Oficialus aprašymas

Community Colleges of Spokane

Įkurta 1963 m., Community Colleges of Spokane bendruomenės kolegijos yra dinamiškas bendruomenės kolegijos rajonas, aptarnaujantis daugiau kaip 30 000 studentų per metus Rytų Vašingtone. CCS yra gyvybinga, visapusiška mokymosi bendruomenė, turinti švietimo galimybes visų amžiaus grupių ir gebėjimų studentams.

Esame bendruomenės kolegijos rajonas, kurį sudaro dvi akredituotos kolegijos: „Spokane Community College“ (SCC) ir „Spokane Falls Community College“ (SFCC). Be to, kad aptarnauja didelį miestelį ir priemiesčių gyventojus didesniame Spokane, rajonas teikia švietimo paslaugas kaimo bendruomenėms per 12 302 kvadratinių mylių regioną Rytų Vašingtone. Į šį regioną įeina visi „Spokane“, „Stevens“, „Whitman“, „Ferry“ ir „Pend Oreille“ apskritys, taip pat Lincoln County dalys.

Abi CCS kolegijos yra akredituotos Šiaurės Vakarų Komisijos kolegijose ir universitetuose, ir jas valdo Vašingtono Bendrijos ir techninių kolegijų valdyba.

 • 1144 Pastaraisiais metais vaikai ir šeimos buvo aptarnaujami „Head Start“ ir „Early Head Start“
 • 19 298 apdovanojimai
 • 87,2% užimtumo rodiklis
 • Apdovanoti 2 899 laipsniai

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

Spokano bendruomenės kolegija

Spokano bendruomenės koledžas (SCC) yra viena iš dviejų akredituotų Community Colleges of Spokane ir vienos didžiausių bendruomenės kolegijų valstybėje. SCC yra žinoma dėl pirmaujančių automobilių, aviacijos, kosmetologijos, kulinarijos menų, sveikatos priežiūros, apdirbimo ir suvirinimo programų. Mes taip pat mokome ir patvirtiname daugybę specialistų per mūsų Pameistrystės ir Journeyman mokymo centrą ir populiarią Avista / SCC Lineworker mokyklą. SCC suteikia asocijuotiesiems laipsnius ir paruoštas programas, kad atvertų kelią į ketverių metų koledžą ar universitetą. Pagrindinis Campus yra Spokane, su centrais Colville, Newport, Republic, Ione ir Inchelium.

Sveiki atvykę į „Spokane Community College“

„Spokane Community College“ („SCC“) yra žinoma dėl karjeros / techninių programų, kuriose absolventai dirba aukštos kvalifikacijos profesijose, taip pat išskirtines perkėlimo galimybes. Mes kiekvienais metais aptarnaujame daugiau nei 20000 studentų mūsų pagrindiniame kampe rytiniame Spokane ir centre Colville, Inchelium, Ione, Newport ir Republic, todėl SCC yra viena didžiausių bendruomenės kolegijų valstybėje.

SCC misija ir pagrindinės temos

Misija

„Spokane Community College“ siūlo mokymosi galimybes kolegijos pasirengimo, darbo jėgos mokymo ir universitetų perkėlimo srityse, atitinkančiose įvairių bendruomenių poreikius. Esame pasiryžę siekti studentų sėkmės aktyvaus mokymosi, dinamiškų santykių ir palaikančios aplinkos sąlygomis.

Pagrindinės temos

Kolegija nustatė keturias pagrindines temas, kad būtų galima tiksliau apibrėžti misiją, kuri naudojama vertinant misijos vykdymą.

 • Darbo jėgos plėtra
  • Profesionalus SCC techninis sertifikatas ir studijų programos yra pramonės standartas, rengiantis studentams pradinio lygio pareigas savo disciplinoje.
 • Akademinis perkėlimas
 • Studentai, dalyvaujantys akademinio perkėlimo kursuose, yra gerai pasirengę ir sėkmingi, nes perkelia savo kursinius ir (arba) asocijuotuosius laipsnius, siekdami kito ugdymo plano žingsnio.
 • Kolegijos pasirengimas
 • Kolegijos pasirengimo programos atitinka studentų poreikius ir parengia jas koledžo lygio kursams, suteikdamos jiems galimybę sėkmingai dirbti akademiškai, asmeniškai ir profesionaliai.
 • Studentų sėkmė
 • Studentams suteikiama galimybė sėkmingai palaikyti palaikomą aplinką, kuri skatina asmeninį ir profesinį augimą per akademinį, asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Vizija

„Spokane Community College“ yra tai, kur studentai savo gyvenimą transformuoja ir pasiekia savo tikslus, praturtindami savo bendruomenes.

Pagrindinės vertybės

Studentų sėkmė, kompetencija, prieinamumas, įtrauktis, bendradarbiavimas, abipusė pagarba, reagavimas, mokymasis visą gyvenimą

Tu priklausai čia

Nepriklausomai nuo jūsų tikslo, mes galime jums padėti. Daugiau nei 50 metų mes padedame žmonėms keisti darbo vietas, uždirbti perkėlimo laipsnius ir pradėti naujus gyvenimus.

Išbandykite savo galimybes

Turime daugiau nei 120 programų, įskaitant perkėlimo laipsnius ir būdus, kaip pasiruošti universitetui. Mes taip pat turime daug karjeros ir techninių programų, tokių kaip architektūra, IT, aplinkos mokslas ir kt.

„Spokane Falls Community College“

„Spokane Falls Community College“ (SFCC) yra viena iš dviejų Community Colleges of Spokane akredituotų institucijų. SFCC yra švietimo lyderis, teikiantis prieinamą aukščiausios kokybės programas su dėstytojais ir darbuotojais, skirtais puikiam mokymui ir studentų sėkmei. Turime galimybes kiekvienam, norinčiam pasiekti karjerą / techninį laipsnį ar pažymėjimą, perkelti į ketverių metų universitetą arba tęsti mokymąsi, plečiant mūsų taikomą bakalauro studijų programą. Mūsų pagrindinis miestelis yra Vakarų Spokane, turintis vietas Pullman, Fairchild oro pajėgų bazėje ir internete.

Sveiki atvykę į „Spokane Falls Community College“

„Spokane Falls Community College“ yra švietimo lyderė, teikianti geriausias aukščiausios kokybės programas su dėstytojais ir darbuotojais, skirtais puikiam mokymui ir studentų sėkmei. Turime karjeros techninių pažymėjimų ir laipsnių, perkėlimo laipsnių ir besiplečiančio taikomųjų mokslo programų bakalauro laipsnį. Mes aptarnaujame daugiau nei 8000 studentų kasmet mūsų pagrindiniame miestelyje, esančiame Vakarų Spokane, mūsų universitete Pullman ir Online.

Mūsų misija, pagrindinė tema,

Misija

„Spokane Falls“ bendruomenės koledžas atitinka mūsų bendruomenės poreikius, skatindamas studentų pasiekimus per kokybiškas, prieinamas mokymosi galimybes, kurios apima įvairovę, skatina teisingumą ir skatina pasaulinį sąmoningumą.

Pagrindinės temos

Mes vykdome savo misiją per penkias pagrindines temas:

 • Puikus mokymas / mokymasis
  • SFCC fakultetas, studentai ir administracija įsipareigoja mokytis ir mokytis.
 • Studentų pasiekimai
 • SFCC suteikia studentams priemones ir galimybes siekti savo tikslų.
 • Plati prieiga
 • SFCC suteikia galimybę visiems studentams naudotis įvairiais mokymo metodais, mokymo ir paslaugų teikimo būdais bei vietomis.
 • Įvairovė, lygybė, visuotinis sąmoningumas
 • SFCC skatina įvairovę, skatina lygybę ir rengia mokinius gyventi atsakingai vis labiau globalizuotoje civilizacijoje.
 • Reagavimas į Bendrijos poreikius
 • SFCC bendradarbiauja ir naujovėmis atitinka besikeičiančius mūsų bendruomenės suinteresuotųjų šalių poreikius.

Vizija

SFCC yra švietimo lyderis ir partneris su bendruomene ir regionu, teikiant lanksčias, reaguojančias į aukščiausios kokybės programas. Mūsų dėstytojai ir personalas yra orientuoti į studentų sėkmę, kultūrinį praturtėjimą ir mokymąsi visą gyvenimą į studentą orientuotą aplinką, skatinančią asmeninį ir profesinį augimą.

Pagrindinės vertybės

 1. Akademinė kompetencija, kurioje mokinys ir mokytojas yra atsakingi už mokymąsi, atspindintį intelektinį gyvybingumą, smalsumą, kūrybiškumą ir griežtumą.
 2. Akademinė laisvė, kurioje pripažįstame žodžio, išraiškos ir idėjų laisvę, taip pat studentų, dėstytojų ir intelektiniame tyrime dalyvaujančių darbuotojų teises žinių kūrimo srityje.
 3. Bendradarbiavimas valdymo srityje ir kolegialus darbas partnerystėse, kuriose pripažįstama sinergija, atsirandanti dėl plataus dalyvavimo ir vertinant visus balsus.
 4. Mūsų studentų, dėstytojų, darbuotojų ir bendruomenės įvairovė, tikintis, kad ji praturtina mūsų mokymąsi ir augimą.
 5. Asmeninė kompetencija, kuri atspindi vientisumą ir rūpestį visame kolegijos darbe.
 6. Pagarba vieni kitiems, pripažįstant įvairią gyvenimo patirtį ir skatinant kolegialumą, pagrįstą tikėjimu žmogaus teisėmis ir kiekvieno asmens orumu.
 7. Studentų sėkmė, kurią papildo mūsų išsamios paramos paslaugos, skirtos padėti studentams sėkmingai.
 8. Aplinkosaugos valdymas, kuriuo mes parodome savo pagarbą ir atsakomybę už gamtinę aplinką.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Community Colleges of Spokane

Ar ieškote verslo administravimo bakalauro laipsnio? SCC yra puiki vieta pradėti. Su mūsų AA laipsniu arba tiesioginio perkėlimo laipsniu (DTA), galite įvesti universitet ... [+]

Apie programą

Ar ieškote verslo administravimo bakalauro laipsnio? SCC yra puiki vieta pradėti. Su mūsų AA laipsniu arba tiesioginio perkėlimo laipsniu (DTA), galite įvesti universiteto programą kaip jaunesniojo ir baigti verslo administravimo, ekonomikos ar ikimokyklinio bakalauro laipsnį.

Šioje programoje jūs glaudžiai bendradarbiausite su patarėju ar fakulteto patarėju, kad galėtumėte būti tikri, jog jūsų užsiėmimai perduos norimą būdą. Dauguma studentų imasi verslo statistikos, ekonomikos, tarptautinio verslo ir apskaitos kursų.

Jei esate tikri, kad norite dirbti ketverius metus, tai yra kelias jums. Tačiau, jei domitės Rytų Vašingtono universiteto verslo programomis, turime susitarimus su keliomis taikomųjų mokslų asociacijų programomis, įskaitant bendrąjį verslą, vadybą, rinkodarą, teisinį administravimą ir paralegalą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Spokane
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community Colleges of Spokane

Jei esate kūrybingas žmogus, kuris mėgsta save išreikšti meniškai, meno laipsnis gali jums padėti. Šioje programoje auginsite savo aistrą ir dėkingumą už meną, tuo pačiu ... [+]

Dailės menas

Apie programą

Jei esate kūrybingas žmogus, kuris mėgsta save išreikšti meniškai, meno laipsnis gali jums padėti.

Šioje programoje auginsite savo aistrą ir dėkingumą už meną, tuo pačiu atlikdami pagrindinius kursus, reikalingus perkelti į ketverių metų universitetą, kolegiją ar meno mokyklą. Savo meninius įgūdžius ir metodus tobulinsite per fakulteto mokymus ir praktinį studijos darbą keramikos, piešimo, tapybos, grafikos ar skulptūros srityse.

Nesvarbu, ar norite tapti profesionaliu menininku, meno mokytoju, meno kuratoriumi ar meno administratoriumi, uždirbsite dailės laipsnį, galite padėti paversti savo meninį talentą į karjerą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Spokane
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Applied Science

Community Colleges of Spokane

Informacinių technologijų AAS studijų programa yra skirta suteikti studentams galimybes įvairiose informacinių technologijų srityse. Šis laipsnis užtikrina, kad studentas ... [+]

Informacinės technologijos

Informacinių technologijų AAS studijų programa skirta suteikti studentams galimybę naudotis keliomis informacinių technologijų sritimis:

Kompiuterių ir tinklo diegimo bei priežiūros įgūdžiai.Verslo skaičiavimo įgūdžiai, įskaitant kasdienių sistemų operacijas ir programų programas.Saugumo ir teismo ekspertizės įgūdžiai.Įvairūs interneto ir tinklo įgūdžiai, įskaitant interneto puslapių kūrimą, kliento / serverio pusės programavimą, tinklo serverių diegimą ir priežiūrą.Perdavimo galimybė ketverių metų įstaigai.

Šis laipsnis užtikrina, kad studentas yra gerai informuotas apie įvairius informacinių technologijų dalykus, kurie dažnai reikalingi IT pramonei.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Spokane
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community Colleges of Spokane

Nesvarbu, ar norite dirbti šeimos ūkyje, ar žemės ūkio tiekimo bendrovėje, ar vietinėje, valstybinėje ar federalinėje agentūroje, ši programa gali pasiruošti įvairioms ka ... [+]

Apie programą

Jei jus domina žemės ūkio verslas ir ūkininkavimas, žemės ūkio verslo programa galėtų būti jums. Nesvarbu, ar ieškote plėsti savo karjerą žemės ūkyje į kitą lygį, ar norite mokytis įgyti pradinio lygio užimtumą mūsų regiono dideliame žemės ūkio versle ir ūkininkavimo pramonėje, programos išsamus mokymas skirtas pasiruošti sėkmei.

Nesvarbu, ar norite dirbti šeimos ūkyje, ar žemės ūkio tiekimo bendrovėje, ar vietinėje, valstybinėje ar federalinėje agentūroje, ši programa gali pasiruošti įvairioms karjeros galimybėms įvairiose žemės ūkio srityse.

Žemės ūkio verslas

Jei norite augti savo karjerą žemės ūkyje, tuomet žemės ūkio verslo laipsnis galėtų būti puiki vieta pradėti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Spokane
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community Colleges of Spokane

Šioje programoje jūs išmoksite tikrinti, aptarnauti ir remontuoti visų dydžių lėktuvus ir sraigtasparnius. Federalinės aviacijos administracijos (FFA) patvirtinti kursai ... [+]

Aviacijos priežiūros technologija

Apie programą

Jei jums patinka lėktuvai ir mėgautis įrankiais, aviacijos techniko karjera gali būti tinkama.

Šioje programoje jūs išmoksite tikrinti, aptarnauti ir remontuoti visų dydžių lėktuvus ir sraigtasparnius. Federalinės aviacijos administracijos (FFA) patvirtinti kursai yra gerai apvalūs bendrieji aviacijos mechanizmai. Jūs gausite praktinės patirties dirbdami su orlaivių konstrukcijomis, varikliais, hidraulika, elektros instaliacija, skrydžio instrumentais ir kitais aviacijos komponentais bei sistemomis.

Baigę programą, galėsite atlikti FAA egzaminą licencijuoti tiek lėktuvuose, tiek ir varikliuose. Nesvarbu, ar norite dirbti su vieno variklio lėktuvais ar dideliais komerciniais lėktuvais, ši programa padės Jums paruošti daugybę karjeros galimybių su pagrindinėmis oro linijų bendrovėmis, gamintojais, remonto stotimis, struktūrinėmis remonto įstaigomis ir kitomis aviacijos pramonės organizacijomis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Spokane
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community Colleges of Spokane

Jei esate įsivaizduojantis ir mėgstate kurti gražias patalpas, interjero dizainerio karjera gali būti puikus. Šioje programoje jūs sužinosite, kaip suderinti kūrybiškumą ... [+]

Interjero dizainasApie programą

Jei esate įsivaizduojantis ir mėgstate kurti gražias patalpas, interjero dizainerio karjera gali būti puikus.

Šioje programoje jūs sužinosite, kaip suderinti kūrybiškumą su techniniais elementais, kad galėtumėte sukurti gyvenamuosius ir komercinius interjerus. Mokslo ir meno kursai - kartu su praktine praktika studijoje - sukurs jūsų profesinius įgūdžius sprendžiant problemas, piešimo, tekstilės ir medžiagų, tvaraus dizaino praktikos, kompiuterinio dizaino ir kitų sričių, kurios yra būtinos sėkmei šioje srityje, srityje .

Nesvarbu, ar norite tęsti mokymą keturių metų įstaigoje - ar planuojate patekti į lauką - laipsnis iš šios programos padės Jums pasiruošti interjero dizaino ir architektūros firmų, namų tobulinimo parduotuvių, baldų parduotuvių, specialybės dizaino galimybėms parduotuvių ir kitų pramonės šakų organizacijų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Spokane
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community Colleges of Spokane

Jei esate organizuotas ir efektyvus net dirbant spaudimu ir žongliruojant įvairiomis užduotimis, pasimėgaukite mokytis naujų dalykų, fiziškai tinkami, pavyzdžiui, dirbdam ... [+]

Viešbučių ir restoranų valdymas

Ar svajojate gyventi tolimoje, egzotiškoje vietoje ar mėgstamiausioje vietoje, arčiau namų? Kalnų prieplaukos, pajūrio ir slidinėjimo kurortai - ir jūsų gimtajame mieste - reikalingi žmonės, turintys patirties viešbučio ir restoranų valdyme. Mūsų absolventai naudojasi veiklos vadovų, pardavimų ir rinkodaros specialistų, biuro sekretorių ir naktinių auditorių pareigomis. Jie taip pat valdo motelius, restoranus, banketų ir maitinimo paslaugas, prieplaukas, barus, valgomuosius ir viešbučio kambario skyrius.

Jei esate organizuotas ir efektyvus net dirbant spaudimu ir žongliruojant įvairiomis užduotimis, pasimėgaukite mokytis naujų dalykų, fiziškai tinkami, pavyzdžiui, dirbdami kaip dalis komandos, kuri tarnauja visuomenei, turi malonią asmenybę ir sveiką sveiko proto dozę. tada jūs esate puikus kandidatas į viešbučio ir restoranų valdymo karjerą!... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Spokane
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Diplomas

Community Colleges of Spokane

Mes siūlome aukštosios mokyklos baigimo (HSC) programą kvalifikuotiems tarptautiniams vidurinių mokyklų moksleiviams, norintiems pradėti aukštąjį išsilavinimą. Vienu metu ... [+]

Tarptautinė aukštųjų mokyklų baigimo programa

Mes siūlome aukštosios mokyklos baigimo (HSC) programą kvalifikuotiems tarptautiniams vidurinių mokyklų moksleiviams, norintiems pradėti aukštąjį išsilavinimą. Vienu metu galite sutaupyti laiko ir pinigų. Studentai šioje programoje gali uždirbti Vašingtono valstybės vidurinės mokyklos diplomą ir asocijuotą laipsnį tuo pačiu metu.

Mes nesuteikiame savarankiško aukštųjų mokyklų diplomo. Visi šiame programoje dalyvaujantys studentai turi būti įtraukti į mūsų vidurinę mokyklą ir tuo pačiu metu bendradarbiauti. Klasės gaus kreditą abiem laipsniais.

Priėmimo sąlygos16 metų pagal programos pradžios datą10-ojo laipsnio (arba lygiaverčio) užbaigimasBaigta tarptautinė studentų programaGaliojančio paso kopijaAnglų kalbos mokėjimas tiesiogiai dalyvauti programoje9 ir 10 klasėse vidurinės mokyklos transkriptai, kurių kumuliacinė GPA yra 3,0 arba didesnėBaigta ir pasirašyta „Minor Student Homestay“ paraiška 16 ir 17 metų studentamsFinansinė ataskaita ir užpildyta patvirtinimo forma... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Spokane
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Community Colleges of Spokane

Intensyvi anglų kalbos programa (IELP) yra išskirtinė, visiškai akredituota kalbos programa, padedanti tarptautiniams studentams iš viso pasaulio plėtoti savo anglų kalbo ... [+]

Intensyvi anglų kalbaAr norėtumėte pagerinti savo anglų kalbą?

Intensyvi anglų kalbos programa (IELP) yra išskirtinė, visiškai akredituota kalbos programa, padedanti tarptautiniams studentams iš viso pasaulio plėtoti savo anglų kalbos įgūdžius. Siūloma „Spokane Falls Community College“.

Jūs greitai vystysite savo anglų kalbos įgūdžius ir įgysite akademinę bei kultūrinę kompetenciją, kurios reikia norint sėkmingai dirbti.

Kai baigsite šią programą, galite įvesti reguliarius kolegijos kursus SFCC arba SCC.

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar pažangesnis anglų kalbos mokytojas, jūs greitai patobulinsite savo įgūdžius, nes:

Jūsų pamokas moko patyręs ir išskirtinis ESL dėstytojas.Mes siūlome integruotą anglų kalbos programą, skirtą Jūsų individualiems poreikiams tenkinti.Moderniausios klasės, kompiuterinės laboratorijos ir universitetų įrenginiai yra ideali mokymosi aplinka.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Spokane
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 - 11 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pirmosios pakopos Pathway programa

Community Colleges of Spokane

SFCC STEM Pathway padeda studentams, ieškantiems karjeros mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos srityse, suteikiant jiems galimybę perkelti į savo pasirinktą u ... [+]

Kas yra STEM?

SFCC STEM Pathway padeda studentams, ieškantiems karjeros mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos srityse, suteikiant jiems galimybę perkelti į savo pasirinktą universitetą kaip pagrindinius jaunuolius. Palaikomi įvairūs kursai, apimantys fizikinę fiziką, chemiją per visą organinės chemijos metus, matematiką per diferencines lygtis, statiką, dinamiką ir panašius pagrindinius gyvybės, fizikos ir kompiuterių mokslų kursus, studentai gali pasinaudoti nauda pabrėždami mokymosi prieinamumą ir kokybę, tuo pačiu kuriant tvirtą pagrindą klasikiniams STEM bakalaureato laipsniams. Tiems studentams, kurie ieško darbo iškart po SFCC programos, siūlome 2 metų laipsnį informacinių technologijų srityje, kuri gali tiesiogiai paskatinti užimtumą ir 4 metų taikomąjį bakalaureato laipsnį iš SFCC informacinių sistemų ir technologijų ar kibernetinio saugumo. Reikalavimus atitinkantys studentai gali dalyvauti matematikos inžinerijos mokslo pasiekimų programoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Spokane
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba