Columbia College Hollywood

Įvadas

Oficialus aprašymas

Columbia College Hollywood " pastatytas remiantis praktiniu mokymu ir mokymusi. Manome, kad geriausias būdas pasiruošti būsimoms galimoms pastangoms yra paskatinti kampelių kultūrą, kuri atspindi realų pasaulį. Štai kodėl mūsų programos skatina kūrybinį bendradarbiavimą skirtingose ​​disciplinose.

Nuo pirmos dienos, kai bandysite išbandyti naujus vaidmenis ir nežinomas technologijas, susijusias su kūrybinės žiniasklaidos turiniu, atliksite daugybę užduočių. Mūsų patyrusių, apdovanojimų turinčių režisierių, technikų, menininkų ir mentorių fakultetas naudoja savo žinias, kad įtrauks jus į novatoriškus mokymo metodus interaktyvioje klasėje.

Kodėl rinktis mus?

Filmų kūrėjams

Columbia College Hollywood yra filmų kūrėjų kolegija, kurioje sužinosite visus filmų kūrimo aspektus. Mūsų studijų programos pakerps jums visą spektrą kūrybinių, techninių ir verslo įgūdžių, reikalingų norint naršyti neribotas verslo galimybes konkurencingoje pramonės šakoje. Mes suteikiame jums prieigą prie filmų industrijos branduolio su stažuotėmis, užimtumo galimybėmis, profesine įranga ir realiu pasauliu.

Su filmų kūrėjais

Jūs dirbate su profesionaliais kino kūrėjais, kurie dalijasi savo aistra ir susieja jus su kino industrijos amatu ir verslu. Kursai skirti suprasti praktines praktines instrukcijas su principu ir teorija, todėl turėsite įgūdžių ir žinių, kad suprastumėte savo asmeninę viziją.

Pramonės prieiga

Jūs studijuojate filmus Los Andžele, pramogų industrijos centre. Jūs turėsite galimybę susipažinti su pramonės lyderiais, nuo jūsų instruktorių klasėje iki profesionalių profesionalių svečių kalbėtojų. Stažuotės suteiks jums realaus pasaulio patirtį, kad galėtumėte patekti į darbo rinką po baigimo.

Įranga ir įrenginiai

Galėsite naudotis profesionalia įranga ir įranga, kuriuose yra nuolatiniai fotografavimo įrenginiai, atskiri filmų ir televizijos garso stalai, skaitmeniniai redagavimo liuksai ir didelės raiškos erdvinio garso teatras, skirtas pristatyti savo darbą. Mūsų filmų ir skaitmeninių fotoaparatų inventorius nuolat atnaujinamas, įtraukiant profesionalų įrangą, kurią šiuo metu naudoja darbo specialistai.

Misija

Columbia College Hollywood dėsto studentus komunikacijos meno ir mokslo srityje bei įvairiapusę šiuolaikinio pasakojimo žiniasklaidą laisvųjų menų tyrinėjime. Mūsų griežtas studijų ir praktikos kursas rengia absolventus būti analitiniais mąstytojais ir veiksmingais komunikatoriais, kurie yra kūrybingi, gerai žinomi ir atsakingi, prisidedantys prie smalsios, apgalvotos ir labdaringos pasaulio bendruomenės puoselėjimo.

Filosofija

Columbia College Hollywood yra įsipareigojusi remti mokymosi bendruomenę, kuri skatina kūrybiškumą, inovacijas ir augimą per švietimą, bendradarbiavimą ir bendrą pramogų meno meilę. Mes stengiamės pateikti sudėtingą laisvųjų menų patirtį, kuri rengia studentus pilietiškumui pasaulio bendruomenėje, teikiant:

  • Mokymo programos, praturtintos praktine mokymosi patirtimi, atspindinčia realų pramogų pramonės pasaulį
  • Projektu grindžiami dalykiniai darbai, pagal kuriuos studentai turi dirbti komandose, norėdami sužinoti apie visus kino formavimo proceso aspektus
  • Įkvepiantis pramogų pramonės profesionalų fakultetas, turintis patirties, padedančios studentams atskleisti savo kūrybinį potencialą
  • Subalansuota ugdomoji aplinka, skatinanti kiekvieną studentą imtis rizikos, būtinos norint sukurti unikalią meninę viziją ir balsą
  • Profesinės prieigos galimybės ir tolesnis mokymasis per pramogų pramonės santykius, siekiant padėti absolventams sukurti kūrybos ir profesinės sėkmės pagrindą

Istorija

Columbia College Hollywood jau daugiau nei 65 metus suteikė praktinio mokymo meno srityje

Columbia College Hollywood buvo įsteigtas 1952 m. Los Andželo "MacArthur Park" apylinkėse, kaip filialas "Columbia College", Čikagoje. Mokymo programa buvo skirta sutelkti dėmesį į sparčiai augančią televizijos ir radijo pramonę, kurioje buvo fakultetas, sudarytas iš dirbančių televizijos ir radijo profesionalų. 1959 m. Columbia College Hollywood atsiskyrė nuo Čikagos institucijos, kad veiktų kaip nepriklausoma, privati, ne pelno siekianti kolegija.

1997 m. " Columbia College Hollywood of Columbia College Hollywood įsteigė savo dabartinę kampelę istorinėje buvusioje pasaulio "Panavision" būstinėje, pirmaujančioje kino ir televizijos pramonės šiuolaikinių fotoaparatų ir lęšių kūrėjams ir gamintojams. Koledžas dabar yra centrinėje vietoje, esančiame San Fernando slėnio širdyje, suteikiant studentams ir dėstytojams prieigą prie visų pagrindinių filmų ir televizijos studijų Los Andželo srityje.

Studentų gyvenimas

Nesvarbu, ar svajote kurti turinį dideliame ekrane, mažame ekrane, žaidimų konsolėje ar scenoje, pristatydami savo kūrybinę viziją realiame pasaulyje ar virtualiame pasaulyje, ar nustatydami savo vietą kaip pramonės lyderis ar jūsų laivo meistras, mes esame sukūrė universiteto kultūrą, skirtą suteikti jums galimybę išrasti, formuoti, amatininkus, patobulinti savo asmeninį meno prekės ženklą ir paruošti jus rasti savo vietą begaliniame, globalizuotame žiniasklaidos kūrimo verslume pasaulyje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online BAs » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos »

Vaizdo įrašai

Study Animation + Visual Effects at Tribeca Flashpoint Academy

Kontaktai
Vietos adresas
Oxnard Street
Los Angeles, California, 18618 US
Socialiniai tinklai