Central Wyoming College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė

Centrinė Vajomingas College yra dvejų metų koledžo tarnauja Fremont Hot Springs ir Teton apskrityse. Mūsų pagrindinis Campus yra Rivertonas Vajomingas ir mes turime informavimo centrus lander, Jacksonas ir DuboisKiekviena skirta patenkinti bendruomenės, kuriai ji tarnauja poreikius.

Mes esame įsipareigoję padėti mūsų studentams pasiekti sėkmę. Tuo CWC galite uždirbti laipsnį kuris nukelia jus tiesiai į darbo rinką arba kad gali pervesti į kolegijoje ar universitete savo pasirinkimą.

Mes esame čia, kad palaikyti savo švietimo journey-, kad yra, kodėl jums rasti sau apsuptas dėstytojams ir kitiems darbuotojams Kam rūpi kad jūs turite puikią kolegijoje patirtį. Mes negalime laukti jums uždirbti laipsnį, kad esate aistringas apie!

CWC_students

CWC Faktai

1,800+ Studentai
58% Fremont County gyventojams
57% Moteris 43% Vyras
21 vidutinis amžius
125 + akademinės stipendijos
3 informavimo vietos
5 Su bendrabučiu būsto variantų
1+ Mln apdovanoti stipendijomis
5 NJCAA Regionas 9 Atletiškas Komandos Mes taip pat teikiame visą gyvenimą trunkantį mokymąsi bendruomenė sodrinimo klases, profesinio tobulėjimo ir suaugusiųjų švietimo bei karjeros pasirengimą.

Be to, kolegija yra kultūros centras regione. Su viena iš geriausių Vaizduojamasis ir atlikėjų menas centrų regione, rasite visą skalūnų kultūrinės veiklos! Žr mūsų renginių kalendorius daugiau!

Kolegija taip pat yra Vajomingo PBS, valstybė tik visuomeninio transliavimo stoties namo.

CWC_campus
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Associate of Applied Science » Matyti Associate of Science » Matyti Asocijuoti laipsniai » Matyti Health Asocijuoti laipsniai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Associate in Biological Science

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Riverton Lander Jackson Dubois + 3 daugiau

[+]

1500 $ [-]

Bendradarbiauja lauko švietime ir lyderystėje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Riverton Lander Jackson Dubois + 3 daugiau

Siekiant plėtoti įgūdžius lauko švietimo, jūs turite visiškai pasinerti į mokslą, kuris nukelia jus lauke! Jūs būsite pėsčiųjų, dviračių, rafting, laipioti ir slidinėti Vajomingas platus reljefą, o įgūdžių jums reikia už karjerą kaip lauke lyderis. Ši unikali programa bus jums mokytis per lauko remiantis ekskursijas po atokius dykumos srityse ir aplink Vajomingo Rockies. Wilderness ekspedicijos ir lauko įgūdžių kursai derinami su gamtos istorijos ir laisvųjų menų programą. [+]

Siekiant plėtoti įgūdžius lauko švietimo, jūs turite visiškai pasinerti į mokslą, kuris nukelia jus lauke! Jūs būsite pėsčiųjų, dviračių, rafting, laipioti ir slidinėti Vajomingas platus reljefą, o įgūdžių jums reikia už karjerą kaip lauke lyderis. Ši unikali programa bus jums mokytis per lauko remiantis ekskursijas po atokius dykumos srityse ir aplink Vajomingo Rockies. Wilderness ekspedicijos ir lauko įgūdžių kursai derinami su gamtos istorijos ir laisvųjų menų programą.

CWC lauko Švietimas ir lyderystė yra unikalus keturiais būdais Mūsų Lauko Švietimas centras kriauklės Canyon su studentų būsto Dėmesys experential švietimo ir bendradarbiaujant su NOLS neįvykdyti fakultetas Pasaulinės klasės vieta iš Vajomingo Rockies papėdėse ... [-]

Associate of Applied Science

Partneris arklių valdyme

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Riverton Lander Jackson Dubois + 3 daugiau

Absolventai arklio valdymo mokymo programą uždirbti įgūdžių, reikalingų valdyti ir eksploatuoti žirgų veisimas, mokymas, vežti ir pardavimo įrenginių, įskaitant arklių ir verslo aspektus. [+]

Jodinėjimas valdymas

Absolventai arklio valdymo mokymo programą uždirbti įgūdžių, reikalingų valdyti ir eksploatuoti žirgų veisimas, mokymas, vežti ir pardavimo įrenginių, įskaitant arklių ir verslo aspektus.

Programos Reikalavimai Kursai Kreditai Viešojo kalbėjimo ARBA 3 žirgų veisimas 3 Arklių mityba 3 Aš Hipika 3 Jodinėjimas šunų demonstravimo varžybos 3 Hipika II 3 Stock Horse Naudoti ir rodomi I 3 Stock Horse Naudoti ir rodyti II OR 3-4 Anglų Equitation Aš 3 Mokymai Laikina Renginiai 3 Jodinėjimas Renginių Gamybos 4 Fondas Mokymo žirgyne 3 Anglų Equitation II 3 Miesto Verslas 3 Bendrosios Pasirenkamieji 3 Bendra Red. reikalavimai ... [-]

Associate of Science

Asocijuota mokslo laipsnį kompiuterinių mokslų

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Riverton Lander Jackson Dubois + 3 daugiau

Kompiuterių Mokslas skirtas studentams, kurie nori siekti kompiuterinio projektavimo programinės įrangos interesus. Studentai mokysis metodus formuojant ir spręsti problemas, naudojant dabartinius metodus, įgūdžius ir priemones, būtinas skaičiavimo praktiką. Be skaičiavimų, lauke apima tokias temas, kaip tinklo analizė, grafikos, modeliavimo ir imitavimo, lygiagrečiai skaičiavimų ir dirbtinio intelekto. [+]

Kompiuterių Mokslas skirtas studentams, kurie nori siekti kompiuterinio projektavimo programinės įrangos interesus. Studentai mokysis metodus formuojant ir spręsti problemas, naudojant dabartinius metodus, įgūdžius ir priemones, būtinas skaičiavimo praktiką. Be skaičiavimų, lauke apima tokias temas, kaip tinklo analizė, grafikos, modeliavimo ir imitavimo, lygiagrečiai skaičiavimų ir dirbtinio intelekto.

Programos Reikalavimai Kursai Kreditai Miesto informacijos valdymo 3 Skaičiavimas aš 5 Skaičiavimas II 5 Kolegija Fizika Aš 4 Kolegija Fizika II 4 Pagrindinių Statistikos 4 Bendra Red. reikalavimai Studentai turi užpildyti bendrojo lavinimo reikalavimus, bus suteikti studentams bendrą žinių, siekiant padėti jiems užbaigti laipsnį CWC. Kursai Kreditai Rašymas lygio I 3 Rašymas II lygio 3 Amerikos ir Vajomingas Vyriausybė 3 MENAS 3 Humanitariniai mokslai 3 Asmeniniai finansai planavimas 1 Burnos Komunikacijos 3 Fizinis lavinimas 1 Socialinių mokslų 3 pirmakursis Seminaras 1 Sveikatingumo 1 Studentai turi užpildyti 2 kreditai bendro ugdymo turinio bendrojo lavinimo kursuose visoje du iš šių skirtingų Bendro Neformalaus ugdymo srityse: Kursai Kreditai Bendradarbiai ryšiai Kultūrinė veikla 1 Bendras ryšiai Bendruomenės įtraukimas 1 Bendro ugdymo Profesinė patirtis 1 [-]

Associate in Business

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Riverton Lander Jackson Dubois + 3 daugiau

[+]

4

1500 $ 1500 $ 1500 $ visas [-]

Vaizdo įrašai

Welcome to your future at Central Wyoming College

CWC Student Life

Kontaktai

Central Wyoming College

Adresas 2660 Peck Avenue (307) 855 - 2000 (800) 735 - 8418
82501 Riverton, Wyoming, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.cwc.edu/
Telefonas +1 307-855-2000

Central Wyoming College

Adresas 120 Leedy Blvd. (307) 332 - 3394 (800) 735 - 8394
82520 Lander, Wyoming, Jungtinės Amerikos Valstijos

Central Wyoming College

Adresas 240 S. Glenwood St #124 P.O. Box 4795 (307) 733 - 7425
83001 Jackson, Wyoming, Jungtinės Amerikos Valstijos

Central Wyoming College

Adresas 308 W. Ramshorn P.O. Box 175 (307) 455 - 2625
82513 Dubois, Wyoming, Jungtinės Amerikos Valstijos