Oficialus aprašymas

Kodėl CSI?

Programa įvairovė

Dauguma mokyklų pasiūlyti tik AAK. Mes ne taip, kaip daugelyje mokyklų. Be to, kad trijų lygių ESL, siūlome Skill Statybos ir akademinės ESL programas. Šios programos yra puikus studentams, kurie nori įgyti aukštąjį išsilavinimą.

Naudinga Tarptautinė Priėmimo Darbuotojai

Mes žinome, kaip sunku yra pareikšti norą tapti tarptautinės studentų. Mūsų Priėmimo darbuotojai yra gerai apmokyti F-1 procese, siekiant padėti jums nuo pradžios iki pabaigos, nuo užpildę dokumentus ir planavimo klases.

Galimybė Profesinės patirties

Svarbiausias mūsų Skill Statybinės programų studentams papildyti klasėje mokymąsi su externships. Norėdami tai padaryti, tarptautiniai studentai yra išduoti darbo leidimą per CPT (ryšiai Praktinis mokymas).

Įperkamos mokslą

Yra pakankamai streso išmokti, kad tilptų į naują kultūrą. Finansai neturėtų įtraukti į jį. Kad gyvenimas būtų lengvesnis mūsų studentams, mes stengiamės ir saugo mūsų mokslą prieinamą kainą. ESL programos prasidės tik 3600 $ už mokslą už 33 savaičių.

Keliose vietose - Čikaga ir Bostonas

Mes turime miesteliai du iš Jungtinių Valstijų didžiausių miestų. Tai suteikia studentams galimybę sužinoti apie Amerikos kultūros tokiais būdais, kurie negali būti mokoma klasėje.

Kokybės Įranga

Klasės aplinka yra svarbi mokymosi procese. Mes teikiame kambarius pakankamai didelis, kad patogiai tilptų mūsų klasė dydžių ir aprūpinti juos su up-to-data technologija.

Commuter draugiškas

Čikagos, Charlestown ir Skokie miesteliai yra prieinama per visuomeniniu transportu. Lombardo ir Vusteris turi studentas mašinų stovėjimo aikštelėje. Visi miesteliai yra per vairavimo atstumu nuo atitinkamų downtowns Čikagos ir Bostone.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Computer Systems Institute

Kompiuterinių sistemų instituto akademinis ESL programos yra skirtos studentams, kurie labai įgudę arba artėja gerai mokėti anglų kalbą. Šie kursai apima žodyną pastatą p ... [+]

Akademiniai ESL programos

Kompiuterinių sistemų instituto akademinis ESL programos yra skirtos studentams, kurie labai įgudę arba artėja gerai mokėti anglų kalbą. Šie kursai apima žodyną pastatą per skaitymo ir klasėje diskusijų Be akademinio rašymo įgūdžių ir bendravimo įgūdžių, reikalingų dalyvaujant JAV kolegijų auditorijose plėtrai; Akademinė APŠS rengia studentus studijuoti bendrojo lavinimo klasėje su gimtakalbiais pastato savo sugebėjimus duoti kritines nuomones akademinės diskusijos, skaityti atidžiai ir rašyti efektyviai. Šie kursai pagalba studentams plėtoti įgūdžius, reikalingus kalbos pagrindu egzaminus, reikalingus priėmimo į universiteto programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga Lombardas Bostonas Skokie Worcesteris  + 2 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
11 - 33 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Computer Systems Institute

CSI anketa ESL programos siūlo tikslingai klasėje ir kompiuterinis anglų kaip antrosios kalbos mokymą. Programos skirstomos į tris temines sritis: 1.Vocabulary ir pokalbi ... [+]

Anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) programas

CSI anketa ESL programos siūlo tikslingai klasėje ir kompiuterinis anglų kaip antrosios kalbos mokymą. Programos skirstomos į tris temines sritis: 1. Aiškinamasis žodynas ir pokalbis 2. Rašymas ir gramatikos 3. Skaitymas strategijas pagerinti rašymo, klausymo ir skaitymo supratimo įgūdžius, visos ESL programos yra skirtos padėti parengti studentus dalyvauti JAV kolegijų ir universitetų kursus.

CSI Pasiūlymai instruktorius vadovaujamos paskaitas, instruktorius vadovaujamos laboratorijos, kompiuterių pagrindu medžiagas ir projektais grindžiamą mokymąsi sesijas. Šis metodas leidžia studentams išmokti anglų kalbą ir pasiekti savo tikslus efektyviau.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga Worcesteris Lombardas Bostonas Skokie  + 2 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
11 - 33 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Computer Systems Institute

Aistringas apie kompiuterius? Ar yra apie pažangiausius technologijų kažką, kad jaudina jus? Jei taip, jums gali būti puikiai tinka vieną iš mūsų Informatika (cs) program ... [+]

Kompiuterių Mokslas (CS) fondo programa

Kompiuterinių sistemų instituto Kompiuterių Mokslas (CS) fondo programa suteikia studentams su stipriu akademinį išsilavinimą ir pramonės pagrindu sertifikatai kad padėti jiems pasirengti sėkmingai informatikos susijusių profesijų. Derinant praktinę mokymo teorinių žinių, AP fondo programa suteikia studentams įgūdžių, reikalingų sėkmingai šioje sparčiai auganti pramonės šaka.

Šios programos tikslai yra (1) suteikti studentams kompiuterių mokslo pamatai, kad jie gali panaudoti siekdama tolesnio tyrimo; (2) parengti studentus pradinio lygio užimtumą; ir (3) parengti studentus ISTQB sertifikavimo. Absolventai CS fondo programa turės praktinių žinių apie kompiuterinių sistemų, programų kūrimo, elektros ir elektroninių grandinių, rankinis testavimas ir bandymų automatizavimas, kurie gali būti taikomi verslo, IT ir sveikatos. Šios programos nėra tinkamos IV antraštinė dalis lėšų (finansinė pagalba).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga Skokie Worcesteris Lombardas Bostonas  + 2 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Computer Systems Institute

Kompiuterinių sistemų instituto Įgūdžiai Statybinės programos siūlo studentams įgyti profesinių įgūdžių, reikalingų verslo pasaulyje būdą. Kiekviena programa yra speciali ... [+]

Įgūdžiai stiprinimo programas

Kompiuterinių sistemų instituto Įgūdžiai Statybinės programos siūlo studentams įgyti profesinių įgūdžių, reikalingų verslo pasaulyje būdą. Kiekviena programa yra specializuota, greitas, lankstus, ir akademiniu griežta studijas. Studentai papildyti klasėje paskaitą su externships įvairiose pramonės pozicijas.

Kiekviena programa yra keturis akademinių ketvirtadaliai (44 akademinių savaičių) ilgio ir apima externships kaip neatsiejama mokymosi. Šios programos nėra tinkamos IV antraštinė dalis lėšų (finansinė pagalba).

Klientų aptarnavimas specialistas programa - 1 metų / 44 savaičių

Mokestis - $ 4,700 per metus arba 1175 $ per ketvirtį... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga Worcesteris Lombardas Bostonas Skokie  + 2 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
11 - 44 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba