Oficialus aprašymas

Avel Skrydžio mokykla yra FAA 141 dalis ir FAA 65 dalis patvirtintas skrydžio mokymo organizavimas mokymo pilotams iš viso pasaulio. Mes taip pat didžiuojamės, kad pasakyti, kad mes galime mokyti finansuoja Veteranų reikalų departamento, kaip mes V. patvirtintas, taip pat veteranų. Avel Skrydžio mokykla yra vienas pasirinkti kelis skrydžio mokyklų, kurios taip pat SEVIS įgaliotas Imigracijos ir muitinės vykdymo, departamento Vidaus saugumo mokyti užsienio studentams.

Įrengtas moderniausių orlaivių, realaus skrydžio treniruokliai, klasės kambarių ir įrenginių, Avel Skrydžio mokykla išlaiko labai aukštus saugos standartus, viršijančius Federalinė aviacijos administracija (FAA) ir Tarptautinė civilinės aviacijos organizacija (ICAO) reikalavimus.

Avel Skrydžio mokykla yra ne DuPage oro uostas, Vakarų Čikaga, , JAV, Su kitu filialas Čenajus, Indija maitinimo Azijos subkontinento.

Mūsų tikslas yra teikti pasaulinio lygio mokymus, naudojant naujausias technologijas ir tendencijas aviacijos gaminti aukštos kalibro pilotai. Kai kurie kursai mes siūlome apima Asmeninis piloto licenciją, komercinės aviacijos piloto licenciją, pagal prietaisus kvalifikaciją, skrydžių instruktoriaus reitingai, vienos ir kelių variklių reitingai, orlaivio / Flight dispečerinių kursai.

Į Avel Skrydžio mokykla saugumas yra mūsų prioritetas. Visi mūsų lėktuvas turi puikias saugos įrašus ir yra palaikoma FAA Certified Professional mechanika. Su mūsų draugiškas administracijos darbuotojų, patyrusių vyriausiasis skrydžio instruktorius ir mūsų aukštos kvalifikacijos instruktoriai, gausite aukščiausią kokybę skrydžio mokymas ir turi fantastišką mokymosi patirtį su mumis.

Į Avel Skrydžio mokykla, Jūs užbaigsite savo skrydžio mokymą laiku ir neviršijant biudžeto. Be to, Jūs patirsite neprilygstamą mokymo ir naudos iš mūsų plataus palaikymo sistemą. Prisijunkite prie mūsų skrydžio mokyklą šiandien ir padaryti savo svajones realybe!

Avel Skrydžio mokykla esantys Čikaga, Ilinojus, Jungtinės Valstijos siūlo skrydžio mokymo programų spektrą. Jeigu Jūs ieškote už geriausią skrydžio mokymas, esantys Čikaga, Ilinojus, JAV ar bandomojo mokyklos ar pilotų mokymo, turite ateiti į tinkamą vietą.

Tarptautinė studentų Į Avel Skrydžio mokykla, Siūlome skrydžio mokymą užsienio studentams. Mūsų kursai yra skirti, kad tiktų Tarptautinė studentų reikalavimus ir atitinkamas jų civilinės aviacijos administracijos reikalavimus.

Mūsų tikslas yra teikti saugų, aukščiausios kokybės skrydžio mokymą draugiškas ir profesinėje aplinkoje. Mes siekiame, kad savo gyvenimą pas mus patogiai ir sklandžiai, todėl jūs galite sutelkti dėmesį į pasiekti savo svajonę tapti profesinės pilotas.

Mūsų priėmimo procedūros buvo padaryta paprasta padaryti lengvai tarptautinių studentų mokosi mūsų skraidymo mokykloje. Sužinokite daugiau apie mūsų įvežimo procedūra.

Mes siūlome keletą pilotų mokymo kursų parinktys, skirtos atitiktų reikalavimus ir poreikius mūsų tarptautiniams studentams ir padėti įdarbinimo, taip pat.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Avel Flight School

Komercinių piloto licencija leidžia skraidyti orlaiviais kompensacijos ar nuomos. Tai taip pat minimalus licencija įdarbinimo reikalavimų kaip bandomasis ar tapti skrydži ... [+]

Komercinių piloto licencija leidžia skraidyti orlaiviais kompensacijos ar nuomos. Tai taip pat minimalus licencija įdarbinimo reikalavimų kaip bandomasis ar tapti skrydžio instruktorius. Komercinės pilotai taip pat gali būti skiriamas tam tikrų rūšių operacijų, pavyzdžiui, reklama vilkimo, žemės ūkyje, ir fotografiją.

Minimalūs reikalavimai gauti komercinės aviacijos piloto licenciją Būti bent 18 metų amžiaus Gebėti skaityti, kalbėti, rašyti ir suprasti anglų kalbą laisvai. Laikykite privataus piloto licenciją. Gauti bent antros klasės sveikatos pažymėjimą nuo aviacijos medicinos gydytojas Pass kompiuterinę aviacijos žinių testas Kaupti ir prisijungti tam tikrą kiekį mokymo ir patirties pagal 61 daliai, Federalinių reglamentų kodekso (CFR) 61.129 skyriuje 14 antraštinę dalį. Išlaikyti egzamino žodžiu ir skrydžio bandymų administruojamą FAA paskirtu inspektoriumi ar eksperto ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vakarų Čikagoje Indija Čenajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
6 - 8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avel Flight School

Aviakompanijos dispečeris taip pat žinomas kaip Flight dispečerio arba skrydžio operacijų pareigūnas yra vienas iš geriausiai apmokamų ir įdomių darbo vietų aviacijos pra ... [+]

Aviakompanijos dispečeris taip pat žinomas kaip Flight dispečerio arba skrydžio operacijų pareigūnas yra vienas iš geriausiai apmokamų ir įdomių darbo vietų aviacijos pramonėje. Kiekvienas oro reikalaujama, kad orlaivių dispečeriai tik tiek, kiek pilotų už skrydžių vykdymą. Su FAA orlaivių dispečerinei sertifikatą, karjeros galimybes atverti visame pasaulyje!

Baigęs Avel Flight School ir įgyti savo FAA Orlaivio dispečerinių sertifikatas, jums bus pasirengę dirbti oro linijų, dalintis komandų sprendimus aviakompanijos kapitonu.

Kai kurie iš pareigų ir pareigybės aprašyme skrydžio Dispečerio yra:

Atsakingas už planavimą ir stebėseną skrydžio kelionę pažangą Siuntėjas yra teisiškai atsakingas už skrydžio saugą kartu su orlaivio vado Turi teisę atidėti, nukreipti arba atšaukti skrydį Dauguma komercinių operacijų reikalauti ir skrydžio dispečeriui ir Orlaivio vadas kartu leisti ir atleiskite skrydį Skrydžio siuntėjas privalo įrodyti daug žinių apie aviacijos panašus į orlaivio turinčioje oro transporto piloto licencijos, kuri yra didžiausia piloto licencija pasiekiami kapitonu. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vakarų Čikagoje Indija Čenajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 savaitės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avel Flight School

Priemonei Vertinimas reikalingas pilotas skristi pagal skrydžių pagal prietaisus taisykles (IFR). Tokiomis sąlygomis pilotas negali naudoti išorinius vizualiuosius orient ... [+]

Priemonei Vertinimas reikalingas pilotas skristi pagal skrydžių pagal prietaisus taisykles (IFR). Tokiomis sąlygomis pilotas negali naudoti išorinius vizualiuosius orientyrus navigacijai ir skrenda į orlaivį tik remiantis salone priemones. Tai įvertinimas taip pat yra reikalavimas darbo kaip profesinės pilotas ir yra būtina sąlyga, kad oro transporto piloto licencija (ATPL).

Minimalūs reikalavimai gauti pagal prietaisus kvalifikaciją Būti bent 17 metų amžiaus Gebėti skaityti, kalbėti, rašyti ir suprasti anglų kalbą laisvai. Laikykite privataus piloto licenciją. Gauti bent trečią klasę medicininę pažymą iš aviacijos medicinos gydytojas Pass kompiuterinę aviacijos žinių testas Kaupti ir prisijungti tam tikrą kiekį mokymo ir patirties pagal 61 daliai, Federalinių reglamentų kodekso (CFR) 61.65 skyriuje 14 antraštinę dalį. Išlaikyti egzamino žodžiu ir skrydžio bandymų administruojamą FAA paskirtu inspektoriumi ar eksperto ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vakarų Čikagoje Indija Čenajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 - 6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avel Flight School

Privatūs piloto licencija leidžia jums būti Orlaivio vadas orlaivio už bet ne komerciniais tikslais. Tai taip pat pirmasis žingsnis gauti savo komercinės aviacijos piloto ... [+]

Privatūs piloto licencija leidžia jums būti Orlaivio vadas orlaivio už bet ne komerciniais tikslais. Tai taip pat pirmasis žingsnis gauti savo komercinės aviacijos piloto licenciją, o vėliau lėktuvo darbą. Tarp daugelio privilegijų, privataus piloto licenciją, jūs taip pat leidžiama dirbti labdaros skrydžius taikomi tam tikri apribojimai, ir gali dalyvauti panašioje veikloje, pavyzdžiui, Angel pigų skrydį, civilinio oro Patrol ir daugelis kitų.

Minimalūs reikalavimai gauti privataus piloto License Būti bent 17 metų amžiaus Gebėti skaityti, kalbėti, rašyti ir suprasti anglų kalbą laisvai. Gauti bent trečią klasę medicininę pažymą iš aviacijos medicinos gydytojas Pass kompiuterinę aviacijos žinių testas Kaupti ir prisijungti tam tikrą kiekį mokymo ir patirties pagal 61 daliai, Federalinių reglamentų kodekso (CFR) 61.109 skyriuje 14 antraštinę dalį. Išlaikyti egzamino žodžiu ir skrydžio bandymų administruojamą FAA paskirtu inspektoriumi ar eksperto ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vakarų Čikagoje Indija Čenajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
6 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

IFR Flight In The Multi Engine At Avel Flight School.