Oranim Academic College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Oranim kolegija Švietimo

APIE MUS

Oranim kolegija Švietimo yra didžiausia ir viena iš pirmaujančių akademinių kolegijos švietimo Izraelio šiaurėje, maitinimo tūkstančių studentų, lankančių bakalauro ir magistro studijų programas švietimo, mokymo sertifikavimo kursus ir pažangių karjeros mokymus. Daugelis mūsų absolventų tęsti studijas per siekti pažangių laipsnių ir mokymo, tiek Izraelio, tiek užsienyje. Oranim absolventai yra paklausūs visų švietimo susijusiose srityse - viešųjų ir privačių mokyklų, įvairių švietimo įstaigų, vietos ir regionų valdžios institucijų, nacionalinių ministerijų, jaunimo judėjimus, ne pelno, meno, mokslo ir pramonės. Dešimtys tūkstančių Oranim absolventų dalyvauja švietimo Izraelyje.

Kolegija yra 20 minučių į rytus nuo Haifa ir yra pavadintas po pušimis, kurios auga patalpose. Oranim Kolegija yra įsipareigojusi akademinės kompetencijos, bendruomenės dalyvavimą, ir aukštojo mokslo skatinimą. Oranim pasigirti platų programų ir laipsnių, taip pat įvairios studentų organizacijos, su žydų ir arabų studentams įvairaus amžiaus, tautybių, religijų ir socialinės-ekonominės aplinkos.

Oranim kolegija Švietimo

Kas mes esame

Istorija ir faktai

Oranim Kolegija turi išskirtinį rekordą laimėjimas mokytojų rengimo ir kvalifikacijos tobulinimo srityse, apimanti pastaruosius šešiasdešimt metų. Nuo pirmųjų savo dienų ir kuklios pradžios, Oranim sukūrė ir nuolat prižiūrima nacionalinės reputaciją kaip vieną iš svarbiausių šalies švietimo mokymo įstaigose.

Lyderystė švietime

1938, iš anksto valstybės Izraelyje, novatorišką mokytojo ir gamtosaugininkas Yehoshua Margolin įsivaizdavo nustatanti šiaurinės atšakos Kibbutz seminaras mokymas, ant kaimo miesteliu arti šimtų Kibucas. Svetainė jis pasirinko buvo Tivon Žemutinės Galilėją, į šiaurės rytus nuo Haifa, ant didinga kalvos padengtų pušų kad vaizdu į Carmel kalnų. 1951 Seminaras Oranim buvo oficialiai įkurta ir buvo tarp pirmųjų mokymo institutų Izraelyje. Jos tikslas buvo mokyti pedagogus už darželius, ikimokyklinėse įstaigose, pradinėse mokyklose, jaunimo darbo, ir dirbti su naujais imigrantais. Už pirmuosius 40 metų, Oranim buvo dalis Kibbutz judėjimo ir išsilavinę dauguma darbuotojų, kurie mokė Kibbutz mokyklose.

Per vidurio 1990-ųjų, Oranim padarė dramatišką perėjimą, kai jis buvo oficialiai akredituota kaip akademinio koledžo išsilavinimo Izraelio Tarybos aukštojo mokslo. Tai atvėrė duris studentams iš visų gyvenimo sričių, išplėtė savo viziją ir tikslus, nustatytos naujos laipsnis ir pažymėjimo programas ir sukūrė naujus takelius pagal esamas programas. Nuo tada, kolegija padėjo profesionalesnė švietimo srityje, ir siūlo akademinį ir profesinį mokymą 5000 kvalifikacijos ir būsimųjų mokytojų kasmet.

Oranim Šiandien

Pastaraisiais metais susidomėjimas kolegijos išaugo, nes daugiau jaunų suaugusiųjų pasirinkti švietimą kaip savo pašaukimo ir pamatyti uždirbti mokslo laipsnį ir gauti profesinį mokymą vertę. Yra unikalių programos ir specializuotos švietimo takelius, kad atskirti Oranim iš kitų mokymo kolegijose ir iš visų kitų akademinių institucijų. Kolegija pritraukia studentų iš plataus geografinėje vietovėje; su Trans-Izraelio Highway pratęsimo, miesteliu yra labiau prieinamos dėstytojų ir studentų iš šalies centre, įskaitant Jeruzalę ir didmiesčių Tel Avivas, ir pietuose. Šiandien Oranim Akademinė kolegija Švietimo yra pirmaujanti kolegijos švietimo Izraelio šiaurėje, maitinimo tūkstančių studentų, lankančių bakalauro ir magistro studijų programas, mokymo sertifikavimo kursus ir pažangių karjeros mokymus. Daugelis mūsų absolventų tęsti studijas per siekti pažangių laipsnių ir mokymo, tiek Izraelio, tiek užsienyje.

Oranim misija

Oranim misija yra skatinti meistriškumą švietimo, apmokant geriausių mokytojų, patarėjų ir švietimo lyderius už formalius ir neformalius mokymo įstaigose. Mūsų absolventai mokyti aukštųjų mokyklų, pradinių mokyklų, ikimokyklinio ugdymo, internatinių mokyklų ir neformalių bendruomenės aplinkoje, padedant šviesti jaunus žmones tapti atsakingais ir produktyvios suaugusieji. Mūsų tikslas yra mokyti mokytojus atneš visas galimybes ir kiekvieno studento, ir padėti jiems tapti aktyviais ir entuziastingas, stipresni mokiniai. Mes siekiame parengti savo absolventus nuolat besikeičiančios, įvairių kultūrų pasaulyje, mokyti gyvenimo kartu, tolerancija ir pagarba įvairias idėjas ir įsitikinimus vertybes.

Oranim kolegija Švietimo

Vizija

Profesorius Yaarah Baras-On prezidentas

Iš Oranim Dvasia

Oranim Akademinė kolegija Švietimo gyvena žmonės, kurie mato švietimą kaip savo misiją. Tai mąstytojų ir praktikų, kurie dirba uoliai švietimo srityje bendruomenė, pastato Izraelį, kaip sąžiningai, egalitarinei ir teisingos visuomenės - į Izraelio nepriklausomybės deklaracijos dvasią. Įkurta (1951) žaliame kalvos į šiaurę, Oranim yra socialinių pokyčių vadovas.

Aukštojo mokslo institucija, Oranim kolegija suteikia bakalauro ir magistro laipsnius pedagogams labai įvairiose srityse ir disciplinose, iš humanitarinių ir socialinių mokslų fizinei ir gamtos mokslų. Oranim patirtis yra vienas reikliausių studijų ir disciplinos. Kolegija turi reputaciją kompetencijos švietimo srityje, už gebėjimą reaguoti į tai, kas vyksta šioje srityje, ir primygtinai reikalauja, kad praktika informuoti teoriją. Oranim tiki inkliuzinio ugdymo ir apima įvairovę, kūrybiškumą ir atsakomybę.

Misijos jausmą

Oranim misija yra formuoti Izraelio visuomenę ir pagerinti gyvenimo kokybę Izraelyje mokymo pedagogams, kurie yra lyderiai savo bendruomenėse. Oranim siūlo pedagogų konsultacijas ir paramą per plačiai tinklo jungčių tarp bendruomenių. Oranim siekia tarnauti kaip nacionalinės ir tarptautinės centre žinias, tyrimo ir diskusijų, novatoriškų švietimo idėjas ir metodus. Per dialogą ir vykdomų investicinių santykių, Oranim siekia sustiprinti ryšį tarp įvairių kultūrų Izraelyje jausmą, o tarp Izraelio ir žydų pasaulyje, taip pat pasaulio apskritai.

Tikslai

  1. Mokymo programų ir: Nauji mokymo ir mokymosi metodus ir įgūdžius; atnaujinant mokytojų mokymo programas remiantis sinergija tarp skirtingų disciplinų; skatinti kūrybiškumą, smalsumą bei savarankišką mokymąsi; integruoti žinias, emocijas ir vertybes.
  2. Fakultetas: Maitinantis aukštos kokybės fakultetą, tiek profesionaliai ir akademiškai, neįvykdyti savo intelektinės kompetencijos, kritinio mąstymo ir socialinės veiklos; skatinti mokslinių tyrimų kultūrą; ir skatinti tarptautinius ryšius ir bendradarbiavimą.
  3. Studentai: nustatančių aukštus standartus ir aiškius kriterijus pažangos ir vertinimo studentams; sukuriant palankią bendruomenės ir draugiška aplinka.
  4. Išplėstinė studijos: tęstinį išsilavinimą mokytojams, per visą savo karjerą skatinimas; kuriant programas užsienio studentams švietimo, Izraelio visuomenėje ir žydų kultūros.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

Nuo rizikos atsparumą per švietimą

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 savaites July 2019 Izraelis Haifa

Rizikos ir atsparumą per Švietimo yra absolventas vasaros programa tarptautiniams ir vietiniams studentams siūlomų Oranim akademinio koledžo Švietimo, Izraelyje. Vyksta anglų kalba, programa yra Tarptautinės Schooland iš Aukštųjų studijų fakulteto bendradarbiavimas. [+]

Apie programą

Rizikos ir atsparumą per Švietimo yra absolventas vasaros programa tarptautiniams ir vietiniams studentams siūlomų Oranim akademinio koledžo Švietimo, Izraelyje. Vyksta anglų kalba, programa yra tarptautinės mokyklos bendradarbiavimas ir Aukštųjų studijų fakultetas.

Pedagogai yra pagrindiniai socialiniai agentai skatinti atsparumą rizikos vaikams ir jaunimui. Ši programa suteikia absolventas mokymo ir specializacijos studentams ir specialistams, atliekant rizikos ir atsparumo puoselėjimą per švietimo srityse. Studentai gauna supratimą ir patirtį plataus spektro rizikos ir atsparumo procesus kartu su intervencinių priemonių ir pedagogikos suprojektuoti, kad besiformuojanti atsparumą įsigijimo. ... [-]


Vaizdo įrašai

Oranim College of Education