Oficialus aprašymas

Šiandienos pasaulyje kalbų tarnybos atlieka lemiamą vaidmenį tarptautiniame versle, švietime ir komunikacijoje. Bridge yra pasaulinė lyderė šioje srityje daugiau nei 25 metų patirtį transformuojant gyvenimą ir organizacijas skatinant tarpkultūrinį bendravimą ir kalbų mokėjimas.

tiltas

Intensyvios anglų kalbos programos

Sužinokite anglų su tiltas, pasaulio lydere anglų kalbos mokymas su daugiau nei 25 metų patirtį. Tiltas siūlo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Argentinoje ir Čilėje bendrąsias anglų ir verslo anglų programas ir siūlo akademinius anglų kalbos kursus per septynias Jungtinių Amerikos Valstijų vietoves, įskaitant šešis centrus universitetų miesteliuose.
Kai vaikščiate per vieną iš mūsų kalbos centrų duris, jūs tampa "Bridge" šeimos dalimi. Kiekvienais metais mes priimančiosios tūkstančiai studentų iš viso pasaulio, užtikrinant aukščiausią kalbos mokymą. Nesvarbu, ar esate studentas, verslo vykdomosios ar turizmo siūlome anglų kalbos kursus, specialiai skirtų jūsų poreikių įvairovę. Mes taip pat padėti užsienio studentams rasti ir pasirengti bakalauro ir magistro studijų programų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mūsų 80 dieninio darbuotojai ir 350 mokytojai sudaro įvairialypę grupę tautybių ir kultūrų, ir jie supranta, kad kalbų mokymasis ir kultūros kompetencijos svarbą.

Mokytojas mokymo programos

BridgeTEFL® yra "Bridge" mokytojų rengimo skyrius ir didžiausias TEFL / TESOL kursų teikėjas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kiekvienais metais BridgeTEFL rengia daugiau kaip 4000 studentų, kurie dėsto anglų kalbą kaip antrąją kalbą namuose ir užsienyje. Mes siūlome įvairias EFL / ESL mokytojų sertifikavimo programas, įskaitant:

 • "Bridge IDELT" - intensyvi 140 valandų programa "Denver", Buenos Airėse ir Santiago.
 • Kembridžo CELTA, esanti Denveryje, CO
 • TEFL sertifikatas internete, įskaitant 150-hour Bridge IDELT Online ™
 • TEFL kursai šalyse visame pasaulyje su "Bridge®" partnerių mokyklomis
 • "Supportive Teach Abroad" programos, susijusios su programomis, kurios viršija TEFL sertifikavimą ir teikia personalizuotą įdarbinimo pagalbą arba net iš anksto apmokytą mokamą mokymo vietą.

Mūsų akreditacija

Mūsų akreditacijas ir filialus su šių organizacijų užtikrinti, kad mes ir toliau teikti anglų instrukcija aukščiausio lygio.

 • Mes esame akredituoti pagal ACCET, Tęstinio mokymo ir mokymo akreditavimo tarybą. Tai reiškia, kad periodiškai atliekame griežtą peržiūros procesą, siekdami užtikrinti, kad mūsų įrenginiai, klasės, medžiaga ir darbuotojai atitiktų aukščiausius kokybės standartus.
 • Mes priklausome AmericanUSA, Amerikos Intensyvių anglų kalbos programų asociacijai, o tai reiškia, kad esame išrinktų geriausių anglų mokyklų Jungtinėse Amerikos Valstijose grupėse.
 • Tiltas yra leidžiama pagal Federalinio įstatymo stoti ne imigrantų svetimų studentai.
 • "Bridge Bridge" grupė yra Colorado valstijos ir Kolorado verslo bendruomenės iniciatyva "StudyColorado" narė, siekianti propaguoti valstybę kaip studijų vietą.
 • Tiltas yra Amerikos tarptautinės recruitment tarybos narys (AIRC) ir yra įsipareigojęs laikytis AIRC geriausios praktikos gairių.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Bridge Education Group

Kaip mūsų General anglų programa studentas, jums sutelkti dėmesį į interaktyvų, bendravimo anglų kalba, o ne mokytojų paskaitas. Jūsų mokytojai bus apriboti save kalbėti ... [+]

Sužinokite praktinių anglų kalbos įgūdžius, o išgyvena gyvenimo Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Tikslas ir uždaviniai

Kaip mūsų General anglų programa studentas, jums sutelkti dėmesį į interaktyvų, bendravimo anglų kalba, o ne mokytojų paskaitas. Jūsų mokytojai bus apriboti save kalbėti ne daugiau kaip vieną trečdalį klasės laiką, siekiant paskatinti jus ir jūsų klasiokų bendrauti anglų kalba. Interaktyvūs pamokos paaiškinti gramatikos naudojimas, pristatyti naują žodyną ir patobulinti savo skaitymo strategijas, visada pabrėžiant sakytinės komunikacijos. Jūs taip pat greitai ir veiksmingai, kaip įmanoma plėtoti savo žodinius anglų kalbos įgūdžius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Denver Argentina Buenos Aires Čilė Santiago  + 2 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bridge Education Group

BridgeTEFL yra mokytojų rengimas padalinys tilto ir didžiausia tiekėja TEFL / TESOL kursus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Su beveik 30 metų patirtimi mokytojų ir mokymo ... [+]

apie BridgeTEFL

BridgeTEFL yra mokytojų rengimas padalinys tilto ir didžiausia tiekėja TEFL / TESOL kursus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Su beveik 30 metų patirtimi mokytojų ir mokymo kalbas visame pasaulyje, mes laikome save tiesa ekspertai pramonei. Mūsų pavyzdžiu TEFL / TESOL kursus, tiltas IDELT ir IDELT internete, yra pripažįstami kolegijoje kredito, liudija jų akademinio griežtumo.

Programos apžvalga [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Denver Čilė Santiago
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bridge Education Group

"Bridge's Live" ir "Learn English" programa yra specialiai sukurta au pair, gyvenančioms su amerikiečių šeimomis. "Live & Learn English" ne tik padės jums tobulinti s ... [+]

"Bridge's Live" ir "Learn English" programa yra specialiai sukurta au pair, gyvenančioms su amerikiečių šeimomis. Svarbi sėkmingos au pair sėkmės dalis yra mokymasis efektyviai bendrauti ir tinkamai bendrauti su priimančios šeimos ir bendruomenės nariais. "Live & Learn English" ne tik padės jums tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, bet ir geriau suprasti Amerikos gyvenimą ir kultūrą bei kitų suvokimą apie JAV.

Kai kurie kursų pavyzdžiai:

American Film, kuri leidžia jums ištirti JAV kultūrą per filmo terpę. Jūs žiūrėsite filmus klasėje ir dalyvausite klasės diskusijose, grupių sąveikose ir pristatymuose. Amerikos kultūra, kuri leis jum... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Denver
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bridge Education Group

Programos apžvalga Programos Reikalavimai Kursai Kurso akcentai: Kurso akcentai: Kurso akcentai: Anglų specialios paskirties ... [+]

Programos apžvalga Programos Reikalavimai Kursai

Kurso akcentai:

Kurso akcentai:

Kurso akcentai:

Anglų specialios paskirties

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Denver Argentina Buenos Aires Čilė Santiago  + 2 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pirmosios pakopos Pathway programa

Bridge Education Group

Tiltas Privalumas Kaip į švietimo srities lydere, kuria galite pasitikėti tiltas būti jūsų vadovas, savo advokatą ir savo partnerį per šį lifechanging patirtį. ... [+]

Tiltas Privalumas

Tiltas Privalumas Kaip į švietimo srities lydere, kuria galite pasitikėti tiltas būti jūsų vadovas, savo advokatą ir savo partnerį per šį lifechanging patirtį.

Kodėl tiltas?

Tiesiogiai patekti IR sąlyginio

Laipsnį ieško studentai gali kreiptis dėl tiesioginių įvažiavimo ar sąlyginio ne tiek bakalauro ir magistro lygio.

NE TOEFL REIKALINGA

Po sėkmingo Intensyvus anglų kalbos programa mūsų universitete partneriai suteiks absolventams TOEFL / IELTS išimčių.

STIPENDIJOS

Bridge universitetų partnerių pasiūlyti on-campus ESL kursus laipsnio siekiantis studentams. Galite greitai pasinerti į universiteto gyvenimą. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Denver Philadelphia Grand Junction Argentina Buenos Aires Čilė Santiago  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bridge Education Group

BridgePathways at BridgeEnglish Denveryje įsikūręs Mile-High Miestas Denver, Colorado. Denveris yra didžiausias miestas ir sostinė Koloradas, įsikūrusi JAV širdį. ... [+]

Faktai

įkurta: 1986

Vieta: Denveris, CO

Programų, siūlomų: Akademinė anglų, verslo anglų, generalinis Anglų, Testo parengimas, Teen programas.

Akreditacija: IALC, ACCET, AAIEP, Kembridžo ESOL, IELTS Australija, Studentų ir mainų Lankytojų programa (SEVP)

Nariai: NAFSA, Nacionalinė asociacija užsienio studentų patarėjai; TESOL, mokytojai anglų į Pranešėjai Kitos kalbos; ir COTESOL, Kolorado filialas TESOL.

Netoliese: Uolinių kalnų nacionalinis parkas, garsus slidinėjimo kurortų, pavyzdžiui, Loveland, Aspen ir Vail, Dievų sodas.

Apžvalga

BridgePathways at BridgeEnglish Denveryje įsikūręs Mile-High Miestas Denver, Colorado. Denveris yra didžiausias miestas ir sostinė Koloradas, įsikūrusi JAV širdį. Su daugiau nei 2,5 mln žmonių Denveris municipalinį regioną, tarptautiniai studentai gali mėgautis mažesniu miesto ir atrakcionų ir pramogų didesnio miesto patogumas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Denver
Registracija galima
Anglų
Dieninės
8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba