Givat Haviva

Įvadas

Oficialus aprašymas

Misija

Bendros visuomenės centro tikslas - sukurti integracinę, socialiai darnią visuomenę Izraelyje, įtraukiant į skirstytinas bendruomenes kolektyvinius veiksmus siekiant tvarios ir klestinčios Izraelio demokratijos, pagrįstos abipuse atsakomybe, pilietine lygybe ir bendro ateities vizija.

Profilis

"Givat Haviva" yra ne pelno siekianti organizacija, įkurta 1949 m. Kaip nacionalinis švietimo centras " Kibbutz" federacija Izraelyje. Ji skirta skatinti abipusę atsakomybę, pilietinę lygybę ir padalintų grupių bendradarbiavimą Izraelyje kaip pagrindą kuriant bendrą ateitį ir bendrą visuomenę - esminius tvarios ir klestinčios Izraelio demokratijos elementus. Šiuo tikslu "Givat Haviva" bendruomenės bendruomenės centras yra katalizatorius, padedantis kurti susivienijusias bendruomenes, siekti bendrų tikslų, tuo pat metu užsiimant sąveika, parama ir galios suteikimas. Tai daroma palengvinant įvairių bendruomenių projektus; pirmaujanti mokymas ir gebėjimų stiprinimas; rengti seminarus, praktinius užsiėmimus ir konferencijas, kuriant konkrečias idėjas, skatinančias pokyčius; ir verčiant šias idėjas į veiksmą. Givat Haviva, savo srities lyderis, yra UNESCO taikos švietimo premija už ilgametį savo darbą skatinant žydų ir arabų dialogą ir susitaikymą.

Visuomenės dalyvavimas

Centras kuria platformas, skirtas įtraukti įvairias visuomenines veiklas plačią auditoriją . Kasmetinė konferencija sutelkia įvairias suinteresuotąsias šalis, kad būtų aptarti pagrindiniai klausimai, dalijamasi patirtimi ir suformuojami bendrų veiksmų mechanizmai. Be to, Centras vykdo viešą veiklą, reaguodamas į dabartinius pokyčius, susijusius su žydų ir arabų santykiais Izraelyje, solidarumo, sąmoningumo ugdymo ir informavimo apie žiniasklaidą srityse.

Mūsų paveldas

Givat Haviva yra labiausiai veteranų institucija Izraelyje, skatinanti sutaikyti žydus ir arabus. Nuo pat įkūrimo "Givat Haviva" dirbo "Hashomer Hatzair" ir "Kibbutz Movement" švietimo centru. Yad Yaari yra "Hashomer HaTzair" ir "Kibbutz Movement" tyrimų centras.

Universiteto miestelis

"Givat Haviva" išsiskiria fizinis universitetas, kuris tarnauja kaip socialinis centras įvairiausioms institucijoms, įskaitant Yad Yaari tyrimų ir dokumentacijos centrą, "Moreshet Holocaust & Research Center", "Open University" ir daugelį NVO.

Vietos

Haifa

Address
Haifa, Haifos rajonas, Izraelis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: