Boston School of Modern Languages

Įvadas

Oficialus aprašymas

Bostono mokyklos šiuolaikinių kalbų (BSML) yra privati ​​kalba institucija, kuri siūlo ištisus metus intensyviai ir pusiau intensyvaus anglų kalbos programs.We yra Amerikos pirmoji ir labiausiai gerbiamas anglų kalbos mokykla. Nuo 1925 mes išsilavinę tūkstančiai studentų ir profesionalų iš viso pasaulio. Mes esame pasirinkimo mokyklos studentams, siekiantiems keliu programą pereiti prie Amerikos aukštosios mokyklos, kolegijos ar universiteto ir profesionalams, kurie nori tobulinti savo kvalifikaciją pasaulinėje aplinkoje. Nepriklausomai nuo to, ką jūs ieškote, BSML parengs jums už akademinės ir karjeros sėkmę.

BSML turi puikią reputaciją ir daug mūsų studentai ateina pas mus iš lūpų į lūpas. Mes esame unikalūs siūlo Mūsų studentai švietimo ir kultūros patirtį nerastas kitais anglų kalbos mokyklų ir programų. Mes didžiuojamės palaikyti ilgalaikius santykius su mūsų studentais, kurių daugelis grįžta mokytis pas mus vėl, ir palankiai antras, trečias, ir ketvirtas kartas iš mūsų absolventai šeimų studijuoti pas mus. Mūsų devizas yra "ANGLŲ! Sužinokite tai, Live it, Love it ... bent BSML!"

Svarbiausi faktai

Per 90 metų darbo patirtį anglų kalbos tūkstančių tarptautinių studentų. Gražus istorinis granito akmeninis pastatas įsikūręs gyvenamajame rajone šalia Harvardo universiteto medelynas. Puikus būsto variantų pėsčiomis iki mokyklos. Dėmesys orientuotą ugdymo turinį su specializuotais klasių apskritai, mokslo, verslo ir bandymo paruošimo kursus. LPS oficialus TOEFL egzamino svetainė. Studentai gali imtis oficialių testų teisę mokykloje. Savaitės verslo ir visuomeninių renginių vyko mūsų ekspertų mokytojų ir vadovų. Lankstus grafikas. Studentai gali pradėti bet pirmadienį. Atvira ištisus metus. Individualizuotas dėmesį ir paslaugas. Dienos socialinė veikla. Mokymasis garantuoja mūsų neįvykdyti metodiką. Dirbsime su studento padėti jiems pasiekti savo anglų kalbos mokymosi tikslus - jie tiesiog turi atlikti savo vaidmenį.

Vietos

Bostonas

Address
814 South Street,
Boston,
Massachusetts 02131

02131 Bostonas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos