Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba CASA | Kulinarijos Pameistrystės Mokykla menų pristato jums, trokštantis virėja, su alternatyviu pasirinkimo kulinarijos mokslą.

Mes mokyklą, kad vietų, restorane ar viešbutyje virtuvėje viduje, tokioje vietoje šalia jūsų, kaip mokinys (eksternu), dirbantis pagal pagrindinio virėja.

Kulinarijos Pameistrystės mokykla Menų Advantage

  • Vienas ant vieno mokymas - Sužinokite viduje nekilnojamojo restorane - 100 proc on-the-darbo instrukcija - $ 10,500 staiga Naudojant mūsų išbandytas ir patikrintas amato (externship) metodą, mes suderinti Jums profesionalus virėjas, kuris nuves jus per mūsų struktūrinis Žinoma mokymo ir išmokyti jus viską, ką reikia žinoti karjeros kulinarinio meno. Nuo mokymosi ko reikia parengti įdomių patiekalų kaip kreiptis į žmonių gomurį, kulinarijos Pameistrystės Mokykla menų matyti, kad sukurti įsimintiną valgomasis patirtį yra sėkmingo kulinarijos mokslo dvasia.

Prieš daugelį metų žmonės ėjo į mokyklas tapti virėja, jie sužinojo, virtuvėje iki dziedāšanu save profesionalus virėjas. Mes turime tikėjimas tai bandė ir teisinga tradicija visa širdimi.

Kulinarijos Pameistrystės menų mokykloje vietų, pačiame ieškinio šilumos, iš upscale restorane, viešbučio virtuvės arba maitinimo įmonės, kur jūs išmoksite, receptai, metodus ir pasirengti iš žmonių, kurie iš tikrųjų pragyventi šiandien nuo realaus restorane. Jie tiki, vienas iš geriausių būdų išmokti kulinarijos meno yra on-the-darbo-ir dėl mūsų daug restoranų jungtys, jie nori tegul mūsų studentai mokinys (extern) savo virtuvėse. Geriausias būdas gauti samdyti jau bus viduje. Štai būtent ten, kur mes vieta jus nuo pat pirmos dienos.

Mes siūlome viskas įskaičiuota "amato (externship) programą, kuri buvo būtent siekiama padėti mokiniui plečia savo maisto pramonės žinių bazę ir kulinarijos profesionalumas. tuo pat metu suteikiant jiems galimybę kurti aukštos kokybės profesionalias jungtis, kurios gali sukelti vietą ir geresnių karjeros kūrimo galimybes. Kulinarijos Pameistrystės mokykla Menų mokymo programa buvo sukurta siekiant gaminti kokybiškus virėjai, kurie gerai esančius eiti turėti klesti kulinarijos karjerą.

Nepriklausomai nuo jūsų pradinės kvalifikacijos lygį, kulinarijos Pameistrystės menų mokykloje padės jums siekti karjeros kulinarinio meno. Nesvarbu, ar esate šiuo metu dirba maisto paslaugų pramonė profesionalas, atpažinimo virėjas ar naujokas turime būdų, kad padėtų jums pasiekti savo tikslus.

Kulinarijos Pameistrystės Mokykla menų veikia paprasta mentorius / mokinys požiūrio. Mes suporuoti jums profesionalus virėjas, kuris nukelia jus į vidų jo virtuvę ir moko jus tiksliai, kaip realiame pasaulyje maisto pramonė veikia. Nėra kabinetai, jokių senamadiškas, nenaudingas pamokos. Vietoj to, jūs mokotės savo amatą tiesiai iš asmenų, kurie daro įspūdingą pirmos klasės virtuvės dėl gyvenimo.

Skirtingai nuo kitų tradicinių kulinarinių institutų, jums negalima mokytis tik virimo meną ir profesinės virtuvės būdus, taip pat turėsite parodyti, ką galite padaryti, siekiant tų pačių žmonių, kurie gali padėti jums iš anksto savo karjerą galimybę. Iki dziedāšanu, jums jums bus nuolat patvirtindama savo aistra maistui ir savo diską, kad tai gerai. Jungtys jums padaryti per savo gamybinę praktiką (externship) yra tai, kas gali sukelti darbo srityje, kur žinant tinkamus žmones paleidžiama jums geriau nei bet brangiau laipsnis gali bet kada.

Kulinarijos Pameistrystės Mokykla menų siūlo unikalią mokymo programą, kuri ne tik padeda jums Bump-pradedant savo karjerą, bet moko jus nuo per unikalios aplinkos profesinės virtuvėje.

Vietos

Ar jūs ketinate perkelti, kad būtų galima lankyti kulinarijos mokykloje ar koledže kulinarinio meno programa? Ar jums rasti, kad mokymo renginius brangus? Jūs neturite gauti nuskendo skolos padaryti savo tikslą būti virėja ar darbo restorane pramonės realybe.

Restorane pramonė yra įgūdžių ir patirties pagrindu. Tiesa, brangūs laipsnių šią verslo liniją, yra ne tai, ką gauna dirbate. Ką jie nori žinoti: Ar galite virėjas? Tu padarei tai anksčiau? Ar kūrybingi?

Ši pramonė yra daug daugiau panašūs į Holivudą, nei jūs manote. Tai viskas, kas žinote ir, dar svarbiau, kas jums nežino. Labai svarbu, kad jums padaryti sujungimų ir visada būti mandagūs visiems jums susitikti ir dirbti labai sunku. Jūs turite parodyti pasirengęs ir nori padaryti savo geriausią kiekvieną dieną. Nes tai, ką ji mano, kad pavyks ir jūs niekada nežinote, kas žiūri. Kelionė į profesinę virtuvė su kulinarinio Apprentice menų mokykloje paleidžiama jums, ką labiausiai reikia: susipažinti. Su šiuo visiškai intensyvaus kulinarijos menų programa jūs esate durų vieną dieną, kur galite gauti jungtys, realaus pasaulio įgūdžių ir laimėjimus užtrunka padaryti. Išnaudoja šį labai unikalus, labai reali galimybė yra iki jums.

Šiuo metu jums gali būti užduoti sau klausimą, kur mūsų mokyklos yra. Dėka svaiginančius, praktinės struktūros Kulinarija Pameistrystės menų mokykloje yra visur su mentoriais beveik kiekviename mieste visoje JAV. Jūs jau turi teisę gyventi ir dirbti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šis kursas nėra pretenduoti į tarptautinio studento vizą.

Mes jums profesionaliai virtuve vieną dieną šešių mėnesių gyvenimo užtikrintus mokymo pagal profesinės virėja instrukcija. Tai jūsų darbas, kad labai geriausiai. Ar jūs stovite šilumos?

Kulinarijos Pameistrystės Mokykla menų neseniai buvo pakviestas ant Larry King programa kalbėti apie tai, kaip mūsų amato (externship) programa daro skirtumą jungiantis mūsų studentams ir gauti juos samdyti.

Palyginkite mūsų mokslą

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

CASA Schools

Visiems patinka esančių viešbučių. Jie pabėgti nuo kasdienės rutinos. Jie įsitikinkite, kad patenkinti savo klientų kiekvieną poreikį. Tokiu būdu, reikia įdarbinti, galin ... [+]

Visiems patinka esančių viešbučių. Jie pabėgti nuo kasdienės rutinos. Jie įsitikinkite, kad patenkinti savo klientų kiekvieną poreikį. Tokiu būdu, reikia įdarbinti, galinčius asmenis, kurie gali palengvinti tokią paslaugą, pagrindinį tarp jų, prabangus valgomasis patirtį.

Kulinarijos mokinys mokyklos dailės siūlo mokymo programą, kuri bus pasiruošti virėjai už banketai, furšetai, konferencijų ir visų kitų bendrų renginių.

Kulinarijos mokinys mokykla Menų mokymo programos yra pritaikytos, kad atitiktų kiekvieno studento individualius ugdymosi poreikius ir interesus, taip pat viešbučio politiką, kur jie pateikiami.

Mes mokyklą, kad vietų, viešbučio virtuvėje viduje, tokioje vietoje šalia jūsų, kaip mokinys (eksternu), dirbantis pagal pagrindinio virėja.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles New York San Francisco Chicago Atlanta Nashville  + 3 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CASA Schools

Maitinimas apima daug įvairių potencialių kulinarijos galimybes. Viskas nuo gimtadienio iki didelių vestuvių su banketams Fortune 500 įmonių gali nukristi pagal šį maitin ... [+]

Maitinimas apima daug įvairių potencialių kulinarijos galimybes. Viskas nuo gimtadienio iki didelių vestuvių su banketams Fortune 500 įmonių gali nukristi pagal šį maitinimo.

Tuo kulinarijos Apprentice menų mokykloje mes suporuoti jums maitinimo virėjo / mentoriaus, kuris bus išmokyti jus viską, ką reikia žinoti apie daugelyje viešojo maitinimo pasaulyje. Gausite realaus pasaulio paraišką, ką būtų teorinis daugelyje kulinarijos mokyklas. Mokymasis iš patirties, per vieną ant vieno globos yra tai, ką mes ruošiamės. Iki mūsų kursą turėsite viršija 300 valandų realaus pasaulio pramonės patirtį.

Kulinarijos mokinys menų mokykloje Konditerijos Chef Privalumas: - 6 mėn vienas ant vieno mokymas - Sužinokite viduje nekilnojamojo restorane - 100 proc on-the-darbo instrukcija - pagal $ 15,000 mokslą Naudojant mūsų išbandytus amato (externship) metodą, mes suderinti Jums profesionalus virėjas, kuris nuves jus per mūsų struktūrinio mokymo programą kursų ir išmokyti jus viską, ką reikia žinoti karjeros kulinarinio meno. Nuo mokymosi ko reikia parengti įdomių patiekalų kaip kreiptis į žmonių gomurį, kulinarijos mokinys mokyklos menų matyti, kad sukurti įsimintiną valgomasis patirtį yra sėkmingo kulinarijos mokslo dvasia.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles New York San Francisco Chicago Atlanta Nashville  + 3 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CASA Schools

Mes siūlome viskas įskaičiuota "amato (externship) programą, kuri buvo būtent siekiama padėti mokiniui plečia savo maisto pramonės žinių bazę ir kulinarijos profesionalum ... [+]

Mes mokyklą, kad vietų, kur viduje nekilnojamojo virtuvėje, tokioje vietoje, šalia jūsų, kaip mokinys (eksternu), dirbantis pagal pagrindinio virėja.

Kulinarijos mokinys menų mokykloje Chef Advantage 6 mėn vienas ant vieno mokymas - Sužinokite viduje nekilnojamojo restorane - 100 proc on-the-darbo instrukcijų - 10500 mokslą Naudojant mūsų išbandytas ir patikrintas amato (externship) metodą, mes suderinti Jums profesionalus virėjas, kuris nuves jus per Mūsų struktūra Žinoma mokymo ir išmokyti jus viską, ką reikia žinoti karjeros kulinarinio meno. Nuo mokymosi ko reikia parengti įdomių patiekalų kaip kreiptis į žmonių gomurį, kulinarijos mokinys mokyklos menų matyti, kad sukurti įsimintiną valgomasis patirtį yra sėkmingo kulinarijos mokslo dvasia. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles New York San Francisco Chicago Atlanta Nashville  + 3 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Jim Petulla On Larry King