Oficialus aprašymas

Pizos universitetas yra viešoji įstaiga, kuriai būdinga dvidešimt katedrų su aukšto lygio tyrimų centrais žemės ūkio, astrofizikos, informatikos, inžinerijos, medicinos ir veterinarijos srityse. Be to, universitetas glaudžiai bendradarbiauja su Nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos Pisan institutu , turinčiu daug kultūros įstaigų, turinčių nacionalinę ir tarptautinę reikšmę, bei su pramone, ypač informacinių technologijų sektoriuje , kuris vyko sparčiai plėtojant Pizą per devyniolika šešiasdešimt ir septyniolika

Pizos universitetas buvo oficialiai įkurtas 1343 m. , Nors daugelis mokslininkų teigia, kad jų kilmė prasideda nuo 11 amžiaus.

Ankstyviausias Pisan "Studium" įrodymas datuojamas 1338 m., Kai žinomas advokatas Ranieri Arsendi perkeltas į Pizą iš Bolonijos. Jis kartu su Bartolo Da Sassoferrato , civilinės teisės dėstytoju, mokėjo savivaldybė mokyti viešąsias pamokas.

1343 m. Rugsėjo 3 d. Popiežiaus Klementas VI suteiktas popiežiaus bulius " Supremae dignitatis " pripažino "Studium" Pizoje " Studium Generale "; tolesnio ugdymo įstaiga, įkurta ar patvirtinta universaliąja institucija, papročiu ar imperija. Pisa buvo vienas pirmųjų Europos universitetų, galinčių pasigirti šia popiežiaus atestacija, kuri garantavo universalią ir teisinę švietimo kvalifikaciją.

Pirmieji dėstomi dalykai buvo: teologija, civilinė teisė, kanonų teisė ir medicina. 1355 m. Francesco Da Buti žinomas Dante dieviškosios komedijos komentatorius pradėjo dėstyti "Studium".

Piza ir jos "Studium" patyrė krizę per XV a. Eigą: Florencijos įsiveržimas į miestą sugriovė ekonominį ir socialinį gyvenimą. Iš tiesų trūksta dokumentinių įrodymų, kad universitetas reguliariai veikia dešimtmečius.

1473 m. Lorenzo dei Medici dėka "Pisan Studium" vėl pradėjo sistemingą plėtrą ir 1486 m. Numatytas pamokų pastato statymas. Pastatas, vėliau žinomas kaip " Palazzo della Sapienza" ("Žinių pastatas"), buvo įsikūręs keturioliktojo amžiaus Piazza del Grano. Iš Cherubinas paveikslėlis buvo virš Vartų "Dell'Abbondanza" (gausos Gate), vedantis į Piazza, dar šiandien Universiteto simbolis.

Po sukilimo prieš Florenciją 1494 m. Ir po karo "Pisan Studium" patyrė nuosmukį ir buvo perkeltas į Pistoia, Prato ir Florenciją. Universiteto iškilmingas atidarymas, 1543 m. Lapkričio 1 d., Valdant kunigaikui Cosimo I dei Medici , buvo laikomas antrąja inauguracija. Universiteto kokybę skatino 1545 m . Įstatymas, o "Pisan Athenaeum" tapo vienu svarbiausių mokymo ir mokslinių tyrimų Europoje. "Semplici" (Botanikos) pirmininką surengė Luca Ghini , pirmosios pasaulyje botanikos sodo įkūrėjas, vėliau pakeitė Andrea Cesalpino , kuri buvo pirmoji mokslinė metodologija augalų klasifikacijai, ir laikoma pirmtaku aptikimo kraujotaka . Gabriele Fallopio ir Marcello Malpighi paskaityti Anatomija ir medicina.

Galisas Galiulis, kuris gimė ir mokėsi Pizoje, 1589 m. Tapo Matematikos profesoru "Pisan Studium".

Universiteto kaip valstybės institucijos vaidmuo dar labiau sustiprėjo per Didžiojo Kunigaikštystės laikotarpį Medici. Protekcionistinė politika užtikrino nuoseklų mokslininkų ir mokytojų branduolį: "Cosimo I", Ferdinando I ir Ferdinando II išleisti įstatymai įpareigojo tiems, kurie ketino įgyti laipsnį, dalyvauti Pizos studijoje. Šiame laikotarpyje Pizoje vyksta įvairūs garsūs skaitmenys, ypač teisės ir medicinos srityje .

Universiteto plėtra tęsėsi Lorenos. Jie baigė statyti astronomijos observatoriją ("Medicis" inicijuotą projektą), taip pat praturtino Universiteto biblioteką su svarbiais leidiniais, kuria Botanikos sodus ir gamtos mokslų muziejų ir sukūrė naujus kėdės, tokius kaip Eksperimentinė fizika ir chemija.

Toskanos aneksija Napoleono imperijai pakeitė studiją Imperatorinei akademijai: Atėnus tapo Paryžiaus universiteto filialu, o kursai ir studijų programos buvo suskirstytos pagal Prancūzijos viešojo švietimo modelį. Buvo įsteigti penki nauji fakultetai (teologija, teisė, medicina, mokslas ir literatūra), egzaminai, skirtingos kvalifikacijos pavadinimai ir baigiamieji tezai. 1813 m. "La Scuola Normale Superiore " buvo įkurtas kaip "Ecole Normale de Paris" filialas.

"Restoration" negalėjo atšaukti Napoleono patirties. Pirmasis Italijos mokslininkų kongresas vyko Pizoje 1839 m . 421 mokslininkai ir daugiau kaip 300 įvairių sričių specialistų aptarė zoologiją, lyginamąją anatomiją, chemiją, fiziką, matematiką, agronomiją, technologijas, botaniką, augmenijos fiziologiją, geologiją, mineralogiją, geografiją ir mediciną.

1839-1840 m. Švietimo direktorius Gaetano Giorginis pristatė svarbiausią Pizos universiteto reformą, padidindamas fakultetų skaičių iki šešių (Teologija, teisė, literatūra, medicina, matematika ir gamtos mokslai) ir sukūrė pirmąjį pasaulyje Žemės ūkio ir avių auginimo katedra.

1846 m. ​​"Scuola Normale" buvo vėl atidarytas. Tuo tarpu liberalai ir patriotiniai idealai sklido Atėnuose, o universiteto batalionas, sudarytas iš dėstytojų ir studentų , 1848 m . Išsiskyrė Kurtonu ir Montanaru mūšiu .

"Antrojo restauracijos" metu 1851 m. Leopoldas II vienijojo Pizos ir Sienos universitetus unikaliajame etruskiniame Athenaeum, iš dalies dėl ekonominių priežasčių, tačiau pirmiausia dėl politinės kontrolės. Teologijos ir teisės fakultetai gyveno Siejoje; o literatūros, medicinos, matematikos ir gamtos mokslai liko Pizoje. Po Florencijos sukilimo ir 1859 m. Didžiojo kunigaikščio pabėgimo viena iš pradinių priemonių, kurias nustatė Vyriausybė, buvo Pizos restitucijos studija su visais šešiais savo fakultetais.

Gimęs Italijos Karalystės, Pizos universitetas tapo viena iš prestižinių kultūros institucijų naujosios valstybės . Tarp XIX a. Antrosios pusės ir pirmosios XX a. Pusės Pizoje mokėdavo šie prestižiški dėstytojai: advokatai Francesco Carrara ir Francesco Buonamici , filologai Domenico Comparetti ir Giovanni D'Ancona , istorikai Pasquale Villari , Gioacchino Volpe ir filosofas Luigi Russo. Giovanni Gentile , ekonomistas Giuseppe Toniolo ir matematikai Ulisse Dini ir Antonio Pacinotti . Pirmasis Europos istorinio lingvistikos institutas buvo įkurtas 1890 m . Pizoje.

Per fašizmo metus "Pisa Athenaeum" buvo aktyvus politinių diskusijų ir antifašistinių organizacijų centras .

Po antrojo pasaulinio karo Pizos universitetas grįžo į avangardą daugelyje žinių . Į inžinerijos ir farmacijos fakultetus, įsteigtus prieš kariškius, buvo pridėta ekonomika, užsienio kalbos, literatūra ir politika. 1967 m. Įkurtas "Scuola Superiore di Studi Universitari e Perfezionamento S. Anna", kuris kartu su "La Scuola Normale" sudarė labai prestižinį mokymosi ir mokymo centrą.

Programos mokomos:
  • Italų
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išlyginamosios studijos

University of Pisa Summer & Winter Schools

Humanitarinių mokslų fondo kursas (FCH) ... [+]

Humanitarinių mokslų fondo kursas (FCH) - 60 FC kr

Moduliai yra suskirstyti taip:

- Italijos literatūra: įvadas 12 FC kr - Šiuolaikinė Europos istorija 9 FC cr - graikų ir romėnų archeologija 6 FC cr - Meno istorija: įvadas 6 FC kr - Filosofijos minties įvadas 3 FC kr

Likusieji 24 kreditai susideda iš kursų italų kalbos ir kultūros, kad sudaro 60 kreditų.

Kas yra pagrindinis kursas?

Fondo kursas - tai studijų programa, kurią sudaro dvi studijų sritys: humanitariniai mokslai (humanitarinių mokslų fondo kursai - FCH) ir mokslai (Foundation Course in Science-FCS), mokomi anglų kalba ir pirmiausia skirti kandidatams, kurie neturi minimalių reikalavimų dėl išsilavinimo numatyti galiojančiuose teisės aktuose dėl įstojimo į Italijos universitetus.... [-]

Italija Lucca Piza
Susisiekti su mokykla
Anglų,Italų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Mokslo fondas (FCS) ... [+]

FC rengia studentus, kurie domisi žemės ūkio, informatikos, ekonomikos, inžinerijos, matematikos, medicinos, gamtos mokslų, farmacijos ir fizikos studijų programos studijomis. Kursų turinyje atsižvelgiama į medicinos priėmimo egzaminą ir įvertinimo testai, kuriuos studentai turi atlikti, kad galėtų pasiekti studijų programą.

Kursai skirstomi taip:

- pagrindinė matematinė kalba, modeliavimas ir argumentavimas 12 FC kr - Fizika 9 FC kr - Chemija 6 FC kr - Biologija 6 FC kr - Ekonomikos ir vadybos principai 3 FC kr

Likusieji 24 kreditai susideda iš kursų italų kalbos ir kultūros, kad sudaro 60 kreditų.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų,Italų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

University of Pisa Summer & Winter Schools

Solidarumas Europos Sąjungos teisėje ir toliau yra vienas iš galimų daugelio dabartinių kritinių iššūkių sprendimų: migracijos valdymas, pabėgėliai, stichinės ir žmogaus ... [+]

Apie

Solidarumas Europos Sąjungos teisėje ir toliau yra vienas iš galimų daugelio dabartinių kritinių iššūkių sprendimų: migracijos valdymas, pabėgėliai, stichinės ir žmogaus sukeltos katastrofos, terorizmas ir klimato pokyčiai. Atsižvelgiant į tai, ši mokykla suteikia studentams visas būtiniausias priemones, kad būtų galima valdyti solidarumą visose Europos Sąjungos taikymo srityse, per paskaitas, kurias vedė autoritetingi mokytojai (ypač įtakingi mokslininkai ir iškilių organizacijų pareigūnai).

Tikslas

Mokykla siekia suteikti gilių ir plačių žinių apie solidarumą Europos Sąjungos teisėje, sudaryti pagrindą būsimam temos įgyvendinimui tiek ES, tiek šalyse partnerėse. Mokykla puoselėja Europos Sąjungos solidarumo principą su ES ir su ES nesusijusiais studentais ir suinteresuotosiomis šalimis, suteikdama jiems visas būtinas priemones, kad būtų galima valdyti solidarumą visose Europos Sąjungos taikymo srityse.... [-]

Italija Piza
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
4 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

University of Pisa Summer & Winter Schools

Vasaros mokykla per savaitę siūlo daugiadalykių studijų programą. Mokykla vyks Pizos universiteto Chemijos katedroje ir skirta mokyti magistrantus, ypač doktorantus, su i ... [+]

Apie

Vasaros mokykla per savaitę siūlo daugiadalykių studijų programą. Mokykla vyks Pizos universiteto Chemijos katedroje ir skirta mokyti magistrantus, ypač doktorantus, su interesais į paveldo mokslą. Vasaros mokykla siekia suteikti studentams iš skirtingų išsilavinimo (technikos ir mokslo bei humanistinės srities absolventų) specifinius gebėjimus pradėti ir plėtoti projektus, skirtus tinkamai diagnozuoti ir konservatyviai valdyti kultūros paveldą. Mokykla teikia pamokas, kad perduotų žinias medžiagų apibūdinimui, metodams, tinkamiems jų apibūdinimui, įvertinti jų būklę. Ypatingas dėmesys bus skiriamas konservavimui naudojamų produktų ir technologijų tyrimui. Kiekvienais metais mokykla bus skirta kitai tema "Heritage Science". 2019 m. Mokyklos dėmesys bus skiriamas archeologijos organinių medžiagų studijoms.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Abruzzo vasaros archeologijos mokykla yra akademinė programa, kurią siūlo Pizos universitetas, bendradarbiaujant su Abruzzo archeologinio paveldo priežiūra. Studentai gau ... [+]

Apie

Abruzzo vasaros archeologijos mokykla yra akademinė programa, kurią siūlo Pizos universitetas, bendradarbiaujant su Abruzzo archeologinio paveldo priežiūra. Studentai gaus intensyvius tarpdalykinius mokymus, skaitant paskaitas, laboratorijas, du skirtingus kasinėjimus. Norėdami užbaigti programą, suplanavome savaitgalio vizitą į archeologinę vietovę. Mūsų mokykloje mokiniai kuria bazinę žinių ir įgūdžių sistemą, norėdami ateityje profesionaliai dirbti archeologijoje.

Tikslas

Mūsų mokykloje mokiniai kuria bazinę žinių ir įgūdžių sistemą, norėdami ateityje profesionaliai dirbti archeologijoje.

Kas gali kreiptis

Absolventų ir bakalauro studentai Ph.D. arba doktorantas studentai... [-]

Italija Lečė Nei Marsi
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Duomenų mokslo vasaros mokykla siūlo platų daugiadalykį požiūrį į įvairius duomenų mokslo ramsčius, įskaitant duomenų gavybą ir didelių duomenų analitiką, mašinų mokymąsi ... [+]

Duomenų mokslo vasaros mokykla siūlo platų daugiadalykį požiūrį į įvairius duomenų mokslo ramsčius, įskaitant duomenų gavybą ir didelių duomenų analitiką, mašinų mokymąsi ir AI, tinklo mokslą ir sudėtingas sistemas, skaitmeninę etiką, skaičiavimo socialinį mokslą ir taikomųjų duomenų mokslą, apimantį paskaitas aukšto lygio tarptautiniai mokslininkai.

Tikslas

Duomenų mokslas atsiranda kaip trikdanti skaitmeninės revoliucijos pasekmė. Jis pagrįstas didelių duomenų prieinamumo, sudėtingų duomenų analizės metodų ir keičiamo skaičiavimo infrastruktūros deriniu. Duomenų mokslas sparčiai keičia verslą, bendrauja, atlieka tyrimus ir valdo visuomenę. Taip pat keičiasi mokslinių tyrimų atlikimo būdas. Modeliu pagrįstas požiūris papildomas duomenimis pagrįstu metodu. Atsirado nauja paradigma, kurioje teorijos ir modeliai bei apačioje iki žinių atskleidimo iš duomenų abipusiškai padeda viena kitai. Atsižvelgiant į tarpdisciplininį duomenų mokslo pobūdį, jame naudojami duomenys ir modeliai, skirti pažinti įvairias disciplinas arba įvairias disciplinas (pvz., Biologiją, ekonomiką, mediciną ir kt.). Pagrindinės vasaros mokyklos temos yra susijusios su didelių duomenų analize (ty žinių išgavimas iš didelių duomenų, mokymasis mašinomis; pagrindinių metodų, naudojamų automatiškai išmokti ir tobulinti iš patirties ir sudėtingų sistemų, apžvalga, ypač susiję su metodais ir technologijomis; tinklo mokslas). Be to, paskaitose bus išryškinti etikos aspektai, kuriuos gali lemti duomenų mokslas, ir atsakomųjų priemonių, kurias kiekvienas duomenų mokslininkas gali prašyti atlikti analizę, susijusią su duomenimis dalyvaujančiais asmenimis.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Skaičiavimų metodikos indėlis į narkotikų atradimą nebėra ginčas, o pagrindinės pasaulio farmacijos ir biotechnologijų bendrovės naudoja skaičiavimo projektavimo priemone ... [+]

Apie

Skaičiavimų metodikos indėlis į narkotikų atradimą nebėra ginčas, o pagrindinės pasaulio farmacijos ir biotechnologijų bendrovės naudoja skaičiavimo projektavimo priemones. Kompiuterizuotas narkotikų dizainas apima skaičiavimo metodus ir išteklius, kurie naudojami siekiant palengvinti naujų terapinių sprendimų kūrimą ir atradimą. Ši vasaros mokykla apims visus pagrindinius skaičiavimo metodus, naudojamus narkotikų atradimuose, suteikiant pagrindinį šios srities žinių lygį.

Tikslas

Šis kursas bus padalintas į teorines ir praktines pamokas ir leis dalyviams savarankiškai kurti savo skaičiavimo studijas.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Osteoarheologijos ir paleopatologijos vasaros mokykla yra akademinė programa, skirta studentams pasiekti antropologinius ir paleopatologinius laboratorinius metodus. Tai ... [+]

Apie

Osteoarheologijos ir paleopatologijos vasaros mokykla yra akademinė programa, skirta studentams pasiekti antropologinius ir paleopatologinius laboratorinius metodus. Tai puiki proga studentams įgyti praktinės bioarchaeologinio tyrimo patirties, dirbdami šalia pagrindinių šios srities mokslininkų. Laboratorinė veikla ir paskaitos vyks Paleopatologijos laboratorijoje (Pizos medicinos mokykloje). Vasaros mokykla vyks 3 savaites, siekiant suteikti studentams pagrindines žinių apie skeleto anatomiją, fizinę antropologiją ir paleopatologiją, reikalingą patekti į osteologinius tyrimus. Aptariamos skeleto medžiagos apima mėginius iš Toskanos kasinėjimų iki viduramžių amžiaus. Ši veikla bus vykdoma prižiūrint patyrusiems paleopatologijos skyriaus darbuotojams, prižiūrint profesoriaus Gino Fornaciari.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Dėl pirmųjų dviejų leidinių sėkmės Pizoje (2016 m. Ir 2017 m.), Dalyvaujant apie 120 studentų iš viso pasaulio, taip pat iš 2018 m. Leidimo Lietuvoje, dalyvaujant mokyklo ... [+]

Apie

Dėl pirmųjų dviejų leidinių sėkmės Pizoje (2016 m. Ir 2017 m.), Dalyvaujant apie 120 studentų iš viso pasaulio, taip pat iš 2018 m. Leidimo Lietuvoje, dalyvaujant mokyklos steigėjams kaip mokytojai, Pizos universiteto Politikos mokslų katedra supranta IV tarptautinę vasaros mokyklą, pagrįstą teorija ir kokybiniais metodais. Vasaros mokykla yra intensyvus 5 dienų kursas (su rytais ir po pietų sesijomis), kur pratimai ir darbo grupės pakaitomis skaito paskaitas. Kokybiniai tyrėjai dažnai susiduria su įprastomis problemomis, pvz., Prarandama rinkdami ir koduojant duomenis, ignoruojant jų idėjų kūrimo galimybes ir rengiant nesuderintas ir pagarbias ataskaitas. Pagrindo teorijos metodai padeda pagreitinti duomenų analizę ir ataskaitos parengimą. Ši vasaros mokykla daugiausia dėmesio skiria gebėjimų tobulinimui pagrįstų teorijų strategijų srityje, kad padėtų jums padidinti savo darbo kruopštumą, aiškumą ir kūrybiškumą. Ši mokykla padės išlaikyti pagrįstos teorijos lankstumą, kartu skatinant analizės konceptualų gylį ir apimtį. Mes pabrėšime, kaip (1) plėtoti ir pripažinti galingus kodus, (2) dalyvauti lyginamojoje analizėje, (3) sustiprinti savo atsiradusias koncepcines kategorijas ir (4) integruoti šias kategorijas į nuoseklią ir įtikinamą ataskaitą, (5) kokybinė analizė, (6) pranešti apie savo išvadas ir (7) spręsti CAQDAS, kad pagerintų jūsų analizę. Mes taip pat atkreipiame dėmesį į tinkamą tarp pagrįstos teorijos ir simbolinės sąveikos ir kaip metodas ir perspektyva papildo vienas kitą. Vasaros mokykla labiausiai tinka dalyviams, kurie yra kokybinio tyrimo projekto ar kokybinio kodavimo ankstesniame tyrime, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas teorijos studija. Kokybinis reportažas remiasi meno ir mokslo įvaizdžiu ir analize. Tačiau analizė nesibaigia, kai mes pereiname rengiant pranešimus. Trumpai aptarsime, kaip sukurti kūrybingą dalyvių darbo... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Šio mažojo tikslo tikslas yra suteikti žinių ir įrankių, kad būtų galima pradėti ir valdyti sporto turizmo įmonę. ... [+]

Tikslas

Šio mažojo tikslo tikslas yra suteikti žinių ir įrankių, kad būtų galima pradėti ir valdyti sporto turizmo įmonę.

Kas gali kreiptis

Universiteto studentai domisi turizmo sritimi ir valdymu

Kalba

Anglų

Programos intensyvumas

Pilnas laikas

Priėmimo reikalavimas

universiteto studentas

ECTS

15

Mokesčiai

2640 eurų

(mokesčiai 1000, apgyvendinimas 1640)

Koordinatorius

Prof. Enrica Lemmi

elektroninis paštas:

enrica.lemmi@unipi.it

Laikotarpis

Rugsėjo 23 d. - 2019 m. Lapkričio 3 d

Terminas

2019 m. Liepos 31 d

[-]
Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Dvi savaitės švietimo ir seminarų veiklos, taip pat tinklų kūrimo, socializacijos, rungtynių sudarymo ir atsipalaidavimo. Pirmosios savaitės pradžioje bus pristatytos pro ... [+]

Apie

Dvi savaitės trukmės švietimo ir seminarų veikla, taip pat tinklų kūrimas, socializacija, susitikimai ir atsipalaidavimas. Pirmosios savaitės pradžioje bus pristatytos problemos, kurias pradės programoje dalyvaujančios bendrovės, ir kuriuose kursų dalyviai bus pakviesti dirbti 4-5 žmonių grupėmis. Pirmosios savaitės pabaigoje bus pristatyta pirmoji projekto, kurią vykdo grupės, projektas. Antrosios savaitės pabaigoje bus pateikta galutinė projektų versija. Skaitmeniniai humanitariniai teoriniai ir praktiniai užsiėmimai dėl pažangiausių skaitmeninių humanitarinių mokslų srities priemonių, technologijų ir metodų.

AIM... [-]
Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Mokslas, technologijos ir su ja susijusios žinios vis labiau vaidina visuomenę. Visuomenės nerimas ir nesutarimai dėl mokslo ir technologijų pažangos bei patirties taikom ... [+]

Apie

Mokslas, technologijos ir su ja susijusios žinios vis labiau vaidina visuomenę. Visuomenės nerimas ir nesutarimai dėl mokslo ir technologijų pažangos bei patirties taikomi visuomenės poreikiams patenkinti, lūkesčiai ir poreikiai vis dėlto išaugo proporcingai. Institucijos, tokios kaip Europos Sąjunga, pripažino tai esminiu klausimu, dėl to kartais pavaizduota kaip pasitikėjimo mokslu krizė, o pastaruoju metu - racionalumo krizė sprendžiant visuomenės problemas. Per kelerius metus buvo sukurta daug teorinių pagrindų ir metodų. Nors tai gali labai skirtis dėl to, kaip diagnozuojama problemos kilmė ir atsakymas yra įtvirtintas, yra plačiai paplitusi sutartis, kad reikia atsisakyti bet kokio supaprastinto mokslo ir visuomenės sąsajos požiūrio ir kad turi būti įtraukiami labiau įtraukiami metodai pavyko. Dėl to buvo plačiai išplėtotas sąmoningumas, koncepcinės struktūros, įrankiai ir gebėjimai bendrauti su mokslu, įvertinti visuomenės reakciją ir įtraukti žmones į mokslinę ir technologinę politiką. Tačiau visuomeniniai klausimai (persvarstomi) nuolat kyla, nes mokslas, inovacijos ir pramonės politika išlieka, todėl sunku išnaudoti mokslinę ir techninę patirtį socialiai neapibrėžtoje aplinkoje. Vasaros mokykla pateiks atnaujintą šios problemos analizę, daugiausia dėmesio skirs sistemoms, metodams, metodams ir patirčiai. Veikla bus suformuluota ryte ir po pietų sesijų. Ryto seansai bus skirti paskaitoms. Po pietų sesijos bus rengiamos temos, kurios bus aptartos ryte per grupinį darbą. Dalyvavimas bus vertinamas atliktais darbais ir baigiamu egzaminu.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Šis kursas yra JT Habitato ir Pizos universiteto partnerystės rezultatas. Joje sprendžiamas sudėtingas klimato atžvilgiu atsparių miestų valdymo klausimas, lyginamuoju bū ... [+]

Apie

Šis kursas yra JT Habitato ir Pizos universiteto partnerystės rezultatas. Joje sprendžiamas sudėtingas klimato atžvilgiu atsparių miestų valdymo klausimas, lyginamuoju būdu įvertinant geriausią praktiką ir sprendimus. Kursas skirtas visų pirma politikos formuotojams, valstybės tarnautojams ir praktikams, pateikiant teorinį ir akademinį turinį praktišku ir praktiniu požiūriu. Konkretus bendros temos turinys bus nustatomas kasmet, o organizatoriai juos sutiks kiekviename leidime, remdamiesi dabartiniais šio rajono pokyčiais.

Tikslas

Kurso tikslas - suteikti dalyviams analitines priemones, skirtas geriau suprasti ir spręsti su klimato kaita susijusius valdymo klausimus, susijusius su miestų ir didmiesčių dimensijomis. Joje daugiausia dėmesio skiriama, kaip geriausiai valdyti klimatui atsparius miestus.... [-]

Italija Lucca
Gruodis 2019
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Vasaros mokykla "Egiptoologai kaip muziejaus kuratoriai: įkvepiantis mokymas" yra akademinė programa, kurią siūlo Pizos universitetas kartu su "Museo Egizio" Turine. Pagr ... [+]

Apie

Vasaros mokykla "Egiptoologai kaip muziejaus kuratoriai: įkvepiantis mokymas" yra akademinė programa, kurią siūlo Pizos universitetas kartu su "Museo Egizio" Turine. Pagrindinis mokyklos tikslas yra pateikti teorinį ir praktinį požiūrį į senovės Egipto objektus, kaip dalį kolekcijos. Kiekvienas objektas - tai įvairių istorijų, tiek senų, tiek ir modernių, nuo gamybos, naudojimo, nusodinimo, atradimo iki įsigijimo, išsaugojimo ir eksponavimo kaupimas. Mokykla suteiks unikalią galimybę susidoroti su Egipto objektais iš visų šių skirtingų aspektų, nuo teorinės iki pragmatiškesnės perspektyvos, atskleidžiant dalyvius į įvairias muziejų praktikas, nes tai yra įdomi patirtis muziejaus aplinkoje.... [-]

Italija Lucca Turinas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Mokykla ketina išmokyti kai kurias atrinktas ir profesionalias priemones, kurios yra naudingos istorinių kraštovaizdžių ir praeities architektūros studijoms sudėtingose ​ ... [+]

Apie

Mokykla ketina išmokyti kai kurias atrinktas ir profesionalias priemones, kurios yra naudingos istorinių kraštovaizdžių ir praeities architektūros studijoms sudėtingose ​​srityse, pavyzdžiui, kalnuotose vietovėse, pasinaudojant skaitmenine pažanga ir naujomis technologijomis, taip pat atsižvelgiant į pagrindinius poreikius ši mokslinių tyrimų sritis, skatindama glaudesnį bendradarbiavimą su valstybinėmis institucijomis ir specialistais žemės naudojimo planavimo srityje ir kultūros paveldo skatinimo srityje. Ryšių paskaitų, kurias atlieka direktoriai ir instruktoriai, atliks savo tyrimus, suteiks studentams įžvalgų pasirinktų dalykų teorijoje ir praktikoje. Praktinę praktinę patirtį šioje srityje papildys veikla, susijusi su kompiuteriu, naudojančiu naują programinę įrangą ir (arba) naujas skaitmenines priemones pietų metu.... [-]

Italija Lucca Masa
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Vasaros mokykla yra kraštovaizdžio dizaino seminaras, kurio tikslas - ištirti sudėtingus aplinkos ir vandens santykius, plačiąja prasme susijusį su aplinkosauga, taigi ir ... [+]

Apie

Vasaros mokykla yra kraštovaizdžio dizaino seminaras, kurio tikslas - ištirti sudėtingus aplinkos ir vandens santykius, plačiąja prasme susijusį su aplinkosauga, taigi ir prie pajūrio, upių, ežerų ir vandens išteklių. Studentai bus įtraukti į Toskanos atvejo tyrimo projektą, kurio metu bus remiami Pizos universiteto mokytojai ir dėstytojai bei kitų nacionalinių ir tarptautinių universitetų lankytojai. Vasaros mokykla organizuojama dviem dalimis. Pirmoji dalis visų pirma skirta kritiškai skaitant ir žinant pasirinktą plotą kaip atvejo studiją, siekiant nustatyti jos vertybes ir kritiką. Šioje pirmojoje dalyje taip pat bus pateikiami 3d fotogrametrijos ir UAV tyrimo metodikos pagrindai, skirti analizuoti atvejo analizę tiek architektūros, tiek miesto mastu. Antroje dalyje studentas dirbs rengiant pasirinkto ploto, kaip atvejo studijos, patobulinimo projektą. Per visą laikotarpį pamokos bus tinkamai organizuojamos, siekiant teoriškai ir metodologiškai paremti projektų vystymąsi. Rezultatai bus viešai aptariami atvirame finaliniame renginyje.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Mūsų vasaros mokykla yra praktinis pilnas imerzacijos kursas, apimantis biotechniką, kurį galima taikyti kelių biologinių dalykų, susijusių su ląstelių biologija, genų ek ... [+]

Apie

Mūsų vasaros mokykla yra praktinis pilnas imerzacijos kursas, apimantis biotechniką, kurį galima taikyti kelių biologinių dalykų, susijusių su ląstelių biologija, genų ekspresija ir funkcijų analize, genotoksiškumu ir ultrastruktūriniais stebėjimais, tyrimui.

Kursai bus suskirstyti į:

teorinė dalis, surengta paskaitose apie šiuolaikines technologijas;praktinė dalis, kurioje dalyviai bus laikomi laboratorijose ir tiesiogiai dalyvaus kuriant ir įgyvendinant keletą eksperimentinių protokolų, susijusių su pagrindinėmis paskaitų temomis.Tikslas

Vasaros mokyklos tikslas - supažindinti moksleivius su informacija apie šiuolaikinius požiūrius į ląstelių biologiją, citogenetę, molekulinę biologiją ir ultrastruktūrą.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
13 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Kursas apims visą kokybinio tyrimo projekto ciklą; nuo projektavimo iki duomenų rinkimo, analizės, ataskaitų teikimo ir platinimo. Visų pirma, dalyviai bus susipažinę su ... [+]

Apie

Kursas apims visą kokybinio tyrimo projekto ciklą; nuo projektavimo iki duomenų rinkimo, analizės, ataskaitų teikimo ir platinimo. Visų pirma, dalyviai bus susipažinę su skirtingomis duomenų rinkimo strategijomis (interviu, dokumentais, vaizdiniais duomenimis, stebėjimais ir kt.), Skirtingais duomenų analizės metodais (turinio analizė, etnografija, kritinio diskurso analizė ir kt.), Ir jie išmokys, kaip interpretuoti vertinant ir skleidžiant kokybinio tyrimo išvadas. Galiausiai bus pristatytas programinės įrangos įrankis (Nvivo), skirtas kokybinei tyrimų analizei, ir dalyviai bus supažindinti su jo naudojimu.

Tikslas

Kokybiniai metodai yra vertingas ir prasmingas mokslinių tyrimų metodas socialinių mokslų srityje. Šio kurso tikslas yra įvesti Ph.D. studentai ir jaunesnioji dėstytoja dėl kokybinio tyrimo būdų įvairovės.... [-]

Italija Lucca Piza
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Veikla susideda iš dvylikos paskaitų. Kiekviena paskaita apims temą, esančią standartiniame Branduolinės fizikos vadovėlyje, kuris parodo, kaip mūsų supratimas giliai pas ... [+]

Apie

Veikla susideda iš dvylikos paskaitų. Kiekviena paskaita apims temą, esančią standartiniame Branduolinės fizikos vadovėlyje, kuris parodo, kaip mūsų supratimas giliai pasikeitė dėl pastaraisiais dešimtmečiais sukauptos patirties. Visų pirma mes sutelksime dėmesį į aspektus, susijusius su naujausia pažanga, kurią lemia moksliniai tyrimai su radioaktyviosiomis sijomis (RIBs), ab initio struktūros modeliu ir šiuolaikinėmis nukleonų-nukleonų sąveikomis, branduolinių medžiagų tyrimai ir astrofizinių bei praktinių interesų taikymas.

Norint, kad veikla būtų visiškai tarptautinio pobūdžio ir kad mes siekiame palengvinti tikrai jaunų studentų dalyvavimą, pirmąją pusmečio dieną mes pasiūlysime keletą įžanginių paskaitų, skirtų atskiriems posėdžiams įvairiomis kalbomis.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Vasaros mokyklos tikslas - suteikti dalyviams išsamią dabartinių romėnų būsto, sodų ir miesto kraštovaizdžio studijų strategijų apžvalgą. Pagrindiniai klausimai yra šie: ... [+]

Apie

Vasaros mokyklos tikslas - suteikti dalyviams išsamią dabartinių romėnų būsto, sodų ir miesto kraštovaizdžio studijų strategijų apžvalgą. Pagrindiniai klausimai yra šie: Kokie duomenų rinkimo metodai prisideda prie mokslo aplinkos rekonstrukcijos? Kokios duomenų vizualizavimo technologijos leidžia atkurti juslinį miesto kraštovaizdžio aspektą? Kaip archeologiniai duomenys gali būti prieinami kitų disciplinų specialistams, dalyvaujantiems statant paveldo tyrimą, išsaugojimą ir valdymą? Kokios priemonės tikslingos keistis duomenimis siekiant tvaraus išsaugojimo? Pompėja yra idealus atvejis, nes nepalyginamai pasiekiami kontekstiniai archeologiniai duomenys, o taip pat ir šimtmečių trukmės žvalgymo, tyrimų ir restauravimo istorija.... [-]

Italija Pompėja
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Vasaros mokykla "Reading Middle Egyptian Hieratic" yra akademinė programa, kurią siūlo Pizos universitetas, kuria siekiama mokyti savo dalyvius skaityti ir interpretuoti ... [+]

Apie

Vasaros mokykla "Reading Middle Egyptian Hieratic" yra akademinė programa, kurią siūlo Pizos universitetas, kuria siekiama mokyti savo dalyvius skaityti ir interpretuoti senovės Egipto senovės Egipto (Vidurio Egipto, 2000-1500 m. Pr.) Literatūrinius ir dokumentinius tekstus jų pradiniame scenarijuje ( hieratic ir hieroglifai).

Tikslas

Mokyklos tikslas yra suteikti stiprią gebėjimą skaityti ir interpretuoti senovės Egipto dokumentus hieračiuose ir hieroglifuose, be pagrindinių žinių. Tai bus pasiekta per tris skirtingus lygius: 1) hieratic scenarijų dekodavimas (pagrindinis); 2) intensyvi skaitymo praktika (hieratic šaltiniai), kurią prižiūri mokytojai; 3) dėmesys gramatikos klausimams, susijusiems su Vidurio Karalystės tekstais. Tyrinėdami skirtingus dokumentų tipus, dalyviai įgis pasitikėjimą savimi, kad artėjant prie senovės Egipto raštų Vidurio Egipte, ypač tų, kurie parašyti hieratine kalba.... [-]

Italija Turinas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Arabic (Egypt)
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

"2019 metų ET-I2oT 2019 m. Vasaros mokyklos leidimo technologijos" (ET-I2oT 2019) leidimas yra skirtas 6 ECTS (48 valandų priekinės pamokos) elektronikos, elektromagnetin ... [+]

Apie

"2019 metų ET-I2oT 2019 m. Vasaros mokyklos leidimo technologijos" (ET-I2oT 2019) leidimas yra skirtas 6 ECTS (48 valandų priekinės pamokos) elektronikos, elektromagnetinės ir daiktų interneto informacinių ir ryšių technologijų srityse (IoT), skirtos bakalauro auditorijai (praėjusiais metais), magistrantams ir doktorantams, ankstyvosios stadijos mokslininkams ir specialistams iš akademijos ar pramonės.

Pamokos vyks anglų kalba Informacinės inžinerijos katedros posėdžių salėje, per G. Caruso 16, Pizoje, Italijoje.

Tikslas

Pamokos vyks Pizos universiteto inžinerijos mokyklos "Aula Magna", išnaudojant visas konferencijų salių ir laboratorijų galimybes. Oficiali kalba bus anglų kalba.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Vada Volaterranos uosto kvartale esančių Romos pastatų stratigrafiniai iškasimai; Pastatų ir radinių klasifikacija, Neardomieji diagnostikos metodai, taikomi archeologini ... [+]

Apie

Vada Volaterranos uosto kvartale esančių Romos pastatų stratigrafiniai iškasimai; Pastatų ir radinių klasifikacija, Neardomieji diagnostikos metodai, taikomi archeologiniams tyrimams (ypač Dr. A. Ribolini Dipartimento Scienze della Terra, UNIPI atliekami georadariniai tyrimai), Dokumentų skaitmeninis valdymas

Tikslas

Archeologinių tyrimų metodikos mokymas Romos miestuose ir kraštovaizdžiuose

Kas gali kreiptis

Europos ir papildomų Europos universitetų studentai

Kalba

Anglų

Programos intensyvumas

Pilnas laikas

Priėmimo sąlygos

Žinios apie senovės istoriją ir kultūrą

ECTS

6

Koordinatorius

Prof. Simonetta Menchelli

el. paštas: arturo.marzano@unipi.it... [-]

Italija Livornas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Auditoriai turi tobulinti ir tobulinti gebėjimus analizuoti pokyčius, spręsti su tuo susijusią riziką ir iššūkius bei nuolat pritaikyti savo audito metodus ir metodus. No ... [+]

Apie

Auditoriai turi tobulinti ir tobulinti gebėjimus analizuoti pokyčius, spręsti su tuo susijusią riziką ir iššūkius bei nuolat pritaikyti savo audito metodus ir metodus. Norint tai padaryti, labai svarbu, kad audito institucijos plėtos abipusiškai naudingus santykius su mokslo darbuotojais. Kitais žodžiais tariant, audito profesija ir moksliniai tyrimai turi vykti kartu. Siekiant šio tikslo, Pizos universitetas ir Europos nepriklausomo išorės auditoriaus Europos Audito Rūmai (ECA) sukūrė ir drauge organizavo vasaros mokyklą viešajame audite ir atskaitomybėje

Tikslas

Mokykla yra nauja mokymosi galimybė profesionaliems auditoriams (tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose), studentams ir mokslininkams, taip pat kitiems valstybės tarnautojams ir specialistams, kad būtų galima nuolat atnaujinti naujausias tendencijas ir pokyčius šioje besikeičiančioje srityje. Vadovaudamasis EAR strategija, mokykla pradės struktūruotą dialogą su akademiniu pasauliu, suteiks papildomų galimybių aukštos kokybės mokymui, palengvins žinių mainus tarp praktikų ir mokslininkų ir, ne mažiau svarbu, gali suteikti platformą studijoms, diskusijoms ir keitimasis informacija apie su auditu susijusias problemas.... [-]

Italija Lucca
Susisiekti su mokykla
Italų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Badia Pozzeveri (Lucca, Italija) viduramžių archeologijos ir bioarchaeologijos lauko mokykla yra akademinė programa, skirta mokyti archeologinę ir bioarchaeologinę sritį ... [+]

Apie

Badia Pozzeveri (Lucca, Italija) viduramžių archeologijos ir bioarchaeologijos lauko mokykla yra akademinė programa, skirta mokyti archeologinę ir bioarchaeologinę sritį bei laboratorinius metodus. Kasyklos "San Pietro a Pozzeveri" bažnyčioje bus iškasamos Altopascio savivaldybėje. Badia Pozzeveri yra maždaug 10 mylių į rytus nuo Lucca miesto, tos pačios pavadinimo Toskanos provincijos sostinės. San Pietro bažnyčia kažkada buvo Camaldolese vienuolyno dalis, kuri buvo įkurta 11 amžiuje Bientinos ežero pakrantėje. Viduramžių ežeras, dabar visiškai išdžiūvusio, praėjo tarp Lucca ir Arno upės. Vienuolynas klestėjo per 12-13 amžiaus amžiuje, nes jo vieta buvo Via Francigena, pagrindinis prekybos ir piligrimų maršrutas, kuris per visą viduramžių Prancūziją ir Šiaurės Europą sujungė su Romos. Vienuolyno nuosmukis prasidėjo XIV amžiuje ir galiausiai baigėsi XV a. San Pietro bažnyčia liko kaimo garbinimo centru ir vis dar naudojama.... [-]

Italija Altopascio
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Kursas bus nukreiptas į naujausius tyrimus ir klinikinius taikinius, susijusius su raumenų prigimties vaidmeniu tiek sveikiems asmenims, tiek pacientams, paveiktiems įvai ... [+]

Apie

Europos kaimo vietovėse gyvena nedideli ūkiai. Jie prisideda prie maisto, kurį vėliau vartoja arba patys vartoja kaimo ir (miesto) vietovėse, gamyba. Vien tik tai, kad jie veikia kaimo vietovėse, maži ūkiai yra kaimo dinamikos (pvz., Ekonominės, socialinės, aplinkos) dalis, turintys įtakos kaimo perėjimui. Kitaip tariant, Europoje kaimo perėjimas vyksta su žemės ūkio ir maisto gamybos bei vartojimo klausimais, daugelyje kaimo vietovių ir ten veikiančių įmonių prisideda prie aprūpinimo maistu ir jų įsigijimo.

Vasaros mokykla tiria, ar ir kaip mažieji ūkiai daro įtaką tvariam kaimo perėjimui ir prisideda prie aprūpinimo maistu ir jų įsigijimo. Visų pirma, programa eina studentus tiriant keturias temas. Šios temos suskirstytos į keturis pirmiau minėtus veiksnius, darančius įtaką perėjimo prie kaimo plėtrai tvarumui, ir dėmesys skiriamas mažam ūkininkavimui. Temos gali būti sintezuojamos taip: 1. Maži ūkiai, tvarus turizmas ir teritorinis valorizavimas. Šioje temoje nagrinėjama, kaip mažieji ūkiai padeda kurti tvaraus, patirtinio ir daug sezoninio kokybės turizmo sektoriaus galimybes. Į šią temą įeina kaimo turizmo tiekimo sistemų analizė, ypač atsižvelgiant į vietos gamybos ir žemės ūkio maisto produktų tiekimo grandines ir kitus tradicinius vietinius produktus; žemės ūkio, žemės ūkio turizmo, socialinės žemės ūkio, trumpų tiekimo grandinių analizė2. Maži ūkiai ir politinė darbotvarkė. Šioje temoje daugiausia dėmesio skiriama tam, ar politikos priemonės tiesiogiai (pvz., Subsidijos) ar netiesiogiai remia (pvz., Paminėdamos mažą ūkininkavimą kaip platesnės politinės strategijos dalį), ar mažai ūkiai. Maži ūkiai, ekonominis gyvybingumas ir socialinis-kultūrinis tinkamumas.... [-]

Italija Lucca Sillico
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Fizikos studentai bus mokomi mokslinių tyrimų grupėse, dirbančiose su naujomis Fermilab iniciatyvomis, mu2e, muon (g-2), Nova eksperimentais, taip pat būsimais neutrinų f ... [+]

Apie

Fizikos studentai bus mokomi mokslinių tyrimų grupėse, dirbančiose su naujomis Fermilab iniciatyvomis, mu2e, muon (g-2), Nova eksperimentais, taip pat būsimais neutrinų fizikos eksperimentais arba Fermilab grupe, kuri bendradarbiauja su CER eksperimento cms , arba teorijos grupėje. kai kuriems studentams stažuotė gali vykti ir kitose mūsų laboratorijose ar universitetuose. inžinieriai mokosi Fermilab greitintuvo skyriuje, technikos skyriuje arba skaičiavimo skyriuje arba grupėms, dirbančioms taikomųjų tyrimų srityje, kitose mūsų laboratorijose ar universitetuose. kiekvieną interną prižiūrės vienas mentorius, JAV laboratorijos darbuotojas. mentorius yra atsakingas už visą stažuotės treniruočių programą, skirtą 9 savaičių pastovumui mūsų dirvožemyje. kiekvienas internas pateiks rašytinę ataskaitą, kurią įvertins Pizos universiteto komitetas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Batavia
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Pisa Summer & Winter Schools

Mūsų žiemos mokykla yra praktinis, visiškai pasimeldžiantis kursas, apimantis ultrastruktūrinius metodus, kuriuos galima pritaikyti kelių biologinių dalykų (ląstelių, aud ... [+]

Apie

Mūsų žiemos mokykla yra praktinis, visiškai pasimeldžiantis kursas, apimantis ultrastruktūrinius metodus, kuriuos galima pritaikyti kelių biologinių dalykų (ląstelių, audinių, organizmų) tyrimui. Kursai bus suskirstyti į dvi dalis: a) teorinė dalis, sudaryta paskaitose, apimančiose pagrindinius ir pažangius perdavimo ir skenuojančios elektroninės mikroskopijos metodus; b) praktinė dalis, kurioje dalyviai bus laikomi laboratorijose ir bus tiesiogiai įtraukti į eksperimentinių protokolų, susijusių su pagrindinėmis temomis objektų objektu, projektavimą ir vykdymą.

Tikslas

Mūsų žiemos mokyklos tikslas - supažindinti moksleivius su informacija apie šiuolaikinius metodus, susijusius su ląstelių biologija, citohimetika, molekulinė biologija ir ultrastruktūra.... [-]

Italija Lucca
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
8 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Piza, Toskanoje, Italija