Columbia West College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Dabar, mes žinome, jūs turite klausimų apie pasirenkant tinkamą kalbų mokykloje daug - ir pelnytai taip. Jūs akivaizdžiai nori mokyklą, kuri apjungia kokybės programas pamokymą naudingų paslaugų studentams ir ekspertų fakultetą, kur šilta ir įdomi aplinka. Bet svarbiausia, norite mokyklą, kuri turėjo laiko jums suprasti ir padės jums išmokti anglų kalbą taip, kad jūs galite pasiekti savo tikslus. Kitos kalbos mokyklos gali priimti panašius pažadus.

Taigi, ką daro "Columbia West kolegija skiriasi nuo visų kitų?

Pirmiausia, aš suprantu, sunkumus, kad jūs susiduria su anglų kalbos studentas, nes aš per juos save, kai aš atėjau į Jungtines Amerikos Valstijas daugiau nei prieš tris dešimtmečius. Aš labai gerai susipažinęs su panika jausmas jums, kai amerikietis sako kažką, kad jums anglų kalba, kad jūs nesuprantate. Žinau tiksliai, kaip nelinksma tai gali būti, kai jūs negalite išreikšti save aiškiai anglų kalba. Ir aš suprantu jūsų abejones kalbėti angliškai laisvai, nes bijojo, kad jums gali pasakyti kažką negerai, ir sugėdinti save. Taigi, aš pradėjau šioje mokykloje specialiai padėti studentams kaip ir jūs. Ir todėl aš įveikti šias kliūtis ir padėjo tiek daug studentų daryti tą patį, mes Kolumbijos Vakarų koledžo suprasti iššūkius esate susiduria ir žinau, kad jūs galite pasiekti sėkmės.

Ne tik, kad mes suprantame, jūs turite labai asmeniška ir unikali, kodėl jis nori išmokti anglų kalbą. Jūsų poreikiai, tikslai ir norai skiriasi nuo visi kiti, ir mes norime padėti jums švietimo keliu, kuris atitinka tai, ką norite pasiekti. Kolumbijos Vakarų Kolegija yra čia, kad padėtų jums pasiekti savo tikslus, suteikiant Jums griežtą mokymo programą, patyrusių mokytojų ir "studentai pirmasis" aplinkoje padėti jums jūsų kelionę.

Taigi, ką jūsų tikslai - toliau savo išsilavinimą, padaryti sau daugiau parduoti darbdaviams ar tiesiog jaustis patogiai ir užtikrintai kalbėti su amerikietis yra Kolumbijos Vakarų koledžo išsilavinimo gali tarnauti kaip į atrakinimo savo svajones raktu. Svarbiausia, mes džiaugiamės, kad jus pažinti. Taigi pirmyn ir svajoti didelis. Leiskite mums padėti jums padaryti jūsų svajones realybe. Mes negalime laukti, kad padėti jums parašyti savo sėkmės istoriją.

Šilčiausi linkėjimai, dr Samuel N. Lee pirmininke, Kolumbijos Vakarų kolegija

Vietos

Los Andželas

Address
3435 Wilshire Blvd., Suite 1700 Los Angeles, CA 90010
Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos