College of du Page

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarnauti mūsų regione, prijungimas Mūsų pasaulis Nuo savo veiklos pradžios 1967 metais, kolegija DUPAGE subrendo į kažką labai ypatinga. Tai Community College su plataus masto poveikį. Mes tvirtai įsišaknijusi visuomenėje, kuri suteikia mūsų įgaliojimus, tačiau įsipareigojo atspindi poreikius ir reikalavimus vis besikeičiančiame pasaulyje.

Nuo mūsų fakultete per mūsų valdybos patikėtinių, mes suprantame, kad likę svarbūs keliais lygmenimis svarbą: tarpasmeninių, akademinių, pilietinių, kultūrinių ir ekonominių. Su pastoviu akis regioninių, nacionalinių ir tarptautinių pokyčių, kolegija DUPAGE vykdo savo misiją, kaip švietimo ir ekonomikos agentas pokyčių gyventojams jis tarnauja.

Be visų kitų aplinkybių, nors mes esame pedagogai, skirtą prie minties, kad žinios yra transformacijos. Mes tikime, yra keletas dalykų, galingesni nei protas užsiima. Mes džiaugiamės galimybes užsidegti, kai žinios yra perteikta per prasmingą diskurse, o realizuoti kiekvienas iš mūsų bendruomenės nario visą potencialą paslaugas.

Kviečiame sužinoti daugiau apie pasaulinio lygio instituciją prieinamas jums ir jūsų šeimai, čia kaip namie.

Vietos

Glenas Ellynas

College of DuPage

Address
College of DuPage425 Fawell Blvd.
Glenas Ellynas, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė