HIWASSEE COLLEGE

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes džiaugiamės jūs galvojate apie tapimą Hiwassee bendruomenės! Mes esame čia, kad padėtų jums nieko ir viskas, ko jums reikia. Mes norėtume atsakyti į visus klausimus, kurie jums gali turėti apie kolegiją iš akademikai prieinamumo ir už jos ribų.

Hiwassee s įtaka neapsiriboja nedelsiant srityje. 10000 plius absolventai prisideda prie bendruomenių 44 valstybių ir 28 šalių. Kai Hiwassee anketa sėkmingai absolventai sudaro: Ministras Pirmininkas Jordanija, pensininkas prezidentas Amerikos BMW operacijų, baseinas Emory širdies chirurgas, ir Brodvėjaus atlikėjas. Vos per keletą trumpų metų, mes tikimės, kad būtų galima įtraukti savo vardą tarp mūsų klestinčių alumni nariais.

Mūsų universitete išaugo nuo vos septynių akrų didesniu miesteliu, kurį sudaro aštuoniolika pastatų, esančių 400 akrų. Mes siūlome universiteto lygiagretės ir Karjera / profesinio mokymo programas, kurias baigus dailės, Associate of Science, Associate Taikomųjų mokslų bakalauras Dailės bendradarbis įvairovė ir mokslo bakalauras laipsnių.

Pastaraisiais metais Hiwassee gavo pagyrimo už finansinę pagalbą, mokslo, sporto ir programas, ir buvo įvertinta kaip vienas iš penkių labiausiai prieinamą privačių kolegijų Tennessee. Hiwassee profesoriai, studentai, ir atletiškas komandos taip pat dažnai gauna valstijos, nacionaliniu ir net tarptautinį pripažinimą. Jums gali būti vienas iš šių svarbių ir gerai pripažintas studentams, o čia Hiwassee kolegijoje!

Apsuptas Apalačių kalnuose didybę, rasite sau įkvėpė ne Hiwassee kolegija. Įkvėptas sumanumo, kad būtų pasiekti didybę, ir įvykdyti svajones. Tuo Hiwassee kolegija, Jūs patirsite tikrą gyvenimą, autentišką bendruomenę, ir nuotykių kiekvieno kampo. Čia jūs atrasite kolegiją, kurioje vertinama išsilavinimą, kompetenciją, individualumą, autentiškumą, tikėjimą, ir santykius.

Tikras gyvenimas.

Hiwassee College yra vieta, kur mokymasis yra klasėje, tačiau dar svarbiau tai ateina iš realaus pasaulio patirtį. Jūs galite būti nustebinti, kiek mažai jūs matote stalas priešais jus. Mokymasis yra daugiau nei rankų. Tai realus gyvenimas.

Bendrija.

Mes tikime bendruomenės čia. Tai vieta, kurioje rasite visą gyvenimą santykius ne tik su savo bendraamžiais, bet net savo instruktoriai. Daugelis mūsų studentų ir dėstytojų turi panašius tikslus, įsitikinimus ir pomėgius, sukurti draugystę, peržengiančius klasėje.

Nuotykių.

Su kiekvieno kampo tu savo ruožtu, jūs rasite nuotykius. Atletiškas jūsų dalykas? Mes turime beveik kiekvienas sporto prieinama ir visada ieškome talentingų naujų sportininkų. Daugiau laukui tipas? Čia galite rasti sau plukdymas žemyn Rapids upę, žygiai sudėtinga takas, arba tiesiog atsižvelgiant į gražus kraštovaizdis didybę.

Hiwassee College yra aukštasis su turtingu paveldu švietimo, stiprios bendruomenės, tikėjimo pamato, ir nežabota dvasios nuotykius. Mokymosi skiriasi čia. Jis įkurtas tikėjimo ir nukaltas kompetencijos.

Privalumai Dalyvavimas Hiwassee koledžas - mažas laisvųjų menų koledžas

Hiwassee kolegija kaip mažas laisvųjų menų kolegijoje suteikia studentams galimybes plėtoti vadovavimo įgūdžius anksčiau kaip pirmakursis metus. Studentai turi galimybę išreikšti save per muziką, teatrą, sporto, kūrybinio rašymo, klubų ir organizacijų, visi kartu plečia savo lygį pasitikėjimo savimi, ką jie gali tapti.

Studentai turės daugiau galimybių vienas ant vieno kontakto su dėstytojais ir akademinių konsultantų, kurie gali padėti studentams sklypas jų eigą per jų akademinės karjeros. Studentai dažnai klasėse moko jų akademinių konsultantų suteikiant jiems daug galimybių užduoti klausimus apie akademinių reikalų.

Hiwassee Kolegijos dėstytojai yra visiškai atsakingas už studento pažangą kursinių vertinimą. Nuo Hiwassee nesiūlo studijų programas, nes didesniuose kolegijose, mokymo asistentai nenaudojami mokymo ar balais užduotis. Atvirkščiai, profesoriai laiko kruopščiai pasirengti patrauklias mokymosi medžiagą, skaityti studento darbas, pasiūlyti išsamias pastabas, ir suteikti konstruktyvią grįžtamąją studentams.

Limited klasės dydis leidžia profesoriai priskirti ir įvertinti daugiau rašto darbus ir projektus, tokiu būdu suteikiant studentams plačias galimybes vystyti kritinio mąstymo ir bendravimo įgūdžių, reikalingų sėkmingai šiandienos besikeičiančiame pasaulyje.

Tuo Hiwassee, mokymas yra pagrindinis dėmesys fakultete. Studentų mokymosi ir studentų sėkmė yra tai, ką mes vertiname labiausiai.

Studentai retai būti klasėje su daugiau nei 25 studentų - labiausiai bus klasėse mažiau nei 20 studentų. Ši aplinka suteikia daugiau galimybių aktyviai dalyvauti diskusijose ir turėti tiesioginę sąveiką su profesoriais.

Aštuonių penkių iki devyniasdešimt procentų visų klasių mokė dieninio fakulteto nariai.

Atletika

Mes didžiuojamės, sporto programos metu Hiwassee kolegija, o mūsų dauguma studentų dalyvauja komandos ar vidines sporto. Mes įdarbinti studentus iš viso būti iš įvairių dalis vyrų ir moterų sporto, įskaitant: beisbolas, krepšinis, golfas, futbolas, futbolo, teniso, tinklinio, jojimo, Bass Fishing, šaudymo sporto ir rodeo. Daugeliui sportininkų, norintys toliau žaisti sporto po vidurinės mokyklos, Hiwassee kolegija suteikia puikią galimybę prisijungti prie mūsų sporto programą. Mes siūlome daug stipendijas talentingiems sportininkams visoje šalyje. Ateikite būti dalis mūsų komandos ne Hiwassee kolegijos ir "eiti Tigers!"

Vietos

Madisonvilis

Hiwassee College

Address
225 Hiwassee College Dr.
37354 Madisonvilis, Tenesis, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 800-356-2187