Oficialus aprašymas

Studentams, kurie gyvena už Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir nori užsidirbti laipsnį kolegiją, kuri yra vienoje iš dinamiškiausių ir kultūriškai įvairių pasaulio miestų, KET Kolegija yra puikiai tinka jums.

KET College yra nacionaliniu lygiu akredituota ir tarptautiniu mastu pripažintų kolegija JAV su penkiais miesteliai visoje Greater Miami srityje, labiausiai gyventojų mieste Floridoje. Kiekvienas Koledžo miesteliai yra tik kelios minutės nuo Majamio žinomų putojančio balto smėlio paplūdimiais.

Be to, KET College siūlo tarptautinius studentus su geriausios švietimo, taip pat galimybė įgyti patirties karjeros, kad yra didelė paklausa visame pasaulyje.

KET Kolegija turi platų įvairių laipsnių, kad prisitaikyti prie bet kurio asmens interesų ar grafiką. Pasirinkite baigti savo laipsnį iš mūsų School of Business School of Technology, mokyklos Allied sveikatos mokyklos šiuolaikinio meno arba kalbų mokykloje. Mūsų taikomi mokymo metodas ir rankos mokymams, parengti studentus tapti dominuojančiu skaičiai pasaulinėje rinkoje.

KET College siūlo savo studentams:

15: 1 studentas mokytojų santykis. 5 vietose Majamio širdį. Finansinė pagalba (Tiems, kurie atitinka). Karjeros paslaugos remti metu ir po baigimo.

Istorija CBT kolegija

Verslo ir technologijų kolegija (KET kolegija) įkurta 1988 metais Fernando Llerena ir Gladys Llerena. KET koledžas buvo pripažinta 2000 metais, iki Greater Miami prekybos rūmų, kaip vieną iš 100 geriausių Ispaniškas įmonėms Floridoje. 2002 KET kolegija pradėjo siūlyti Koledžas programas ir pakeitė akreditaciją ACICS (akreditavimo tarybos Nepriklausomos kolegijų ir mokyklų) siekiant vykdyti aukštojo mokslo laipsnių. KET yra už pelno, privatus, dvejų metų Karjera kolegija, kuri siūlo Koledžas programas verslo, sveikatos priežiūros, technologijų ir statybos bangavimas, kaip ir ankstesniais ne laipsniu programas. 2005 KET kolegija atidarė du filialus miesteliai Majamyje ir Hialeah ir 2008 metais, KET atidarė filialą Cutler Bay. 2010 KET atvers Vakarų Kendall filialą. KET kolegija yra akredituota akreditavimo tarybos Nepriklausomos kolegijų ir mokyklų (ACICS) priteisti diplomo ir akademinių asocijuotų laipsnių. KET taip pat licencijuota pagal Nepriklausomos Švietimo komisijos (CIE) bei sertifikuota Jungtinių Amerikos Valstijų Švietimo departamentas. Be to, KET yra vadovaujant Floridos Statewide numeracijos sistemos reguliavimą, kad palengvintų kursų perdavimą tarp dalyvaujančių institucijų. Atsiliepimas Kaip 21 metų vieniša motina, ji buvo labai sunku man žongliruoti mokyklą, darbą, ir mano 2 metų sūnus. Laimei, KET buvo puikus pagalbininkas dirbant su manimi gauti mano Associates laipsnį verslo administravimo. Turėti mokytojus nauda man padėti suprasti kiekvieną temą ir lankstų darbo grafiką, davė man padėti, kad aš visada reikalinga tam, kad viskas teka. Nuėjau į klasę naktį ir dirbo per dieną, ir dabar aš pagaliau baigė šį mėnesį! Visi sunkaus darbo ir pasišventimo buvo visiškai verta visas mano laikas! Ačiū CBT kolegiją!

-Eliexa Leonas, Aukštasis mokslas AD verslo administravimo (klasė 2010) ____ Desde Mi llegada Este País decidí estudiar punktas tener una mejor de calidad Vida punktas mí Y Mi Familia. Ingresé CBT College para ser Técnico de Aire Acondicionado La cual gracias a los profesores jis aprendido todo lo relacionado esta INDUSTRIA Y man Siento preparado punktas Empezar trabajar Como técnico. También decidí incorporarme lt Las Clases de Inglés (ESL) punktas tęsiant Mi desarrollo Academico. Mane Siento satisfecho con la Rengimas Y dedicación de los profesores y del Colectivo de los Trabajadores de KET Los cual han Sido de Gran Ayuda en mi PREPARACION Academica. Ahora, MI Hijo y mi Sobrino ingresaron también CBT despues de ver MIS Rezultatų skaičius.

