studentų įvairių pradinio lygio pareigas apskaitos srityje. Primygtinai rekomenduojama, kad studentai, kurie planuoja iš karto po baigimo siekti tolesnių studijas ketverių metų įstaiga pagrindinis apskaitos imtis verslo administravimo Apskaitos Koncentracija programos. [+]

Karjeros programa Apskaita rengia studentų įvairių pradinio lygio pareigas apskaitos srityje. Primygtinai rekomenduojama, kad studentai, kurie planuoja iš karto po baigimo siekti tolesnių studijas ketverių metų įstaiga pagrindinis apskaitos imtis verslo administravimo Apskaitos Koncentracija programos.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

Atlikti visus veiksmus apskaitos ciklo verslo subjektams; Analizuoti finansines ataskaitas, atpažinti potencialius problemines sritis ir pasiūlyti tinkamų veiksmų siekiant sumažinti ar pašalinti problemas; Paruoškite federalinių pajamų mokesčių deklaraciją ir kitus mokesčių formas reprezentatyvių asmenų, įskaitant asmens, kuris vykdo savo veiklą verslą kaip vieną nuosavybėn; Įrašykite atstovybes sąnaudų apskaitos operacijas, o vėliau atspindi šių sandorių atitinkamų finansinių ataskaitų poveikį; Pripažinti specialius poreikius verslo; Paruoškite įvairių veiklos biudžetus, padedančią meistras biudžeto rengimo; Paruoškite dispersija ataskaitas; Pademonstruoti žinias kapitalo biudžetą; Aptarti etikos elgesį verslo operacijų svarbą; Įrodyti veiksmingą panaudojimą atitinkamame apskaitos programinė įranga; Taikyti pagrindinius ekonominius principus verslo sprendimų priėmimo procese; Apibūdinkite šiuolaikinį teisinė aplinka verslui. ... [-]

Bendradarbis taikomosios mokslo, kulinarinio meno

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Kulinarinio meno programa rengia studentus įsidarbinti įvairiose segmentų foodservice pramonės pozicijas, pavyzdžiui, restorano virėja, pokylių virėja, sous chef, virtuvės vadovu, gamybos virėjas, linijos virėjas ir prep virėju. Programa apima akademiniai kursai, įgūdžių plėtrą virtuvė laboratorijos kursus ir praktinės stažuotės patirtį. [+]

Kulinarinio meno programa rengia studentus įsidarbinti įvairiose segmentų foodservice pramonės pozicijas, pavyzdžiui, restorano virėja, pokylių virėja, sous chef, virtuvės vadovu, gamybos virėjas, linijos virėjas ir prep virėju.

Programa apima akademiniai kursai, įgūdžių plėtrą virtuvė laboratorijos kursus ir praktinės stažuotės patirtį.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

Pademonstruoti žinias ir panaudoti foodservice ir kulinarijos terminologiją; Eksponuoti gebėjimą identifikuoti įvairius maisto produktus ir bendrus naudojimo; Pademonstruoti įvairius gaminimo būdus bei tinkamus pristatymo metodus; Pademonstruoti gebėjimą tinkamai naudoti ir prižiūrėti profesinės maitinimo paslaugų įrangos ir kulinarijos įrankiai; Gaminti maistą, kurie atitinka darbdavių reikalavimus ir tenkinti vartotojų poreikius; Eksponuoti galimybę gaminti įvairių etninių ir regioninių virtuvių; Pademonstruoti gebėjimą taikyti sveikos mitybos principus gaminti maistą, kad patenkinti vartotojų poreikius; Pademonstruoti žinias saugių ir maisto tvarkymo veiklą; Gauti maisto tvarkytojai "sanitarijos sertifikavimo; Ieškoti sėkmingą įsidarbinti įvairiausiose komercinių ir nekomercinių maitinimo paslaugų veiklai; Įrodyti priimtiną praktiką ir procedūras, reikalingus planavimo, naudojimo ir apskaitos, kaip taikoma restoranas, maitinimo ar maisto paslaugų veikimą. ... [-]

Bendradarbis taikomųjų mokslų, informacinių technologijų - Help Desk / techninis palaikymas

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Help Desk / Techninė pagalba specializacija suteikia studentams būtinų įgūdžių darbo ne help desk arba kaip techninės paramos asmeniui kompiuterio aplinkoje. Programa atspindi vis didesnį dėmesį vertinimo įgūdžių ir įgūdžių lygį. [+]

Help Desk / Techninė pagalba specializacija suteikia studentams būtinų įgūdžių darbo ne help desk arba kaip techninės paramos asmeniui kompiuterio aplinkoje. Programa atspindi vis didesnį dėmesį vertinimo įgūdžių ir įgūdžių lygį.

Mokymosi seka nustatyta pagal šią mokymo programa yra skirta parengti studentus būti imtis sertifikavimo egzaminus, įskaitant, Net + "," Microsoft Office Specialist (MOS), serviso specialistas (A +), Microsoft Certified Professional (MCP), "Novell Certified NetWare administratorius (ak) ir "Cisco" (CCNA).

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

Įrodyti, kad moka į programinės įrangos naudojimo; Įrodyti, kad moka integruotų biuro programinės įrangos naudojimo; efektyviai bendrauti naudodami tinkamą kompiuterinę terminologiją; Parodyti įgūdžių, reikalingų paremti klientų ir išspręsti mikrokompiuteriai; Įdiegti ir išspręsti mikrokompiuteriai tinklo aplinkoje; Palaikyti techninę ir programinę įrangą tinklo aplinkoje; Aptarkite nerasta šiuolaikinėje verslo aplinkoje techninės ir programinės įrangos poreikius. ... [-]

Bendradarbis taikomųjų mokslų, informacinių technologijų - interaktyvios multimedijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Interaktyvus Multimedijos specializacija rengia studentus kurti ir plėtoti daugialypės terpės programų ir interneto svetainių, kad sujungti audiovizualinių elementų, įskaitant teksto, grafikos, garso, animacijos ir vaizdo įvairovė. Interaktyvus Multimedijos specializacija pabrėžia labiau populiarėja multimedijos kūrimo įrankius ir naudojamų programavimo kalbų pramonė šiandien. [+]

Interaktyvus Multimedijos specializacija rengia studentus kurti ir plėtoti daugialypės terpės programų ir interneto svetainių, kad sujungti audiovizualinių elementų, įskaitant teksto, grafikos, garso, animacijos ir vaizdo įvairovė. Interaktyvus Multimedijos specializacija pabrėžia labiau populiarėja multimedijos kūrimo įrankius ir naudojamų programavimo kalbų pramonė šiandien.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

Panaudoti esminius žingsnius daugiaformačių projektavimo ir kūrimo procesą, įskaitant, bet neapsiribojant, poreikių vertinimu, tikslinė auditorija profilio, žiniasklaidos atrankos, kadruotės, medžiagų kūrimo ir vertinimo; Nustatyti tinkamą įrangą, programinę įrangą ir įranga specifikacijas multimedijos programų ar svetainių; Naudokite pramonės standartus programoms kurti tekstą, grafiką, garsą, animaciją ir / arba vaizdo multimedijos programų ar svetainių; Naudoti skriptų, programavimas ir žymėjimo kalbos reikalingus multimedijos programų ar svetainių; Sukurti multimedijos programų ar svetainių, kad iliustruoja tinkamai panaudoti tekstą, spalvos, garso, vaizdo ir / ar interaktyvumo; Išnagrinėti reikalingus įgūdžius ir karjeros susijusias su multimedijos ir interneto plėtros. ... [-]

Bendradarbis taikomųjų mokslų, informacinių technologijų - interneto svetainių kūrimas

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Interneto svetainių kūrimas specializacija skirta studentams suinteresuotų siekti karjeros, kaip interneto specialistas. Baigus šią programą galimybe bus suteikti studentams su įgūdžių, reikalingų pradinio lygio pozicijas, kaip Web dizaineriai / kūrėjai. Sąvokos, kurioms apima informacijos dizainas, tinklo administravimo, duomenų bazių valdymo sąsajos dizainą ir programavimą. [+]

Interneto svetainių kūrimas specializacija skirta studentams suinteresuotų siekti karjeros, kaip interneto specialistas. Baigus šią programą galimybe bus suteikti studentams su įgūdžių, reikalingų pradinio lygio pozicijas, kaip Web dizaineriai / kūrėjai.

Sąvokos, kurioms apima informacijos dizainas, tinklo administravimo, duomenų bazių valdymo sąsajos dizainą ir programavimą.

Studentai mokosi kurti svetaines naudojant esamą pramonės standartinės programinės įrangos ir technologijų. Be to, mokiniai mokosi, kaip įtraukti žiniasklaidos technologijas, tokias kaip garso, vaizdo ir animacijos į svetaines.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti: ... [-]


Bendradarbis taikomųjų mokslų, informacinių technologijų - kompiuterių programavimo

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Kompiuterių programavimo specializacija skirta parengti studentus karjeros ar tolesnio tyrimo kompiuterių programavimą. Programuotojas dirba su kompiuterine analitikas ir kompiuterių inžinierius analizuoti, projektuoti, kurti, bandymo, įgyvendinti ir palaikyti kompiuterines programas, kad atitiktų funkcinius tikslus verslą. [+]

Kompiuterių programavimo specializacija skirta parengti studentus karjeros ar tolesnio tyrimo kompiuterių programavimą. Programuotojas dirba su kompiuterine analitikas ir kompiuterių inžinierius analizuoti, projektuoti, kurti, bandymo, įgyvendinti ir palaikyti kompiuterines programas, kad atitiktų funkcinius tikslus verslą.

Jis yra programuotojas darbas projektuoti ir atnaujinti programinę įrangą, kuri veikia prie kompiuterio. Programuotojas paprastai dirba su analitikas padėti nustatyti geriausią būdą požiūris problemą arba įgyvendinti norimą funkciją naujos versijos programinės įrangos paketai.

Programuotojas kodai pakeitimus ir Testai ir debugs programinę įrangą. Kompiuterių programavimo specializacijos pabrėžia labiau populiarėja kompiuterinio programavimo kalbų, naudojamų versle šiandien.... [-]


Bendradarbis taikomųjų mokslų, informacinių technologijų - tinklo projektavimo

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Tinklo inžinerijos specializacija rengia studentus darbo kaip tinklų specialistus ryšių pramonės. Pateiktas tinklo inžinerijos mokymo programos medžiaga suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai užbaigti daugelis egzaminus, reikalingus Kompiuterija technologijų pramonės asociacija (CompTIA) ir "Microsoft" (MS) sertifikatus. [+]

Tinklo inžinerijos specializacija rengia studentus darbo kaip tinklų specialistus ryšių pramonės. Pateiktas tinklo inžinerijos mokymo programos medžiaga suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai užbaigti daugelis egzaminus, reikalingus Kompiuterija technologijų pramonės asociacija (CompTIA) ir "Microsoft" (MS) sertifikatus.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

Įdiegti ir konfigūruoti Linux tinklo operacinę sistemą; Įdiegti ir konfigūruoti MS Windows tinklo operacinės sistemos; Administruoti, tvarkyti ir šalinti Linux operacinė sistema; Administruoti, tvarkyti ir šalinti MS Windows "operacinę sistemą; Analizuoti, testus, ir pasiūlyti sprendimus problemų, susijusių su tinklo kabelių, stebules, serverių, darbo stočių ir kitų fizinės tinklo įrenginių; Analizuoti, testus, ir pasiūlyti sprendimus, susijusius su tinklo spausdinimo; Analizuoti, testus, ir pasiūlyti, kaip spręsti problemas, susijusias su tinklo protokolus, įskaitant interneto protokolo komplektą (TCP / IP). ... [-]

Bendradarbis taikomųjų mokslų, informacinių technologijų - žaidimų kūrimo

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Žaidimo plėtros specializacija skirta parengti studentus karjeros ar tolesnio tyrimo žaidimų kūrimo. Kursai pabrėžti specifiniai įgūdžiai būtini projektavimo, kūrimo, rinkodaros ir testavimo kompiuterinių žaidimų. Standartinė pramonės sektoriui programavimo kalbas ir kūrimo įrankių yra naudojami šiame specializaciją. [+]

Žaidimo plėtros specializacija skirta parengti studentus karjeros ar tolesnio tyrimo žaidimų kūrimo. Kursai pabrėžti specifiniai įgūdžiai būtini projektavimo, kūrimo, rinkodaros ir testavimo kompiuterinių žaidimų. Standartinė pramonės sektoriui programavimo kalbas ir kūrimo įrankių yra naudojami šiame specializaciją.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

Parodyti internete ir programavimo kalbos, susijusius su žaidimų kūrimo naudojimą; Taikyti kompiuteris vaizdo žaidimų kūrimo procesą sukurti žaidimai, naudojant dabartines priemones ir technologijas; Sukurti kompiuterinius žaidimus, naudojant pramonės standarto kūrimo įrankius; Panaudoti pramonės standartinius įrankius kurti garso ir / arba vaizdo elementų; Plėtoti žaidimų portfelį. ... [-]

Bendradarbis taikomųjų mokslų, viešbučių ir restoranų valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Viešbutis ir Restoranas valdymas (HRM) programa skirta asmenims, siekiantiems specializuotą mokymą ir žinių, kaip pasirengti A didžioji svetingumo industrijos karjerą. Sėkmingas absolventai gali patekti į pramonę priežiūros lygį ir atlikti valdymo funkcijas ir pareigas šioje pramonės šakoje. [+]

Viešbutis ir Restoranas valdymas (HRM) programa skirta asmenims, siekiantiems specializuotą mokymą ir žinių, kaip pasirengti A didžioji svetingumo industrijos karjerą. Sėkmingas absolventai gali patekti į pramonę priežiūros lygį ir atlikti valdymo funkcijas ir pareigas šioje pramonės šakoje.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

Taikyti federalinių, valstijos ir vietinių įstatymų ir taisyklių specifinius šio sektoriaus; Naudoti visuotinai pripažintus apskaitos praktiką ir taupiai eksploatuoti įmonėje; efektyviai bendrauti su darbdaviais, darbuotojais, klientais, tiekėjais ir bendruomenės, naudojant atitinkamą technologiją; Sąmoningumo terminijos, bendrų priežiūros įgūdžių rinkinių ir visą gyvenimą trunkančio karjeros planavimo sėkmę reikia; Naudokite pardavimų ir rinkodaros metodus, siekiant pagerinti priėmimą į produkto / paslaugos pramonei suteikia. ... [-]

Associate of Arts

Bendradarbis dailės, grafinio dizaino

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Vaizduojamojo meno studijų programos grafinio dizaino bendradarbis moko studentus, kaip kurti projektinius ir estetiškai organizuoti tipą ir vaizdas siekiant planuoti ir gaminti protingus vizualinės komunikacijos sprendimus klientų problemas ar savarankiškai autorius darbą. [+]

Vaizduojamojo meno studijų programos grafinio dizaino bendradarbis moko studentus, kaip kurti projektinius ir estetiškai organizuoti tipą ir vaizdas siekiant planuoti ir gaminti protingus vizualinės komunikacijos sprendimus klientų problemas ar savarankiškai autorius darbą.

Vizualinės komunikacijos įgūdžiai yra sukurta per kiek laiko, biudžeto ir technologijų apribojimus. Šie sprendimai gali apimti spausdinimo pagrįstas ir skaitmeninės žiniasklaidos medžiagų įvairovė.

Į dailės studijų programą Associate grafinio dizaino bus iššūkis studentams ir paruošti juos perkelti į ketverių metų bakalauro dailės programas, o dar remti studentus, kurie siekia karjeros pozicijas, pavyzdžiui, pradinio lygio dizaineriai, laisvai samdomų dizainerių ir spausdinimo gamybos menininkų ,... [-]


Bendradarbis dailės studijos meno

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Studija menai programa pabrėžia koncentraciją tiek tapybos ir piešimo, bet leidžia studentams pasinaudoti mišrių žiniasklaidos įvairovė turi būti suleidžiama per tradicinių požiūrių žanro. Studentai šią programą bus skatinamos ištirti ir plėtoti įvairius metodus per įvairioje terpėje. [+]

Studija menai programa pabrėžia koncentraciją tiek tapybos ir piešimo, bet leidžia studentams pasinaudoti mišrių žiniasklaidos įvairovė turi būti suleidžiama per tradicinių požiūrių žanro.

Studentai šią programą bus skatinamos ištirti ir plėtoti įvairius metodus per įvairioje terpėje.

Asmeniniai augimo ir tiek techninių įgūdžių ir konceptualaus mąstymo apie savižudybę plėtra bus skatinama. Į dailės laipsnis Associate Studio dailės bus parengti studentus perkelti į 4 metų bakalauro dailės programa.

Studentai bus teikiama su visais pamatai lygio studijos kursuose, taip pat plataus pasirinkimas meno istorijos kursus.

Programa Rezultatai ... [-]

Bendradarbis meno, švietimo

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Švietimo Mokymo buvo sukurta siekiant patenkinti dabartinius ir būsimus studentams, besidomintiems perkelti į ketverių metų įstaigoje Gavusios MA Visuomenės mokyklos mokytojas sertifikavimo tikslu poreikius. [+]

Švietimo Mokymo buvo sukurta siekiant patenkinti dabartinius ir būsimus studentams, besidomintiems perkelti į ketverių metų įstaigoje Gavusios MA Visuomenės mokyklos mokytojas sertifikavimo tikslu poreikius.

Šis laipsnis yra skirta perduoti viduriniosios klases, vidurinio ugdymo, specialiojo ugdymo, ar kitų ketverių metų sertifikavimo studijų programų. Tarp kolegijų ir universitetų yra dispersijos per pirmuosius dvejus metus kai kuriose mokyklose, kuri priklauso nuo PA PUBLIC SCHOOL sertifikavimo srityje tikslui. Be to, kiekvienas iš šių sertifikavimo srityse apima įvairių kursų pasirinkimus.

Viskas iš šių sąlygų būtinybės siųsti glaudžiai bendradarbiauja su perdavimo patarėjas Karjera ir konsultavimo centras, siekiant užtikrinti sklandų perdavimo procesą į ketverių metų įstaigoje.... [-]


Jaunesnieji meno, komunikacijos menas - komunikacijos studijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Komunikate Menai pagrindinis ne Delaveras apskrities Community College mišiniai teorinis ir praktinis teikiant studentams žmogiškojo bendravimo tyrimo, ruošia juos tęsti akademinę studiją srityje pamatas. [+]

Komunikate Menai pagrindinis ne Delaveras apskrities Community College mišiniai teorinis ir praktinis teikiant studentams žmogiškojo bendravimo tyrimo, ruošia juos tęsti akademinę studiją srityje pamatas.

Komunikate Tyrimai variantas yra skirtas studentams, kurie nori tęsti akademinę studiją, žmonių bendravimo, įskaitant, bet neapsiribojant, Tarpasmeniniai, tarpkultūriniai, viešojo kalbėjimo ir žiniasklaidos tyrimų.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

Taikyti pagrindines teorijas ir principus žmonių bendravimo; Statyti pranešimus, kad įrodyti naudojimą kritinio mąstymo ir organizavimo gebėjimai; Nustatyti, įvertinti ir taikyti etikos principus kaip komunikatoriaus; Parodyti ir pritaikyti tinkamas formas žodinio, nežodinis ir tarpininkaujant išraiška. ... [-]

Jaunesnieji meno, pasauliniai tyrimai

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Į Global studijų pagrindinis bus suteikti studentams tarpdisciplininio požiūrį į vietos ir pasaulio bendruomenių sąveika, taip pat parengti studentus efektyviai dalyvauti šioje globalioje aplinkoje. [+]

Į Global studijų pagrindinis bus suteikti studentams tarpdisciplininio požiūrį į vietos ir pasaulio bendruomenių sąveika, taip pat parengti studentus efektyviai dalyvauti šioje globalioje aplinkoje.

Programa yra skirta studentams, planuojantiems uždirbti bent bakalauro laipsnį tokiose srityse kaip tarptautinių santykių, tarptautinių studijų, visuotinių reikalų, Nacionalinio saugumo studijų ir taikos ir konfliktų studijų.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

Raskite pasaulio regionuose tiksliai ir suprasti savo aplinkos, antropologinių, sociologiniai ir kultūriniai atributai; Pademonstruoti žinias apie žmogaus kultūrą, įskaitant tarp įvairių kultūrų tarpusavio poveikio istorijos; Atpažinti įvairias kultūrines organizacijas; pavyzdžiui, politinės, religinės, ekonominės, ar filosofinė, ir kaip jie įtakos gimtosios kultūros ir kitas kultūras; Aptarti meninės raiškos per konkrečių kultūrų ir įvairiose kultūrose poveikį; Parodyti bent elementarią gebėjimą kalbėti ir suprasti užsienio kalbą žodžiu ir raštu; Suprasti globalizacijos sampratą savo aplinkos, antropologinės, sociologinių ar kultūrinių konotacijų ir apsvarstyti naudą ir nenaudingus prisegtas; Pademonstruoti savimonę ir kitų kultūros vertybių, įsitikinimų ir komunikacijos stilių supratimą ir už šį įvairovės pripažinimą. ... [-]

Meno asociacijos narys, liberalų menas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Liberalų menų studijų programa yra pagrindinė laisvojo meno dalis daugelio bakalauro studijų programose ir rengia studentus perkelti į ketverių metų kolegijas ar universitetus. Tarpdalykinė mokymo programa yra tinkama tiems studentams, kurie neišsprendė apie savo pagrindinius ar kurie siekia plačiojo bendrojo išsilavinimo, prieš susiaurindami savo studijų krypties sritį. Baigę šią programą, studentai bus gerai pasirengę siekti bet kokio skaičiaus skirtingų bakalauro studijų programų ketverių metų įstaigose. Kadangi kitų institucijų mokymo programų reikalavimai skiriasi, studentai turėtų susitikti su DCCC perdavimo patarėju, norėdami gauti informacijos apie konkrečios mokyklos ir programos, į kurią jie domina, įėjimo reikalavimus. [+]

Liberalų menų studijų programa yra pagrindinė laisvojo meno dalis daugelio bakalauro studijų programose ir rengia studentus perkelti į ketverių metų kolegijas ar universitetus. Tarpdalykinė mokymo programa yra tinkama tiems studentams, kurie neišsprendė apie savo pagrindinius ar kurie siekia plačiojo bendrojo išsilavinimo, prieš susiaurindami savo studijų krypties sritį. Baigę šią programą, studentai bus gerai pasirengę siekti bet kokio skaičiaus skirtingų bakalauro studijų programų ketverių metų įstaigose. Kadangi kitų institucijų mokymo programų reikalavimai skiriasi, studentai turėtų susitikti su DCCC perdavimo patarėju, norėdami gauti informacijos apie konkrečios mokyklos ir programos, į kurią jie domina, įėjimo reikalavimus.... [-]


Associate of Science

Bendradarbis mokslo, inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Inžinerijos programa yra dvejų metų parengiamasis mokymo studentams, kurie planuoja tęsti mokslus ne ketverių metų institucijos ir užbaigti savo Major inžinerijos mokslo srityje. [+]

Inžinerijos programa yra dvejų metų parengiamasis mokymo studentams, kurie planuoja tęsti mokslus ne ketverių metų institucijos ir užbaigti savo Major inžinerijos mokslo srityje.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti:

Įrodyti pagrindinių sąvokų fizinių, matematinių ir skaičiavimo mokslų supratimą; Taikyti matematikos ir mokslo sąvokas ir principus inžinerinių problemų; Dabartinė techninė informacija raštu arba grafine forma; Įrodyti akademinės ir karjeros įvairių disciplinų viduje inžinerijos ar inžinerinių technologijų aspektų suvokimą, pasirinkite tam tikrą discipliną, ir plėtoti akademinę planą, atitinkantį pasirinktą drausmės. ... [-]

