Cogswell College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl Cogswell College

Studentai sako, kad jie atrado savo gentį Cogswelle - kūrybinių menų koledže Silicio slėnio širdyje.

Visapusiškoje bendradarbiavimo aplinkoje "Cogswell" daug dėmesio skiria besimokančiųjų, norinčių kurti aukštos paklausos kūrybos meno pramonės įmones, plėtrai, kuriant projektus. Mes išskirti kaip kūrybinio meno kolegija, siūlome tikrą studijų aplinką, kurioje yra profesionalios įrangos įranga, daugiadalykis bendradarbiavimas ir pramonės ekspertų instruktavimas, instruktavimas ir mentorystė.

Misija ir vizija

Cogswell College naudoja projekte pagrįstą mokymą, skirtą studentams šviesti technologijas, skaitmeninį meną ir verslumą, kad juos parengtų kūrybos meno pramonės karjerai.

Mes teikiame saugią mokymosi aplinką, siekdami užginčyti status quo ir skatinti kūrybinį bendradarbiavimą skirtingose ​​disciplinose. Mūsų fakultetas turi didelę patirtį savo konkrečiose pramonės šakose, kad suteiktų studentams svarbių ir svarbių patarimų.

Baigę absolventus bus ginkluoti aukštos kokybės portfeliu ir efektyviomis bendravimo įgūdžiais, kad įspėtų nuomininkų vadovus ir pakeistų ateities profesines komandas.

Projektu pagrįstas mokymasis

Mūsų studentams suteikiamas retas praktinis požiūris į šiandieninių kūrybinių industrijų poreikius.

On-campus projektų studijos siūlo studentams realaus pasaulio patirtį dirbant su pramonės klientais, dirbant kryžminiu būdu su bendraamžiais iš visų programų. Remiantis fakulteto ir pramonės patarėjais, šie projektai moko studentus komandą orientuotą požiūrį, kuris atspindi realias menininkų, animatorių, žaidimų dizainerių, garso specialistų ir vadovų vystymo komandas.

Silicio slėnis, Kalifornija

Tiesiog užeikite už universiteto ir naujovišką Silicio slėnio dvasią.

Štai kur galėsite atrasti kolegų mokinius, kuriuose yra molio, kurti jautrią VR aplinką. Čia galite susitikti su mokiniais, kurie įsilaužė į žaidimų valdiklį ir kurdami naujus garso manipuliavimo būdus. Žingsnis lauke ir jūs apsuptas daugelio didžiausių pasaulyje aukštųjų technologijų korporacijų, taip pat tūkstančiai kūrybinių įmonių. Mes turime priekines duris labiausiai ekosistema aukštųjų technologijų naujoves ir mokslo plėtrą pasaulyje. Turėdami įkvėpimo viską, jūs turėsite galimybę kurti talentus, kurių net nežinote.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos »

Kontaktai

Adresas 191 Baypointe Parkway
95134 San Jose, California, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė https://cogswell.edu/
Telefonas 800.264.7955