Bay State School Of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Bay valstybės technologijos mokykla

Įlankos valstijos technologijos mokykla (BSST), Inc yra viena iš regiono lyderių techninių mokymo mokyklų, rengia vyrų ir moterų iš įvairių įdomių rankas ant karjeros, iš elektros darbo technikos remontas.

Tuo BSST, mes tikime, asmeninį požiūrį į mokymą. Mūsų klasės yra mažos. Mūsų studentai mokosi veikdami -Kas mes mokome ryte, mes praktiškai mūsų laboratorijose po pietų. Mūsų instruktoriai dešimtmečių sėkmingą pramonės patirtį.

BSST siūlo paspartinti visapusišką mokymą: prietaisų remonto ir pagrindinio elektros energijos; kompiuteriai; Šaldymo, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo (ŠVOK); šaldymo, oro kondicionavimo, komercinės HVACR ir elektronikos. Mes taip pat siūlome internetinę kursą bazinės elektros energijos ir vienos dienos freono atkūrimo seminarą po AAA sertifikavimo bandymui atlikti.

Nesvarbu, ar jūs ieškote savo pirmojo darbo ar iš naujo įvesti darbo jėgos daro kažką naujo, mes galime jums apmokyti ir pasirengę naudingas darbas mažiau nei metus. Jei jums patinka dirbti savarankiškai, spręsti problemas ir padėti žmonėms, techninė karjera gali būti už jus. Tegul įlankos valstijos technologijos mokykla parengs jums bus geriausias!

BSST siūlo paspartinti visapusišką mokymą su: Technika remonto ir pagrindinius elektros kursus; Kompiuteriai tinklų kursus; Šaldymo kursai, (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo) ŠVOK kursus; šaldymo, oro kondicionavimo, komercinės HVACR kursai ir elektronikos kursus.

Vietos

Kantonas

Address
Bay State School of Technology,
225 Turnpike St (Route 138),
Canton

02021 Kantonas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos