Ancilla College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ancilla kolegija yra laisvųjų menų aukštoji mokykla remia vargšus tarnaites Jėzaus Kristaus. Koledžo religinė tradicija yra Romos katalikų, tačiau jo klimatas yra ecumenical- atvira bet kuriam asmeniui, siekiančiam išsilavinimą ir galimybę. Ancilla tarnauja įvairių gyventojų su mažos klasės, išsami konsultavimo ir asmeninio mokymosi paramos ir asmens sąveika. Ancilla kolegija siūlo daugiau nei dvi dešimtis skirtingų studijų programų, kurios transformuoja ir suteikti studentams pasiekti aukštus akademinius tikslus, kurti mokymosi visą gyvenimą įgūdžius, pradėti sėkmingą karjerą ir siekti vertybes orientuotą gyvenimą.

 • Istorija: Įmonė įkurta 1937 metais pagal katalikų seserų grupės, prasta tarnaites Jėzaus Kristaus.
 • Ancilla siūlo susieti laipsnių, kad pradės karjerą ar perduoti kolegijose ir universitetuose visur.
 • Ancilla siūlo daugiau nei dvi dešimtis įvairių būdų į sėkmę: nekilnojamasis pasaulio studijų programų.
 • Jūs negalite pasiklysti minioje: Ancilla turi apie 500 mokinių.
 • Mažas, interaktyvus PAMOKOSE: Studentas iki fakulteto santykis yra tik 11: 1.
 • Absolventai: 78% mūsų studentų sėkmingai baigė ar perduoti tęsti mokslus per 5 metus.
 • Finansinė pagalba: 85% mūsų studentai gauna tam tikrą pagalbos formą; $ 3,8 mln dotacijų ir stipendijų Ancilla studentai praėjusiais metais.
 • Atletiškas: 18 NCJAA komandos, įskaitant vyrų beisbolo, vyriški ir moterų krepšinio, vyriški ir moterų golfo, vyriški ir moterų futbolas, vyriški vartinio teniso, moterų futbolo, moterų tinklinis, bendrai ED aistruoliai, ir bendrai ED konkurencinga šokti.
 • Dešimtys veiklą ir grupių miesteliu: Studentų ambasadoriai, FFA, Studentų Vyriausybė, Phi Theta Kappa Honor, Šokių klubas, boulingo ir daugiau.
 • Buvimo vieta: rami, kaimo, miško miesteliu netoli Plimutas, Šiaurės Indianos (tik pusantros valandos kelio automobiliu nuo Čikagos).

Ancilla College siūlo aukštos kokybės Koledžas programas mažų, asmens klasių vadovaujamų skatinant dėstytojų. Pradėkite savo kelionę su mumis ir jūs galite eiti bet kur. Mes padėsime jums kiekvieną žingsnį kelyje.

 • Žemdirbystė
 • Gyvūnų mokslų studijos
 • Elgsenos mokslai
 • verslo administravimas
 • Bendravimas: Žiniasklaida
 • komunikacijos tyrimai
 • kompiuterinės informacinės sistemos
 • Baudžiamasis teisingumas
 • kulinarijos menas
 • Ankstyvojo vaikų ugdymo studijos
 • Pradinio lavinimo studijos
 • Anglų
 • Aplinkos technologijos
 • Pratimai Mokslas
 • bendri tyrimai
 • Sveikatos mokslas
 • istorija
 • Svetingumo ir turizmo
 • Logistikos ir apskaitos sistemos
 • Licenzijuota Praktinis Slaugytojas registruotiems Nurse (LPN, kad RN)
 • Slauga (RN)
 • Profesionalūs sveikatos studijų
 • Religijotyra
 • Mokslas
 • Vidurinį išsilavinimą
 • sporto vadyba
 • teologija

Nuostabi nauja on-campus korpusas:

Mūsų naują gyventi salės turi erdvūs dviviečiai kambariai, kiekvienas su atskiru vonios. Bevielė, skalbimo paslaugos ir visas maisto planai yra įtraukti.

