Oficialus aprašymas

Bristow akademija

Bristow akademija yra viena iš didžiausių pasaulyje komercinių sraigtasparnis mokymo paslaugų teikėjų, su pasauliniu klientų bazę, kuri apima daugiau nei 120 šalių. Ji atlieka net 45.000 mokymai skrydžio valandų per metus, turinti daugiau kaip 50 orlaivių. Akademijos pagrindinis Campus yra Titusville, Floridoje. Papildomos mokymo pajėgumai yra Karson Sitis, Nevada, ir Glosteris, Anglija.

Bristow akademija akredituotos akreditavimo komisijos Karjera mokyklų ir kolegijų (ACCSC). ACCSC yra pripažintas akreditavimo agentūra JAV Švietimo departamentas. ACCSC akreditacija skatina institucinę atskaitomybę sistemingai ir visapusiškai vertinant institucijas pagrįstus nustatytų per akreditavimo standartų kriterijus. Kaip ACCSC akredituota institucija, Bristow akademija yra įsipareigojusi nuolat vertinant ir stiprinti švietimo kokybės ir nuolatinio gerinimo.

Specializuojasi "ab initio" mokymo Bristow akademijos filosofija yra tai, ką vienas mokosi pirma, vienas mokosi geriausiai. Lyderiai Bristow akademijos stiprinti mokymo organizacijai pagal priėmimo saugos kompetencijos neatskiriama visos veiklos. Nuo pat pradžių, saugumas yra visų mokymo programų esmė ir yra derinamas su padidintu dėmesio profesionalumo ir teorinių žinių. Šis metodas ugdo būsimus aviacijos lyderius formuojant nuolatinės elgesį, kad skatinti profesinį augimą, nuolatinį tobulinimą ir sustiprintas asmeninius standartus per visą savo karjerą pagrindą.

Kaip Bristow akademijos studentas, jums naudos iš išskirtinio mokymo aplinką, kuri apjungia profesionalias dieninių skrydžių ir antžeminių instruktoriai su didele, modernia laivyno kruopščiai prižiūrimi sraigtasparniai.

Bristow akademija absolventai mėgautis sėkmingas, pasitenkinimą karjerą jūroje vykdomos naftos ir dujų paieškos ir gelbėjimo, karinių operacijų, teisėsaugos, vamzdynų ir komunalines paslaugas, gaisrų gesinimo, žiniasklaidos, turizmo, žemės ūkio ir kitų rotacinis orlaivių misijose.

Tinklo paramos paslaugų

Nuo registracijos į studijas ir už jos ribų, gausite ekspertų rekomendacijas ir patarimus. Prieš pradedant mokymą, Bristow akademija darbuotojai teikia praktinę pagalbą su savo perkėlimo reikalavimus. Per savo mokymo, siūlome išteklių ir gaires, skirtas padaryti jūsų išsilavinimas sklandžiai ir sėkmingai.

Karjera konsultavimas ir pagalba ieškant darbo vietų padės jums suprasti esamą rinką ir tai, kaip į žemę poziciją, kuri geriausiai naudoja savo įgūdžius. Plati tinklas Bristow akademijos absolventai yra vertingas šaltinis paramos po baigimo.

Bristow akademija laivyną sudaro VFR- IFR- ir NVG įrengtą lėktuvą:

"Sikorsky 300CBi Robinsonas R22 Bell 206 JetRanger AS355 dvivietis voverė Robinsonas R44 AgustaWestland 109E

skrydžio mokymas

Bristow akademija suteikia komercinių ir karinių skrydžio mokymo programas, kurios yra pritaikyti, kad atitiktų individualius poreikius grupė sutarties klientams. Karo programa mokymas vedamas pagal iš patyrusių buvusių karinių instruktorių Pilots (IP), daug su specialiųjų operacijų ir kovinio skraidymo patirtį pagrindas.

Bristow akademija patvirtino Federalinės aviacijos administracijos (FAA), Europos aviacijos saugos agentūros (EASA), Vidaus saugumo departamentui (išdavimo F-1 ir M-1 Studentas vizas) ir Veterans Administration (mokymų veteranų, rezervistai ir kitas reikalavimus atitinkančias asmenims iki 38 antraštinės dalies, JAV kodeksas) nuostatas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Bristow Academy

Bristow akademijos EASA Integruota komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL-H) programa yra skirta studentams, norintiems įsidarbinti per Europos skrydžių rinkoje. ... [+]

Bristow akademijos EASA Integruota komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL-H) programa yra skirta studentams, norintiems įsidarbinti per Europos skrydžių rinkoje.

Ši programa atitinka minimalus reikalavimas dėl 135 valandų skrydžio mokymą, siekiant patenkinti plaukioja patirties reikalavimus EASA dalis FCL 1178/2011 1 priedo priedėliuose 3 ir 4 dalyse. Klasės pradėti sausio, gegužės ir rugsėjo mėnesį ir yra tik 14 mokinių kiekvienoje klasėje.

pažymėjimas

FAA privataus piloto licencija (PPL) EASA komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL-H)

TRUKMĖ

12 mėnesių

Apie. Skrydžio laikas

138,5

* Tai yra vidutinė programos trukmė. Tikrasis trukmė priklauso nuo mokinio gabumų. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Titusville Jungtinė Karalystė Chesterfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bristow Academy

Bristow akademijos kartu FAA / EASA Profesionalaus Bandomieji programa suteikia visišką Europos sertifikavimo derinant EASA CPL (H) mokymo FAA mokymo komponentų. Šis kurs ... [+]

Bristow akademijos kartu FAA / EASA Profesionalaus Bandomieji programa suteikia visišką Europos sertifikavimo derinant EASA CPL (H) mokymo FAA mokymo komponentų. Šis kursas yra patvirtintas už vienerius metus po baigimo fakultatyvinio Praktinis mokymas (OPT) taikymo.

pažymėjimas

FAA privataus piloto licencija (PPL) FAA komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL) FAA pagal prietaisus (IR) EASA komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL-H) FAA sertifikuotas Skrydžio instruktorius (PIT) FAA sertifikuotas Skrydžio instruktorius priemonė (CFII)

TRUKMĖ

20 mėnesių

Apie. Skrydžio laikas

216,2

* Tai yra vidutinė programos trukmė. Tikrasis trukmė priklauso nuo mokinio gabumų. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Titusville Jungtinė Karalystė Chesterfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
20 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bristow Academy

Bristow akademijos FAA Profesionalaus Bandomieji programa yra išsamus mokymo grunto ir skrydžio instrukcija skirta kurti studentams į profesinį aviatoriams. Sertifikuoti ... [+]

Bristow akademijos FAA Profesionalaus Bandomieji programa yra išsamus mokymo grunto ir skrydžio instrukcija skirta kurti studentams į profesinį aviatoriams. Sertifikuoti Skrydžio instruktorius (PIT) ir sertifikuotas Skrydžio instruktorius priemonė (CFII) yra prieinami kaip add-on komponentų. Ši programa, kartu su PIT, ir CFII kursus, yra patvirtintas už vienerius metus po baigimo fakultatyvinio Praktinis mokymas (OPT) taikymo.

pažymėjimas

FAA privataus piloto licencija (PPL) R44 Perėjimas FAA pagal prietaisus (IR) FAA komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL)

TRUKMĖ

10 mėnesių

Apie. Skrydžio laikas

151,5

* Tai yra vidutinė programos trukmė. Tikrasis trukmė priklauso nuo mokinio gabumų. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Titusville Jungtinė Karalystė Chesterfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba