Community Colleges of Spokane

Įvadas

Oficialus aprašymas

Community Colleges of Spokane

Įkurta 1963 m., Community Colleges of Spokane bendruomenės kolegijos yra dinamiškas bendruomenės kolegijos rajonas, aptarnaujantis daugiau kaip 30 000 studentų per metus Rytų Vašingtone. CCS yra gyvybinga, visapusiška mokymosi bendruomenė, turinti švietimo galimybes visų amžiaus grupių ir gebėjimų studentams.

Esame bendruomenės kolegijos rajonas, kurį sudaro dvi akredituotos kolegijos: „Spokane Community College“ (SCC) ir „Spokane Falls Community College“ (SFCC). Be to, kad aptarnauja didelį miestelį ir priemiesčių gyventojus didesniame Spokane, rajonas teikia švietimo paslaugas kaimo bendruomenėms per 12 302 kvadratinių mylių regioną Rytų Vašingtone. Į šį regioną įeina visi „Spokane“, „Stevens“, „Whitman“, „Ferry“ ir „Pend Oreille“ apskritys, taip pat Lincoln County dalys.

Abi CCS kolegijos yra akredituotos Šiaurės Vakarų Komisijos kolegijose ir universitetuose, ir jas valdo Vašingtono Bendrijos ir techninių kolegijų valdyba.

 • 1144 Pastaraisiais metais vaikai ir šeimos buvo aptarnaujami „Head Start“ ir „Early Head Start“
 • 19 298 apdovanojimai
 • 87,2% užimtumo rodiklis
 • Apdovanoti 2 899 laipsniai

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

Spokano bendruomenės kolegija

Spokano bendruomenės koledžas (SCC) yra viena iš dviejų akredituotų Community Colleges of Spokane ir vienos didžiausių bendruomenės kolegijų valstybėje. SCC yra žinoma dėl pirmaujančių automobilių, aviacijos, kosmetologijos, kulinarijos menų, sveikatos priežiūros, apdirbimo ir suvirinimo programų. Mes taip pat mokome ir patvirtiname daugybę specialistų per mūsų Pameistrystės ir Journeyman mokymo centrą ir populiarią Avista / SCC Lineworker mokyklą. SCC suteikia asocijuotiesiems laipsnius ir paruoštas programas, kad atvertų kelią į ketverių metų koledžą ar universitetą. Pagrindinis Campus yra Spokane, su centrais Colville, Newport, Republic, Ione ir Inchelium.

Sveiki atvykę į „Spokane Community College“

„Spokane Community College“ („SCC“) yra žinoma dėl karjeros / techninių programų, kuriose absolventai dirba aukštos kvalifikacijos profesijose, taip pat išskirtines perkėlimo galimybes. Mes kiekvienais metais aptarnaujame daugiau nei 20000 studentų mūsų pagrindiniame kampe rytiniame Spokane ir centre Colville, Inchelium, Ione, Newport ir Republic, todėl SCC yra viena didžiausių bendruomenės kolegijų valstybėje.

SCC misija ir pagrindinės temos

Misija

„Spokane Community College“ siūlo mokymosi galimybes kolegijos pasirengimo, darbo jėgos mokymo ir universitetų perkėlimo srityse, atitinkančiose įvairių bendruomenių poreikius. Esame pasiryžę siekti studentų sėkmės aktyvaus mokymosi, dinamiškų santykių ir palaikančios aplinkos sąlygomis.

Pagrindinės temos

Kolegija nustatė keturias pagrindines temas, kad būtų galima tiksliau apibrėžti misiją, kuri naudojama vertinant misijos vykdymą.

 • Darbo jėgos plėtra
  • Profesionalus SCC techninis sertifikatas ir studijų programos yra pramonės standartas, rengiantis studentams pradinio lygio pareigas savo disciplinoje.
 • Akademinis perkėlimas
 • Studentai, dalyvaujantys akademinio perkėlimo kursuose, yra gerai pasirengę ir sėkmingi, nes perkelia savo kursinius ir (arba) asocijuotuosius laipsnius, siekdami kito ugdymo plano žingsnio.
 • Kolegijos pasirengimas
 • Kolegijos pasirengimo programos atitinka studentų poreikius ir parengia jas koledžo lygio kursams, suteikdamos jiems galimybę sėkmingai dirbti akademiškai, asmeniškai ir profesionaliai.
 • Studentų sėkmė
 • Studentams suteikiama galimybė sėkmingai palaikyti palaikomą aplinką, kuri skatina asmeninį ir profesinį augimą per akademinį, asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Vizija

„Spokane Community College“ yra tai, kur studentai savo gyvenimą transformuoja ir pasiekia savo tikslus, praturtindami savo bendruomenes.

Pagrindinės vertybės

Studentų sėkmė, kompetencija, prieinamumas, įtrauktis, bendradarbiavimas, abipusė pagarba, reagavimas, mokymasis visą gyvenimą

Tu priklausai čia

Nepriklausomai nuo jūsų tikslo, mes galime jums padėti. Daugiau nei 50 metų mes padedame žmonėms keisti darbo vietas, uždirbti perkėlimo laipsnius ir pradėti naujus gyvenimus.

Išbandykite savo galimybes

Turime daugiau nei 120 programų, įskaitant perkėlimo laipsnius ir būdus, kaip pasiruošti universitetui. Mes taip pat turime daug karjeros ir techninių programų, tokių kaip architektūra, IT, aplinkos mokslas ir kt.

„Spokane Falls Community College“

„Spokane Falls Community College“ (SFCC) yra viena iš dviejų Community Colleges of Spokane akredituotų institucijų. SFCC yra švietimo lyderis, teikiantis prieinamą aukščiausios kokybės programas su dėstytojais ir darbuotojais, skirtais puikiam mokymui ir studentų sėkmei. Turime galimybes kiekvienam, norinčiam pasiekti karjerą / techninį laipsnį ar pažymėjimą, perkelti į ketverių metų universitetą arba tęsti mokymąsi, plečiant mūsų taikomą bakalauro studijų programą. Mūsų pagrindinis miestelis yra Vakarų Spokane, turintis vietas Pullman, Fairchild oro pajėgų bazėje ir internete.

Sveiki atvykę į „Spokane Falls Community College“

„Spokane Falls Community College“ yra švietimo lyderė, teikianti geriausias aukščiausios kokybės programas su dėstytojais ir darbuotojais, skirtais puikiam mokymui ir studentų sėkmei. Turime karjeros techninių pažymėjimų ir laipsnių, perkėlimo laipsnių ir besiplečiančio taikomųjų mokslo programų bakalauro laipsnį. Mes aptarnaujame daugiau nei 8000 studentų kasmet mūsų pagrindiniame miestelyje, esančiame Vakarų Spokane, mūsų universitete Pullman ir Online.

Mūsų misija, pagrindinė tema,

Misija

„Spokane Falls“ bendruomenės koledžas atitinka mūsų bendruomenės poreikius, skatindamas studentų pasiekimus per kokybiškas, prieinamas mokymosi galimybes, kurios apima įvairovę, skatina teisingumą ir skatina pasaulinį sąmoningumą.

Pagrindinės temos

Mes vykdome savo misiją per penkias pagrindines temas:

 • Puikus mokymas / mokymasis
  • SFCC fakultetas, studentai ir administracija įsipareigoja mokytis ir mokytis.
 • Studentų pasiekimai
 • SFCC suteikia studentams priemones ir galimybes siekti savo tikslų.
 • Plati prieiga
 • SFCC suteikia galimybę visiems studentams naudotis įvairiais mokymo metodais, mokymo ir paslaugų teikimo būdais bei vietomis.
 • Įvairovė, lygybė, visuotinis sąmoningumas
 • SFCC skatina įvairovę, skatina lygybę ir rengia mokinius gyventi atsakingai vis labiau globalizuotoje civilizacijoje.
 • Reagavimas į Bendrijos poreikius
 • SFCC bendradarbiauja ir naujovėmis atitinka besikeičiančius mūsų bendruomenės suinteresuotųjų šalių poreikius.

Vizija

SFCC yra švietimo lyderis ir partneris su bendruomene ir regionu, teikiant lanksčias, reaguojančias į aukščiausios kokybės programas. Mūsų dėstytojai ir personalas yra orientuoti į studentų sėkmę, kultūrinį praturtėjimą ir mokymąsi visą gyvenimą į studentą orientuotą aplinką, skatinančią asmeninį ir profesinį augimą.

Pagrindinės vertybės

 1. Akademinė kompetencija, kurioje mokinys ir mokytojas yra atsakingi už mokymąsi, atspindintį intelektinį gyvybingumą, smalsumą, kūrybiškumą ir griežtumą.
 2. Akademinė laisvė, kurioje pripažįstame žodžio, išraiškos ir idėjų laisvę, taip pat studentų, dėstytojų ir intelektiniame tyrime dalyvaujančių darbuotojų teises žinių kūrimo srityje.
 3. Bendradarbiavimas valdymo srityje ir kolegialus darbas partnerystėse, kuriose pripažįstama sinergija, atsirandanti dėl plataus dalyvavimo ir vertinant visus balsus.
 4. Mūsų studentų, dėstytojų, darbuotojų ir bendruomenės įvairovė, tikintis, kad ji praturtina mūsų mokymąsi ir augimą.
 5. Asmeninė kompetencija, kuri atspindi vientisumą ir rūpestį visame kolegijos darbe.
 6. Pagarba vieni kitiems, pripažįstant įvairią gyvenimo patirtį ir skatinant kolegialumą, pagrįstą tikėjimu žmogaus teisėmis ir kiekvieno asmens orumu.
 7. Studentų sėkmė, kurią papildo mūsų išsamios paramos paslaugos, skirtos padėti studentams sėkmingai.
 8. Aplinkosaugos valdymas, kuriuo mes parodome savo pagarbą ir atsakomybę už gamtinę aplinką.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

Vietos

Spokane

Address
Spokane Community College,
1810 N Greene Street

WA 99217 Spokane, Vašingtonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Spokane

Address
Spokane Falls Community College
3410 W. Fort George Wright Drive

WA 99224 Spokane, Vašingtonas, Jungtinės Amerikos Valstijos