Avel Flight School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Avel Skrydžio mokykla yra FAA 141 dalis ir FAA 65 dalis patvirtintas skrydžio mokymo organizavimas mokymo pilotams iš viso pasaulio. Mes taip pat didžiuojamės, kad pasakyti, kad mes galime mokyti finansuoja Veteranų reikalų departamento, kaip mes V. patvirtintas, taip pat veteranų. Avel Skrydžio mokykla yra vienas pasirinkti kelis skrydžio mokyklų, kurios taip pat SEVIS įgaliotas Imigracijos ir muitinės vykdymo, departamento Vidaus saugumo mokyti užsienio studentams.

Įrengtas moderniausių orlaivių, realaus skrydžio treniruokliai, klasės kambarių ir įrenginių, Avel Skrydžio mokykla išlaiko labai aukštus saugos standartus, viršijančius Federalinė aviacijos administracija (FAA) ir Tarptautinė civilinės aviacijos organizacija (ICAO) reikalavimus.

Avel Skrydžio mokykla yra ne DuPage oro uostas, Vakarų Čikaga, , JAV, Su kitu filialas Čenajus, Indija maitinimo Azijos subkontinento.

Mūsų tikslas yra teikti pasaulinio lygio mokymus, naudojant naujausias technologijas ir tendencijas aviacijos gaminti aukštos kalibro pilotai. Kai kurie kursai mes siūlome apima Asmeninis piloto licenciją, komercinės aviacijos piloto licenciją, pagal prietaisus kvalifikaciją, skrydžių instruktoriaus reitingai, vienos ir kelių variklių reitingai, orlaivio / Flight dispečerinių kursai.

Į Avel Skrydžio mokykla saugumas yra mūsų prioritetas. Visi mūsų lėktuvas turi puikias saugos įrašus ir yra palaikoma FAA Certified Professional mechanika. Su mūsų draugiškas administracijos darbuotojų, patyrusių vyriausiasis skrydžio instruktorius ir mūsų aukštos kvalifikacijos instruktoriai, gausite aukščiausią kokybę skrydžio mokymas ir turi fantastišką mokymosi patirtį su mumis.

Į Avel Skrydžio mokykla, Jūs užbaigsite savo skrydžio mokymą laiku ir neviršijant biudžeto. Be to, Jūs patirsite neprilygstamą mokymo ir naudos iš mūsų plataus palaikymo sistemą. Prisijunkite prie mūsų skrydžio mokyklą šiandien ir padaryti savo svajones realybe!

Avel Skrydžio mokykla esantys Čikaga, Ilinojus, Jungtinės Valstijos siūlo skrydžio mokymo programų spektrą. Jeigu Jūs ieškote už geriausią skrydžio mokymas, esantys Čikaga, Ilinojus, JAV ar bandomojo mokyklos ar pilotų mokymo, turite ateiti į tinkamą vietą.

Tarptautinė studentų Į Avel Skrydžio mokykla, Siūlome skrydžio mokymą užsienio studentams. Mūsų kursai yra skirti, kad tiktų Tarptautinė studentų reikalavimus ir atitinkamas jų civilinės aviacijos administracijos reikalavimus.

Mūsų tikslas yra teikti saugų, aukščiausios kokybės skrydžio mokymą draugiškas ir profesinėje aplinkoje. Mes siekiame, kad savo gyvenimą pas mus patogiai ir sklandžiai, todėl jūs galite sutelkti dėmesį į pasiekti savo svajonę tapti profesinės pilotas.

Mūsų priėmimo procedūros buvo padaryta paprasta padaryti lengvai tarptautinių studentų mokosi mūsų skraidymo mokykloje. Sužinokite daugiau apie mūsų įvežimo procedūra.

Mes siūlome keletą pilotų mokymo kursų parinktys, skirtos atitiktų reikalavimus ir poreikius mūsų tarptautiniams studentams ir padėti įdarbinimo, taip pat.

Vietos

Vakarų Čikagoje

Avel Flight School / Flight Dispatcher School in Chicago, Illinois, USA

Address
Avel Flight School,
DuPage Airport,
3N040 Powis Road

60185 Vakarų Čikagoje, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 847-466-5161

Čenajus

Address
Old No. 20, No. 18, 1st Floor, Anna Nagar West End Colony Street, New Colony
600050 Čenajus, Tamil Nadu, Indija