College of Marin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Marin kolegija

Įkurta 1926 Kolegija Marin yra vienas iš 113 Bendrijos viešosios kolegijų Kalifornijoje. Yra du miesteliai tarnauti Jums gražioje Marin County. Kentfield apgyvendinimu yra maždaug 11 minučių į šiaurę nuo Golden Gate Bridge at 835 College Avenue Kentfield. Indijos slėnio Campus yra minučių nukreipdamas įspūdingas 333 akrų svetainės Ignacio Boulevard Novato, CA.

Akreditavimas

Kolegija Marin akredituotos akreditavimo komisijos bendrijos ir Junior kolegijų, ir Vakarų mokyklų asociacija ir kolegijų, institucinį akreditavimo įstaigos pagal aukštojo mokslo akreditavimo tarybos ir JAV švietimo departamento pripažinta.

Studentų gyvenimas

Maždaug 13.000 studentų stoti kasmet Koledžo daug neapmokėtų kredito, noncredit ir bendruomenės lavinimo klases. Kolegija uždirbo reputaciją kaip kokybės švietimo institucijos, teikiančios kelią, norint pasiekti sėkmės ir studentams įvairaus amžiaus ir iš visų gyvenimo sričių.

Siekiant suteikti studentams galimybes jiems reikia, ir užtikrinti, kad studentai pasiektų savo konkrečius tikslus ir uždavinius, kolegija siūlo bendradarbis menų ir bendradarbis mokslo studijų programų. Kolegija Marin dalyvauja garantuojamas priėmimo į konkrečią Kalifornijos universitetas miesteliai. Kiekvienais metais daug tarptautinių studentų, kurie baigė studijas koledže Marin sėkmingai perkeltas į UC Berkeley, UCLA, ir UC Davis, among others. Be to, kolegija turi Transfer centras, kuris dirba už padėti studentams tyrimai perdavimo ir priėmimo reikalavimus.

Kolegija užtikrina trisdešimt tris karjeros techninis švietimo programas (CTE), taip pat teikti pagrindinius įgūdžius, Anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) švietimo ir bendruomenės švietimo pamokos. Koledžo CTE programos teikia būtinus įgūdžius sėkmės pasauliniu mastu konkurencinga darbo jėga aplinkoje. Ar tikslas yra karjeros, karjeros kaita, ar įvesdami pirmą kartą darbo jėgos, kolegija Marin siūlo programų spektrą, siekiant padėti studentams pavyks.

akademinių padalinių

Kolegija Marin įsipareigojimo švietimo kompetencijos yra įsišaknijusi teikti teisingas galimybes ir skatinant sėkmę visų mūsų įvairus bendruomenės nariams siūlant pasirengimą perkelti į ketverių metų kolegijų ir universitetų, mokslinių laipsnių ir sertifikatų, Anglų, kaip antrosios kalbos ir mokymosi visą gyvenimą.

Šiuo metu mes teikiame akademines programas šiuose departamentuose:

Sąjungininkų sveikatos mokslų elgsenos mokslai Verslo informacinės sistemos Karjera Techninė Švietimas bendravimas Konsultavimas Ankstyvojo ugdymo ir Vaiko raidos Anglų / Humanitarinių / Filosofija Bauda / Vizualiųjų menų Gyvenimas ir Gamtos mokslai matematika Vaizduojamasis menas Fizinis lavinimas, Kineziologijos ir Atletiškas Fiziniai mokslai Socialinių mokslų studijos Pasaulio kalbų ir kultūrų

Vietos

Kentfildas

College of Marin - Kentfield Campus

Address
835 College Avenue, Kentfield, CA 94904
94904 Kentfildas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 415-457-8811

Novato

College of Marin - Indian Valley Campus

Address
1800 Ignacio Boulevard, Novato, CA 94949
Novato, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 415-457-8811