Oficialus aprašymas

Kodėl verta pasirinkti mus?

Kadangi Jūsų Kelias galimybių prasideda čia

Sveiki atvykę į Bendrijos kolegijos Filadelfijoje, kur daugiau nei 685,000 asmenys ėmėsi jų kelyje į galimybes nuo 1965 m. Mes tarnauti įvairių gyventojų studentų, iš naujausių aukštųjų mokyklų absolventų pradeda čia apie savo kelią į bakalauro laipsnį, suaugusiems ieškote pakeisti karjerą. Mūsų Main Campus arba bet kurio iš mūsų trijų regioninių centrų per Filadelfijoje, siūlome patogumą mūsų studentai turi tilpti klases į savo užimtas tvarkaraščius.

Mes siekiame suteikti mūsų bendruomenės per švietimą, vienas asmuo vienu metu. Daugiau nei 90 procentų mūsų absolventų lieka srityje ir stiprinti mūsų vietinę ekonomiką. Tai mūsų misija parengti Philadelphians naują karjeros ar perkėlimo į ketverių metų kolegijoje, kad jie galėtų pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslų.

Perdavimo galimybės

Community College Filadelfijos daro tai lengva jums pervesti kreditus ketverių metų kolegijoje ir sutaupyti mokslą dolerių, dėka mūsų Dual Priėmimo partnerystės ir perdavimo programos sutartys.

Perkelti partnerystė

Praleiskite pirmuosius dvejus metus čia ir uždirbti savo bakalauro laipsnį mažiau - daug mažiau. Mūsų perdavimo partnerystės, vadinamas Dual Priėmimo susitarimai, 12 kolegijų ir universitetų regione, kad būtų lengva perkelti į kitą koledžą po užsidirbti savo universitetinio diplomo čia. Be to, ši partnerystė yra puikių stipendijų galimybes!

Papildomos perdavimo susitarimai

Naršyti daug kitų perdavimo susitarimus turime vietoje su daug kolegijų ir universitetų visame regione ir už jo ribų. Nepriklausomai nuo jūsų pervedimo tikslai gali būti, mes galime padėti jums gauti ten.

Privalumai Dual Priėmimo

Išsaugoti mokslą, kurį uždirba jūsų universitetinio diplomo čia prieš jums perduoti Nemokėti paraiškos mokestį arba baudas, jei jūs nuspręsite nedalyvauti Gauti stipendijas ir galbūt kitų taupymo Gauti pagalbos paslaugas čia ir ne pavedimo kolegijos pasirinkimas Susipažinkite programos reikalavimus rezervuoti savo vietą prie perdavimo kolegijoje Įveskite savo pasirinktą kolegijoje junior statuso

Karjeros galimybės

Community College Filadelfijos suteikia jums įrankius, jūs turite sėkmingai šiandienos darbo jėgos. Mūsų programos pasiruošti didelio poreikio, tvarios pramonės šakų, kurios funkcija gerus atlyginimus, užimtumo stabilumą ir galimybes pažangos. Jūs naudos iš praktinės patirties, žodinio ir rašytinio bendravimo įgūdžių plėtros, ir kritinio mąstymo pratimai. Visi mūsų programos yra mokoma mažose klasėse specialioje fakulteto, suteikiant Jums asmeninio dėmesio jums to vertos. Ir daug programų formos ir sustiprintas dalyvaujant specialistams iš vietos įmonių, kurie užtikrina, kad viskas, ko jums mokytis yra aktualus ir naudingas.

Kolegija Sėkmės istorija

Nuo atveria duris 1965 metais, bendruomenės kolegija Filadelfijos tapo neatskiriama miesto, suteikiant prieigą prie aukštojo mokslo ir specializuotą mokymą prie įvairių kūno studentams, kurie pateks į regioninį darbo jėgos ir sustiprinti vietos ekonomiką. Kolegija naudojasi daug sėkmes ir etapai pakeliui. Su mūsų bendruomenės ir mūsų studentai pagalba, mes ir toliau teikti kokybišką išsilavinimą asmenims, siekiantiems tiek geresnį darbą ir geresnę gyvenimo kokybę.

Tarptautinė studentų

Community College Filadelfijos siūlo keletą privalumų studentams iš viso pasaulio, kurie šiuo metu sudaro daugiau nei 50 šalių. Čia jūs atrasite rūpestinga, asmeninį aplinką, o išgyvena jaudulį, kultūrą ir galimybę sukurti pasaulinės klasės miesto, kad būtų subalansuoti istoriją šiuolaikinių patogumų.

Kolegija yra asocijuota laipsnis suteikimo institucija siūlo daugiau nei 70 laipsnių ir sertifikatų programas. Mes esame didžiausia laipsnį suteikimas įstaigai Filadelfijoje, tačiau mūsų intymus klasėje aplinka leidžia fakulteto suteikti jums individualų dėmesį. Mūsų konsultantai esate čia atsakyti į jūsų klausimus ir problemas, taip pat padėti jums prisitaikyti prie gyvenimo Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kiekvienas mokinys yra speciali dalis mūsų kolegijos bendruomenę. Mūsų patyrę darbuotojai darys viską, ką gali, kad padėtų padaryti jūsų perėjimą į Jungtines Amerikos Valstijas, Philadelphia ir Kolegijos sėkmingas.

Kodėl užsienio studentams pasirinkti mus

Rentabilumas, kokybišką išsilavinimą

Community College Filadelfijos suteikia prieinamą švietimą ir parengs jums už karjerą ar perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete. Daugelis tarptautinių studentai pasirenka uždirbti universitetinio diplomo prieš perkeliant į ketverių metų kolegijoje, leisti laiką priprasti prie kolegijos gyvenimą, uždirbti kolegijoje kreditus ir sutaupyti pinigų.

Mažos klasės dydžių

Kolegija vidutinis klasės dydis yra 22 žmonių, o tai reiškia daugiau laiko, kad dėstytojai gali praleisti su jumis. Mūsų instruktoriai rūpinasi jumis ir imtis aktyvaus vaidmens padedant plėtoti savo stipriąsias ir tikslus.

individualizuota Dėmesio

Kiekvienas mokinys yra speciali dalis mūsų kolegijos bendruomenę. Mes padėsime Jums suprasti, kaip užsiregistruoti klasių ir rasti savo kelią aplink kampusie. Koledžo pagrindinis Campus yra valdomas dydžio, ir tai yra patogiai pasiekiama viešuoju transportu. Mūsų patyrę darbuotojai padės padaryti savo perėjimą į JAV, Philadelphia ir Kolegijos sėkmingas.

Anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) programos

Tai gali būti naudinga jums užbaigti kai kurių anglų kalbos pamokas tam, kad taptum patogesnis su kalba. Po to, kai testą ir aptarti savo rezultatus su patarėju, mes padėsime Jums pasirinkti klases, kurios geriausiai atitinka jūsų poreikius. Mūsų ESL programa bus pagerinti savo anglų kalbos žinias ir leidžia jums gauti maksimalią naudą iš savo patirties Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Mūsų tarptautinė bendruomenė

Community College Filadelfijos turi įvairiapusę ir kultūriškai turtingą studentų gyventojų, daugiau nei 150 tarptautinių studentų iš daugiau nei 50 skirtingų šalių, taip pat regioninių studentams, kurie atstovauja daug etninių grupių. Jūs galite prisijungti prie Tarptautinė studentų organizacija, kuri planuoja ekskursijos ir kiti renginiai visame koledže. Švęsti įvairovę, metinė Tarptautinis festivalis atskleidžia kolegijos bendruomenės į kitas kultūras. Kino festivaliai ir renginiai featuring konkrečių tautybių taip pat vyksta ištisus metus.

Kažkas visada vyksta miesteliu. Ar jums patinka sportuoti, ar yra studentų klubai daugiau savo stilių?

Yra daugybė būdų, kaip įsitraukti ir sutikti naujų žmonių į koledžą. Mes siūlome sporto įvairovė vyrams ir moterims, be to, daugiau nei 40 studentų klubai ir organizacijos.

ideali vieta

Įsikūręs netoli miesto ir netoli Filadelfijos muziejaus rajone, mūsų pagrindinis Campus yra lengvai prieinama traukiniu, autobusu ar automobiliu, ir jūs galite lengvai nueiti tarp pastatų. Kolegija taip pat turi tris regioninius centrus šiaurės rytų, šiaurės vakarų ir vakarų Philadelphia, be kelių kaimyninių teritorijų, geriausiai tarnauti savo studentus.

Filadelfija, įsikūręs tarp Niujorke ir Vašingtone, DC, yra vienas iš labiausiai istorinių miestų, o penktas pagal dydį, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Čia antras pagal dydį miestas rytinėje pakrantėje, tiek nepriklausomybės ir Jungtinių Amerikos Valstijų Konstitucijos deklaracijoje buvo parašyta. Be savo turtinga įvairių kultūrinės veiklos, Filadelfija taip pat siūlo pasaulinio lygio virtuvę, išskirtinę teatro ir meno rajonas, ir energingas naktinis gyvenimas. Nesvarbu, ar esate linkę tyrinėti praeitį, patiria lauke arba lankyti profesionalaus sporto renginys, tai įdomi regionas turi daug ką pasiūlyti jums.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Applied Science

Community College of Philadelphia

Ši mokymo programa yra skirta studentams, įdomu dirbti su žmonėmis, kuriems reikia. Studentai turės galimybę studijuoti žmogaus elgesį ir žmogaus raida per Psichologinio, ... [+]

Aprašymas:

Ši mokymo programa yra skirta studentams, įdomu dirbti su žmonėmis, kuriems reikia. Studentai turės galimybę studijuoti žmogaus elgesį ir žmogaus raida per Psichologinio, socialinių ir biofizinių aplinkoje, kurioje žmonės gyvena kontekste. Jie bus sukurti įgūdžius, reikalingus dirbti su kitais ir vienas ant vieno ir grupėse. Jie sukurs vertę bazę, iš kurios jie bus praktiką ir mokytis etikos standartus bei padeda profesijų. Jie išmoks vertinti ir dirbti daugiakultūrėje aplinkoje. Kaip didžiąją dalį savo studijų, jie taip pat turės galimybę tiesiogiai dirbti su žmonėmis, kuriems reikia pagalbos, juos priskirti du lauko vietas su agentūromis ir institucijomis bendruomenėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community College of Philadelphia

Apskaitos mokymo veda į Taikomosios Mokslas (ILS) laipsnį bendradarbis. Studentai mokomi apskaitos teorija ir visuotinai pripažintus apskaitos metodus, taip pat į pagrind ... [+]

Aprašymas:

Apskaitos mokymo veda į Taikomosios Mokslas (ILS) laipsnį bendradarbis. Studentai mokomi apskaitos teorija ir visuotinai pripažintus apskaitos metodus, taip pat į pagrindinę valdymo ir susijusiose srityse. Studentai pasirengę karjeros įvairovė ir pramonei, ir vyriausybės, įskaitant pozicijas, pavyzdžiui, jaunimo buhalterio, apskaitos praktikantą, gautinos arba mokėtinos sumos technikas, ar mokesčių ekspertas.

Studentų mokymosi rezultatams:

Baigus apskaitos mokymo programą, studentas galės:

Įrodyti finansinių ataskaitų, parengtų pagal visuotinai pripažintus apskaitos principus (GAAP) supratimą, rengia žurnalo įrašus ir užbaigti apskaitos ciklą naudojant kompiuterinę didžiąją knygą programinę įrangą. Įrodyti vadybinių ir sąnaudų apskaitos sąvokų supratimą. Analizuoti ir interpretuoti finansinę atskaitomybę ekonominius sprendimus. Efektyviai bendrauti su finansinės informacijos naudotojų žodžiu ir raštu. Programos Patekimo į rinką reikalavimai: ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Arts

Community College of Philadelphia

Psichologija studijų programa skirta studentams, kurie planuoja perkelti į bakalaureato programas psichologijos po studijų Bendrijos kolegijos Filadelfijoje ir studentams ... [+]

Aprašymas:

Psichologija studijų programa skirta studentams, kurie planuoja perkelti į bakalaureato programas psichologijos po studijų Bendrijos kolegijos Filadelfijoje ir studentams neapsisprendę apie savo ilgalaikius švietimo tikslus, bet domisi elgsenos moksluose. Kadangi perdavimo institucijos reikalauja specialius kursus, kurių reikia imtis iki atvykimo, ji yra labai rekomenduojama, kad studentai konsultuojasi katalogus mokyklų, kurioms jie gali perduoti ir perkelti lapus turimus karjerai ir perduodamų centras, taip pat savo patarėjus ir mentorių, siekiant padaryti atitinkamus pasirinkimus savo pasirenkamuosius kursus.

AA laipsnis psichologijos tinka studentams, kurie nori pabrėžti elgsenos mokslai laukus, ar dėl asmeninių interesų arba su perdavimo įvartį pagrindinis psichologijos ar susijusiose srityse, pavyzdžiui, pažinimo mokslo, konsultavimo ir ugdymo psichologija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community College of Philadelphia

Verslo administravimo programa yra specialiai sukurta siekiant parengti studentus perkelti į tuos verslo mokyklų, kurios yra akredituotos asociacijos Advance Collegiate S ... [+]

Aprašymas:

Verslo administravimo programa yra specialiai sukurta siekiant parengti studentus perkelti į tuos verslo mokyklų, kurios yra akredituotos asociacijos Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Laikantis AACSB švietimo filosofija, ši programa reikalauja tvirtą aukštesnio lygio matematikos ir kiekybinių argumentais, kad paremtas verslo administravimą.

(Pastaba: Rekomenduojama, kad studentai norintys labiau integruotą pagrindą verslo disciplinas su mažiau dėmesio aukštesnio lygio matematikos pasirinkti verslo programa, kuri yra taip pat perdavimo programa).

Studentų mokymosi rezultatams:

Baigus šią programą studentai galės:

Paruoškite, analizuoti, interpretuoti ir diskutuoti ūkio subjekto pagrindines finansines ataskaitas žodžiu ir raštu. Aptarti teisinę, ekonominę ir socialinę įtaką verslo sprendimams. Kiekybiškai įvertinti verslo sprendimų, veiksmų ir įvykių poveikį. Pademonstruoti supratimą ir aptarti vaidmenį verslą istoriškai imtasi įvairių visuomeninių ir ekonominių sistemų. Programos Patekimo į rinką reikalavimai: ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community College of Philadelphia

Meno ir dizaino mokymo veda į menų (AA) laipsnis bendradarbis studentams planuojantiems perkelti į bakalaureato programas arba profesionalaus meno mokyklas, po studijų Be ... [+]

Aprašymas:

Meno ir dizaino mokymo veda į menų (AA) laipsnis bendradarbis studentams planuojantiems perkelti į bakalaureato programas arba profesionalaus meno mokyklas, po studijų Bendrijos kolegijos Filadelfijoje. Ši mokymo programa rengia studentų Arba BFA (bakalauro dailės) arba BA (bakalauras) programą.

Mokymo programa buvo sukurta siekiant būti suderintas su pamatų programos meno mokyklose ir meno programas ketverių metų kolegijose.

Kadangi perkeliamumas yra svarbiausia, studentai bus sukurti įgūdžius atitinkamai ir parengti išsamų perdavimo portfelį.

Šis fondas programa leis studentams tęsti studijas todėl karjeros vaizduojamojo meno, iš dizaino sričių (pavyzdžiui, grafikos ir medijų meno, pramonės ir produkto dizaino, mados / Tekstilės dizainas), amatų, meno ugdymo ir meno terapijos asortimentas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Science

Community College of Philadelphia

Mokslo (AS) bendradarbis chemijos studijų programą yra skirtas studentams, kurie nori siekti vidurinio mokslo baigimo atestato studijas chemijos arba fizinių mokslų arba ... [+]

Aprašymas:

Mokslo (AS) bendradarbis chemijos studijų programą yra skirtas studentams, kurie nori siekti vidurinio mokslo baigimo atestato studijas chemijos arba fizinių mokslų arba kurie planuoja tęsti profesines studijas, pavyzdžiui, iš anksto vaistinėje, iš anksto medicinos arba iš anksto dantų programas. Ši mokymo programa lygiuojasi pirmieji du metų siūlomi chemijos programų ir kitų kolegijų ir universitetų studijų.

Studentų mokymosi rezultatams:

Baigus šią programą absolventai galės:

Pademonstruoti pasirengimą sėkmingai perkelti į chemijos programoje ne ketverių metų įstaigoje. Pademonstruoti pamatinių žinių apie bendruosius neorganinių ir organinių chemijos principus ir koncepcijas, taikant šias žinias sprendžiant problemas bei rezultatus eksperimentų tirpalu. Nors laikantis visų saugos taisyklių, kvalifikuotai atlikti įprastinių laboratorinių užduotis chemijos laboratorijoje, naudojant matavimo ir analizės, kuri yra visuotinai prieinami įrankiais. Efektyviai rinkti, interpretuoti, vertinti ir bendrauti mokslinius duomenis įvairiais formatais naudojant kompiuterines technologijas, kaip reikia. Programos Patekimo į rinką reikalavimai: ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community College of Philadelphia

Mokslo bendradarbis (As) Biologijos studijų programa skirta studentams, kurie nori tęsti bakalaureato studijas biologijos mokslų ar planuoja vykdyti išankstinius kursus i ... [+]

Aprašymas:

Mokslo bendradarbis (As) Biologijos studijų programa skirta studentams, kurie nori tęsti bakalaureato studijas biologijos mokslų ar planuoja vykdyti išankstinius kursus iš anksto vaistinės mokykloje arba programoms, pavyzdžiui, iš anksto veterinarijos, iki medicinos, ir iš anksto -dental. Norėdami įjungti vientisą perkėlimą, tai mokymo programa yra skirta lygiagrečiai pirmuosius du metų siūlomų biologijos programas kitose kolegijose ir universitetuose studijų.

Studentų mokymosi rezultatams:

Baigus šią programą, absolventai galės:

Apibendrinti pagrindinius fizikinius ir cheminius koncepcijas ir procesus labai svarbu gyvenimo dalykus, įskaitant homeostazės priežiūros, energijos transformacijos pasireiškę ir tarp organizmų, ir gyvųjų organizmų ir jų aplinkos sąveikos. Apibūdinkite reprodukcijai ir paveldimumo mechanizmus, iš abiejų klasikinių (Mendelio) ir molekulinės perspektyvų ir susieti genetinius įtakas į evoliucinių procesų ir pritaikymas. Tinkamai naudoti esamą mokslinę terminologiją ir įvertinti moksliniais duomenimis, naudojant kritinę mintį nuopelnas. Paaiškinkite organizavimo lygį biologijos, įskaitant cheminių medžiagų, ląstelių histologinis ir organizmo lygius, ir paaiškinti gyventojams, ekosistemų ir biosferos dinamiką. Panaudoti mokslinio metodo dėl hipotezių kūrimo, tinkamo dizaino eksperimentų, kompetentingos naudojimo įranga, duomenų rinkimo ir duomenų analizės, ir mokslinės literatūros integracija. Palyginti ir sugretinti pagrindines grupes mikrobų, Pirmuonys, augalų ir gyvūnų. Programos Patekimo į rinką reikalavimai: ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community College of Philadelphia

Inžinerijos mokslas Mokymo suteikia pagrindą tolesnių studijų link bakalauro laipsnį inžinerijos srityje. Kaip tokia, ji lygiuojasi į du pirmuosius metų siūlomų pagrindin ... [+]

Aprašymas:

Inžinerijos mokslas Mokymo suteikia pagrindą tolesnių studijų link bakalauro laipsnį inžinerijos srityje. Kaip tokia, ji lygiuojasi į du pirmuosius metų siūlomų pagrindinių universitetų inžinerinių programų ir yra taikomas bet inžinerinės disciplinos. Studentai planuoja siekti vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį aviacijos, biomedicinos, chemijos, civilinės, elektros, pramonės, mechanikos, branduolinės ar naftos inžinerijos pasirinkti šią programą. Studentai su kitų techninių interesų gali svarstyti kitus technologinius mokymo programas.

Studentų mokymosi rezultatams:

Baigus šią programą absolventai galės:

Problemų algebra, trigonometrija ir skaičiavimas. Išspręskite pagrindines problemas mokslo ir inžinerijos srityse. Darbas komandose įgyvendinti projektus. Naudotis kompiuteriais duomenų įgijimo ir prietaisų kontrolę. Bendraukite techninę informaciją, naudojant parašyta, žodinių ir grafinių pristatymų. Perkelkite kaip inžinerinių didžiųjų bakalauro laipsnį suteikimo institucijoms. Programos Patekimo į rinką reikalavimai: ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community College of Philadelphia

Kompiuterių Mokslas mokymo veda prie Mokslas (As) laipsnį kompiuterių mokslo bendradarbis. Pagrindinis programos tikslas yra parengti studentus perkelti į bakalaureato pr ... [+]

Aprašymas:

Kompiuterių Mokslas mokymo veda prie Mokslas (As) laipsnį kompiuterių mokslo bendradarbis. Pagrindinis programos tikslas yra parengti studentus perkelti į bakalaureato programos Computer Science. Ugdymo dėmesys yra sutelktas į kursus įgūdžių, reikalingų matematiškai orientuotą problemų analizės ir algoritmų ir duomenų struktūrų išspręsti šias problemas, naudojant kompiuterius plėtros rinkinys.

Studentų mokymosi rezultatams:

Baigus šią programą absolventai galės:

Naudoti technologiją efektyviai bendrauti ir analizuoti informaciją, susijusią su kompiuterių programavimo, algoritmų kūrimo ir programinės įrangos inžinerijos. Darbas kaip profesionali komanda dalies dizainas, kodas, bandymo ir derinimo matematiškai pagrįstą, Objektinis kompiuterių programine įranga. Pademonstruoti svarbiausias žinias apie informacijos perdavimo ir kontrolės šiuolaikinėse kompiuterinėse sistemose, įskaitant žinias apie surinkimo kalbų, kompiuterių architektūros ir kompiuterio organizacijos. Pademonstruoti bendrą supratimą apie matematines sąvokas svarbiausių kompiuterių mokslo ir programinės įrangos inžinerijos, įskaitant diferencialas ir całkowego, statistikos ir diskrečiosios matematikos. Kurti objektinio algoritmus ir duomenų struktūras, naudojant struktūrizuotą eilės logiką kompiuterių programavimo kalbomis objektiškai orientuotą aplinką ir įgyvendinti tuos sprendimus, kaip "Java" programų ir Java programėles. Analizuoti laiko bei erdvės efektyvumą algoritmų ir duomenų struktūrų ir pertvarkyti juos didesnio efektyvumo, kur įmanoma. Programos Patekimo į rinką reikalavimai: ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Community College of Philadelphia

Ši programa veda į AS laipsnį matematikos. Pagrindinis programos tikslas yra parengti studentus perkelti į bakalaureato programą matematika. ... [+]

Aprašymas:

Ši programa veda į AS laipsnį matematikos. Pagrindinis programos tikslas yra parengti studentus perkelti į bakalaureato programą matematika. Ši mokymo programa numato freshman- ir antrakursis lygio kursus tiek tęstinis ir diskrečiosios matematikos.

Studentų mokymosi rezultatams:

Baigus šią programą, absolventai galės:

Įrodyti matematinius teiginius. Išspręskite matematinių problemų. Vykdyti matematinius algoritmus. Programos Patekimo į rinką reikalavimai:

Ši programa yra atvira visoms suinteresuotoms studentams, kurie įrodė pasirengimą anglų 101 ir matematikos 171, arba išlaikius atitinkamą testą arba atitinka prielaidas kurso. Pasirinkti matematikos ir anglų kalbos kursai yra prieinami tiems, kurie neatitinka stojamuosius reikalavimus. Švietimo planas todėl priėmimo į programą bus kuriama kiekvienam pareiškėjui, kuris neatitinka stojamuosius reikalavimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba