Brookdale Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie kolegiją

Brookdale Community College yra viešasis bendruomenės koledžas Naujajame Džersyje. Mūsų pagrindinis miestelis yra Lincroft mieste, ir mes turime daugybę vietų, aptarnaujančių didžiąją Monmuto grafystės dalį. Mes įsikūrę netoli vaizdingo Džersio kranto su nuostabiais paplūdimiais. Tokios populiarios vietos kaip Niujorkas, Filadelfija ir Vašingtonas yra tik autobusu ar traukiniu.

Atviras priėmimas, ESL / tarptautinis studentų palaikymas, saugi universiteto miestelio aplinka ir lengvas perkėlimas į universitetus daro Brookdale puikią vietą tarptautiniams studentams pradėti savo Amerikos kolegijos patirtį.

Brookdale siūlo 90 laipsnių ir pažymėjimų programas, išvardytas mūsų kolegijos kataloge: http://catalog.brookdalecc.edu/

Visi studentai yra skatinami dalyvauti daugiau nei 50 studentų klubų, daugybės miestelio renginių, svečių paskaitų, kelionių ir spektaklių, siūlomų per mūsų gyvybingą studentų gyvenimo skyrių. Mes taip pat siūlome nuostabią atletikos programą su daugelio sporto šakų nacionalinių čempionatų komandomis.

119274_IMG_2187.JPG

Brookdale taip pat teikia platų studentų paslaugų spektrą, įskaitant stažuočių ir lyderystės ugdymo galimybes, pasirengimą karjerai, akademinį konsultavimą, nemokamą kuravimą, asmenines konsultacijas ir paramą studentams su negalia.

119283_95-recommend-1000x380-L.jpg

Pažvelkite į mūsų miestelį iš viršaus vaizdo įraše „Fly High“.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir kreiptis, apsilankykite mūsų svetainėje www.brookdalecc.edu.

Vietos

Middletown

Address
Newman Springs Road,765
07738 Middletown, Naujasis Džersis, Jungtinės Amerikos Valstijos