Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Bruklino Švietimas inovacijų tinklas (BE.IN) Graduate Management Admission Test arba Bruklino Švietimas inovacijų tinklas (BE.IN) tarnauja kaip vietos talentų vamzdyno, jungiančio studentus su pramonės ir bendruomenės per stažuotes, darbą, renginius ir programavimą. Įkurta 2014 m Downtown Brooklyn partnerystės remiant nuo New York City, BE.IN misija yra skatinti bendradarbiavimą tarp valstybių institucijų praplėsti ir praturtinti akademines programas, skatinti masto ekonomiją per bendrų paslaugų, plėsti ir skatinti bendruomenės paslaugų veikla ir kuro ekonominį augimą yra magnetas atkreipti geriausius studentus ir fakulteto studijuoti, tyrinėti, gyvi, intern, ir darbą Brukline.

BE.IN taip pat stengiasi sukurti bendruomenės jausmą tarp daugiau nei 11,000 dėstytojams ir kitiems darbuotojams iš mūsų dešimties organizacijų narių, prijunkite vietovės 66000 kolegijų studentus praktikai ir darbo vietų kūrimo, ir padėti vietos verslo šaltinis geriausius talentus užpildyti stažuotės ir magistro dėmės teisė savo kieme - Brooklyn. Bruklino Švietimas inovacijų tinklas šiuo metu sudaro 10 valstybių institucijose:

Berklio koledžo Bruklino teisės mokykla "Empire State" koledžas (SUNY) LIU Bruklino Medgar Evers koledžas (CUNY) Niujorko koledžo technologijos (CUNY) Niujorko universiteto Pratas institutas Pranciškaus kolegija Šv Juozapo koledžas

BE.IN reglamentuoja Direktorių, apimančių kolegija, universitete, Law School prezidentų taryba. Kasdiene operacijas valdo vykdomojo direktoriaus su keturiolika darbo komitetų rekomendacijas ir Downtown Brooklyn partnerystės. Be to, BE.IN yra plėtoti išorinį patariamąjį komitetą, vadovaujamą Robert Walsh, buvęs Niujorko Small Paslaugos įmonėms komisaro procese. Išorinis komitetas teiks realaus laiko grįžtamąjį ryšį BE.IN narių institucijų, siekiant įtakoti mokymo programų kūrimą ir karjeros rengimą.

BE.IN sėkmė Per pastaruosius metus, BE.IN prisidėjo prie darbo jėgos plėtros poreikių Downtown Brooklyn inovacijų įmonių įvairialypėse būdais, įskaitant, bet neapsiribojant:

Dirbo su daugiau nei 230 naujovių įmonėms įdarbinti, vet, ir pateikti studentai ir absolventai darbo vietų ir stažuotes. Jeigu valstybės institucijas su daugiau nei 6000 darbo vietų ir stažuočių galimybėmis NYC per mūsų darbas lenta skelbimu, informavimo ir tiesioginio kontakto su firmomis. Susijusios inovacijų kompanijos, kurios reikia talento Downtown Brooklyn kolegijose ir universitetuose per Meet-up, e-komunikacijos ir tęsiamos rinkimas. Konservatyviai atitiko daugiau nei 1000 studentų darbo ir stažuočių. Valdymas ir priežiūra Bruklino Tech trikampis stažuotės programą (BTTIP), bendradarbiaudama su "New York City College of Technology ir NYC Tech Talent Pipeline. Sukurta stažuotės šabloną mažoms įmonėms ir naujai steigiamoms įmonėms, kad BE.IN būtų koordinuoti ir valdyti. Tyrinėjo ir skleidžiama laisvų darbo vietų ir stažuotes Bruklino Tech trikampis.

Atotrūkio tarp Downtown Brooklyn inovacijų pradedančioms įmonėms ir aukštojo mokslo institucijų atotrūkį buvo prioritetas BE.IN. Gyvybiškai gabalas BE.IN misija yra ginti vardu inovacijų įmonėms plėtoti ir stiprinti BE.IN studento įgūdžius ir gebėjimus, siekiant patenkinti NYC augančios inovacijų ekonomikos poreikius. Ši plėtra apima rekomenduojamus pakeitimus mokymo programas, remiantis darbdavio atsiliepimus ir padidėjo profesinio tobulėjimo galimybes studentams. Kai dėl profesinio tobulėjimo Downtown Brooklyn studentai, BE. Į šiuo metu vykdo, ar yra iš vykdančiosios daug programų ir renginių, įskaitant proceso:

BE.INnovative simpoziumas, per savaitę laiko verslumas viršūnių susitikime daugiausia dėmesio jungiamuoju kūrybinius, mokslo ir vietinės pramonės bendruomenėms bendrai vadovaujama fakulteto ir pramonės plokštės, Open Office turai, ir mentorystės hackathon, kuriuo siekiama spręsti svarbiausius vietos problemas. BE.INnovative Susipažinkite-up, kad prijungti fakulteto darbuotojams ir studentams, kad inovacijų firmų karjeros ir intern tirti. BE.INnovative lyderiai, kurie suteikia studentams lyderystės seminarus, galimybes, siekiant patenkinti išrinkta ir valstybės pareigūnų ir lankyti specialius renginius ir programas. BE.INnovative profesinės raidos seminaras serijos remiantis pramonei būdingi atsiliepimus. BE.INnovative bendruomenės paslaugų renginiai ir programos siekiant padidinti studentų įsitraukimą Brukline. BE.INnovative įkrovos stovyklos orientuota į verslumo, kūrybiškumo ir pagrindinio kodavimas. BE.INnovative brolija Programa šviesti studentus apie verslumą, inovacijas ir kūrybiškumą bei jo sankirtos su tradicinių akademinių disciplinų ir pramonės.

Vietos

Niujorkas

BE.IN

Interneto svetainė