Oficialus aprašymas

Mūsų mokykla siekia suteikti studentams aukštos kokybės kalbos mokymą, kad studentai galėtų padėti pasiekti savo tikslus. ACE, įkurta 2007 m., Šiuo metu yra įsikūrusi Koreateown, Los Andžele, kur kaimynai yra Los Andželo, Holivudo, Santa Monikos ir Glendale. Universitete susideda iš penkių klasių ir vienos kompiuterių laboratorijos, skirtos papildomiems ištekliams, kad būtų sėkmingai patenkinti studentų ugdymosi poreikiai.

Konkrečiai, ACE misija yra:

teikti studentams aukštos kokybės anglų kalbos mokymą, įskaitant bandymų rengimą į studentus orientuotą mokymosi aplinką, su kuria jie gali tobulinti savo anglų kalbą ir įgyti įgūdžių, reikalingų jų akademinei, profesinei ir asmeninei veiklai.

Tarp daugelio AKE studentų tikslų yra šie:

  • Teikti anglų kalbos mokymo programas, įskaitant bandymų rengimą, kuris yra švietimo garsas, naujausias, aukštos kokybės ir akivaizdžiai veiksmingas.
  • Dirbti aukštos kvalifikacijos ir savarankiškai motyvuotus instruktorius, kurie paskatins mokinius tobulinti anglų kalbos ir testo įgūdžius.
  • Išlaikyti studentų orientuotą, teigiamą ir gerai įrengtą mokymosi aplinką, įskaitant tinkamas studentų paslaugas, kad būtų patenkintas aukštas studentų poreikis.
  • Tvarkyti sistemingas, veiksmingas ir išmatuojamas studentų vertinimo sistemas siekiant jų akademinių, profesinių ir asmeninių tikslų.
  • Sukurti studentų strateginius verslo planus aukštos kokybės anglų kalbos mokymui, įskaitant bandymų paruošimą.
  • Suteikti vienodas galimybes mokytis mažiau priklausomai nuo amžiaus, rasės, etninės kilmės, lyties, seksualinės orientacijos ar religijos.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Adams College of English

ESL pradžios skaitymo, žodyno, gramatikos (RVG) kurso tikslas - parengti pagrindinius skaitymo, rašymo, žodyno ir gramatikos įgūdžius. Šis kursas supažindins studentus su ... [+]

ESL pradžia

Nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 - 12:36

ESL pradžios skaitymo, žodyno, gramatikos (RVG) kurso tikslas - parengti pagrindinius skaitymo, rašymo, žodyno ir gramatikos įgūdžius. Šis kursas supažindins studentus su skaitymo įgūdžiais ir parengs pagrindinius rašymo įgūdžius. Šis kursas taip pat skirtas didinti studentų žodyną ir plėtoti gramatikos struktūrų pripažinimą. Šis kursas supažindins ir plėtos studentų sugebėjimus parodyti pradinius ESL įgūdžius, reikalingus progresavimui per ACL programą.

ESL pradžios klausymo, kalbėjimo, pokalbio (LSC) kurso tikslas yra kurti ir naudoti pagrindinius klausymo, kalbėjimo, rašymo įgūdžius, reikalingus bendravimo įgūdžiams tobulinti ir demonstruoti anglų kalba. Šis kursas skirtas studentams bendrauti su įvairiomis temomis, vartojant išraiškas, žodyną, išraiškos būdus ir tinkamą gramatiką kalbant bei ugdant gebėjimą klausytis informacijos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 - 44 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Adams College of English

ESL pokalbių tarpinių pokalbių valdymo ir akcento mažinimo (CMAR) kursas skirtas studentams demonstruoti komunikacinius gebėjimus akcento mažinimo principais ir komunikac ... [+]

ESL pokalbio vidurkis

Nuo pirmadienio iki penktadienio 13-10 val

Antradienis, diena 8:30 - 17:10, penktadienis 1:10 - 5: 10 val

ESL pokalbių tarpinių pokalbių valdymo ir akcento mažinimo (CMAR) kursas skirtas studentams demonstruoti komunikacinius gebėjimus akcento mažinimo principais ir komunikacinėmis strategijomis, kuriomis išreiškiamos idėjos, nuomonės ir faktai, pagrįsti temomis, kurios įtrauktos į visą mokymo programą.

ESL pokalbio tarpinių idėjų kursas yra skirtas studentams, kad jie galėtų naudoti idiomas ir neoficialias kalbas pokalbyje anglų kalba. Klasės mokymu siekiama, kad studentai kasdien galėtų savarankiškai atpažinti, praktikuoti ir įrodyti kompetentingą idiomų naudojimą ir neformalų kalbą į anglų kalbas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 - 44 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Adams College of English

TOEFL iBT testo rengimo kurso tikslas - paruošti studentus praktiniams TOEFL iBT testams ir galiausiai oficialiai TOEFL iBT testui, kurį norite priimti ar perduoti į akre ... [+]

Nuo pirmadienio iki penktadienio 9.00–13.00 val

TOEFL iBT testo rengimo kurso tikslas - paruošti studentus praktiniams TOEFL iBT testams ir galiausiai oficialiai TOEFL iBT testui, kurį norite priimti ar perduoti į akredituotą koledžą, pagal kurį studentai turi pateikti TOEFL testo balą, atitinkantį konkrečius reikalavimus. įregistruoti į šią mokymo įstaigą.

Šis bandymų rengimo kursas supažindina, kuria, tobulina ir demonstruoja TOEFL iBT testo skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbos dalis. Studentai imasi praktinių egzaminų viso kurso metu, kad pasirengtų TOEFL iBT testo kalbos įgūdžiams. Šis kursas suteikia studentams pasitikėjimą ir kalbines funkcijas, reikalingas norint pasiekti teigiamą TOEFL iBT testą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 - 44 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba