California Language Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kalifornijos kalbos akademijoje mes esame šeimos valdoma, boutique, kalbų mokykla, kuri traktuoja visus mūsų studentus, darbuotojus ir partnerius, kaip šeimos narius. Mūsų misija ir aistra yra asmeninės, intymios ir įdomios anglų kalbos pamokos.

58649_Skjermbilde2017-10-17kl.11.37.47.png

Kalifornijos kalbos akademija buvo pagrįsta idėja, kad kalba yra gyvas ir gyvas. Ji turi būti patyrusi, kad būtų visapusiškai vertinama ir suprantama. Mes siūlome neakivaizdinių ir dieninių anglų klases Los Andžele ir San Diego. Kalifornijos kalbos akademijoje mes aistringai susipažįsta su kiekvienu asmeniu, kuris vaikšto per mūsų duris, ir mes einame ne taip, kaip sukurti šiltą ir asmeniškai pritaikytą pamokų klasę. Tai daro mus skirtingi! Mes laukiame asmeniškai pasveikinti jus į mūsų linksmą ir unikalią Kalifornijos kalbos akademijos šeimą!

Kodėl CLA?

59074_location.png Mes turime dvi gražių pietų Kalifornijos vietoves Los Andžele ir San Diego, kurie yra netoli restoranų, prekybos, atrakcionų ir paplūdimių.
59076_intimateexperience.png Studentai yra ne tik skaičius, jie yra mūsų šeimos dalis. Mokytojai ir darbuotojai nori susipažinti su tavimi. Kiekvienam klasei turime mažesnių klasių mokinių, kurių maksimalus skaičius yra 10, kad būtų patrauktas dėmesys.
59075_studentservice.png Esame visiškai akredituotas specialiu studentų paslaugų vadybininku, kuris gali padėti gauti studentų vizas, būstą, veiklą ir dar daugiau, todėl jūs turite patogią ir autentišką patirtį.
59077_customizedsyllabi.png Pamokos yra orientuotos į studentus ir ne mažiau kaip vieną kartą per mėnesį vyksta realiame pasaulyje. Pramogos yra saulė!
59078_accreditationandawards.png CLA yra nominuota "The Star Awards 2017" geriausių kalbos mokykloje Šiaurės Amerikoje ir 99% mūsų studentų rekomenduos mus savo draugams ir šeimos nariams.
59080_idealclassromenvironment.png Mūsų klasės dydžiai yra maži ir labai įvairūs, kad būtų galima sutelkti dėmesį į kiekvieno studento individualius poreikius. Mes turime studentų iš daugiau nei 45 skirtingų šalių už puikų tautybių derinį.
59079_bluebackground.png "Aš anksčiau nuėjau į kitas mokyklas, bet niekada nesijaučiau taip! Aš niekada nejaučiu, kad buvau didžioji šeimos dalis! Visi yra tokie draugiški ir šilti, o visa ši kelionė buvo taip smagu! Mano namai, Meggie, yra tobulas ir Rolandas toks juokingas! Aš nenoriu grįžti namo. "

58636_Skjermbilde2017-10-17kl.11.40.36.png

Vietos

Los Andželas

Address
8632 S. Sepulveda Blvd, Suite # 205
California 90045 Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

San Diego

Address
1133 Sixth Street
California 92101 San Diego, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos