Oficialus aprašymas

Jau daugiau nei 23 metų, capstone kolegija, anksčiau Adelante Karjera institutas, buvo teikti karjeros orientuota švietimo programas sparčiai augančių pramonės šakų, įskaitant sveikatos priežiūros, verslo ir šildymo / oro kondicionavimo prekiauja. Mes esame atsidavę ir įsipareigoję padėti mūsų studentams realizuoti savo karjeros svajones ir gauti jiems darbą pasirengusi ir į darbo rinką, taip pat greitai, kaip įmanoma. Vienas iš Capstone koledžo prekių ženklai yra mūsų istorija asmeninį dėmesį ir labai palankią pasvirusi aplinkoje. Mes didžiuojamės teikti aukščiausio lygio švietimo ir suteikti mūsų studentams žinių, darbo konkrečių įgūdžių ir tikimasi darbdavių darbo elgesį, siekiant, kad juos greitai ir sėkmingai tapo dirba savo karjeros pasirinko.

Iš Capstone kolegijos misija yra pasiūlyti karjeros orientuota švietimo ir techninių įgūdžių mokymas, palaikomojo paslaugas ir visą gyvenimą trunkantis būtiną išsilavinimą, kad mūsų studentus tapti sėkmingai dirba savo pasirinktoje srityje ir pasiekti savo aukščiausią potencialą. Mokyti studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų pramonės ir tikisi darbdaviams darbo įpročius, mes suteikti studentams sėkmingai siekti savo individualių karjeros tikslų. Tai leis jiems tapti neatskiriama jų bendruomenės ir teigiamų, prisidedančių prie visuomenės, kurioje jie gyvena.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Capstone College

ŠVOK technikas programa yra sukurta siekiant suteikti studentams pagrindinių žinių, įgūdžių, darbo įpročius ir praktinio pritaikymo ŠVOK / R sistemų, reikalingų pradinio ... [+]

Programos aprašas

ŠVOK technikas programa yra sukurta siekiant suteikti studentams pagrindinių žinių, įgūdžių, darbo įpročius ir praktinio pritaikymo ŠVOK / R sistemų, reikalingų pradinio lygio užimtumą šiandienos HVAC / R pramonėje. ŠVOK technikas programa rengia studentus efektyviai atlikti ir specializuojasi įrengimo, priežiūros ir aptarnavimo ŠVOK / R sistemų aukštos paklausos ŠVOK / R pramonėje.

Programos misija ir tikslai

Misija ir tikslas ŠVOK Technikas programa yra suteikti studentams su šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo sistemų, įskaitant saugos procedūrų įrankiai ir testavimo įranga, pagrindinio elektros energijos, elektros komponentų, teorijos ir praktinio pritaikymo naudoti mokymo šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo sistemos, metalo montavimas, schemas, litavimo kietuoju lydmetaliu ir litavimo, techninė priežiūra ir aptarnavimas, pagalba, remonto ir montavimo ŠVOK / R sistemas. Studentai bus teikiama mokymo ir praktinio pritaikymo apie pagrindinius vėdinimo / R procesų realaus pasaulio, hands-on laboratorijos aplinkoje tame pačiame naudojamos įrangos verslui ir pramonei ir kad būtų galima veiksmingai atlikti pradinio lygio pareigas, reikalingus ŠVOK / R pramonė.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Pasadena
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
36 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

HVAC Technician - HVAC School