American Language Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

ALA mes tikime jūsų galia ir jūsų sugebėjimu sėkmingai dirbti. Štai kodėl kiekvienas studentas laikomas svarbiausia ir gerbiama ALA šeimos dalis. Mūsų rūpestingas, ugdomas ir remiamas aukštos kvalifikacijos mokytojų ir profesionalių studentų aptarnavimo darbuotojų tinklas suteiks aukščiausią mokymosi aplinką, leidžiančią pasiekti jūsų tikslus. Mes išlaikome savo klasės dydį mažus, todėl mokytojai gali suteikti maksimalų asmeninį dėmesį kiekvienam studentui.

Visos mūsų programos yra suprojektuotos atsižvelgiant į jūsų mokymosi poreikius. Mūsų mokymo filosofija buvo sukurta naudojant naujausias teorijas ir moksliniais tyrimais pagrįstus požiūrius į kalbų mokymąsi ir mokymą, daugiausia dėmesio skiriant daugelio sėkmingų mokymosi rezultatų teikimui kiekvienam studentui.

KODĖL RINKTIS MUS

 • Visi ALA universitetai Jungtinėse Amerikos Valstijose yra akredituoti CEA.
 • Mes turime teisę pagal federalinį įstatymą įregistruoti neimigrantų studentus ir išduoti F-1 vizų studentams I-20 formą.
 • ALA specializuojasi intensyvaus akademinio anglų kalbos parengiamojo, akademinio ir pažangiojo akademinio mokymo programas septyniais skirtingais lygmenimis.
 • ALA universiteto partneriai pateikti Pathway (atsisakymas TOEFL testavimo) absolventų Ala lygis 5 kurso.
 • ALA universiteto partneriai išleidžia besimokančių ir kvalifikuotų studentų ALA priimtinus įleidimo laiškus.
 • ALA partneriai su Global Student Exchange (GSE), kuri padeda studentams įstoti į bet kurią iš 80 viešojo maitinimo įstaigų ir dienos vidurinių mokyklų 28 valstybėse. Aukštųjų mokyklų partneriai sudarys sąlygines priėmimo raštus kvalifikuotiems studentams.
 • ALA turi kvalifikuotų dėstytojų su BA / MA / Ph.D TESOL laipsniais, turinti ilgametę patirtį.
 • ALA turi mažas, įvairias ir interaktyvias klases.
 • ALA siūlo kultūrinę veiklą, ekskursijas ir socialinius renginius.
  * Kai kuriuose ALA miesteliuose yra amerikiečių šeimos namai.

Misija

Mūsų misija yra suteikti geriausią mokymosi patirtį ir paramą anglų kalbos mokiniams, kad jie galėtų patenkinti savo mokymosi poreikius akademiniais, profesiniais ir socialiniais tikslais.

Mūsų pažadas

Geriausia anglų kalbos vertė ir geriausia anglų kalba kaip antrosios kalbos mokymas

ALA vadovybė žada kiekvienam studentui suteikti tai, ką mes manome, kad geriausia ESL mokymo kokybė ir kokybė pasaulyje. Dėkojame už galimybę pasitikėti.

Mūsų Pathway

Jūsų Pathway į sėkmę

Turime daugybę galimybių, padėsiančių pasiekti jūsų anglų kalbos tikslus. Mes siūlome įvairias programas, kurios atitiktų jūsų poreikius. Galite studijuoti visą arba dalį darbo laiko, mūsų centre, JAV ar "Sky Campus" internetinį nuotolinį mokymąsi.

Pradėkite savo ateitį su ALA. Mes galime būti jūsų Pathway į sėkmę.

American Language Academy AKREDITACIJA

American Language Academy yra akredituota Komisijos anglų kalbos programos akreditavimo laikotarpiu nuo 2018 m. Balandžio iki 2028 m. Balandžio ir sutinka laikytis CEA standartus anglų kalbos programas ir institucijas. CEA pripažįstamas JAV švietimo departamento kaip visuotinai pripažintos anglų kalbos programų ir institucijų akreditavimo agentūros JAV. Daugiau informacijos apie šią akreditaciją galite kreiptis į CEA, 1001 N. Fairfax gatvę, 630, Alexandria, VA 22314, ( 703) 665-3400, www.cea-accredit.org.

Internetinių kursų akreditavimas: CEA akredituotas ALA Intensyvus anglų kalbos programos lygis 1-3 ir anglų kalbos akademiniais tikslais programos lygiai 1-3.

Kodėl mokytis akredituotos mokyklos?

 • Būkite tikri, kad gausite aukštos kokybės instrukcijas ir paslaugas

Atvykus į akredituotą mokyklą, galėsite būti tikri, kad ji siūlo aukštos kokybės mokymosi patirtį.

 • Studentų mokymosi poreikių tenkinimas

Turime mokymo programą, skirtą patenkinti studentų poreikius.

 • Studentų vertinimo sistema

Mes išlaikome veiksmingą vertinimo sistemą, skirtą studentų pradiniam įstojimui į kursus ir progresavimui nuo lygio iki lygio.

 • Patyręs fakultetas

Mes išlaikome patyrusių, profesionaliai pasirengusių dėstytojų, kurie yra pasirengę mokyti.

 • Puiki mokymosi aplinka

Turime įrenginius ir administracinius išteklius, kad suteiktume puikią mokymosi aplinką.

 • Platus studentų paslaugų spektras

Mes teikiame platų besimokančiųjų paslaugų orientavimą; akademinė viza ir konsultavimas imigracijos klausimais; ir socialinė, rekreacinė ir kultūrinė veikla

Daugiau informacijos rasite www.cea-accredit.org

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Intensyvi anglų programa

Internetinės Su bendrabučiu September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Greensboro

American Language Academy "Intensive English Programme" (IEP) tikslas yra suteikti geriausią mokymosi patirtį ir paramą anglų kalbos besimokantiesiems, kad atitiktų jų poreikius akademiniais tikslais. ALA siūlo septynias intensyvios anglų kalbos mokymo programas: anglų kalbos pamokas, anglų kalbos pamokas (1-3 lygius), akademinį anglų kalbą (4-5 lygiai) ir aukštesnįjį akademinį anglų kalbą (6 lygis). Visi septynių kursų lygiai, nuo anglų kalbos į anglų kalbą per Advanced Academic English Level 6, yra Intensyvios anglų kalbos programos dalis. Studentai baigia sėkmingą 5 lygio baigimą. [+]

Apie programą

American Language Academy "Intensive English Programme" (IEP) tikslas yra suteikti geriausią mokymosi patirtį ir paramą anglų kalbos besimokantiesiems, kad atitiktų jų poreikius akademiniais tikslais. ALA siūlo septynias intensyvios anglų kalbos mokymo programas: anglų kalbos pamokas, anglų kalbos pamokas (1-3 lygius), akademinį anglų kalbą (4-5 lygiai) ir aukštesnįjį akademinį anglų kalbą (6 lygis). Visi septynių kursų lygiai, nuo anglų kalbos į anglų kalbą per Advanced Academic English Level 6, yra Intensyvios anglų kalbos programos dalis. Studentai baigia sėkmingą 5 lygio baigimą.

Mūsų IEP specializuojasi teikiant anglų kalbos mokymą studentams, kurie nori lankyti amerikietišką universitetą ar koledžą savo bakalauro ir magistro studijoms. ALA bendradarbiauja su daugeliu puikių kolegijų ir universitetų visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose. ALA suteikia tarptautiniams studentams galimybę patekti į bakalauro ir magistro studijų programas savo partnerių universitetuose JAV baigus mūsų IEP. Mūsų partneriai sutinka, kad 5 lygio baigimas atitinka jų anglų kalbos mokėjimo reikalavimus, taikomus vietoj TOEFL, IELTS ar kito standartizuoto anglų kalbos testo. ALA baigimo pažymėjimas užtikrina institucijai, kad studentas turi anglų kalbos įgūdžius, reikalingus sėkmingai universiteto lygiu.... [-]


Anglų kalba akademiniais tikslais programa

Internetinės Su bendrabučiu September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Greensboro

"Anglų kalba akademiniams tikslams" (EAP) yra lygiavertis American Language Academy intensyvios anglų kalbos programos (IEP), išduodamos ilgesnį laiką. EAP sukurta siekiant suteikti geriausią mokymosi patirtį ir paramą anglų kalbos mokiniams, kad jie atitiktų jų poreikius savo akademiniais ar profesiniais tikslais. Ši programa buvo sukurta anglų kalbos besimokantiesiems, kurie negali įsipareigoti dirbti dieninės anglų kalbos studijų programoje. [+]

Apie programą

"Anglų kalba akademiniams tikslams" (EAP) yra lygiavertis American Language Academy intensyvios anglų kalbos programos (IEP), išduodamos ilgesnį laiką. EAP sukurta siekiant suteikti geriausią mokymosi patirtį ir paramą anglų kalbos mokiniams, kad jie atitiktų jų poreikius savo akademiniais ar profesiniais tikslais. Ši programa buvo sukurta anglų kalbos besimokantiesiems, kurie negali įsipareigoti dirbti dieninės anglų kalbos studijų programoje.

EAP specializuojasi teikiant anglų kalbos mokymą studentams, norintiems lankyti amerikietišką universitetą ar koledžą savo bakalauro ir magistro studijoms. "ALA English for Academic Purposes" programos baigimo pažymėjimas užtikrina, kad studentai turi anglų kalbos įgūdžius, reikalingus universiteto sėkmei.... [-]


Kontaktai