Dėmesio atskiriems studentams

Su studento-to-fakulteto santykis 12 iki 1 gausite asmeninį dėmesį Ancilla. Neturime milžinas paskaitų sales-Just dėstytojai ir darbuotojai, kurie gauna žinoti ir palaikyti savo tikslus.

Prieinama ir veiksminga

Studentai Ancilla yra labiau linkę pereiti laiku, gauti galvos pradėti karjerą ar ketverių metų laipsnį. Per 97 procentų mūsų absolventų įvertinti savo mokymosi patirtį čia kaip "labai patenkintas" arba naujesnė versija.

Įperkamos, didelės vertės švietimas

Mes mažiausia kaina privačios aukštosios mokyklos Indianoje su mokslą užrakinta tuo pačiu žemu tol, kol esate dieninio studentas. Jokių netikėtumų, ne mokslą didėja!

Mes tikime jumis.

Ancilla kolegija, įkurta 1937 metais, yra akredituota aukštojo mokslo Komisija, Indiana anketa valstybės tarybos Slaugos ir yra Nepriklausomos kolegijų Indiana narys.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Associate of Applied Science » Matyti Associate of Science » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Applied Science

Asocijuota Taikomojo Mokslo Kulinarijos Menų Valdymu

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Donaldson

Į kulinarinio meno vadybos ILS rengia Ancilla studentų sėkmingos karjeros augančioje srityje. Profesionalūs virėjai dirbti restoranuose, kurortų, viešbučių, ligoninių ir centrinės būstinės. Būdamas virėja, daugelis žmonių, yra pirmasis žingsnis į statybos verslą maisto tarnybos ar kurorto valdymo ... [+]

Mes pastatėme valgomajame ir studentų gyvenimo centras su mokymo virtuvėje 2016 m jums gali būti tarp pirmos klasės mūsų naują kulinarijos menų programą. Į kulinarinio meno vadybos ILS rengia Ancilla studentų sėkmingos karjeros augančioje srityje. Profesionalūs virėjai dirbti restoranuose, kurortų, viešbučių, ligoninių ir centrinės būstinės. Būdamas virėja, daugelis žmonių, yra pirmasis žingsnis į statybos verslą maisto tarnybos ar kurorto valdymas. Jūs rasite virėjai privačiuose namuose, laive kruizinių laivų, o kaip pardavėjai high-end maisto sunkvežimių. Kursai Laisvi su šio svarbaus Miesto Professional Cooking (CRT 101) Pagrindinių maisto paruošimas (CRT 102) Sanitarinės ir saugumas (CRT 103) Miesto Maistas ir gėrimai pramonės (CRT 104) Miesto Konditerijos & Baking (CRT 105) Meniu planavimas ir projektavimas (CRT 106) Atsargų valdymo ir pirkimas (CRT 107) Miesto vynuogynai ir gėrimai (CRT 108) Regioninės ir tarptautinės virtuvės (CRT 109) A la carte aš (CRT 210) A la carte II (CRT 211) Restoranas išdėstymas ir dizainas (CRT 212) Garde darželis (CRT 213) Kulinarijos externship (CRT 299) Kokios yra mano karjeros galimybės su šia programa? profesionalus virėjas Maisto ruošimas technikas linija virėjas kepėjas Maisto sauga inspektorius Restoranas direktorius sous virėja [-]

Asocijuota Taikomųjų Mokslo Informacinių Sistemų

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Donaldson

Be Ancilla kolegijos informacinių sistemų (CIS) programos jūs sužinosite, kompiuterinės technologijos ir programinės įrangos įgūdžių. Jūsų bendradarbis Taikomosios Mokslas (AAS) laipsnis bus suteikti jums rankas ant patirtis, įgūdžių mokymo ir žinių, susijusių su kompiuterių programas, tinklo saugumo, web dizainas ir naujų informacinių technologijų ... [+]

Be Ancilla kolegijos informacinių sistemų (CIS) programos jūs sužinosite, kompiuterinės technologijos ir programinės įrangos įgūdžių. Jūsų bendradarbis Taikomosios Mokslas (AAS) laipsnis bus suteikti jums rankas ant patirtis, įgūdžių mokymo ir žinių, susijusių su kompiuterių programas, tinklo saugumo, web dizainas ir naujomis informacinėmis technologijomis. Jūs išmoksite spręsti problemas, rašyti pagrindinio programos kodą ir sužinoti, kaip sukurti programas ir tinklo planus. Galėsite dirbti su technologijomis sukurti sprendimus, kritiškai mąstyti ir prisitaikyti prie kintančių priemonių ir interneto aplinkoje. Kodėl NVS laipsnis? Kompiuterinės sistemos kergti kiekvieną mūsų pasaulio aspektą iš interneto įmonėms išmaniųjų telefonų programas. Jei jus domina kompiuterinės technologijos, programinės įrangos kūrimas, interneto svetainės dizainas ar tinklo valdymo, gauti savo CIS laipsnį yra puikus pirmasis žingsnis teisinga kryptimi. Du Sekti Nustatymai Laipsnis yra du takelius galite pasirinkti: Web Development arba tinklo technologijų. Įprasta pirmojo semestro kursai pirmakursis Seminaras Rašymas man Kompiuterinis raštingumas Įvadas į interneto technologijų Įvadas į tinklo technologija Įprasta antrąjį pusmetį kursai Kolegijos Algebra "arba naujesnė matematikos kursas tarpasmeninio bendravimo Interaktyvi duomenų bazės projektavimas Problemų sprendimo ir Help Desk "palaikymas Techninių tekstų rašymas Religija, filosofija ar etikos kursą Antrus metus programos Bendroji psichologija Mokslo kursą Literatūros humanitariniai mokslai, dailės, religijos ar filosofijos kursas Istorija, Ekonomika, Sociologija arba Politologija Žinoma Svetainių kūrimas takelis Svetainių kūrimas interneto svetainės dizainas JavaScript programavimas Projektavimas e-commerce Interneto Apsaugos Pamatai NVS Stažuotės Tinklo technologija takelis Virtualizacija ir Debesis Kompiuterija Operacinė sistema Technologijos ir administravimas Skaitmeniniai ryšiai Tinklo projektavimas ir infrastruktūros Sauga ir privatumas NVS Stažuotės Kokios yra mano karjeros galimybės su šia programa? tinklo valdymo Web dizaino... [-]

Associate of Science

Asocijuota Mokslo Aplinkosaugos Studijų

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Donaldson

Aplinkos technologijų programa siūlo klasių, susijusių su tuo, kaip mokslas yra susijęs su gamtos pasauliu masyvo. Pagrindinis svarba bazinį supratimą apie mokslo Pabrėžiama, o sutelkiant dėmesį į aktualias temas mokslo ir kaip jie gali paveikti mūsų kasdienybę pripažinimo ... [+]

Aplinkos technologijų programa siūlo klasių, susijusių su tuo, kaip mokslas yra susijęs su gamtos pasauliu masyvo. Pagrindinis svarba bazinį supratimą apie mokslo Pabrėžiama, o sutelkiant dėmesį į aktualias temas mokslo ir kaip jie gali paveikti mūsų kasdienybę pripažinimo. Aplinkosaugos technologijų programos tikslas yra suteikti reikalingus bendrojo lavinimo kursus studentų organizacijos ne didelis, ir suteikti pagrindinių žinių apie mokslo tinkamas pamatų tęsti bet mokslų (fizikos, chemijos, biologijos, geologijos, astronomijos arba žemės ūkio) perdavus vyresniajam institucija. Šie kursai yra skirta mokyti ir plėtoti mokslinius metodus, kaip kritinės analizės problemas ir reiškinius ir / ar plėtoti matematinę analizę naudoti spręsti kiekybinius problemų forma. Kodėl Aplinkos technologijos? Taip pat yra daug bakalauro studijų programų galima, pavyzdžiui, aplinkos mokslų ir aplinkos biologijos, kad Aplinkos technologijos asocijuota gali pasiruošti. Vėjo jėgainių arba vandens melioracijos technikas aplinkos advokatas Gamtos išteklių išsaugojimas specialistė Aplinkos laboratorijos technikas aplinkos konsultantas Siūlomas tvarkaraštis klasių Įprasta pirmojo semestro kursai Visuomenės Kalbėjimas Kompiuterinis raštingumas Rašymas man pirmakursis Seminaras Geosystems of the Earth Įprasta antrąjį pusmetį kursai rašymas II Istorija JAV nuo 1877 Kolegijos Algebra Bendroji psichologija ekologija Įprasta trečiojo semestro kursai literatūra kursai Asmeniniai finansai Filosofijos įvadas Studijų pasaulio religijų Bendroji chemija aš Įprasta ketvirtąjį semestrą kursai Mikrobiologija Temos Environmental Science Bendroji chemija II Kokios yra mano karjeros galimybės su šia programa? žurnalistika Reklama prekyba Transliavimas Firmos mokymo New Media dizainas Smulkaus verslo vadyba žmogiškųjų išteklių darbo santykiai [-]

Asocijuota Mokslo Sporto Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Donaldson

Su jau vietoje ir daugiau ateiti 20 sporto programas, Ancilla nėra svetimas į sporto pasaulį. Ancilla siūlo sporto vadyba bendradarbis mokslo laipsnį, nes profesionalaus sporto srityje atneša 14 mlrd $ Darbo užmokesčio kiekvienais metais, joje dirba daugiau nei 456,000 žmonių. Vienas iš penkių amerikiečių amžiaus 6 ir vyresnio amžiaus yra sveikatos klubas vartotojų. Nuo 2008 iki 2013 Sveikatingumo klubas vartotojai padidėjo ... [+]

Su jau vietoje ir daugiau ateiti 20 sporto programas, Ancilla nėra svetimas į sporto pasaulį. Ancilla siūlo sporto vadyba bendradarbis mokslo laipsnį, nes profesionalaus sporto srityje atneša 14 mlrd $ Darbo užmokesčio kiekvienais metais, joje dirba daugiau nei 456,000 žmonių. Vienas iš penkių amerikiečių amžiaus 6 ir vyresnio amžiaus yra sveikatos klubas vartotojų. Nuo 2008 iki 2013 Sveikatingumo klubas vartotojai per tą penkerių metų laikotarpį nuo 2008 iki 2013 išaugo nuo 47,7 milijonų iki 53 milijonų. Šiandien yra maždaug 59 mln sveikatos klubas vartotojai. Kiekvienas indikatorius rodo, kad ši pramonės dalis didės sparčiau nei vidutiniškai bent 7 proc nuo 2012-2022. Siūlomas tvarkaraštis klasių Įprasta pirmojo semestro klasės Rašymas man pirmakursis Seminaras literatūra Religija ir filosofija Menas Įprasta antrąjį pusmetį klases rašymas II Visuomenės Kalbėjimas Mikroekonomika Sporto psichologija Matematika Trečiojo semestro klasių Kompiuterinis raštingumas Finansinė apskaita Miesto sporto vadybos Koučingas teorija ir principai įrenginiuose atliekamos operacijos Ketvirtąjį semestrą klasių Valdymo apskaita Verslo teisė Reklama Makroekonomika Pirmoji pagalba & Avarinės procedūros Kokios yra mano karjeros galimybės su šia programa? Sporto valdymas sportas rinkodara Sportas informacija Direktorius sportas agentas Treneris Sporto pramogos direktorius Sporto direktorius [-]

Asocijuota Mokslo Svetingumo Ir Turizmo

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Donaldson

Ancilla kolegijos Svetingumo ir turizmo bendradarbis mokslas studijų programą buvo sukurta siekiant pateikti akademinės mokymo, kur gerai suapvalinti septyni laisvieji menai, apskritai verslo žinių, o bendrosios vadybos principai yra mokoma ir teikiama taip pat teikti žinias ir skatinant specifinius įgūdžius svetingumo, būsto, turizmo ir laisvalaikio įmonės ... [+]

Ancilla kolegijos Svetingumo ir turizmo bendradarbis mokslas studijų programą buvo sukurta siekiant pateikti akademinės mokymo, kur gerai suapvalinti septyni laisvieji menai, apskritai verslo žinių, o bendrosios vadybos principai yra mokoma ir teikiama taip pat teikti žinias ir skatinant specifinius įgūdžius svetingumas, apgyvendinimas, turizmas ir kita laisvalaikio įmonės. Siūlomas tvarkaraštis klasių Įprasta pirmojo semestro klasės Rašymas man pirmakursis Seminaras literatūra Religija ir filosofija Įvadas į svetingumo ir turizmo Įprasta antrąjį pusmetį klases rašymas II Visuomenės Kalbėjimas Mikroekonomika Finansinė apskaita Menas Įprasta trečiojo semestro klasės Rizikos valdymas Hotel Būstas valdymas Valdymo apskaita Asmeniniai finansai Verslo teisė Įprasta ketvirtąjį semestrą klases įrenginiuose atliekamos operacijos Reklama Makroekonomika Valdymo principus Rinkodaros principai Kokios yra mano karjeros galimybės su šia programa? Sporto valdymas sportas rinkodara Sportas informacija Direktorius sportas agentas Treneris Sporto pramogos direktorius Sporto direktorius [-]

Asocijuota Mokslo Verslo Administravimo

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Donaldson

Be Ancilla kolegijos Verslo administravimo programos jums įgyti galingas verslo įgūdžius ir pamatai statyti geresnius verslo praktiką. Jūsų laipsnis bus suteikti jums su hands-on patirties ir žinių, susijusių su apskaitos, ekonomikos, vadybos, verslo teisės ir rinkodaros ... [+]

Be Ancilla kolegijos Verslo administravimo programos jums įgyti galingas verslo įgūdžius ir pamatai statyti geresnius verslo praktiką. Jūsų laipsnis bus suteikti jums su hands-on patirties ir žinių, susijusių su apskaitos, ekonomikos, vadybos, verslo teisės ir rinkodara. Jūsų laipsnis bus padaryti daugiau, nei pakabinti ant sienos, ji bus rodoma jūs išmoko spręsti problemas, planuoti sėkmės, kritiškai mąstyti, vadovauti komandai, ir prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos. Studentai, kurių koncentracijos versle yra pasirengę prisidėti arba ne pelno ar pelno siekiančios organizacijos arba kaip verslininkų, vadovų ar kvalifikuotų specialistų. Kiekviena įmonė, nesvarbu, kaip mažas ar didelis, reikia išsilavinusių žmonių su lyderystės sugebėjimus ir kurio Finansai, Marketingas, ir gamybos supratimą. Kodėl gauti verslo administravimo magistro laipsnį? Žinant, kaip veikia įmonės šiandieninėje ekonomikoje niekada nebuvo labiau svarbus. Jei jus domina tapti buhalteris, pradedant savo verslą, įgyti žinių, reikalingų prisijungti prie naujos darbdaviui, arba uždirbti, prie kurio Ancilla Verslo administravimas Laipsnis yra puikus pirmasis žingsnis, kuris gali padėti pasiruošti gyvenimo besikeičiančių įvykių. Siūlomas tvarkaraštis klasių Įprasta pirmojo semestro kursai Pirmakursis Seminaras - humanitarinis 101 Rašymas man Kompiuterinis raštingumas Bendroji psichologija Kolegijos Algebra Įprasta antrąjį pusmetį kursai Verslo teisė Visuomenės Kalbėjimas Religija, filosofija arba etika Žinoma rašymas II Verslo Pasirenkamieji dalykai Įprasta trečiojo semestro kursai Finansinė apskaita Mikroekonomika Įvadas į sociologijos Mokslas Pasirenkamasis Literatūros Humanitariniai, dailės, religijos ar filosofijos kursai Įprasta ketvirtąjį semestrą kursai Valdymo apskaita Makroekonomika Antrasis Humanitariniai, dailės, religijos ar filosofijos kursai Istorija arba Politologija Kurso Antrasis Mokslas kursai Kokios yra mano karjeros galimybės su šia programa? apskaita Reklama statybų valdymas E-komercija verslumas finansai Finansų valdymas Finansų... [-]

Vaizdo įrašai

Ancilla Virtual Tour

Kontaktai
Vietos adresas
9601 Union Rd, Plymouth
Donaldson, Indiana, IN, IN 46563 US