Oficialus aprašymas

Tuo Amerikos anglų koledžo, mūsų misija yra teikti anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) studentai su puikia, išsamią ir prieinamą išsilavinimą anglų kalba jų asmeninės sėkmės.

PROGRAMOS

Tuo Amerikos anglų kolegija, programos rengiamos siekiant patenkinti kiekvieno studento įgūdžių rinkinių ir tikslus poreikius visose Anglų kalbos lygiuose, nuo pradedančiųjų iki pažengusių.

Visi kursai apima pagrindinius kalbos įgūdžius, įskaitant: klausymo, kalbėjimo, skaitymo, rašymo, gramatikos, žodyno, tarimo ir.

Korpusas

American English Kolegija gali teikti ir jums rasti patikimą ir saugų būstą, kuri yra sukurta jūsų pageidavimus per namų-viešnagės ir privačių būstų.

AKADEMINĖ INFORMAVIMAS

Tuo Amerikos anglų koledžo, mes norime, kad mūsų studentai sukurti prasmingą mokslo fondas per savo laiką čia. Visi studentai turi teisę prisiimti atsakomybę už savo ateitį, o šios kelionės metu mes teikiame asmeninį dėmesį ir pagalbą, kad padėtų jiems siekti savo karjeros ir gyvenimo tikslus.

Mūsų studentų patarėjai turi daug žinių apie švietimo programas, Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir turėti stiprią partnerystę su pirmaujančių JAV kolegijose ir universitetuose. Tai suteikia mūsų studentams orientavimo ir įvairių švietimo galimybes, kai ieškau programos konkrečią jų poreikius. Mūsų tikslas yra formuoti neeilinius asmenis siūlant akademinės kompetencijos ir asmeninį augimą, būtiną tapti pasauliniu lyderiu.

Naršyti mūsų programas ir pamatyti, kaip jūs galite pradėti savo kelionę šiandien.

Studijos JAV

American English kolegija leidžiama pagal federalinės teisės aktus stoti ne imigrantų svetimų studentams. Domisi studijomis Jungtinėse Amerikos Valstijose su įvairių bendruomenės tarptautinių studentų?

Akreditacijos

American English kolegija yra akredituota ACCET, agentūros pripažinta JAV Švietimo departamentas. Mes taip pat patvirtino veikti Kalifornijos biuro Asmeninis povidurinio švietimo (BPPE).

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

American English College

Tuo Amerikos anglų koledžo, mūsų misija yra teikti anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) studentai su puikia, išsamią ir prieinamą išsilavinimą anglų kalba jų asmeninės sėkm ... [+]

Intensyvus anglų PROGRAMA

Kas tai yra programa

Tuo Amerikos anglų koledžo (http://www.aec.edu/), mūsų misija yra teikti anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) studentai su puikia, išsamią ir prieinamą išsilavinimą anglų kalba jų asmeninės sėkmės. Labiausiai tinka studentams, kurie nori pagerinti savo anglų kalbos žinias, taip pat greitai, kaip įmanoma. Tai apima studentams, siekiantiems sklandumą atvykimo į JAV kolegijoje, universitete ar pokalbio naudoti profesinėje aplinkoje.

Programa apima visas pagrindines kalbos įgūdžių, įskaitant: gramatikos, žodyno, pokalbis, tarimas, klausymo, skaitymo ir rašymo.

Minimalus amžius 16 metų.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Rowland Heights Monterey Park Alhambra
Registracija galima
Anglų
Dieninės
12 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba