Allegheny College

Įvadas

Oficialus aprašymas

allegheny1

Alegenio kolegija pritraukia geriausius studentus su neįprastų derinių interesus, gebėjimus ir talentus, įskaitant kai jie nežinojo jie turėjo. Tuo Allegheny, kviečiame mūsų studentus neapsiriboti - bet vietoj ištirti visus savo interesus.

Kiekvienas Alegenio studentas trunka kursai kiekvienai žinių skyrius - humanitarinių, gamtos mokslų ir socialinių mokslų - deklaruojant tiek pagrindinis ir nepilnametis (už jų pagrindinių skyrius) pagal jų antrakursis metų pabaigoje.

Studentai derinti savo interesus ir plėsti jų koncentracija negu vienoje grupėje, vystant paveikslą galvoju, kad yra didelė paklausa šiandieninėje pasaulinėje rinkoje rūšiuoti.

Mūsų misija

ALLEGHENY anketa bakalauro gyvenamųjų švietimas rengia jaunus suaugusiuosius sėkmingų, prasmingų gyvenimo skatinant mokinių intelektinį, moralinį ir socialinį vystymąsi bei skatinant asmeninę ir pilietinę atsakomybę. ALLEGHENY fakulteto ir darbuotojai derinti aukštus akademinius standartus ir įsipareigojimą keistis žiniomis su palaikomąjį požiūrį į mokymąsi. Absolventai yra pasirengę kritiškai mąstyti ir kūrybiškai, rašyti aiškiai, kalbėti įtaigiai, ir iššūkius įvairialypėje, tarpusavyje susijusiame pasaulyje.

Pareiškimas dėl Bendrijos

Aleganų studentai ir darbuotojai yra įsipareigojusi sukurti integruotą, pagarbiai ir saugiai gyvenamasis mokymosi bendruomenę, kuri aktyviai priešintis ir ginčyti rasizmo, seksizmo, heteroseksizmas, religinę fanatizmas, ir kitų formų priekabiavimą ir diskriminaciją. Mes skatiname individualų augimą skatinant laisvą keitimąsi idėjomis A nustatymą, vertina įvairovę, pasitikėjimą ir lygybę. Taigi, kad visi teisę dalyvauti bendro mokymosi patirties patenkinamas, Alegenio patvirtina savo įsipareigojimą laikytis žodžio laisvės ir tyrimo principus, tuo pačiu metu skatinant atsakomybę ir atskaitomybę šių laisvių įgyvendinimo. Šis pareiškimas nepakeičia esamų personalo politiką ir elgesio kodeksus.

Instituciniai Mokymosi rezultatai

Alegenio egzistuoja suteikti studentams su laisvųjų menų švietimo aukštus standartus.

Mes tikimės, kad mūsų absolventai būtų galima ir toliaregis lyderiai ir racionalūs ir atsakingi piliečiai įrengta iššūkius, su kuriais susiduria visa visuomenė. Mes tikimės, kad jie vertina įvairovę, individualus vientisumą minties ir veiksmo, ir asmens teisių svarbą ir laisvę į visuomenės kontekste, kaip visuma. Mes tikimės, kad jie žinotų, kad tie patys sudėtingumo, kurie sukuria problemas ir iššūkius gyvenimo, taip pat suteikti gyvenimą savo turtingumą.

Alegenio mano, kad tarp visų galimų formų švietimą, laisvųjų menų ir gamtos mokslų mokymo geriausias plėtoja individualų potencialą. Tai leidžia dalyviams patirti ir džiaugtis gyvenimu iki galo, leidžianti protą apima visus pasaulio aspektus. Tarp kitų privalumų, septyni laisvieji menai praplečia karjeros, interesus ir veiklą, kuri gali būti-ir kurios gali būti-vykdoma rūšių. Ji vystosi ir skatina vaizduotės naudojimą, kūrybos prasme ir sprendžiant problemas kasdieniame gyvenime. Ji skatina supratimą apie kitų žmonių siekius ir jausmų konstruktyvių santykių pagrindas.

Teikti tokį išsilavinimą, Alegenio siekia šiais mokslo tikslas: ugdyti studentų protus ir išmokyti juos, kaip mokytis savarankiškai. Nors faktinės žinios yra svarbios, niekas negali įsisavinti visų keturių metų, kad yra reikalingi visą gyvenimą. Svarbiausia užsiima studentų aktyvaus mokymosi procesą, kad būtina ne tik suvokti faktus, bet ir prisiimti atsakomybę už jų tinkamą naudojimą.

Taigi, ALLEGHENY anketa edukacinė programa yra suprojektuota taip, kad jos absolventai galės:

  • Kritiškai mąstyti ir kūrybiškai;
  • Bendraukite aiškiai ir įtikinamai, kaip garsiakalbiai ir rašytojų;
  • Remtis kelis būdus supratimo organizuoti ir vertinti įrodymus bei interpretuoti ir prasmės savo patirtimi ir kitų patirtimi;
  • Taikyti savo žinias ir mokymąsi užsiimti kompetentingų diskusijų ir analizuoti ir spręsti problemas.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health Bakalauras » Matyti Bakalauro studijos »

Vaizdo įrašai