Oficialus aprašymas

Izraelio pirmoji privataus teisės mokykla įsikūrusi gyvybingame „The College of Management“ universitete, didžiausioje šalies privačioje kolegijoje, Rishon-le-Zion mieste, 15 minučių į pietus nuo Tel Avivo.

Mokykla didžiuojasi ugdymo turiniu, kuris apjungia aukščiausius akademinius standartus ir praktinius komponentus Izraelyje. Jos studentai dalyvauja tokiose įmonėse kaip „Teva“, „El-Al“, „Ness“ technologijos ir „Deloitte“ bei viešosios įstaigos, pvz., Knessetas (Izraelio Parlamentas) ir valstybės kontrolierius.

Mūsų absolventai apima Parlamento narius, teisėjus, partnerius Izraelio ir JAV aukščiausio lygio advokatų kontorose, daugelio sėkmingų Izraelio aukštųjų technologijų įmonių ir vyresniųjų valstybės pareigūnų teisininkus.

111877_444444444444444.png

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

COLMAN The Haim Striks School of Law

Kad šiandien taptų sėkmingu verslo teisininku, reikia įgyti gilų supratimą apie pasaulinį aukštųjų technologijų sektorių ir jo unikalias savybes. Nuolat auga advokatų, ku ... [+]

Studijų Hi-Tech įstatymas Startup Nation

Kad šiandien taptų sėkmingu verslo teisininku, reikia įgyti gilų supratimą apie pasaulinį aukštųjų technologijų sektorių ir jo unikalias savybes. Nuolat auga advokatų, kurie vadovauja teisinei teorijai, ir praktinės teisinės patirties, pritaikytos prie aukštųjų technologijų, švarios technologijos, AI (dirbtinio intelekto) ir panašių pramonės šakų poreikių, paklausa.

„Striks“ teisės mokyklos vasaros mokykla „Hi-Tech Law“ siūlo tik tai, kad tinkamiausia vieta - Izraelis. Žinomas kaip „StartUp tautos“ Izraelis neseniai buvo penktasis inovatyviausias „Bloomberg.com“ pasaulyje, viršijantis Singapūrą, Švediją, JAV ir Japoniją.... [-]

Izraelis Rishon LeTsiyon
July 2019
Dieninės
2 savaites
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba