Oficialus aprašymas

Laiškas iš direktoriaus

Sveikinimai, atvykę į dvikalbio mokymo instituto (bei). Iš savo kuklios pradžios 1982 metais, BEI tapo viena iš valstybinių žymiausių kalbos ir kultūros mokymo centruose. Visais atžvilgiais, mes užsiimame padėti asmenims įgyti ir suprasti kitas kalbas ir kultūras. Žmonės padaryti institutą puikus, taip, ar esate studentas, mokytojas, etatinis darbuotojas, Magistras, įmonę, artimą ar lankytoją palūkanų ir entuziazmas yra vertinami ir vertinama. Tai yra mūsų bendros pastangos, kad vis dėlto šiandien padaryti šį institutą toks energingas vieta mokytis, mokytis, dirbti ir susirasti naujų draugų visą gyvenimą.

Kaip mes visi žinome, mūsų pasaulis tampa vis mažesnis. Mes galime sujungti su kitais visame pasaulyje vienu mygtuko paspaudimu. Dar svarbiau nei bet kada, kalbos yra ne tik bendravimo priemonė, bet taip pat yra įrankiai ir įgūdžiai: gebėjimas prijungti ir darbo su mūsų bendraamžiais. Čia ne BEI visų pirma, yra jungiantis žmones.

Mes tikimės, kad mūsų fakultetas turi būti puikūs mokytojai, ir mūsų darbuotojai, kad būtų gailestingas, į paslaugas orientuotos, ir, svarbiausia, veiksminga pagalbininkų. Jie įkūnija dosnumą ir optimistiškai ir nenuilstantis požiūris taip paplitę čia dvasią. Be to, mes siūlome mūsų studentams įvairi dar glaudi ir state-of-the-art technologijos, kuri suteikia jiems kuo apimtį pagreitinto kalbos įsigijimo, tačiau pakankamai dėmesio siekiant kokybės rezultatus.

Man labai malonu pasveikinti Jus BEI. Mūsų darbuotojai ir dėstytojai džiugina šia galimybe dirbti su jumis ir padėti jums pasiekti savo kalbos tikslus ir uždavinius. Geriausi linkėjimai, kaip jums pradėti savo kalbos kelionę. Mums bus paremti jus visi pakeliui.
Šilti linkėjimai, Gordana Arnautovic direktorius, bei

Kodėl BEI?

BEI buvo teikti kokybiškas daugiakultūrę išsilavinimą asmenims, grupėms, ir vyriausybės paslaugų programų Houston srityje daugiau nei dvidešimt penkerius metus.

Kaip vienas iš nedaugelio akredituotų privačių kalbų mokyklų, esantys Hiustonas, mes ir toliau kurti mūsų kaip į įvairių kultūrų bendravimo lyderio vaidmenį per įvairių projektų, pradedant nuo Pabėgėlių švietimo programas mūsų Intensyvus anglų kalbos programą ir užsienio kalbos programą.

Bei misija yra sukurti unikalią mokymosi patirtį, padedančias pasiekti bendravimą su tarpusavio supratimo tarpkultūrinių aplinkoje veiksmingai pasauliniu bendradarbiavimo partnerių, įtraukties, savimonės ir novatoriškų produktų ir paslaugų.

Norint pasiekti mūsų misiją BEI dėstytojai ir darbuotojai laikosi šių principų, priimtų iš etikos principų ACCET akredituotų įstaigų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Bilingual Education Institute

Bei anketa Intensyvus anglų kalbos programa teikia kokybiškas nurodymą mūsų studentai, motyvuoti juos pasiekti srityse akademikų, verslo ir vietos ir pasaulio bendruomeni ... [+]

Bei anketa Intensyvus anglų kalbos programa teikia kokybiškas nurodymą mūsų studentai, motyvuoti juos pasiekti srityse akademikų, verslo ir vietos ir pasaulio bendruomenių. Šiose srityse, mokiniai turi teisę per bendravimą ir kalbų mokymosi. Mūsų mokymo programa yra skirta plėtoti studento visa kalba patirtį. Mes integruoti gramatikos, klausymo, kalbėjimo, skaitymo, rašymo, Žodynas, posakių, Tarimas, ir Amerikos kultūra. Veikla ir tekstai naudojami yra pagrįstos realiomis dalykų rasti institutų aukštosiose mokyklose.

MES SIŪLOME: Rytas Intensyvus anglų kalbos programa Pirmadienis-penktadienis 8:30-12:30 Lab Tvarkaraštis: pirmadienis penktadienis (01:00-5: 00 PM) Kaina: $ 1,750.00 (neapima medžiagų arba registracija) ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Hiustonas
Anglų
Ištęstinės
7 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba