Bristow Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Bristow akademija

Bristow akademija yra viena iš didžiausių pasaulyje komercinių sraigtasparnis mokymo paslaugų teikėjų, su pasauliniu klientų bazę, kuri apima daugiau nei 120 šalių. Ji atlieka net 45.000 mokymai skrydžio valandų per metus, turinti daugiau kaip 50 orlaivių. Akademijos pagrindinis Campus yra Titusville, Floridoje. Papildomos mokymo pajėgumai yra Karson Sitis, Nevada, ir Glosteris, Anglija.

Bristow akademija akredituotos akreditavimo komisijos Karjera mokyklų ir kolegijų (ACCSC). ACCSC yra pripažintas akreditavimo agentūra JAV Švietimo departamentas. ACCSC akreditacija skatina institucinę atskaitomybę sistemingai ir visapusiškai vertinant institucijas pagrįstus nustatytų per akreditavimo standartų kriterijus. Kaip ACCSC akredituota institucija, Bristow akademija yra įsipareigojusi nuolat vertinant ir stiprinti švietimo kokybės ir nuolatinio gerinimo.

Specializuojasi "ab initio" mokymo Bristow akademijos filosofija yra tai, ką vienas mokosi pirma, vienas mokosi geriausiai. Lyderiai Bristow akademijos stiprinti mokymo organizacijai pagal priėmimo saugos kompetencijos neatskiriama visos veiklos. Nuo pat pradžių, saugumas yra visų mokymo programų esmė ir yra derinamas su padidintu dėmesio profesionalumo ir teorinių žinių. Šis metodas ugdo būsimus aviacijos lyderius formuojant nuolatinės elgesį, kad skatinti profesinį augimą, nuolatinį tobulinimą ir sustiprintas asmeninius standartus per visą savo karjerą pagrindą.

Kaip Bristow akademijos studentas, jums naudos iš išskirtinio mokymo aplinką, kuri apjungia profesionalias dieninių skrydžių ir antžeminių instruktoriai su didele, modernia laivyno kruopščiai prižiūrimi sraigtasparniai.

Bristow akademija absolventai mėgautis sėkmingas, pasitenkinimą karjerą jūroje vykdomos naftos ir dujų paieškos ir gelbėjimo, karinių operacijų, teisėsaugos, vamzdynų ir komunalines paslaugas, gaisrų gesinimo, žiniasklaidos, turizmo, žemės ūkio ir kitų rotacinis orlaivių misijose.

Tinklo paramos paslaugų

Nuo registracijos į studijas ir už jos ribų, gausite ekspertų rekomendacijas ir patarimus. Prieš pradedant mokymą, Bristow akademija darbuotojai teikia praktinę pagalbą su savo perkėlimo reikalavimus. Per savo mokymo, siūlome išteklių ir gaires, skirtas padaryti jūsų išsilavinimas sklandžiai ir sėkmingai.

Karjera konsultavimas ir pagalba ieškant darbo vietų padės jums suprasti esamą rinką ir tai, kaip į žemę poziciją, kuri geriausiai naudoja savo įgūdžius. Plati tinklas Bristow akademijos absolventai yra vertingas šaltinis paramos po baigimo.

Bristow akademija laivyną sudaro VFR- IFR- ir NVG įrengtą lėktuvą:

"Sikorsky 300CBi Robinsonas R22 Bell 206 JetRanger AS355 dvivietis voverė Robinsonas R44 AgustaWestland 109E

skrydžio mokymas

Bristow akademija suteikia komercinių ir karinių skrydžio mokymo programas, kurios yra pritaikyti, kad atitiktų individualius poreikius grupė sutarties klientams. Karo programa mokymas vedamas pagal iš patyrusių buvusių karinių instruktorių Pilots (IP), daug su specialiųjų operacijų ir kovinio skraidymo patirtį pagrindas.

Bristow akademija patvirtino Federalinės aviacijos administracijos (FAA), Europos aviacijos saugos agentūros (EASA), Vidaus saugumo departamentui (išdavimo F-1 ir M-1 Studentas vizas) ir Veterans Administration (mokymų veteranų, rezervistai ir kitas reikalavimus atitinkančias asmenims iki 38 antraštinės dalies, JAV kodeksas) nuostatas.

Vietos

Titusvilis

Bristow Academy

Address
365 Golden Knights Blvd

32780 Titusvilis, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Česterfildas

Address
Gloucestershire Airport Cheltenham

GL51 6SR Česterfildas, Anglija, Jungtinė Karalystė