Bridge Education Group

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiandienos pasaulyje kalbų tarnybos atlieka lemiamą vaidmenį tarptautiniame versle, švietime ir komunikacijoje. Bridge yra pasaulinė lyderė šioje srityje daugiau nei 25 metų patirtį transformuojant gyvenimą ir organizacijas skatinant tarpkultūrinį bendravimą ir kalbų mokėjimas.

tiltas

Intensyvios anglų kalbos programos

Sužinokite anglų su tiltas, pasaulio lydere anglų kalbos mokymas su daugiau nei 25 metų patirtį. Tiltas siūlo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Argentinoje ir Čilėje bendrąsias anglų ir verslo anglų programas ir siūlo akademinius anglų kalbos kursus per septynias Jungtinių Amerikos Valstijų vietoves, įskaitant šešis centrus universitetų miesteliuose.
Kai vaikščiate per vieną iš mūsų kalbos centrų duris, jūs tampa "Bridge" šeimos dalimi. Kiekvienais metais mes priimančiosios tūkstančiai studentų iš viso pasaulio, užtikrinant aukščiausią kalbos mokymą. Nesvarbu, ar esate studentas, verslo vykdomosios ar turizmo siūlome anglų kalbos kursus, specialiai skirtų jūsų poreikių įvairovę. Mes taip pat padėti užsienio studentams rasti ir pasirengti bakalauro ir magistro studijų programų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mūsų 80 dieninio darbuotojai ir 350 mokytojai sudaro įvairialypę grupę tautybių ir kultūrų, ir jie supranta, kad kalbų mokymasis ir kultūros kompetencijos svarbą.

Mokytojas mokymo programos

BridgeTEFL® yra "Bridge" mokytojų rengimo skyrius ir didžiausias TEFL / TESOL kursų teikėjas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kiekvienais metais BridgeTEFL rengia daugiau kaip 4000 studentų, kurie dėsto anglų kalbą kaip antrąją kalbą namuose ir užsienyje. Mes siūlome įvairias EFL / ESL mokytojų sertifikavimo programas, įskaitant:

  • "Bridge IDELT" - intensyvi 140 valandų programa "Denver", Buenos Airėse ir Santiago.
  • Kembridžo CELTA, esanti Denveryje, CO
  • TEFL sertifikatas internete, įskaitant 150-hour Bridge IDELT Online ™
  • TEFL kursai šalyse visame pasaulyje su "Bridge®" partnerių mokyklomis
  • "Supportive Teach Abroad" programos, susijusios su programomis, kurios viršija TEFL sertifikavimą ir teikia personalizuotą įdarbinimo pagalbą arba net iš anksto apmokytą mokamą mokymo vietą.

Mūsų akreditacija

Mūsų akreditacijas ir filialus su šių organizacijų užtikrinti, kad mes ir toliau teikti anglų instrukcija aukščiausio lygio.

  • Mes esame akredituoti pagal ACCET, Tęstinio mokymo ir mokymo akreditavimo tarybą. Tai reiškia, kad periodiškai atliekame griežtą peržiūros procesą, siekdami užtikrinti, kad mūsų įrenginiai, klasės, medžiaga ir darbuotojai atitiktų aukščiausius kokybės standartus.
  • Mes priklausome AmericanUSA, Amerikos Intensyvių anglų kalbos programų asociacijai, o tai reiškia, kad esame išrinktų geriausių anglų mokyklų Jungtinėse Amerikos Valstijose grupėse.
  • Tiltas yra leidžiama pagal Federalinio įstatymo stoti ne imigrantų svetimų studentai.
  • "Bridge Bridge" grupė yra Colorado valstijos ir Kolorado verslo bendruomenės iniciatyva "StudyColorado" narė, siekianti propaguoti valstybę kaip studijų vietą.
  • Tiltas yra Amerikos tarptautinės recruitment tarybos narys (AIRC) ir yra įsipareigojęs laikytis AIRC geriausios praktikos gairių.

Vietos

Denveris

Address
600 S Cherry St
Suite 520

CO 80246 Denveris, Koloradas, Jungtinės Amerikos Valstijos