The Italian Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sirakūzų akademija Yra tarptautinė mokykla, kurios specializacija - palengvinti ir administruoti studijų užsienyje programas koledžų studentams Sicilijoje, daugiausia dėmesio skiriant Viduržemio jūros regiono studijoms, tiek senovėms, tiek ir šiuolaikinėse.

Turėdama daugiau kaip 30 metų patirtį švietimo centre, Sirakūzų akademija siūlo idealią studijų aplinką: ji įsikūrusi Sirakūzų miesto centre, šalia visame pasaulyje žinomo archeologinio parko ir muziejaus. Visi kursai yra dėstomi anglų kalba.

San Giovanni vila

Istorinėje viloje yra 2 ha sodrus botanikos sodas, pilnas citrusinių vaisių, Viduržemio jūros floros, amžinosios delnų, taip pat daugybės kitų egzotinių augalų.

Įsikūręs šalia Šv. Jono bažnyčios, prie kurios galima patekti Katakombos ir Šv. Marciano kripta: Pirmoji krikščioniškojo garbinimo vieta Vakaruose, kur sakoma, kad šv. Paulius pamokslavo. Vila taip pat yra greta Archeologijos muziejus ir Dievo Motinos asilų bazilika, Tuo tarpu Graikų teatras Ir sala Ortygia Yra kelios minutės pėsčiomis.

Taika oazė Sirakūzų miesto centre, kur studentai apsuptyje yra archeologinių vietovių ir gamtos. Strateginis atspirties taškas, norint ištirti Sicilijos salą ir atrasti Viduržemio jūros kultūrą.

IŠTEKLIŲ ISTORIJOS, MENŲ IR MOKSLO PASSIONATŲ PRIEŽASTYS

Sirakūzai ("Siracusa" italų kalba), įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra lobynas, esantis Italijos salos Sicilijos pietrytinėje pakrantėje. Per 3 tūkstantmečius ji surinko daugybės meno ir tauriosios architektūros, kuri liudija daugelio šlovingų civilizacijų praeinamumą.

Šiandien miestas Sirakūzai Yra šiltas, jaukus, gyvybingas miestas Su daugybe pasiūlymų nuotykių sieloms ir kultūros kiaušinukams: gali pasimesti į istorinių centrų siaurų gatvių labirintuose, pasivaikščioti aplink viduramžių pilį, iš kurios atsiveria gamtos uostas arba ištirti senovės paplūdimius ir jūrų rezervatus. Supa miestą.

"Didžiausias Graikijos miestų Italijoje ir galingiausias iš jų visi"Kaip apibrėžta Cicero, Sirakūzai buvo kažkada Galingiausias iš visų graikų kolonijų Italijoje (tuo metu žinoma kaip "Magna Grecia" arba "Didžioji Graikija"). 5 m. Pr. Kr., Savo galingumo aukštyje ir du kartus skaičiuojant dabartinius gyventojus, Sirakūzai nugalėjo Atėnų galingą laivyną, reikalaudami kontroliuoti Viduržemio jūrą.

Miestuose gyveno daug puikių graikų, visų pirma didysis išradėjas ir matematinis genijus. Archimedas. Tarp jo daugybės "Eureka" akimirkų jis paskatino matematikos, kombinatorikos ir skaičiavimų studijas, kol jis buvo nužudytas Romos kareivio, griežtai gindamas savo miestą nuo apgulties. Jis yra vėliau išradėjų ir mokslininkų, kaip Leonardo ir Galileo, protėvis.

Ortigijos sala, Istorinis centras ir kultūrinis miesto širdis, kuriame yra tradicinė gatvės rinka ir puikios kavinės, palaiko draugišką ir spalvingą atmosferą, dėl kurios pėsčiomis galėsite pamatyti džiaugsmą. Šis miesto rajonas yra didingos Apolono šventykla ir Atėnų šventykla, Pastatytas graikų deivės garbei švęsti pergalę prieš Atėnus ir nenutrūkstamai per amžius naudojamas kaip romėnų, arabų ir krikščionių garbinimo vieta.

Sirakūzai taip pat yra Strateginė bazė Tiems, kurie nori mėgautis visomis Sicilijos grožybėmis, tik akmenimis nuo visų kitų pagrindinių salos atrakcionų: Šventyklų slėnio ir Scala dei Turchi, Agrigento, Mt. Etna - aukščiausias Europos ugnikalnis ir Taorminos kalno viršaus miestas. Taip pat labai lengva pasiekti visas pagrindines Italijos vietas: netoliese esantis Fontanarossa oro uostas jungia Sirakūzus su visais didžiausiais miestais (Roma, Florencija, Venecija, Milanas, Neapolis) kasdien ir pigiais skrydžiais.

Nors išvykstantis pobūdis ir Svetingumo studijos Italų yra žinomi visame pasaulyje, tarptautiniai studentai visada nustebinti atviromis ginklais, kuriuos jie gauna iš vietos gyventojų, o tai padeda sukurti draugišką ir jaukią atmosferą, kurią mielai perskaito visi mūsų studentai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Italian Language Courses in Sicily

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 1 - 70 savaites Registracija galima Italija Syracuse + 1 daugiau

Mūsų Italijos kalbos kursai yra skirti suteikti studentams tinkamus bendravimo įgūdžius, mokantis italų kalbos natūraliu būdu, derinant komunikacines priemones su išsamiu italų gramatikos ir sintaksės tyrinėjimu. [+]

Mūsų mokymas grindžiamas komunikaciniu požiūriu. Kuriant keturis įgūdžius - kalbėjimo, rašymo, skaitymo ir klausymo - kursas suteikia studentams priemones, reikalingas kalbos vartojimui ir bendrauti įvairiose kasdienio gyvenimo situacijose. Šį komunikacinį metodą papildo išsamus Italijos gramatikos struktūrų tyrimas, svarbus norint teisingai naudoti italų kalbą. Naudojamos medžiagos yra kruopščiai parinktos, atsižvelgiant į studentų interesus ir vadovaujantis bendros Europos sistemos gairėmis.

Mūsų ilgalaikiai studentai, norintys sekti specialiuosius egzaminų kursus, gali parengti ir praleisti CILS egzaminus lygiais nuo A1 iki C2 iš CEFR.

Metodika ... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
Via San Giovanni alle Catacombe, 7
Syracuse, Sicily, 96100 IT