American Language Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

ALA mes tikime jūsų galia ir jūsų sugebėjimu sėkmingai dirbti. Štai kodėl kiekvienas studentas laikomas svarbiausia ir gerbiama ALA šeimos dalis. Mūsų rūpestingas, ugdomas ir remiamas aukštos kvalifikacijos mokytojų ir profesionalių studentų aptarnavimo darbuotojų tinklas suteiks aukščiausią mokymosi aplinką, leidžiančią pasiekti jūsų tikslus. Mes išlaikome savo klasės dydį mažus, todėl mokytojai gali suteikti maksimalų asmeninį dėmesį kiekvienam studentui.

Visos mūsų programos yra suprojektuotos atsižvelgiant į jūsų mokymosi poreikius. Mūsų mokymo filosofija buvo sukurta naudojant naujausias teorijas ir moksliniais tyrimais pagrįstus požiūrius į kalbų mokymąsi ir mokymą, daugiausia dėmesio skiriant daugelio sėkmingų mokymosi rezultatų teikimui kiekvienam studentui.

KODĖL RINKTIS MUS

 • Visi ALA miesteliai Jungtinėse Amerikos Valstijose yra sertifikuoti JAV švietimo departamento ir akredituoti Komisijos anglų kalbos programų akreditacijos
 • Mes turime teisę pagal federalinį įstatymą įregistruoti neimigrantų studentus ir išduoti F-1 vizų studentams I-20 formą.
 • ALA specializuojasi intensyvioje anglų kalbos studijoje su fundamentiniais, akademiniais ir pažengusiais lygmenimis.
 • ALA universiteto partneriai teikia ALA 5 lygio kursų absolventams Pathway (NE TOEFL arba ILETS testavimas).
 • ALA universiteto partneriai išduoda studentams sąlyginius priėmimo raštus.
 • ALA teikia nemokamą universitetą, kuris konsultuoja savo studentus
 • ALA turi aukštos kvalifikacijos gimtosios kalbos mokytojus, turinčius BA / MA / Ph.D TESOL laipsnius, turinčius ilgametę patirtį.
 • ALA turi mažas, įvairias ir interaktyvias klases
 • ALA siūlo kultūrinę veiklą, ekskursijas ir socialinius renginius.
  * Yra keletas amerikiečių šeimos Homestay variantų

Misija

Mūsų misija yra suteikti geriausią mokymosi patirtį ir paramą anglų kalbos mokiniams, kad jie galėtų patenkinti savo mokymosi poreikius akademiniais, profesiniais ir socialiniais tikslais.

Mūsų pažadas

ALA vadovybė žada kiekvienam studentui suteikti tai, ką mes manome, kad geriausia ESL mokymo kokybė ir kokybė pasaulyje. Dėkojame už galimybę pasitikėti.

Mūsų Pathway

ALA yra jūsų Pathway į akademinių ar karjeros tikslų sėkmę. Mes turime daug galimybių, kad galėtume pasiekti jūsų anglų kalbos tikslus. Mes siūlome įvairias programas, atitinkančias jūsų poreikius. Jūs galite mokytis visą darbo dieną arba ne visą darbo dieną, mūsų centre JAV arba internetu nuotoliniu būdu.

Pradėkite savo ateitį su ALA.

American Language Academy AKREDITACIJA

American Language Academy yra akredituota Komisijos anglų kalbos programų akreditavimo laikotarpiu nuo 2018 m. Balandžio mėn. Iki 2028 m. Balandžio mėn., Ir sutinka palaikyti CEA standartus anglų kalbos programoms ir institucijoms. JAV švietimo departamentas pripažįsta, kad CEA yra JAV pripažinta akreditavimo agentūra, skirta anglų kalbos programoms ir institucijoms. 703) 665-3400, Daugiau informacijos rasite adresu: www.cea-accredit.org
Kodėl mokytis akredituotos mokyklos?
 • Būkite tikri, kad gausite aukščiausios kokybės mokymą ir paslaugas, kad galėtumėte mokytis geriausiai
 • Turime mokymo programą, skirtą įvertinti mūsų mokinių poreikius. s
 • Mes išlaikome veiksmingą sistemą, skirtą įvertinti studentų pažangą nuo pradinio mokymo kursuose iki paaukštinimo pagal lygį.
 • Mes patyrėme Amerikos gimtoji kalba, profesinį fakultetą, kuris yra įsipareigojęs mokyti.
 • Mes turime įrenginius ir administracinius darbuotojus, kad suteiktume puikią mokymosi aplinką.
 • Mes teikiame platų studentų paslaugų spektrą nuo orientacijos; akademinė viza, konsultavimas imigracijos ir būsto klausimais; ir socialinę, rekreacinę ir kultūrinę veiklą

Vietos

Grinsboras