-Reinaldo Izquierdo, absolventas diplomas A / C Tech (ispanų programą) ir šiuo metu mokosi ESL programos. ____ Ačiū CBT, kad suteikėte man žinių ir įgūdžių, kad man reikia tapti sertifikuota medicininė programuotojas ir važtaraščiai. KET yra puikus kolegijoje. Nuo to momento aš atvykau, buvau sutiktas profesionalių darbuotojų, kurie man pasiūlė gaires ir patarimus. Klasės yra nedidelės, todėl mes gauti daugiau asmeninio dėmesio nei jūs daugeliu kolegijose. Profesoriai Aš susiduriama buvo kompetentingi ir labai prieinama tiek ir išjungti kampusie. Per šią kelionę, aš sutikau daug nuostabių asmenis, kurie gerokai praturtino mano gyvenimą. Galėjau įgyja darbo labai garsių gydytojų biure dėl patirties ir rankų mokymams gavau. Aš, be abejo, rekomenduoju CBT kaip jūsų kolegijoje pasirinkimo.

-Maria Gomez, absolventas diplomas medicinos kodavimo ir atsiskaitymas ____ Sveiki mano vardas yra Gloria. Mano patirtis CBT kolegijoje buvo naudingas. Net su mano kalbos barjero, nors klases buvo pavesta anglų instruktorių man padėjo ispanų, kurio metu buvo mano tyrimai sėkmingas. Be medicinos asistento Žinoma, aš daugiausia buvo sužavėtas Anatomijos ir phlebotomy dėl to, kad klasėje rankų kokybe požiūrio.

-Gloria Velasquez, AD medicinos Padėti ____ Aš pradėjau medicinos pagalbą programos ir tada nusprendė tęsti savo išsilavinimą ir uždirbti universitetinio diplomo. Būdamas ne CBT Aukštesnysis atvėrė daug galimybių man plėsti savo tyrimus siekiant toliau rengti manęs technologijų ateitį. Be to, kad didelį išsilavinimą, aš neturiu eiti toli, nes KET Kolegija yra teisinga mano kaimynystėje ir suteikia mokymo lygi, jei ne geriau nei bet pagrindinis kolegijoje. Sprendimas grįžti į koledžą buvo sunku dalis, gauti ir išlaikyti su visais veiklą buvo praturtinti savo patirtį. Aš negaliu patikėti, aš ne tai anksčiau. Ačiū visiems dėstytojams ir darbuotojams už jų sunkų darbą ir pagalba jie pateikė.

-Roselynd Winfield, AD medicinos Padėti ____ Gracias CBT llevo 2 vjet trabajando Y progresando lt Mi presente empleo. Primero mane gradué de Aire Acondicionado Y REFRIGERACION (Asociado) teniendo lt cuenta La calidad de la Escuela, los profesores, y todo el asmeninė Colectivo, volví nuevamente a la Escuela punktas estudiar Mi Asociado lt ELECTRICIDAD. De esta forma jis conseguido expandir MIS conocimientos lt Este Rama. Mientras Tenga La oportunidad de estudiar Y superarme, Siempre Pensare lt KET como la forma de salir adelante Y progresar lt Este País.

-Manuel Silva absolventas AD / C technologijų ir AD Elektros technologijos

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

CBT College - Miami

KET kolegijos Koledžas elektrotechnikos technologijos, skirtos parengti savo studentus su hands-on mokymo tapti žinių ir kompetentingą specialistą plėtojant reikiamus geb ... [+]

KET kolegijos Koledžas elektrotechnikos technologijos, skirtos parengti savo studentus su hands-on mokymo tapti žinių ir kompetentingą specialistą plėtojant reikiamus gebėjimus sėkmingai šioje svarbioje technologijų srityje.

Apžvalga

AS elektrotechnikos technologijos programa yra prieinama tuo FLAGLER ir Hialeah miesteliai Floridoje. Ši studijų programa paprastai trunka studentams 24 mėnesius (20 mėnesių) baigti, ir ji yra prieinama anglų ir ispanų kalbomis. Akademinė mokymo, kad jūs studijuoti į AS Elektriniai Technology studijų programą CBT kolegijos apima nacionalinio elektros kodekso naudojimą.

Klasėje mokymas ir praktinis mokymas, kad gaunate, o įstojo į šią studijų programą bus jums padėti:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CBT College - Miami

AS Tinklo administravimo programos CBT kolegijos suteikia studentams su klasėje ir praktinis mokymas, kuris yra būtina taikyti įvairias pozicijas kompiuterių mokslo ir pr ... [+]

AS Tinklo administravimo programos CBT kolegijos suteikia studentams su klasėje ir praktinis mokymas, kuris yra būtina taikyti įvairias pozicijas kompiuterių mokslo ir pramonės, kaip antai:

Duomenų bazės valdytojai Internetas Vadybininkai Tinklo administratoriai Kompiuterių palaikymo specialistai Help-desk Analitikai ir dar…

Visuomenėje, kad mes gyvename tapo priklausomi nuo kompiuterių; Todėl, kad ir toliau bus už tinklo administratoriams reikia. Beveik kiekvienas pasaulyje pramonė naudoja kompiuterius, įskaitant:

Transportas Industries " Televizijos Įmonės Pramogos Industries " Sveikatos priežiūros įstaigose Komunikacijos Industries " ir dar… ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Science

CBT College - Miami

Verslo administravimas absolventai turi žinių ir patirties dirbti su verslo ir pramonės šakų įvairovė. Dėl šios priežasties, verslo administravimas išlieka viena iš popul ... [+]

Verslo administravimas absolventai turi žinių ir patirties dirbti su verslo ir pramonės šakų įvairovė. Dėl šios priežasties, verslo administravimas išlieka viena iš populiariausių pasirinkimų laipsnį. AS laipsnį verslo administravimo pabrėžia pagrindinius verslo principus kartu su realaus pasaulio paraiškas ir yra puiki vieta pradėti savo karjerą dinamišką versle.

Ši studijų programa suteiks jums tvirtą pagrindą verslo, taip pat aiškų supratimą apie tai, kaip sėkmingai taikyti savo įgūdžius darbo vietoje. Verslo administravimo laipsnį yra protingas pasirinkimas, nes ji siūlo platų karjeros ir tobulėti.

Studentų verslo programą CBT kolegijoje bus imtis kursus, specialiai suprojektuoti pagerinti savo sprendimų priėmimo įgūdžius, valdymo potencialą ir savo gebėjimą vadovauti bet verslo aplinka. Kai kurie iš šių kursų yra: tarp kitų valdymo principus, rinkodaros ir verslo teisė,.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Diplomas

CBT College - Miami

Kompiuterių tinklo palaikymo specialistas programa galima rasti mūsų Floridos miesteliai paprastai trunka 12 mėnesių. Kai jūs sėkmingai užbaigti šią programą, jūs gausite ... [+]

Kompiuterių tinklo palaikymo specialistas programa galima rasti mūsų Floridos miesteliai paprastai trunka 12 mėnesių. Kai jūs sėkmingai užbaigti šią programą, jūs gausite savo techninę diplomą CBT kolegija.

Kai gaunate Kompiuterių tinklo palaikymo specialistas diplomą, jums gali pradėti savo karjerą IT srityje. Jūs patenkinti laiškus ir telefono skambučius iš asmenų, kurie patiria sunkumų, susijusių su jų kompiuterinės ar programinės įrangos. Kai kurios įmonės ir organizacijos samdyti Kompiuterių tinklo palaikymo specialistas gauti paramą savo informacijos apdorojimo padalinių. Šios pozicijos visiems reikės turėti stiprią problemų sprendimo ir analitinių mąstymo įgūdžius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

CBT College - Miami

Kai stoti į / C Šaldymo Technikas programos metu CBT kolegijoje, galite gauti mokymą, būtiną pradėti dirbti į pradinio lygio poziciją. Jūs neturite praleisti metų metus m ... [+]

Kai stoti į / C Šaldymo Technikas programos metu CBT kolegijoje, galite gauti mokymą, būtiną pradėti dirbti į pradinio lygio poziciją. Jūs neturite praleisti metų metus mokymus gauti pramonės patirtį, kuri yra būtina pradėti ieškant darbo; Vietoj to, jums bus išleisti aštuonis mėnesius šioje programoje, kuri yra prieinama anglų ir ispanų kalbomis. Rankos ant mokymą ir kursus, kad Jūs vartojate, o mokėsi pagal A / C ir šaldymo Technikas programos mūsų FLAGLER arba Hialeah miesteliai padės jums sužinoti, kaip suprasti, kurti, taisyti, ir išlaikyti įrangos įvairovė. Kursai, kad Jūs vartojate apims įvairias sritis, įskaitant:

Pagrindinis dizainas Remontas gyvenamosios ir komercinės paskirties įranga Oro vėdinimas remontas Šildymo įranga Remontas Montavimas Šaldymo priežiūra ir dar… ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis
Rugsėjis 2020
Anglų,Ispanų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CBT College - Miami

Studentai, kurie nori pagerinti savo anglų kalbos žinias turėtų apsvarstyti atsižvelgiant anglų kaip antrosios kalbos ne studijų programą. Ši programa bus 12 mėnesių jums ... [+]

Studentai, kurie nori pagerinti savo anglų kalbos žinias turėtų apsvarstyti atsižvelgiant anglų kaip antrosios kalbos ne studijų programą. Ši programa bus 12 mėnesių jums užbaigti. Kadangi tai yra atskira programa, siūlomų kursų nebus perkelti į kitą programą ar universitete.

Kai kurie kursai galite tikėtis imtis, o mokosi anglų kaip antrosios kalbos programa ne CBT kolegijos apima:

Pagrindinis Anglų prasto pradedantiesiems Anglų kalba pradedantiesiems Aukštųjų Žemas Tarpinis klausymo, skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir Aukštos Tarpinis klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir Išplėstinė klausymo, skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir Šnekamoji anglų kalba pažengusių studentų ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

CBT College - Advance Your Career Today!