Bellevue College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę! Kaip Bellevue koledžo prezidentas, aš džiaugiuosi, kad turite imtis laiko apsilankyti mūsų svetainėje ir sužinokite apie mūsų nuostabų kolegijoje, įsikūręs ant gražaus miško Campus su Bellevue širdyje. BC buvo įkurta beveik prieš 50 metų, kaip dalis judėjimo teikti prieinamą ir prieinamą išsilavinimą piliečiams Eastside ir apylinkes, ir mes didžiuojamės galėdami tęsti šią tradiciją ir šiandien.

Belvju koledžas prezidentas

BC yra trečia pagal dydį aukštoji mokymosi Vašingtono valstijoje. Mes studentą orientuota atviros prieigos institucija, kuri skiria didelį dėmesį puikios mokymo ir mažos klasės dydžių. Pernai nepaprastai įvairi grupė 37.000 studentų pasirinko BC atitikti tam tikrus švietimo ir profesinius tikslus įvairovė.

Mūsų studentų daugumą stoti į vieną iš šešių perdavimo programas - jie baigia pirmuosius dvejus metus nuo jų išsilavinimo čia ir tada perkelti į universitetą baigti savo bakalauro laipsnį. Mes siunčiame daugiau perdavimo studentus su Vašingtono universiteto, nei bet kurio kito Bendrijos ar techninės kolegijos valstybei.

Kitas BC studentų grupė yra karjeros orientuota - siūlome beveik 100 profesionalių ir techninių programų aukštos paklausos karjeros srityse, kurios rengia savo studentus šiandienos darbo vietų ir rytdienos galimybes.

Kiti pasirenka BC mokytis anglų kalbos ar patobulinti savo pagrindinius įgūdžius; Pertvarkytuose savo įgūdžius mūsų darbuotojas perkvalifikavimo programa; tęsti mokslus anksto karjeros su tęstinio švietimo klasei; arba uždirbti kolegijoje kredito, o dar vidurinėje mokykloje su Rozbieg programą. Stengiamės užtikrinti, BC yra pasirengę patenkinti studentų ateities poreikius. Per ateinančius dvejus metus, mes tikimės, pridėti keturis papildomus bakalauro laipsnį, be trijų programų jau pasiūlyti. Mes į kuriant naują Rytų Campus ISSAQUAH, kad bus padaryti mūsų klasės labiau prieinamas žmonių Rytų King County procesą. Ir mes planuojame orkę ant state-of-the-art įrenginių, kad įsikurs mūsų augančius sveikatos mokslų programas, šviesti žmones darbui sveikatos priežiūros sektoriuje.

Išnagrinėjus šią svetainę, aš kviečiame Jus apsilankyti mūsų miesteliu greičiau, todėl jūs galite pamatyti, kas daro Belvju koledžas toks ypatingas. Galite suplanuoti miesteliu kelionė, susitikti su akademine patarėjas ar aptarti savo karjeros tikslus su patarėju. Arba, jei jūs gyvenate toli nuo miesteliu ar nori lankstų darbo grafiką, daugiau sužinoti apie mūsų plačius internetinius aukos. Vėlgi, ačiū, kad radote laiko sužinoti daugiau apie Bellevue College, ir aš tikiuosi, jums pasinaudoti puikiais mūsų siūlomas galimybes.

Dave taisyklė pirmininke, Bellevue kolegija

Vietos

Bellevue

Bellevue College

Address
3000 Landerholm Circle SE Bellevue, WA 98007-6406
Bellevue, Vašingtonas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 425-564-1000