Community College of Philadelphia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta pasirinkti mus?

Kadangi Jūsų Kelias galimybių prasideda čia

Sveiki atvykę į Bendrijos kolegijos Filadelfijoje, kur daugiau nei 685,000 asmenys ėmėsi jų kelyje į galimybes nuo 1965 m. Mes tarnauti įvairių gyventojų studentų, iš naujausių aukštųjų mokyklų absolventų pradeda čia apie savo kelią į bakalauro laipsnį, suaugusiems ieškote pakeisti karjerą. Mūsų Main Campus arba bet kurio iš mūsų trijų regioninių centrų per Filadelfijoje, siūlome patogumą mūsų studentai turi tilpti klases į savo užimtas tvarkaraščius.

Mes siekiame suteikti mūsų bendruomenės per švietimą, vienas asmuo vienu metu. Daugiau nei 90 procentų mūsų absolventų lieka srityje ir stiprinti mūsų vietinę ekonomiką. Tai mūsų misija parengti Philadelphians naują karjeros ar perkėlimo į ketverių metų kolegijoje, kad jie galėtų pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslų.

Perdavimo galimybės

Community College Filadelfijos daro tai lengva jums pervesti kreditus ketverių metų kolegijoje ir sutaupyti mokslą dolerių, dėka mūsų Dual Priėmimo partnerystės ir perdavimo programos sutartys.

Perkelti partnerystė

Praleiskite pirmuosius dvejus metus čia ir uždirbti savo bakalauro laipsnį mažiau - daug mažiau. Mūsų perdavimo partnerystės, vadinamas Dual Priėmimo susitarimai, 12 kolegijų ir universitetų regione, kad būtų lengva perkelti į kitą koledžą po užsidirbti savo universitetinio diplomo čia. Be to, ši partnerystė yra puikių stipendijų galimybes!

Papildomos perdavimo susitarimai

Naršyti daug kitų perdavimo susitarimus turime vietoje su daug kolegijų ir universitetų visame regione ir už jo ribų. Nepriklausomai nuo jūsų pervedimo tikslai gali būti, mes galime padėti jums gauti ten.

Privalumai Dual Priėmimo

Išsaugoti mokslą, kurį uždirba jūsų universitetinio diplomo čia prieš jums perduoti Nemokėti paraiškos mokestį arba baudas, jei jūs nuspręsite nedalyvauti Gauti stipendijas ir galbūt kitų taupymo Gauti pagalbos paslaugas čia ir ne pavedimo kolegijos pasirinkimas Susipažinkite programos reikalavimus rezervuoti savo vietą prie perdavimo kolegijoje Įveskite savo pasirinktą kolegijoje junior statuso

Karjeros galimybės

Community College Filadelfijos suteikia jums įrankius, jūs turite sėkmingai šiandienos darbo jėgos. Mūsų programos pasiruošti didelio poreikio, tvarios pramonės šakų, kurios funkcija gerus atlyginimus, užimtumo stabilumą ir galimybes pažangos. Jūs naudos iš praktinės patirties, žodinio ir rašytinio bendravimo įgūdžių plėtros, ir kritinio mąstymo pratimai. Visi mūsų programos yra mokoma mažose klasėse specialioje fakulteto, suteikiant Jums asmeninio dėmesio jums to vertos. Ir daug programų formos ir sustiprintas dalyvaujant specialistams iš vietos įmonių, kurie užtikrina, kad viskas, ko jums mokytis yra aktualus ir naudingas.

Kolegija Sėkmės istorija

Nuo atveria duris 1965 metais, bendruomenės kolegija Filadelfijos tapo neatskiriama miesto, suteikiant prieigą prie aukštojo mokslo ir specializuotą mokymą prie įvairių kūno studentams, kurie pateks į regioninį darbo jėgos ir sustiprinti vietos ekonomiką. Kolegija naudojasi daug sėkmes ir etapai pakeliui. Su mūsų bendruomenės ir mūsų studentai pagalba, mes ir toliau teikti kokybišką išsilavinimą asmenims, siekiantiems tiek geresnį darbą ir geresnę gyvenimo kokybę.

Tarptautinė studentų

Community College Filadelfijos siūlo keletą privalumų studentams iš viso pasaulio, kurie šiuo metu sudaro daugiau nei 50 šalių. Čia jūs atrasite rūpestinga, asmeninį aplinką, o išgyvena jaudulį, kultūrą ir galimybę sukurti pasaulinės klasės miesto, kad būtų subalansuoti istoriją šiuolaikinių patogumų.

Kolegija yra asocijuota laipsnis suteikimo institucija siūlo daugiau nei 70 laipsnių ir sertifikatų programas. Mes esame didžiausia laipsnį suteikimas įstaigai Filadelfijoje, tačiau mūsų intymus klasėje aplinka leidžia fakulteto suteikti jums individualų dėmesį. Mūsų konsultantai esate čia atsakyti į jūsų klausimus ir problemas, taip pat padėti jums prisitaikyti prie gyvenimo Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kiekvienas mokinys yra speciali dalis mūsų kolegijos bendruomenę. Mūsų patyrę darbuotojai darys viską, ką gali, kad padėtų padaryti jūsų perėjimą į Jungtines Amerikos Valstijas, Philadelphia ir Kolegijos sėkmingas.

Kodėl užsienio studentams pasirinkti mus

Rentabilumas, kokybišką išsilavinimą

Community College Filadelfijos suteikia prieinamą švietimą ir parengs jums už karjerą ar perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete. Daugelis tarptautinių studentai pasirenka uždirbti universitetinio diplomo prieš perkeliant į ketverių metų kolegijoje, leisti laiką priprasti prie kolegijos gyvenimą, uždirbti kolegijoje kreditus ir sutaupyti pinigų.

Mažos klasės dydžių

Kolegija vidutinis klasės dydis yra 22 žmonių, o tai reiškia daugiau laiko, kad dėstytojai gali praleisti su jumis. Mūsų instruktoriai rūpinasi jumis ir imtis aktyvaus vaidmens padedant plėtoti savo stipriąsias ir tikslus.

individualizuota Dėmesio

Kiekvienas mokinys yra speciali dalis mūsų kolegijos bendruomenę. Mes padėsime Jums suprasti, kaip užsiregistruoti klasių ir rasti savo kelią aplink kampusie. Koledžo pagrindinis Campus yra valdomas dydžio, ir tai yra patogiai pasiekiama viešuoju transportu. Mūsų patyrę darbuotojai padės padaryti savo perėjimą į JAV, Philadelphia ir Kolegijos sėkmingas.

Anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) programos

Tai gali būti naudinga jums užbaigti kai kurių anglų kalbos pamokas tam, kad taptum patogesnis su kalba. Po to, kai testą ir aptarti savo rezultatus su patarėju, mes padėsime Jums pasirinkti klases, kurios geriausiai atitinka jūsų poreikius. Mūsų ESL programa bus pagerinti savo anglų kalbos žinias ir leidžia jums gauti maksimalią naudą iš savo patirties Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Mūsų tarptautinė bendruomenė

Community College Filadelfijos turi įvairiapusę ir kultūriškai turtingą studentų gyventojų, daugiau nei 150 tarptautinių studentų iš daugiau nei 50 skirtingų šalių, taip pat regioninių studentams, kurie atstovauja daug etninių grupių. Jūs galite prisijungti prie Tarptautinė studentų organizacija, kuri planuoja ekskursijos ir kiti renginiai visame koledže. Švęsti įvairovę, metinė Tarptautinis festivalis atskleidžia kolegijos bendruomenės į kitas kultūras. Kino festivaliai ir renginiai featuring konkrečių tautybių taip pat vyksta ištisus metus.

Kažkas visada vyksta miesteliu. Ar jums patinka sportuoti, ar yra studentų klubai daugiau savo stilių?

Yra daugybė būdų, kaip įsitraukti ir sutikti naujų žmonių į koledžą. Mes siūlome sporto įvairovė vyrams ir moterims, be to, daugiau nei 40 studentų klubai ir organizacijos.

ideali vieta

Įsikūręs netoli miesto ir netoli Filadelfijos muziejaus rajone, mūsų pagrindinis Campus yra lengvai prieinama traukiniu, autobusu ar automobiliu, ir jūs galite lengvai nueiti tarp pastatų. Kolegija taip pat turi tris regioninius centrus šiaurės rytų, šiaurės vakarų ir vakarų Philadelphia, be kelių kaimyninių teritorijų, geriausiai tarnauti savo studentus.

Filadelfija, įsikūręs tarp Niujorke ir Vašingtone, DC, yra vienas iš labiausiai istorinių miestų, o penktas pagal dydį, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Čia antras pagal dydį miestas rytinėje pakrantėje, tiek nepriklausomybės ir Jungtinių Amerikos Valstijų Konstitucijos deklaracijoje buvo parašyta. Be savo turtinga įvairių kultūrinės veiklos, Filadelfija taip pat siūlo pasaulinio lygio virtuvę, išskirtinę teatro ir meno rajonas, ir energingas naktinis gyvenimas. Nesvarbu, ar esate linkę tyrinėti praeitį, patiria lauke arba lankyti profesionalaus sporto renginys, tai įdomi regionas turi daug ką pasiūlyti jums.

Vietos

Filadelfijoje

Address
1700 Spring Garden Street
19130 Filadelfijoje, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos