Adams College of English

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų mokykla siekia suteikti studentams aukštos kokybės kalbos mokymą, kad studentai galėtų padėti pasiekti savo tikslus. ACE, įkurta 2007 m., Šiuo metu yra įsikūrusi Koreateown, Los Andžele, kur kaimynai yra Los Andželo, Holivudo, Santa Monikos ir Glendale. Universitete susideda iš penkių klasių ir vienos kompiuterių laboratorijos, skirtos papildomiems ištekliams, kad būtų sėkmingai patenkinti studentų ugdymosi poreikiai.

Konkrečiai, ACE misija yra:

teikti studentams aukštos kokybės anglų kalbos mokymą, įskaitant bandymų rengimą į studentus orientuotą mokymosi aplinką, su kuria jie gali tobulinti savo anglų kalbą ir įgyti įgūdžių, reikalingų jų akademinei, profesinei ir asmeninei veiklai.

Tarp daugelio AKE studentų tikslų yra šie:

  • Teikti anglų kalbos mokymo programas, įskaitant bandymų rengimą, kuris yra švietimo garsas, naujausias, aukštos kokybės ir akivaizdžiai veiksmingas.
  • Dirbti aukštos kvalifikacijos ir savarankiškai motyvuotus instruktorius, kurie paskatins mokinius tobulinti anglų kalbos ir testo įgūdžius.
  • Išlaikyti studentų orientuotą, teigiamą ir gerai įrengtą mokymosi aplinką, įskaitant tinkamas studentų paslaugas, kad būtų patenkintas aukštas studentų poreikis.
  • Tvarkyti sistemingas, veiksmingas ir išmatuojamas studentų vertinimo sistemas siekiant jų akademinių, profesinių ir asmeninių tikslų.
  • Sukurti studentų strateginius verslo planus aukštos kokybės anglų kalbos mokymui, įskaitant bandymų paruošimą.
  • Suteikti vienodas galimybes mokytis mažiau priklausomai nuo amžiaus, rasės, etninės kilmės, lyties, seksualinės orientacijos ar religijos.

Vietos

Los Andželas

Address
3700 Wilshire Blvd. Suite 985
CA 90010 Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos