Oficialus aprašymas

Ben-Gurion University of the Negev turi unikalią misiją, kuri suformavo jos charakterį

Ben-Gurion University of the Negev (BGU) buvo įkurtas 1969 metais, suprasdamas pirmojo Izraelio ministro pirmininko Davido Ben-Guriono viziją, kuri manė, kad Izraelio ateitis yra Negevio regione, dykumos erdvėje, kuri sudaro daugiau nei 60 proc. iš šalies. Vizija pasirodė misija: būti Negevo vystymosi katalizatoriumi.

Šiandien, praėjus beveik 50 metų, BGU yra pasaulyje žinoma mokslinių tyrimų ir aukštojo mokslo įstaiga, viršijanti akademinės bendruomenės ribas kuriant naują švietimo ir mokslinių tyrimų modelį, kuris įtakoja žmonių gyvenimą Negevuose, visame Izraelyje ir visame pasaulyje.

Su "Beer-Sheva", "Sede Boqer" ir "Eilat" universitetuose BGU iš tiesų yra inovacijų oazė, atliekanti pažangiausius elektroninio ir tėvynės saugumo tyrimus; robotų technika; didelės duomenų ir informacijos sistemos; Alternatyvi energija; dykumos tyrimai; vandens gėlinimas, Izraelio tyrimai, kultūra ir žydų mintis; medicinos ir biotechnologijos; pasaulinė sveikata ir daug daugiau.

Būti kitokiam. Būk savimi. BGU.

Kaip didžiausias Izraelio tyrimų universitetas, BGU pritraukia puikių studentų iš viso Izraelio ir viso pasaulio. Universiteto įvairūs fakultetai ir 51 departamentai, siūlantys pažangiausius įrenginius ir dinamišką beveik 20 000 studentų, siūlo daugybe galimybių. Studentai atvyksta į BGU tiek dėl išskirtinių akademinių galimybių, tiek dėl aktyvios universitetinės atmosferos.

BGU visapusiškas universitetas, daugiadalykis tyrimas yra daugiau nei išimtis, o studentai ir tyrinėtojai skirtinguose fakultetuose, katedros ir tyrimų centruose dirba kartu siekdami rasti geriausius pasaulio aktualias problemas. BGU mokslininkai ir studentai yra aistringi apie savo darbą: nenuostabu, kad jie pasiekė precedento neturinčių pasiekimų pažengusiems mokslo ir technologijų srities sritims.

BGU tarptautinis

Tarptautiniai studentai iš daugiau nei 40 šalių turi pilną veiklą ir renginius, įvairių klubų ir organizacijų kalendorių. Gyvenimas universiteto gyvenamuosiuose namuose su Izraelio studentais, kaip bendrabučiais, tarptautiniai studentai iš pradžių patyrė Izraelio kultūrą, sukuriant draugystę ir kurdami prisiminimus. Mūsų vietovė "Beer-Sheva" - daugiakultūrinis miestas - yra ideali vieta tarptautiniams studentams patirti bendruomeninę Izraelio įvairovę.

"Beer-Sheva" taip pat yra patogus tramplinas, kad galėtumėte ištirti likusį Izraelį, turėdamas daugybę galimybių pervežti į visas šalies teritorijas.

Kiekvienas kursas, kuriame dalyvauja bent vienas tarptautinis studentas, vyks anglų kalba.

Padaryti taip: realizuoti Davido Beno-Guriono viziją.

BGU yra "Inovacijų oazė", unikalaus ekosistemos, kurioje kartu su aukštuoju mokslu, aukštųjų technologijų, pramonės, verslo, medicinos ir vyriausybės susivienyti kartu, kuriant naujoviškus mokslinius tyrimus ir pateikdama naujas paraiškas rinkai, pagrindą.

"Beer-Sheva" pažangių technologijų parkas (ATP), greta pagrindinio BGU universiteto, yra šios sinergijos išraiška, kurioje gyvena daugianacionalinės aukštųjų technologijų kompanijos, tokios kaip "Dell-EMC", "Oracle", "Wix", "IBM" ir "Deutsche Telekom". Jie panaudoja BGU mokslinių tyrimų ir plėtros varomumą, kartu su BGU studentų ir absolventų pradiniais ir greitintuvais.

Su planuojamu IDF technologinių vienetų perėjimu į universitetų žingsnius nuo ATP ir BGU miesteliu, "Negev" yra pertvarkymo laikotarpio viduryje.

Noras keisti yra įsišaknijęs BGU DNR

Nuo pat savo įkūrimo viena iš pagrindinių universiteto užduočių buvo realizuoti Negevo regiono potencialą ir sukurti teisingesnę visuomenę įvairiems gyventojams. Šiandien BGU pavyko pasiekti daugiau lūkesčių, sukūręs akademinę instituciją, giliai įsišaknijusią bendruomenėje ir pripažintą tarptautiniu mastu dėl daugybės ir įvairių informavimo programų.

BGU studentai ir dėstytojai reguliariai šalina akademinės atotrūkį prie socialinių veiksmų, prisideda prie jų bendruomenių gyvenimo laiko ir energijos, kaip dalį savo išsilavinimo.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Ben-Gurion University of the Negev

Kaip šios programos studentas, galėsite mėgautis įvairiais kursais mažose klasėse, kurios leis jums mokytis tiek klasėje, tiek ekskursijų metu. "BGU" siūlo gyvą miestelio ... [+]

Kaip šios programos studentas, galėsite mėgautis įvairiais kursais mažose klasėse, kurios leis jums mokytis tiek klasėje, tiek ekskursijų metu. "BGU" siūlo gyvą miestelio gyvenimą "Beer Sheva", įvairiame, patogiame ir draugiškame į mokyklas orientuotame mieste. Su Izraelio studentais, tarptautiniais studentais iš šalių visame pasaulyje, patyrusiais darbuotojais ir kelionėmis visame Izraelyje - laukia didelė patirtis. Programa orientuota į koledžo / universiteto studentus, vykdančius bakalauro ar magistro laipsnį. Mes taip pat remiame aukštųjų mokyklų absolventus, kurie domisi nepalankių metų patirtimi.

Paraiškų pateikimo terminai:

Ruduo / visi metai - gegužės 1 d Pavasaris - lapkričio 1 d... [-]

Izraelis Be'er Sheva
Sausis 2020
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

Ben-Gurion University of the Negev

Šios unikalios programos tikslas - suteikti teorines, praktines žinias ir praktinę patirtį. Studentai išmoks pagrindinius duomenų gavybos įrankius ir mašinų mokymosi būdų ... [+]

Trumpas aprašymas:

Šios unikalios programos tikslas - suteikti teorines, praktines žinias ir praktinę patirtį. Studentai išmoks pagrindinius duomenų gavybos įrankius ir mašinų mokymosi būdų panaudojimą sprendžiant kibernetinio saugumo problemas. Be to, studentai dalyvaus profesinėse ekskursijose į pirmaujančias įmones, siekdami geriau suprasti duomenų gavybą ir kibernetinį saugumą.

Kursų datos: 2018 m. Liepos 3 d. - 2018 m. Liepos 31 d

Paraiškų pateikimo terminas: 2018 m. Kovo 6 d

Programa bus mokoma anglų kalba.

Ilgas aprašymas:

"Data Mining" ir "Business Intelligence" daugiausia dėmesio skiria automatinei duomenų analizei ir informacijos ir žinių išgavimui. Per pastaruosius kelerius metus duomenų gavyba tapo esminiu konkurencinės aplinkos veiksniu ir tarnauja visų lygių organizacijoms, nuo veiklos sprendimų iki strateginio planavimo tobulinimo.... [-]

Izraelis Be'er Sheva
Liepa 2019
Dieninės
4 savaites
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Ben-Gurion University of the Negev - Pushing Your Limits

BGU International - students capturing thier journey