ASC English

Įvadas

Oficialus aprašymas

ASC English School anglų kalbos pamokas

Švietimo paslaugos tarptautiniams studentams Boston srityje nuo 1993 metų.

Remdamasi dešimt metų tarptautinės ESL praeities palikimo, ASC Anglų rėmė ir teikti švietimo paslaugas tarptautiniams studentams Bostono srityje nuo 1993 metų.

Mes puoselėjo tvirtą supratimą apie užsienio asmenims lipant ant JAV švietimo poreikius, sukūrė įvairiausių paslaugų, siekiant padėti jums per sėkmingai Amerikos švietimo sistemos iššūkių.

Mūsų platus paslaugų ir išteklių kyla iš patyrusių dėstytojų ir nuoširdžios ir draugiškoje aplinkoje, kuriuo siekiama išspręsti individualius poreikius, kaip tarptautinės studentas Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Viskas apie protingą kainodaros sistemą, pridėti iki anglų kalbos programa nepakartojama vertę ir naudą.

Keletas veiksnių, ASC puiki vieta mokytis anglų kalbos:

Profesionalūs ir aistringi mokytojai su ilgamete patirtimi moko užsienio studentus Programų rinkinys, kuri spręstų konkrečius kalbos ir akademinius įgūdžius, jums reikės kaip studentas Amerikos universitete Lankstūs tvarkaraščiai visas programas, įskaitant savaitgaliais ir vasaros kursai Garantuotas asmeninio dėmesio iš skirtų instruktorių ir darbuotojų Būti susipažinusiam su specialiais poreikiais studentų iš tautų visame pasaulyje Aukštos kokybės paslaugos suaugusiems, iš naujausių aukštųjų mokyklų gradutes per kolegijoje ir po doktorantams

Vietos

Bostonas

ASC English

Address
ASC English School Main Office
1106 Commonwealth Ave.
Boston, MA 02215
Tel 617-505-4032
Fax 617-730-3700

Bostonas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 617-338-5288