Computer Systems Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl CSI?

Programa įvairovė

Dauguma mokyklų pasiūlyti tik AAK. Mes ne taip, kaip daugelyje mokyklų. Be to, kad trijų lygių ESL, siūlome Skill Statybos ir akademinės ESL programas. Šios programos yra puikus studentams, kurie nori įgyti aukštąjį išsilavinimą.

Naudinga Tarptautinė Priėmimo Darbuotojai

Mes žinome, kaip sunku yra pareikšti norą tapti tarptautinės studentų. Mūsų Priėmimo darbuotojai yra gerai apmokyti F-1 procese, siekiant padėti jums nuo pradžios iki pabaigos, nuo užpildę dokumentus ir planavimo klases.

Galimybė Profesinės patirties

Svarbiausias mūsų Skill Statybinės programų studentams papildyti klasėje mokymąsi su externships. Norėdami tai padaryti, tarptautiniai studentai yra išduoti darbo leidimą per CPT (ryšiai Praktinis mokymas).

Įperkamos mokslą

Yra pakankamai streso išmokti, kad tilptų į naują kultūrą. Finansai neturėtų įtraukti į jį. Kad gyvenimas būtų lengvesnis mūsų studentams, mes stengiamės ir saugo mūsų mokslą prieinamą kainą. ESL programos prasidės tik 3600 $ už mokslą už 33 savaičių.

Keliose vietose - Čikaga ir Bostonas

Mes turime miesteliai du iš Jungtinių Valstijų didžiausių miestų. Tai suteikia studentams galimybę sužinoti apie Amerikos kultūros tokiais būdais, kurie negali būti mokoma klasėje.

Kokybės Įranga

Klasės aplinka yra svarbi mokymosi procese. Mes teikiame kambarius pakankamai didelis, kad patogiai tilptų mūsų klasė dydžių ir aprūpinti juos su up-to-data technologija.

Commuter draugiškas

Čikagos, Charlestown ir Skokie miesteliai yra prieinama per visuomeniniu transportu. Lombardo ir Vusteris turi studentas mašinų stovėjimo aikštelėje. Visi miesteliai yra per vairavimo atstumu nuo atitinkamų downtowns Čikagos ir Bostone.

Vietos

Čikaga

Address
Chicago Campus
29 E Madison St

IL 60602 Čikaga, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Worcesteris

Address
Worcester Campus
10 Mechanic Street

MA 01608 Worcesteris, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Lombardas

Address
Lombard Campus
477 E Butterfield Rd

IL 60148 Lombardas, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Bostonas

Address
Charlestown Campus
529 Main Street

MA 02129 Bostonas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Skokie

Address
Skokie Campus
8930 Gross Point Road

IL 60077 Skokie, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos