Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę! Kaip Bellevue koledžo prezidentas, aš džiaugiuosi, kad turite imtis laiko apsilankyti mūsų svetainėje ir sužinokite apie mūsų nuostabų kolegijoje, įsikūręs ant gražaus miško Campus su Bellevue širdyje. BC buvo įkurta beveik prieš 50 metų, kaip dalis judėjimo teikti prieinamą ir prieinamą išsilavinimą piliečiams Eastside ir apylinkes, ir mes didžiuojamės galėdami tęsti šią tradiciją ir šiandien.

Belvju koledžas prezidentas

BC yra trečia pagal dydį aukštoji mokymosi Vašingtono valstijoje. Mes studentą orientuota atviros prieigos institucija, kuri skiria didelį dėmesį puikios mokymo ir mažos klasės dydžių. Pernai nepaprastai įvairi grupė 37.000 studentų pasirinko BC atitikti tam tikrus švietimo ir profesinius tikslus įvairovė.

Mūsų studentų daugumą stoti į vieną iš šešių perdavimo programas - jie baigia pirmuosius dvejus metus nuo jų išsilavinimo čia ir tada perkelti į universitetą baigti savo bakalauro laipsnį. Mes siunčiame daugiau perdavimo studentus su Vašingtono universiteto, nei bet kurio kito Bendrijos ar techninės kolegijos valstybei.

Kitas BC studentų grupė yra karjeros orientuota - siūlome beveik 100 profesionalių ir techninių programų aukštos paklausos karjeros srityse, kurios rengia savo studentus šiandienos darbo vietų ir rytdienos galimybes.

Kiti pasirenka BC mokytis anglų kalbos ar patobulinti savo pagrindinius įgūdžius; Pertvarkytuose savo įgūdžius mūsų darbuotojas perkvalifikavimo programa; tęsti mokslus anksto karjeros su tęstinio švietimo klasei; arba uždirbti kolegijoje kredito, o dar vidurinėje mokykloje su Rozbieg programą. Stengiamės užtikrinti, BC yra pasirengę patenkinti studentų ateities poreikius. Per ateinančius dvejus metus, mes tikimės, pridėti keturis papildomus bakalauro laipsnį, be trijų programų jau pasiūlyti. Mes į kuriant naują Rytų Campus ISSAQUAH, kad bus padaryti mūsų klasės labiau prieinamas žmonių Rytų King County procesą. Ir mes planuojame orkę ant state-of-the-art įrenginių, kad įsikurs mūsų augančius sveikatos mokslų programas, šviesti žmones darbui sveikatos priežiūros sektoriuje.

Išnagrinėjus šią svetainę, aš kviečiame Jus apsilankyti mūsų miesteliu greičiau, todėl jūs galite pamatyti, kas daro Belvju koledžas toks ypatingas. Galite suplanuoti miesteliu kelionė, susitikti su akademine patarėjas ar aptarti savo karjeros tikslus su patarėju. Arba, jei jūs gyvenate toli nuo miesteliu ar nori lankstų darbo grafiką, daugiau sužinoti apie mūsų plačius internetinius aukos. Vėlgi, ačiū, kad radote laiko sužinoti daugiau apie Bellevue College, ir aš tikiuosi, jums pasinaudoti puikiais mūsų siūlomas galimybes.

Dave taisyklė pirmininke, Bellevue kolegija

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Bellevue College

Šie studijų reikalavimai verslo studentams, kurie ketina perduoti dalyvauja 4 metų institucijas Vašingtono valstijoje. ... [+]

Šie studijų reikalavimai verslo studentams, kurie ketina perduoti dalyvauja 4 metų institucijas Vašingtono valstijoje.

BELLEVUE KOLEGIJA bendrojo lavinimo REIKALAVIMAI

Bendrojo išsilavinimo reikalavimai Verslo studijų planavimo Užduotis bendradarbis apima visus konkretaus laipsnių ir kursų reikalavimas informaciją Bellevue kolegija. Jei planuojate visiškai baigti savo laipsnį su internetinius kursus, taip yra tie, kurie atitinka gradacijos reikalavimus.

Visi Belvju koledžas laipsnių taip pat gali apimti on-campus ir interneto akademinių kreditų kursus derinys.

Ar jau uždirbo kolegijoje kreditus kitoje mokykloje prieš lankyti BC? Jums gali būti pervesti tuos kreditus arba taikyti joms įvykdyti BC kurso prielaidos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bellevue
Rugsėjis 2019
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bellevue College

Kursai gali būti sąlygų ir minimalių kokybės reikalavimų ... [+]

Kursai gali būti taikomos prielaidos ir minimalius kokybės reikalavimus. Associate Profesinės menų studijų sertifikatas Achievement profesinių & Life įgūdžių

Priėmimo į programą

Profesinis ir gyvenimo įgūdžių bendradarbis menų laipsnis yra selektyvūs-Priėmimo Programa. Turi būti laikomi priėmimo į programą, studentai turi laikytis specialių priėmimo gaires.

VERTINIMAS

BŽBS naudoja klasifikavimo sistemą, kuri matuoja tiesiogiai susiję su 21-ojo amžiaus įgūdžius ir Bellevue kolegijos veiklos rodikliai patvirtino kurso rezultatus. Visi kursai Ols yra rūšiuojami atitikimo / neatitikimo.

Stažuotės

Stažuotės patirtis Ols yra sukurta siekiant suteikti saugų ir praktišką aplinką studentams plėtoti gilesnį supratimą apie profesinių ir tarpasmeninių įgūdžių, jie išmoko.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bellevue
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bellevue College

Ši programa siūlo puikias akademines galimybes studentams įvesti auganti lauke apskaitos per laipsnį ir sertifikato programas. Paskolos uždirbo už sertifikatų kreiptis į ... [+]

Ši programa siūlo puikias akademines galimybes studentams įvesti auganti lauke apskaitos per laipsnį ir sertifikato programas. Paskolos uždirbo už sertifikatų kreiptis į studijų programą.

Trumpas aprašymas

Taikomosios Mokslas-T Apskaitos laipsnis bendradarbis sujungia techninius kursus, reikalingus darbo rengimo ir kolegijų lygio bendrojo lavinimo kursuose. Šie laipsniai yra skirtos dvigubos paskirties nedelsiant užimtumo ir rengiantis jaunimo metus iš Vašingtono valstijoje bakalauro Taikomųjų mokslų (BAS) studijų programą. AAS T Apskaitos laipsnis suteikia tvirtą fone apskaitos, parengti studentus platų karjeros galimybių apskaitos srityje. Laipsnis turi galimybę uždirbti du nacionalinius sertifikatus, taip pat keletą įterptųjų programos sertifikatus, o užsidirbti laipsnį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bellevue
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bellevue College Information

Office of International Education at Bellevue College

BC Celebrates the 12th Man!