Cypress College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tai yra mano nuoširdus malonu pasveikinti Jus kiparisų kolegijaKai studentas sėkmė yra mūsų prioritetas. Mes didžiuojamės mūsų reputaciją akademinės kompetencijos, ir plotis ir gylis mūsų karjeros ir techninio išsilavinimo programas, o siūlyti aukštos kokybės ir studentų orientuota paramos paslaugas. Tuo Cypress College, mūsų apdovanojimai fakultetas yra pripažintas suteikiant studentams su individualiu dėmesiu ir orientavimo, panaudojant mokymo metodų ir metodikų įvairovė, siekiant padėti jums pavyks. Studentai bus atrasti čia turtingą akademinę aplinką, skirtą puoselėti ir remti sėkmę.

Mūsų akademinės ir profesinės programos yra palaikomi su platų paslaugų. Tarp jų yra vertinimo, konsultavimo ir orientavimo, mokymosi įgūdžių užsiėmimus, biblioteka ir mokymosi centras individualaus ir grupinio tyrimo ir konsultavimo, finansinės paramos ir sveikatos priežiūros paslaugas, pavadinimas kelias. Mūsų Międzyuczelniany atletikos rinktinės konkuruoti aukščiausiu lygiu, uždirbti daug valstybės čempionatus per metus. Mes skatiname studentus dalyvauti mūsų scenos meno programas ir studentų Vyriausybės veiklą, plėsti savo patirtimi, tapdamas dalyvauja su kolegijos klubų, kurie yra prijungti prie savo akademikų ar bendruomenės dalyvavimo įvairovė.

kiparisų kolegija žymiai išmokamos nuo vietos bendruomenės paramos ir naudojami obligacijų pajamas rinkėjų patvirtintą pagerinti ir pagražinti miestelio. Mūsų biblioteka, Studentų centras, knygynas ir naujai suremontuotas Humanitariniai Statybos visi atėjo į gerovę kaip Bendrijos paramos rezultatą ir yra state-of-the-art įrenginių, skirtų mokinių poreikius. Mūsų profesijos ir karjeros programos yra stipriai sujungta su mūsų verslo bendruomenės ir pateikti mokymo galimybes studentams, naudojant modernią ir esamą įrangą.

Kviečiame tapti šios besimokančiųjų bendruomenės dalimi. Mes tikime, kad jūs rasite Kiparisų kolegija būti šiltą ir įstaiga, vieta, kuri puoselėja mokinių pasiekimus ir skatina studentų dalyvavimą. Mes laukiame jūsų čia Kolegijos, siekti savo svajones ir pasiekti savo tikslus, kompetencijos, sąžiningumo, kolegialumo, ir įtrauktį dvasia, kuri būdinga viskas, ką daryti.

Kodėl kiparisų

kiparisų kolegija yra American Dream Tuo Cypress College galite pradėti nuo nieko ir palikti su visais įgūdžių jums reikia klestėti.

Visa tai trunka nustatymas ir noras. Kai viena veikia mažas, draugiškas, palaikomasis darbuotojai ištiesti ranką.

kiparisų kolegija, Saulėtoje Pietų Kalifornijoje, yra pagrindinių turistinių vietų, tokių kaip Disney teminių parkų ir Downtown Disney (apie šešių mylių), Knott Berry Farm (mažiau nei penkių mylių), ir bendrosios pramogų komplekso (apie 10 mylių) šešėlyje. Campus yra 12 mylių nuo paplūdimio ir suteikia greitą prieigą prie Long Beach ir Los Andžele.

Studentai užbaigti mažesnės padalinys bendrojo lavinimo bent Cypress College ir tada continuetheir ugdymo 4 metų universitete. Kiparisų Kolegija turi artikuliacija ir perdavimo agreementswith Kalifornijos universiteto (UC) miesteliai, įskaitant UC Los Andžele ir UC Irvine, California State University (CSU) miesteliai, įskaitant Cal valstybės Long Beach ir CaliforniaState Fullerton, taip pat privačių universitetų, pavyzdžiui, universiteto Pietų Kalifornijos (USC) ir Chapman universitetas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Asocijuoti laipsniai » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Kaip Kulinarinio Meno

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Cypress

Įkurta 1975 metais, mūsų kulinarinio meno programa sujungia mūsų apdovanojimai fakulteto mūsų naujai pastatytų revoliucinių įrenginių patirtį, ir yra skirta pasiruošti sėkmingam įsigaliojimo kulinarijos pramonėje. [+]

Nuo Epikūrietis į etiketo, kad gurmanų kulinarijos ir garde ėdžiose, ŽTT Kulinarijos menas programa siekiama suteikti jums, rimtas studentas, pagrindinis dar nuodugniai pamatai tapti gerbiama Culinarian.

Įkurta 1975 metais, mūsų Kulinarijos menas programa sujungia mūsų apdovanojimai fakulteto mūsų naujai pastatytų revoliucinių įrenginių patirtį, ir yra skirta pasiruošti sėkmingam įsigaliojimo kulinarijos pramonėje.

Mūsų absolventai įvykdyti darbo galimybių spektrą, įskaitant Cook, linija Cook, pokylių, sandėliukas, Sous ir vykdomosios virėja, įmonių Chef Asmens Chef ir Gourmet Market Chef pozicijas.

Jūs išmoksite demonstravimo, pamokymų ir vadovėlių studijas, taip pat darbo vietoje rengimo per mūsų stažuotės programą. The Bistro and Cafe Cypress, miesteliu "studentų valdomos valstybės restoranai, jums bus sukurti, parengti ir pasiūlyti šiuolaikinės virtuvės. Jūs taip pat patenkinti kolegijos remiamų funkcijas, taip pat tam tikrų vietos bendruomenės renginius.... [-]


Perkelti Bakalauro Kelionių Ir Turizmo

Su bendrabučiu Dieninės August 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Cypress

Kelionių ir turizmo programa suteikia studentams su karjeros kelią pasiekti bendravimo įgūdžius, praktinių žinių ir techninį mokymą būtinas siekti karjeros kaip kelionių agentas, kelionių vadovas, arba įmonės ar verslo kelionių konsultantas. [+]

Kelionių ir turizmo programa suteikia studentams su karjeros kelią pasiekti bendravimo įgūdžius, praktinių žinių ir techninį mokymą būtinas siekti karjeros kaip kelionių agentas, kelionių vadovas, arba įmonės ar verslo kelionių konsultantas. Studentai baigia šį laipsnį parengs išsamų supratimą apie kelionių pramonės ir prekybos, saugumo ir paslaugų reikalavimus, būtinus dirbti kelionių industrijoje.

Uždirbti Transfer bakalauro Kelionės ir turizmas studijų studentai privalo baigti: (1) visų pagrindinių kurso reikalavimus, kurių minimalus klasė "C"; (2) 25 vienetų bendrojo lavinimo Gradacija Reikalavimai; (3) kultūrinės įvairovės ir skaitymo reikalavimai; (4) visi pasirenkamuosius kursus baigti 60 vienetų minimumą; ir, (5) turi minimalų VPS 2,0. Ne mažiau kaip 50% visų pagrindinių kursinį darbą turi būti užpildyta ne Cypress College.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
9200 Valley View Street
Cypress, Kalifornija, CA, 90630 US
Socialiniai tinklai