Bendradarbis mokslo, IT Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Kompiuterių Mokslinė programa yra dvejų metų parengiamasis mokymo studentams, kurie planuoja tęsti mokslus ne ketverių metų institucijos ir užbaigti savo Major informatikos srityje. Ši mokymo programa yra visiškai suderinamas su Pensilvanijos valstijos programa iki programos Artikuliacija susitarimo (TAOC) kaip nurodė Pensilvanijos Švietimo departamento. [+]

Kompiuterių Mokslinė programa yra dvejų metų parengiamasis mokymo studentams, kurie planuoja tęsti mokslus ne ketverių metų institucijos ir užbaigti savo Major informatikos srityje. Ši mokymo programa yra visiškai suderinamas su Pensilvanijos valstijos programa iki programos Artikuliacija susitarimo (TAOC) kaip nurodė Pensilvanijos Švietimo departamento.

Ši sutartis užtikrina, kad kompiuteris Mokslas studentas gali perduoti visas savo laipsnį į bakalaureato programą ne dalyvaujančioje Pensilvanijos susijusi institucija, perkelti su visu Jaunimo klasėje autoritetą.

Studentai, dalyvaujantys šioje laipsnis yra skatinami kuo greičiau pasirinkti savo perdavimo mokyklą, tada pasikonsultuoti su ta institucija, jų fakultetas patarėjas ir DCCC Perkelkite Office užtikrinti, kad jų studijas bus suderinama su jų perdavimo institucijos reikalavimus.... [-]


Bendradarbis mokslo, matematikos ir gamtos mokslų

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Matematikos ir gamtos mokslų programa suteikia tvirtą pagrindą studentams, kurie planuoja dalyvauti ketverių metų ir pagrindinės matematikos ar vienas iš gamtos mokslų. [+]

Matematikos ir gamtos mokslų programa suteikia tvirtą pagrindą studentams, kurie planuoja dalyvauti ketverių metų ir pagrindinės matematikos ar vienas iš gamtos mokslų.

Studentai, kurie baigę šią programą reikalavimus bus pasirengę tęsti mokslus, kad galėtų verstis akademinės, mokslinių tyrimų, ar pramonės karjerą tokiose skirtingose ​​srityse kaip biologijos, biotechnologijos, ekologijos, gamtos biologijos, chemijos, biochemijos, astronomija, geologija, fizikos, matematikos, ir taikomoji matematika.

Studentai yra skatinami susitikti su matematika ar gamtos mokslų fakulteto patarėjas ir konsultuojasi su DCCC Perkelkite Tarnybai iki kursų pasirinkimą, siekiant nustatyti tinkamą seką ir lygį kursus.... [-]


Bendradarbis mokslo, verslo administravimas

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Verslo administravimo programa suteikia studentams būtinų kursų perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete siekti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį verslo. Ši mokymo programa yra visiškai suderinamas su Pensilvanijos valstijos programa iki programos Artikuliacija susitarimo (TAOC) kaip nurodė Pensilvanijos Švietimo departamento. [+]

Verslo administravimo programa suteikia studentams būtinų kursų perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete siekti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį verslo. Ši mokymo programa yra visiškai suderinamas su Pensilvanijos valstijos programa iki programos Artikuliacija susitarimo (TAOC) kaip nurodė Pensilvanijos Švietimo departamento.

Ši sutartis užtikrina, kad verslo administravimas studentas gali perduoti visas savo laipsnį į bakalaureato programą ne dalyvaujančioje Pensilvanijos susijusi institucija, perkeliant visą Junior klasės autoritetą. (Tai apima visas PASSHE institucijas.) Perdavimo Studentai šią programą gali pabrėžti apskaitos, rinkodaros ar sporto valdymą. ... [-]


Kontaktai

Delaware County Community College - Marple Campus

Adresas 901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 Philadelphia, Pennsylvania, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė www.dccc.edu/inter
Telefonas +1 610-359-5050